|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljubavni trougao
29.5.2010 23:49:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Draga mama alma poslusaj me: "Ne mjesaj se u tudi brak i tude probleme, jednostavno pravi se da nista ne znas... Koliko god tvoje namjere bile dobre, kani se ćorava posla!!! Na kraju ćeš ti ispasti "crna ovca"... Njih dvoje će izgladiti situaciju, a ti ćeš ispasti baba tračara! Govorim ti iz osobnog iskustva!!!! Poslusaj meuser posted image


Potpisujem, isto iz osobnog iskustva znam...!!!

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Ljubavni trougao
29.5.2010 23:53:58   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Miau

Mama Alma, nemoj se ljutiti, ali sta te briga s kim se ona dopisuje i u koje doba? Ne znam zasto si se opteretila s tim? Ako ti to toliko smeta jednostavno zahladi odnose (premda ne vidim zasto bi) i gotovo. By the way  ja stvarno mislim da tu nesto doista ima onda sigurno ne bi pisali po zidu da svi citaju, nego bi slali medusobno poruke koje samo oni mogu procitati. A sta ona uopce pise da si ti posumljala??? Sad me bas zanima. user posted image user posted image user posted image


potpisujem


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Ljubavni trougao
30.5.2010 22:51:31   
M kao Mama
Stvarno, ne bih pisala javno o tome,jer stvarno nije za javnost, jer su poruke diskutabilne, da ne kažem provokativne

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Ljubavni trougao
31.5.2010 12:33:32   
Miau
Pa kad njoj nije neugodno pisati, sta bi tebi bilo? user posted image user posted image user posted image Ma salim se ja, ne trebas ti nama prenositi sta oni pisu, nego jednostavno ako te toliko smeta udalji se od nje i briga te. Svatko zivi svoj zivot i odgovoran je za svoje postupke...al ne mogu da ne kazem, ja i dalje mislim da tu nema nista. Mozda je zeni dosla neka kriza, pa trkelja gluposti da se malo ispuse. Nemoj prestrogo suditi, znas kako se kaze: Svak zna svoje, a Bog svacije! user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Ljubavni trougao
10.6.2010 20:44:55   
M kao Mama
Samo da podignem  temu, danas na njenom profilu ugledam nju i njenog novog dečka, zagrljeni i sretni, ja sam u ŠOKU. Ništa mi nije jasno. Poslala sam prijateljici  trećoj poruku, da vidim zna li ona šta se dešava. Sa E ću se čuti ovih dana, pa da vidim šta se desilo i šta se dešva. 

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Ljubavni trougao
10.6.2010 22:17:50   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Samo da podignem  temu, danas na njenom profilu ugledam nju i njenog novog dečka, zagrljeni i sretni, ja sam u ŠOKU. Ništa mi nije jasno. Poslala sam prijateljici  trećoj poruku, da vidim zna li ona šta se dešava. Sa E ću se čuti ovih dana, pa da vidim šta se desilo i šta se dešva. 

sliku na vidjelo...odmahuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Ljubavni trougao
10.6.2010 22:21:14   
Visnja RR
jel "zagondzija" bar cemu? user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Ljubavni trougao
10.6.2010 22:29:15   
D_K
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Samo da podignem  temu, danas na njenom profilu ugledam nju i njenog novog dečka, zagrljeni i sretni, ja sam u ŠOKU. Ništa mi nije jasno. Poslala sam prijateljici  trećoj poruku, da vidim zna li ona šta se dešava. Sa E ću se čuti ovih dana, pa da vidim šta se desilo i šta se dešva. 

sliku na vidjelo...odmahuser posted image



jesam se ismijala. sta kazes - sliku ti na sunce pa da mi svojim ocima vidimo..
jesam vala mahalusa ali bas bih voljela da vidim svojim ocima zenu koja rasturi brak i koja pored djece (cini mi se da imaju dvoje ili sam ja nesto pomjesala - mrsko mi ponovo listati) zeli i stigne da se i svalera. ovo isto vrijedi i za takvog muskarca..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Ljubavni trougao
10.6.2010 22:30:43   
D_K
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jel "zagondzija" bar cemu? user posted image


vjerovatno joj je muz za njega avion ali zagondzija ima 'ono nesto' user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Ljubavni trougao
10.6.2010 22:34:46   
milenium
ljube li se na toj slici???koliko imam prijateljica gdje se grle na slikama s muškarcima i odišu srećom,ali oni su samo prijateljiuser posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Ljubavni trougao
10.6.2010 22:38:12   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jel "zagondzija" bar cemu? user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Ljubavni trougao
10.6.2010 22:39:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

ljube li se na toj slici???koliko imam prijateljica gdje se grle na slikama s muškarcima i odišu srećom,ali oni su samo prijateljiuser posted image


Da,nekima je to sasvim normalno (mada meni vala nije!)

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Ljubavni trougao
10.6.2010 22:42:55   
milenium

IZVORNA PORUKA: Gracanka

IZVORNA PORUKA: milenium

ljube li se na toj slici???koliko imam prijateljica gdje se grle na slikama s muškarcima i odišu srećom,ali oni su samo prijateljiuser posted image


Da,nekima je to sasvim normalno (mada meni vala nije!)



nije ni meni ali eto,ja gledam kroz ružičaste naočale pa kontam možda su samo prijateljiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Ljubavni trougao
10.6.2010 22:49:14   
Anoniman
Ja poznajem par parova kojima je to ok,pa kada sjediš u njihovom društvu ne znaš više ko je kome šta...user posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Ljubavni trougao
10.6.2010 22:50:07   
milenium
user posted image user posted image doro si rekla

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Ljubavni trougao
10.6.2010 22:51:40   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Gracanka

Ja poznajem par parova kojima je to ok,pa kada sjediš u njihovom društvu ne znaš više ko je kome šta...user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
joj gračanko dobra siuser posted image user posted image user posted image user posted image

ja imam muške prijatelje i imam slike sa njima al se baš nešto posebno ne grlimouser posted image user posted image user posted image

a i ne hvalim se po fb istim...user posted image user posted image user posted image

moja najbolja drugarica i mo vjenčana kuma koju sam ja biarala znači je moj drug muškarac...nebih ga mjenjala za 1000000 ženskih prijeteljicauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Ljubavni trougao
11.6.2010 10:45:50   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Samo da podignem  temu, danas na njenom profilu ugledam nju i njenog novog dečka, zagrljeni i sretni, ja sam u ŠOKU. Ništa mi nije jasno. Poslala sam prijateljici  trećoj poruku, da vidim zna li ona šta se dešava. Sa E ću se čuti ovih dana, pa da vidim šta se desilo i šta se dešva. 


Ja ne kontam šta ovo govori.....


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Ljubavni trougao
11.6.2010 10:46:12   
Ben 10
Mi smo imali takođe prijatelje ,gdje je ona jednu noć samo došla i rekla mu ,ja nemogu više,mlada sam se udala ,nisam ništa proživila ,odo.Brak ma idealan ,uvijek se milke ,maze ,tepaju jedno drugome,dvoje djece.Starije dijete je povela sa sobom ,mlađe ostavila mužu.Ima ljubavnika i to njihovoga kućnoga prijatelja.Ustvari kažu da živi sa njim jer je ona prekinula sve kontakte sa prijateljima,ima novo društvo ,ponaša se ko pubertetlija,vozika se po gradu na motoru sa njim,itd.Niko nije moga vjerovati da se to desilo.Žena se nakon 14 godina braka sjetila da nije ništa proživjela ,a sa mužem nema te destinacije i koncerta da nije obišla.Mi smo bile dobre ,a nije mi se javila poslije toga više nikada,izbjegava me.Ja sam primjetila prije godinu da se nešto dešava jer je mome malcu bio rođendan ,ona je čitavo vrijeme provela u wc na telefonu.Pitam je hoće li muž doži po tebe i djecu ,ma ne nego rođak jedan,a znam da nema rodbine u Mostaru nikako jer je iz Bosne.


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Ljubavni trougao
15.7.2010 15:59:27   
Miau
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Samo da podignem  temu, danas na njenom profilu ugledam nju i njenog novog dečka, zagrljeni i sretni, ja sam u ŠOKU. Ništa mi nije jasno. Poslala sam prijateljici  trećoj poruku, da vidim zna li ona šta se dešava. Sa E ću se čuti ovih dana, pa da vidim šta se desilo i šta se dešva. 

Mama alma jesi ti sta saznala, sta se desava???

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Ljubavni trougao
16.7.2010 2:45:26   
Galicia
.....

< Poruku je uredio Galicia -- 16.7.2010 2:51:37 >

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Ljubavni trougao
16.7.2010 2:51:22   
Galicia
IZVORNA PORUKA: Ben 10

Mi smo imali takođe prijatelje ,gdje je ona jednu noć samo došla i rekla mu ,ja nemogu više,mlada sam se udala ,nisam ništa proživila ,odo.Brak ma idealan ,uvijek se milke ,maze ,tepaju jedno drugome,dvoje djece.Starije dijete je povela sa sobom ,mlađe ostavila mužu.Ima ljubavnika i to njihovoga kućnoga prijatelja.Ustvari kažu da živi sa njim jer je ona prekinula sve kontakte sa prijateljima,ima novo društvo ,ponaša se ko pubertetlija,vozika se po gradu na motoru sa njim,itd.Niko nije moga vjerovati da se to desilo.Žena se nakon 14 godina braka sjetila da nije ništa proživjela ,a sa mužem nema te destinacije i koncerta da nije obišla.Mi smo bile dobre ,a nije mi se javila poslije toga više nikada,izbjegava me.Ja sam primjetila prije godinu da se nešto dešava jer je mome malcu bio rođendan ,ona je čitavo vrijeme provela u wc na telefonu.Pitam je hoće li muž doži po tebe i djecu ,ma ne nego rođak jedan,a znam da nema rodbine u Mostaru nikako jer je iz Bosne.



Interesantno nju kriviti...Veoma interesantno...

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Ljubavni trougao
16.7.2010 3:52:50   
Husic10
IZVORNA PORUKA: Galicia

IZVORNA PORUKA: Ben 10

Mi smo imali takođe prijatelje ,gdje je ona jednu noć samo došla i rekla mu ,ja nemogu više,mlada sam se udala ,nisam ništa proživila ,odo.Brak ma idealan ,uvijek se milke ,maze ,tepaju jedno drugome,dvoje djece.Starije dijete je povela sa sobom ,mlađe ostavila mužu.Ima ljubavnika i to njihovoga kućnoga prijatelja.Ustvari kažu da živi sa njim jer je ona prekinula sve kontakte sa prijateljima,ima novo društvo ,ponaša se ko pubertetlija,vozika se po gradu na motoru sa njim,itd.Niko nije moga vjerovati da se to desilo.Žena se nakon 14 godina braka sjetila da nije ništa proživjela ,a sa mužem nema te destinacije i koncerta da nije obišla.Mi smo bile dobre ,a nije mi se javila poslije toga više nikada,izbjegava me.Ja sam primjetila prije godinu da se nešto dešava jer je mome malcu bio rođendan ,ona je čitavo vrijeme provela u wc na telefonu.Pitam je hoće li muž doži po tebe i djecu ,ma ne nego rođak jedan,a znam da nema rodbine u Mostaru nikako jer je iz Bosne.



Interesantno nju kriviti...Veoma interesantno...


Galicia, majke ti koga drugog kriviti????user posted image user posted image
Pa ona je ta koja je nasla svalera i napustila brak /muza i djecu... to je jedna obicna druser posted image da ovako kazem koja nije imala obraza rasvesti se cisto posteno od svog muza ako joj se ne svidja brak PA TEK onda zivjeti zivot na nacin koji zeli... nego dala se u kurvaluk  ne samo sebe da bruka vec i tu jadnu djecu.

Ko mislis da je kriv tu?


_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Ljubavni trougao
16.7.2010 4:34:37   
Galicia
Pa recimo da znam taj bracni par o kome se prica, i da nije sve bas onako kako izgleda na oci. Ne opravdavam nicije svaleranje, kurvanje, sveranje, i za to apsolutno nemam razumijevanja, ali gdjica Ben je samo stavila podatke gledano sa jedne strane, a nije sagledala stvari onakvim kakve jesu. To je razlika.
Ali necemo ici u detalje....


Mene boli to sto se zenskoj populaciji gleda kroz prste, a muskarcima se preko svega prelazi....Ta glupa seljacka politika, zbog koje dosta brakova danas ispasta. Dosta je djece ostalo odrastajuci uz samo jednog roditelja zbog bas te seljacke politike, gdje se samo gleda sta ce ONA uraditi a ne sta ON radi. Eto, zato sam i rekla da je veoma interesantno nju kriviti.
Nista licno.
Pozdrav...

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Ljubavni trougao
16.7.2010 8:06:21   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Samo da podignem  temu, danas na njenom profilu ugledam nju i njenog novog dečka, zagrljeni i sretni, ja sam u ŠOKU. Ništa mi nije jasno. Poslala sam prijateljici  trećoj poruku, da vidim zna li ona šta se dešava. Sa E ću se čuti ovih dana, pa da vidim šta se desilo i šta se dešva. 



hahahah jesi mahaluša

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Ljubavni trougao
16.7.2010 18:12:27   
Ben 10
IZVORNA PORUKA: Galicia

Pa recimo da znam taj bracni par o kome se prica, i da nije sve bas onako kako izgleda na oci. Ne opravdavam nicije svaleranje, kurvanje, sveranje, i za to apsolutno nemam razumijevanja, ali gdjica Ben je samo stavila podatke gledano sa jedne strane, a nije sagledala stvari onakvim kakve jesu. To je razlika.
Ali necemo ici u detalje....


Mene boli to sto se zenskoj populaciji gleda kroz prste, a muskarcima se preko svega prelazi....Ta glupa seljacka politika, zbog koje dosta brakova danas ispasta. Dosta je djece ostalo odrastajuci uz samo jednog roditelja zbog bas te seljacke politike, gdje se samo gleda sta ce ONA uraditi a ne sta ON radi. Eto, zato sam i rekla da je veoma interesantno nju kriviti.
Nista licno.
Pozdrav...


Očigledno ti poznaješ tu drugu stranu ,pa mi napiši podatke gledano sa druge strane....
Ja bi voljela sa tom drugom stranom popričati ,ali nisam imala prilike jer izbjegava...a strašno mi je bila draga ,ali se odjednom udaljila zbog čega to nikako neznam.


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *