|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
3.1.2016 13:39:14   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

http://www.ringeraja.ba/clanak/pismo-majke_2462.html

vec nekoliko dana me ova tužna priča proganja.... i koliko jos djece da nastrada???

zar nije vrijeme za "Mahirov zakon"....


Strahota...

https://www.facebook.com/groups/1016477725062015/

Evo javne grupe

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
3.1.2016 15:22:14   
teacher75
http://www.tacno.net/sarajevo/post-mortem-uputi-ispriku-majci-i-podnesi-ostavku/

user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
3.1.2016 16:04:14   
koka i po
BiH je zemlja u kojoj se dijete najmanje cijeni.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
3.1.2016 17:51:42   
henna ze
Hato..insistiraj..sa roditeljima da se postavi video nadzor u skoli..
mi roditelji u skoli mak dizdar smo skupili novac i video nadzor je postavljen..
nazalost tako je ..ali smo skontali da je bolje sprijeciti...
naravno uz sve drugo sto si poduzela..

mislim da bi bilo korisno i radi druge djece...

bog nek nam je na pomoci

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
3.1.2016 21:40:08   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: henna ze

Hato..insistiraj..sa roditeljima da se postavi video nadzor u skoli..
mi roditelji u skoli mak dizdar smo skupili novac i video nadzor je postavljen..
nazalost tako je ..ali smo skontali da je bolje sprijeciti...
naravno uz sve drugo sto si poduzela..

mislim da bi bilo korisno i radi druge djece...

bog nek nam je na pomoci


Imamo draga Hena ,trazila da mi direktor vrati snimak jer navodno bio je jedan djecak koji je pobjegao. Na kraju s europsko da nije bio nego su djeca dala lažni iskaz ,a ni K. Se ne sjeća tog djecaka. Direktor mi je počeo petljat,cini mi se da im i ne radi video nadzor. Mi smo davno trazili dežurnog iz nekog security ,ali kao to se kosi s zakonom.


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
3.1.2016 21:41:37   
Medić*
Draga kako se djecak osjeca ?
Znam da vam nije lako, ali aBg prebrodit ce to i on i vi i da se nikada ne ponovi user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
3.1.2016 22:47:58   
Mamica24
Draga hate vjeruj da si mi vec danima u mislima i ti i tvoj djecak...
Tako mi je zao sto vam se to desilo i iskreno se nadam da cete iz ovog izacinkao pobjednici a da ce huligani ako ih mogu tako nazvati ispastati za svoja djela i da cw njihovi roditelji odgovarati za nevaspitanost svoje djece...
Vjeruj kad sam citala tvoj post tako me huja fatala pa ne hnam divom se tvojoj
Smirenosti .... ja sam u glavi provrtila 1000 filmova sta bi im uradila..
Al opet ne zna covjek dok se ne nadje u takvoj situaciji...
Zao mi je vjeruj tako sam slaba na djecicu..
Ja vam zelim sve najbolje i mi smo uz vas ...


< Poruku je uredio Mamica24 -- 3.1.2016 22:48:27 >


_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
4.1.2016 22:23:25   
aidana
Mene vec nocima muci sve ovo. Kada sam procitala pismo majke, tu noc sam preplakala. Od tad svaku noc isto, hiljadu pitnja i strahova mi dolazi. Dodje mi da stavim svoju djecu u neki mjehuric i sacuvam ih grozota. Pitam se kakvo ce biti moje dijete?
"U kakav sam ovo svijet donijela dijete, odgajam li je spremnu za sranja koja je čekaju, odgajam li je da cijeni i voli čovjeka, da poštuje i brani vrtićkog, školskog i životnog prijatelja? Hoće li biti pičkasti šutljivac iz mase, koji vidi, ali se pravi mrtav? Hoće li biti onaj bezmudi papak koji u podivljalom krdu dodatno šuta već oborenog na podu? Ili će biti čovjek koji svakome pruži ruku i raširi zagrljaj, bez obzira na sve? Nikad se nisam plašila više nego sad"
Bas kako je Martina napisala i ja se pitam. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=796535557125327&id=191817064263849&substory_index=0

Ne znam koliko svi mi imamo uticaja na izmjenu zakona, ali vjerujem da je vrijedno boriti se.

Hato tebi sretno u tvojoj borbi.

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
4.1.2016 22:25:31   
Visnja RR
Peticija za hitno usvajanje izmjene zakona i maloljetnoj delikkvenciji

http://www.onlinepeticija.com/za_hitno_usvajanje_izmjena_zakona_o_maloljetnikoj_delikvenciji

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
4.1.2016 22:33:28   
teacher75
potpisana maloprije!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
4.1.2016 22:52:21   
Hanady RR
jedna tekst malo štur ali eto daje neke podtake možda nam pomognu negdje nekada u nekom razmišljanju...
http://pcskolarac-novosti.blogspot.ba/2016/01/nasilje-meu-djecom.html

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
5.1.2016 13:45:14   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

I znam da je tema teška la zaista volim da čujem šta mislite i pišete...
nekako to mi dođe ko šira paleta, spektar i sve kontam dobro je...biče to bolje...ne srljamo svi ...

stavrno žene...
mene ovo prestrašilo jakouser posted image



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
5.1.2016 13:56:02   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: hatepsut


IZVORNA PORUKA: henna ze

Hato..insistiraj..sa roditeljima da se postavi video nadzor u skoli..
mi roditelji u skoli mak dizdar smo skupili novac i video nadzor je postavljen..
nazalost tako je ..ali smo skontali da je bolje sprijeciti...
naravno uz sve drugo sto si poduzela..

mislim da bi bilo korisno i radi druge djece...

bog nek nam je na pomoci


Imamo draga Hena ,trazila da mi direktor vrati snimak jer navodno bio je jedan djecak koji je pobjegao. Na kraju s europsko da nije bio nego su djeca dala lažni iskaz ,a ni K. Se ne sjeća tog djecaka. Direktor mi je počeo petljat,cini mi se da im i ne radi video nadzor. Mi smo davno trazili dežurnog iz nekog security ,ali kao to se kosi s zakonom.



Pa, jesi li vidjela u direktorovoj kancelariji TV sa snimcima iz hodnika koji idu uzivo?

Trebalo bi tako da bude. Barem kod nas jeste. Ako je stavio kameru samo radi ukrasa, sta ce im kojeg vraga?

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
5.1.2016 17:06:43   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja bih to riješila na svoj način ali nije za pisanje po forumu. mamice bi se ja njima naHebala samo tako.





ista sam



postoje ljudi s kojima jednostavno MORAS govoriti njihovim jezikom , ja bih to rjesila taco na svoj nacin tako da bih se dobro razumjeli , izvinjavam se svima koji su protiv mog misljenja ali ovo sto je ahtin sin dozivjeo ovo sta se desili sa malim MAhirom , nisu to samo ta djeca kriva i ona su djeca , kao prvo roditelji pa onda svi za njima.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
5.1.2016 22:37:30   
aidana

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

I znam da je tema teška la zaista volim da čujem šta mislite i pišete...
nekako to mi dođe ko šira paleta, spektar i sve kontam dobro je...biče to bolje...ne srljamo svi ...

stavrno žene...
mene ovo prestrašilo jakouser posted image




I mene je ovo prestrasilo do te mjere da ne mogu prestati razmisljati o tome.
Meni je jasno da postoje psihopate. Oni se kao takvi radjaju i cine (ako sam dobro upucena) 1-4% populacije. Njih ni roditelji puni ljubavi i sa savrsenim odgojem nece promjeniti i oni nikad nece shvatiti sta je to moral. Zastrasujuce, oni su veoma dobri glumci i cesto je tesko otkriti koliko su poremeceni. Dakle 1 do 4 djece od 100! Pa da se covjek zamisli.

Sto vise detalja oko malog Mahira saznajem to mi je sve strasnije.
Hajd da je bio tu neki mali psihopat koji je dosao na nenormalne ideje, statistika nam kaze da su tu medju nama, ali da je tu i citava grupa onih kojima je ta poremecena osoba cool i koji sutke prihvataju i odobravaju te bolesne ideje, koje nemaju suosjecanja....to me muci jos vise. Pa barem citav razred je morao biti upucen u ta desavanja koliko toliko. Pa to je sigurno preko dvadesetoro djece, duplo toliko roditelja/staratelja....kako je moguce da su svi zakazali u odgoju??
Vjerujem da u danasnje vrijeme ogroman uticaj imaju svo nasilje i sex kojim su djeca okruzena u medijima. Toliko je toga sto nije primjereno njihovom uzrastu i s cim se oni ne znaju nositi. Kroz medije im se salje poruka da je super biti nepismeni nasilnik kriminalac ili plasticna sponzorusa. Najbitnije su moc, pare i izgled, vrijednosti koje su se nekad cijenile su za slabice.

Mene zaista sve ovo muci. Nek nam je Bog svima na pomoci.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
5.1.2016 22:47:20   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

I znam da je tema teška la zaista volim da čujem šta mislite i pišete...
nekako to mi dođe ko šira paleta, spektar i sve kontam dobro je...biče to bolje...ne srljamo svi ...

stavrno žene...
mene ovo prestrašilo jakouser posted image




I mene je ovo prestrasilo do te mjere da ne mogu prestati razmisljati o tome.
Meni je jasno da postoje psihopate. Oni se kao takvi radjaju i cine (ako sam dobro upucena) 1-4% populacije. Njih ni roditelji puni ljubavi i sa savrsenim odgojem nece promjeniti i oni nikad nece shvatiti sta je to moral. Zastrasujuce, oni su veoma dobri glumci i cesto je tesko otkriti koliko su poremeceni. Dakle 1 do 4 djece od 100! Pa da se covjek zamisli.

Sto vise detalja oko malog Mahira saznajem to mi je sve strasnije.
Hajd da je bio tu neki mali psihopat koji je dosao na nenormalne ideje, statistika nam kaze da su tu medju nama, ali da je tu i citava grupa onih kojima je ta poremecena osoba cool i koji sutke prihvataju i odobravaju te bolesne ideje, koje nemaju suosjecanja....to me muci jos vise. Pa barem citav razred je morao biti upucen u ta desavanja koliko toliko. Pa to je sigurno preko dvadesetoro djece, duplo toliko roditelja/staratelja....kako je moguce da su svi zakazali u odgoju??
Vjerujem da u danasnje vrijeme ogroman uticaj imaju svo nasilje i sex kojim su djeca okruzena u medijima. Toliko je toga sto nije primjereno njihovom uzrastu i s cim se oni ne znaju nositi. Kroz medije im se salje poruka da je super biti nepismeni nasilnik kriminalac ili plasticna sponzorusa. Najbitnije su moc, pare i izgled, vrijednosti koje su se nekad cijenile su za slabice.

Mene zaista sve ovo muci. Nek nam je Bog svima na pomoci.

svaku ti potpisujem...


danas sa kolegicom pričam i kažem joj dal sada shvata moju rekciju da jedna stanija i kristijan su stavljeno kroz sedmu silu našoj omladini kao uzori...
ne budi ništa ( a uz to budo svašta) i dobiješ lovu...

strašno...
u šta smo se pretvorili...

nedavno sma na jednoj zabavi djelila knjige djeci...i kažem im čitajte djeco, knjiga je vaš najbolji durg...čitajte knjiga će u vama probuditi dobro...kaže mi jedna bibliotekarka...gospođo rijetki tako danas hvale knjigu...


e zato smo tu gdje jesmouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
5.1.2016 22:51:51   
škorpija
Meni je ovaj slučaj iz Sarajeva sve nevjetovatniji, pa je li moguće da se u jednoj tsko izvikanoj školi dešavalo takvo nasilje i to godinama, a sad na vidjelo izlaze i puuuno stariji slučajevi, a da se dosad sve uspjelo zataškati i sakriti, koje su razmjere tog nasilja i prikrivanja, znam da i od nekih naših članica djeca pohađaju tu školu, baš bih voljela da pročitam i njihove stavovr ns ovoj temi. A o svemu šta reći osim Bože zakloni,

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
5.1.2016 22:56:19   
Medić*
IZVORNA PORUKA: škorpija

Meni je ovaj slučaj iz Sarajeva sve nevjetovatniji, pa je li moguće da se u jednoj tsko izvikanoj školi dešavalo takvo nasilje i to godinama, a sad na vidjelo izlaze i puuuno stariji slučajevi, a da se dosad sve uspjelo zataškati i sakriti, koje su razmjere tog nasilja i prikrivanja, znam da i od nekih naših članica djeca pohađaju tu školu, baš bih voljela da pročitam i njihove stavovr ns ovoj temi. A o svemu šta reći osim Bože zakloni,


I ja bih voljela procitati njihova iskustva, privatno znam slucajeva cija su djeca i tim skolama, i nemaju primjedbi, sve u najboljem redu, nista culi niti vidjeli do evo sada ovog slucaja i oni su sokirani za sve ovo user posted image
Sad vise nista ne znam, sokirana sam i prepadnuta da stalno mislim tesko nam se, nama, nasoj djeci, svima user posted image

< Poruku je uredio Medić* -- 5.1.2016 22:57:11 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
5.1.2016 22:56:43   
Medić*
Slazem se Aidana.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
5.1.2016 23:22:19   
Visnja RR
ja ne vjerujem da nase članice imaju stariju djecu u toj skoli...
jer onih prvih nekoliko razreda nisu bas ni kompetentni

i ne bih generalizovala.... ako se to desava u jednoj skoli ne mora da znaci da se desava u drugoj...

očito je problem s visim razredima

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
5.1.2016 23:43:24   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ja ne vjerujem da nase članice imaju stariju djecu u toj skoli...
jer onih prvih nekoliko razreda nisu bas ni kompetentni

i ne bih generalizovala.... ako se to desava u jednoj skoli ne mora da znaci da se desava u drugoj...

očito je problem s visim razredima

jedna naša članica dole i predaje to znam sigurno...


a slažem se za generalizaciju...
nas us generalzacije raznih vrsta dovele u ćorsokaka kao društvo

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
6.1.2016 9:10:21   
teacher75
odlicno napisano:
http://balkans.aljazeera.net/blog/mene-je-otkako-mahira-nema-sramota

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
6.1.2016 9:13:09   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

Meni je ovaj slučaj iz Sarajeva sve nevjetovatniji, pa je li moguće da se u jednoj tsko izvikanoj školi dešavalo takvo nasilje i to godinama, a sad na vidjelo izlaze i puuuno stariji slučajevi, a da se dosad sve uspjelo zataškati i sakriti, koje su razmjere tog nasilja i prikrivanja, znam da i od nekih naših članica djeca pohađaju tu školu, baš bih voljela da pročitam i njihove stavovr ns ovoj temi. A o svemu šta reći osim Bože zakloni,

javio se jedan bivsi ucenik
http://m.avaz.ba/clanak/213044/sokantna-ispovijest-aleksandra-brezara-u-tursko-bosanskom-koledzu-sam-bio-gonjena-zivotinja

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
6.1.2016 9:20:22   
Mirkica
sve to krece od ucenja djece da su nesto bolje, ja sam tako odgojena Bogu hvala da cu i kraj prosjaka (ako je insan) sjesti i s njim progovoriti ili imala ili nemala .

Ali kad vidim kako i ovi stariji uvjek spremni ismijavati jedni druge , prozivati i uzdizati se onda nije cudo kako djecu odgajaju posebno ovi sto stekose novac ne znaju ni oni sami kako. Djete je doslo iz druge skole nije se uklopilo i bio je zrtva tamo nekih , ciji roditelji misle da su Bogovi jer et imaju a ovi drugi nemaju, i sad to djeca vide i tako nasledjuju, da se ne lazemo , covjek ako je drugaciji (u ovom slucaju je bio MAhir miran, tih , povucen) odmah dobija neprijatelje i odmah se okrecu protiv njega. Pa koliko se samo ismijavala ona djevojka koja je rekla "glova" na onom video, jeli se nekada neko zapitao jel to ostavilo posledice na nju , sta mislite da vas cijela nacija ismijava djevojka ni kriva ni duzna slucajno naletila i ako govori "glova" pa sta po cemu sam ja bolja sto kaze "glava" ni pocemu , nego ti znas slovo postaviti na svoje mjesto pa dajes zapravo da se ismijavas nekome ,a sta tek misli djete nekog bogatas ihhh tako da sve je to do NAS samih, i nije samo ta skola kriva takvih skola na svakom cosku.



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu
6.1.2016 9:33:43   
veeseelaa
ja mislim da pola treba baciti u vodu

ne vjerujem da je sve to baš tako
o bilo kojoj školi (naravno sem ovog slučaja) se mogu navesti loša dešavanja koja su pojedini učenici doživjeli

sjećatel se snimka gdje par cura iz srednje izvodi jednu iz škole, šišaju je i mlate?
ne sjećam se više ni koja je škola bila

a masu je primjera i dešavanja

mislim da bi u svakoj školi kad bi se kako moglo anonimno provesti istraživanje , našlo nekoliko slučajeva zlostavljanja, omalovažanjavanja od strane vršnjaka a bome i nastavnika/profesora

e sad.... do roditelja je koji su takvi djecu proizveli

šta je uzrok tome ja zaista ne znam sa sigurnošću

genetika, merhamet, vjera, nevjera, nedostatak nadzora?? ko će mu ga znat

i sami smo više puta pisali ovdje o djeci koja su drčna od malena, pa nekulturna, pa sklona da nekog omalovaže
neke mame na to nisu gledale kao na problem, davale su mišljenja "jak karakter", "borben" i sl

ja zaista tako ne mislim, ne volim agresivnost nikakvul ne podržavam i u startu bi istu sankcionisala da se pojavi kod moje djece



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *