|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 16:29:41   
Anoniman
Slažem se sa većinom forumašicapusti ih kraju,nije bitno istina ili ne,ja se nipošto ne bih miješala u tuđi brak,pa da se o mom bratu ne daj Bože radi,ako on nije u stanju sam skontati da se nešto dešava(ako se dešava)onda neka mu i bude!Ti možeš samo ispasti najgora,ljubomorna na njihov brak a to ti nije potrebno.Druži se i dalje,nemoj ih izbjegavati,jer opet su to sve samo priče čula-kazala,možeš se i ogriješiti!

(odgovor članu marny)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 16:31:43   
Visnja RR
znam mnogo brakova koji su slicni...na zalost... cak i oni koji govore "meni se to ne moze desiti' bas im se desava... najcesce se to desava kod onih od kojih bih to najmanje ocekivala jer spolja djeluju harmonicno, ali ...
Mozda njen muz i zna da joj zena ima drugog jer mozda i on ima druge...mozda je to njihov stil zivota "svako ima svoj zivot sa strane a za ostatak svjeta smo par"...
Ti se nemoj oko toga zamarati...  ako ti je neugodno biti u njihovom drustvu , nemoj ni biti... ipak ti si ta koja bira svoje drustvo...
A sto se tice FB i inerneta i "net-svaleracije" pa poznato je da je net djavolje mjesto user posted image  ...cega sam se sve naslusala i ocima vidjela mogal bih knjigu napisati...
i da, sve sto je skriveno nikad nece ostati skriveno ...sve se kad-tad otkrije ali i vrati kad se najmanje nadas...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 17:16:36   
Miau
Mama Alma ja isto ne vidim u cemu je tu problem. Neka ti je rekla da je nacula kako ova navodno ima ljubavnika pa ti zato zenu izbjegavas??? user posted image Nitko nista nije vidio, niti konkretno zna! Je li ti palo na pamet da mozda samo netko ima bujnu mastu, iz ljubomore namjerno zeli pokvariti odnos tom paru ili cista zloba, zele ocrniti zenu? Mozda je istina, mozda i nije, ali tebe to uopce ne bi trebalo dirati. A sve i da je istina, ne vidim zasto bi ti zbog tog izbjegavala taj bracni par. Pa nisi je ti natjerala u preljub (ako je zena uopce ista napravila)?! Nemoj se opterecivati nego se normalno druzi. To sta si cula nek ti na jedno uho ude, a na drugo izade! user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 17:25:55   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

znam mnogo brakova koji su slicni...na zalost... cak i oni koji govore "meni se to ne moze desiti' bas im se desava... najcesce se to desava kod onih od kojih bih to najmanje ocekivala jer spolja djeluju harmonicno, ali ...
Mozda njen muz i zna da joj zena ima drugog jer mozda i on ima druge...mozda je to njihov stil zivota "svako ima svoj zivot sa strane a za ostatak svjeta smo par"...
Ti se nemoj oko toga zamarati...  ako ti je neugodno biti u njihovom drustvu , nemoj ni biti... ipak ti si ta koja bira svoje drustvo...
A sto se tice FB i inerneta i "net-svaleracije" pa poznato je da je net djavolje mjesto user posted image  ...cega sam se sve naslusala i ocima vidjela mogal bih knjigu napisati...
i da, sve sto je skriveno nikad nece ostati skriveno ...sve se kad-tad otkrije ali i vrati kad se najmanje nadas...


potpisujemuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 20:28:07   
Hanady RR
ja se nebih mješala u te priče imali ko u tom braku ljunavnika...ako smatraš da se nemožeš sa njima družiti ti i nemoj...pa i bez vrjednijih prijatelja u životu čovjek ostane i preživi.

samo meni je malo tužno u ovoj priči što je ta tvoja kolegica možda malo slaba psihički...jer smatram da eventualno dešena prevara koju ne opravdavam naravno nije toliko porblematična koliko činjenica da ona po FB piše te komentare sa svojim eventualnim ljubavnikom. Smješno zaista ali u neku ruku i tužno...FB je otoren prostor ona ima sigurno zajedničkih prijtaelja sa svojim mužem...ima djete...pa zar bi normalna žena dozvolila sebi rizik da neko mužu kaže takvo što i da izbije konflikt pred djetetom povrijeđenog muža...ako ima ljubavnika kada bude spreman reći će mu valjda...ali normalna žena u toj situaciji štitila bi interese svoga djeteta da ne doživi traumatično iskustvo...ovim zezanjem a fb lako može dovesti do toga.

ja sam svjesna činjenice da se preko fb može i zezati...ali opet ko je tako slab psihički da takav vid zezancije pirušti širokom suditorijumu koji u tom momentu ne misli ni na nju ni njenog muža, ljubavnika po najamnje ali dijete je dijete. svaka šala, svaki porblem ima svoju granisu kada pomilimo na dijete. taj njen sinčić može imati traume i kad u školu krene radi njene nemotrene gluposti igranja putem FB-a, neće je pamtiti po njenom razorenom braku već po načinu komunikacije kada se bude prepirčavalo, a narod je uvijek pirčao i pričat će....zamisli djeca neka čuju svoje roditelje o toj pirči i njen sin bude takvom pirčom povrijeđen u vrtiću ili školi...tvoja mama na internetu ima momka user posted image user posted image user posted image

tužno zaista tužno.

meni je u svakoj pirči najpreče dijete bilo da se nešto zaista dešava ili se samo psihološki igraš sa nekim.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 22:13:03   
M kao Mama
A, joj, hvala Vam svima, mislim sve je tako zamršeno, a možda i nije ko zna. Helem, on je moj dobar prijatelj, znamo se više od 10 godina, zaista predobar momak, mislim za poželjeti, a nju sam upoznala preko njega, kada su se počeli zabavljati, pa kasnije kroz brak naša druženja i slično. On radi ovdje u BiH, ali zbog svog posla nema FB profil, njima je to zabranjeno, zbog etike i slično (valjda neki drugi razlozi, mislim znam koji su ali nije za javnost),
Mislim samo da vi vidite te komentare na FB, meni je baš.......

A, ja nisam osoba koja će nekome odmoći ili prisjedati na muke, ako mogu pomoći pomoći ću, ako ne vala sklonit ću se.

Iskreno se nadam da je ovo prolazna kriza, a ovaj mali razgovor mi je  bio stvarno neophodan, jer pun o mi je lakše.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 22:26:18   
Hanady RR
znaš pšat mama alma...ako je to sitacija u kojoj si ti bolji priatelj ili bliži sa NJIM a on nema profil...vidim tebe to pisnjae na FB povrijedilo više nego rekla-kazala....
ja bih nju fino izbrisala iz priatelja na fb ....
pa kad te bude pitala zašto ti joj kaži da te to i to napisano povrijedilo kao ženu, majku i prijateoljicu njenoga muža.

ja zaista na FB svašta porčitam...često puta se iznenadim ako su neke osobe ''naivne'' i kako su sramne u svojim nastojanjima da dokažu nekome da su face...kome se šta treba na fb dokazivatuser posted image user posted image user posted image
al ja kad bih vidjela da me nečiji komentar ili dopisivanje sa nekim vrijeđa u duđu i zbunjuje pa ja bih ga maknula sa liste prijatelja...pa nek me pita što sam to uradila...otvoreno ću da kažem.

većinu gluposti koje porčitam i bljuvotina ne komentiram fino preskočim mada sam vrlo revnosna i aktivna na FB...neke me stvari manje više šokiraju al me ne dotiču toliko da nekoga izbrišem sa liste prijatelja....mada sam i ja nekoliko puta naletila na neka komenatrisanja da te Bog sačuva, sramota za jednu majku i ženu...al šta me briga ja njenog muža i ne poznajem...meni je ona kao osoba ok .

uglavnom u ništa ne vjerujem dok svojim očima ne vidim...tuđe oči svašta vide pa svašta i prepričaju...ja svojim okicama najviše vjerujem.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 22:50:59   
M kao Mama
Jeste, sve to stoji, neko kaže pa to je samo FB, ali zaista da su to neki balavci ja bih rekla, ali ona je žena odrsala, i takvi komentari nisu zezancija, mislim to su više gadosti. 

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 23:22:21   
taurus
Mama Alma ja da sam na tvom mjestu ipak bih još sačekala i pratila razvoj situacije. Teško je biti sudija bračnim partnerima i niko ne zna šta se dešava između 4 zida.


Znam da je OT ali moram reči meni se FB gadi. Nemam profila tamo jer smatram da je to obično mahalanje po tuđim slikama, prijateljima i stvarima koje neko piše. MM ima svoj profil pa ja malo virnem šta ima user posted image user posted image user posted image user posted image  ali vrlo rijetko

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 23:23:52   
acudesa
IZVORNA PORUKA: jiji

vezano za naziv teme "ljubavni trougao"  da li je iko od vas gledao kiketa kad je djevojčica rekla da ona i mama imaju tajnu

pa jel to istina, ja kontala mm me zezauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu jiji)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 23:33:20   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: taurus

Mama Alma ja da sam na tvom mjestu ipak bih još sačekala i pratila razvoj situacije. Teško je biti sudija bračnim partnerima i niko ne zna šta se dešava između 4 zida.


Znam da je OT ali moram reči meni se FB gadi. Nemam profila tamo jer smatram da je to obično mahalanje po tuđim slikama, prijateljima i stvarima koje neko piše. MM ima svoj profil pa ja malo virnem šta ima user posted image user posted image user posted image user posted image  ali vrlo rijetko

meni je drago sa ti malo virneš...user posted image user posted image user posted image
i to je početakuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 23:34:08   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: jiji

vezano za naziv teme "ljubavni trougao"  da li je iko od vas gledao kiketa kad je djevojčica rekla da ona i mama imaju tajnu

pa jel to istina, ja kontala mm me zezauser posted image


i to je sve što ti imaš reći na ovu ovako tešku temu...kolegica nam u teškom dumanu...a ti se zabrinula što su kiketu prekinuli emisijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 23:44:51   
acudesa
sredit će to almić, ima moju metafizičku podrškuuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 23:46:43   
Anoniman
Ja sam isto imala dvije situacije kad sam saznala via rekla-kazala da moje kolegice imaju nekoga sa strane, pa nisam reagovala, i meni se to gadilo i nikako se ne slažem sa tim, ali šta me briga, kako kome volja, neka živi, a mislim da muževi uvijek nešto slute.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 23:48:00   
acudesa
Alma, sine, ozna sve dozna...i njihove tajne će "prosvirati" kao i Trojanove kozije uši

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 23:53:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Alma, sine, ozna sve dozna...i njihove tajne će "prosvirati" kao i Trojanove kozije uši

tačno tako, sve se sazna

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 23:54:47   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: zinanina

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Alma, sine, ozna sve dozna...i njihove tajne će "prosvirati" kao i Trojanove kozije uši

tačno tako, sve se sazna


zaklelo se nebo zemlji da se ništa sakriti neće...pa ti vidi ako smiješ...nemaš kud nego između to dvoje da bistvuješ.




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 23:55:43   
Visnja RR
prije ili kasnije bice svima jasnije... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Ljubavni trougao
27.5.2010 0:00:47   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

prije ili kasnije bice svima jasnije... user posted image


Zivio govornik!!!!

Viva la Visnja!!!! =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Ljubavni trougao
27.5.2010 13:48:53   
neki
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Draga mama alma poslusaj me: "Ne mjesaj se u tudi brak i tude probleme, jednostavno pravi se da nista ne znas... Koliko god tvoje namjere bile dobre, kani se ćorava posla!!! Na kraju ćeš ti ispasti "crna ovca"... Njih dvoje će izgladiti situaciju, a ti ćeš ispasti baba tračara! Govorim ti iz osobnog iskustva!!!! Poslusaj meuser posted image

Potpisujemuser posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Ljubavni trougao
27.5.2010 15:25:53   
titi
jutros sam se sjetila ove temeuser posted image
juce mi sestra u crnjaku i ja joj posaljem jedan link na kojem su se ragbisti slikali nagiuser posted image user posted image ja njoj popravila raspolozenje i smijale se cjelo vrijeme, a mm barim da mi kupi njihov kalendar vec godinama, meni skupuser posted image
i jedna zena koja je zivjela u mojoj zgradi i koja je bila tipa " ko nije trazio nije ni dobio" mi posalje poruku da je bilo dobronamjerno i da se neljutim a da nisam ni skontala zasto
, kada sam otisla imala sta i vidjeti
komentarisala kao casna sestra te kako sam mogla staviti ovaj link za jednu majku od dvoje djece i tako to
pa Boze i ja imam ociuser posted image mogu gledati ako nediramuser posted image
i ja sta cu izbrisem link a poslije mi bilo krivouser posted image user posted image sto sam pala na njene komentare, cuj i mm voli siske pa sto ja nebi volila dobro muskouser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Ljubavni trougao
29.5.2010 0:12:22   
M kao Mama
Nećete vjerovati, ali maloprije mi se dotična javila na FB, malo smo pričale, onako oko djece, poče ona da mi se jada na S (njenog muža),kako je zapostavlja, kako je ona žena i slično, a ja joj se izvinem i velim moram L uspavljivati, ali vidimo se uskoro. Baš mi je malo gužva u glavi. 

(odgovor članu titi)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Ljubavni trougao
29.5.2010 8:41:44   
vjestica
ne znam šta je ta žena pisala po FB, pa na osnovu toga ne mogu komentarisati
mogu dsamo reći da ja na FB ne stavljam ništa ozbiljno i ništa lično, ali znam povremeno staviti link na tako neku zezanciju
i mene je juče drugarica zezala kako jedna trudnjača i buduća mama stavila link na jednu scenu iz filma user posted image scena koja je malo slobodna ali smiješna prije svega
ali na stranu to, nikad nisam donosila sud o nekome na osnovu rekla kazala, na osnovu načula priče i navodno je to tako
ja ako načujem nešto u svojoj drugarici, prvo ću s njom popričati, a ne odmah je osuđivati
prvo i ona mora znati kakve su priče u pitanju, jel to priče dokonih, zavidljnih ljudi (a većinom jesu) ili je stvarno istina


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Ljubavni trougao
29.5.2010 23:38:09   
M kao Mama
Mislim, stvarno mi je glupo kada vidm da u sitne sate, ali zaista samo u sitne sate, ona se dopisuje preko FB, sa određenim tipom, što je najgore i njega znam iz viđenja, u vrijeme kasa smo izlazili radio je kao izbacivać u kafiću u kojem smo svi zajedno izlazili. Sada oni imaju konverzaciju na FB, ali koja ne liči na zezanciju, niti na neke jaranske komentare. Ja zaista sve ovo ne bih pisala, da mi sve to nije jako, jako čudno

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Ljubavni trougao
29.5.2010 23:48:21   
Miau
Mama Alma, nemoj se ljutiti, ali sta te briga s kim se ona dopisuje i u koje doba? Ne znam zasto si se opteretila s tim? Ako ti to toliko smeta jednostavno zahladi odnose (premda ne vidim zasto bi) i gotovo. By the way  ja stvarno mislim da tu nesto doista ima onda sigurno ne bi pisali po zidu da svi citaju, nego bi slali medusobno poruke koje samo oni mogu procitati. A sta ona uopce pise da si ti posumljala??? Sad me bas zanima. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *