|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: NEosunecena djeca, savjeti, dileme...
8.8.2012 4:57:14   
Mirkica
ne znam ja kad god I.kaki za ove dvije godine ga operem i operem mu cunu navucem , i nismo bas nikada imali problem sem tada sa godinu dana i to on bio go na bazenu pa sam sebi navlacio haman mu bilo zanimljivo hahaha i ono se upalilo.
Sto se tice kamilice nama je doktor neku specijalnu dao iz apoteke to je cista kamilica i stavise dva cepa u malo korito sa 5 litara vode bas za ispiranje rana i slicno pogledaj imatel u Apoteci i djete stavis u to da je cuna potopljena i tako navlacis user posted image

JA nisma malca osunetila do 6 mjeseci iz istog razloga posle je babi bilo zao pa se nekako razvuklo , sada nam je zabrana pukla iz vjerskih razloga ne smijemo sunetiti djecu samo iz higijenskih pa et kad bi se jos jednom upalilo ja bih "zahtjevala " sunecenje iz "higijenskih" razloga .user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: NEosunecena djeca, savjeti, dileme...
8.8.2012 9:48:10   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Mirkica

ne znam ja kad god I.kaki za ove dvije godine ga operem i operem mu cunu navucem , i nismo bas nikada imali problem sem tada sa godinu dana i to on bio go na bazenu pa sam sebi navlacio haman mu bilo zanimljivo hahaha i ono se upalilo.
Sto se tice kamilice nama je doktor neku specijalnu dao iz apoteke to je cista kamilica i stavise dva cepa u malo korito sa 5 litara vode bas za ispiranje rana i slicno pogledaj imatel u Apoteci i djete stavis u to da je cuna potopljena i tako navlacis user posted image

JA nisma malca osunetila do 6 mjeseci iz istog razloga posle je babi bilo zao pa se nekako razvuklo , sada nam je zabrana pukla iz vjerskih razloga ne smijemo sunetiti djecu samo iz higijenskih pa et kad bi se jos jednom upalilo ja bih "zahtjevala " sunecenje iz "higijenskih" razloga .user posted image



A zasto to ne obavite recimo kada dolazite na odmor ovamo ? Ne moras ga tamo sunetiti. Je si li ti u Njemackoj ? Moji su vecinom tamo i u Austriji, cini mi se da su ih sve tamo sunetili koliko me sjecanje ne vara jer su vec skolarci sada user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: NEosunecena djeca, savjeti, dileme...
8.8.2012 10:00:03   
teacher75
ja ne navlacim, niti cistim, probala u pocetku i ne ide,ne mogu ni malo navuci. rekla mi dr da mu je mala ona rupica (ne znam kako se to medicinski kaze, kad se tesko navlaci i sklono infekcijama) i da cemo ga morati osunetiti htjeli ne htjeli (naravno htjeli smo).sad cekam da se vratimo s mora pa cim napuni 6 mj. abd idemo na cap-carap

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: NEosunecena djeca, savjeti, dileme...
8.8.2012 10:01:34   
gerberka

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja ne navlacim, niti cistim, probala u pocetku i ne ide,ne mogu ni malo navuci. rekla mi dr da mu je mala ona rupica (ne znam kako se to medicinski kaze, kad se tesko navlaci i sklono infekcijama) i da cemo ga morati osunetiti htjeli ne htjeli (naravno htjeli smo).sad cekam da se vratimo s mora pa cim napuni 6 mj. abd idemo na cap-carap


isto



_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: NEosunecena djeca, savjeti, dileme...
8.8.2012 10:58:52   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Mirkica

ne znam ja kad god I.kaki za ove dvije godine ga operem i operem mu cunu navucem , i nismo bas nikada imali problem sem tada sa godinu dana i to on bio go na bazenu pa sam sebi navlacio haman mu bilo zanimljivo hahaha i ono se upalilo.
Sto se tice kamilice nama je doktor neku specijalnu dao iz apoteke to je cista kamilica i stavise dva cepa u malo korito sa 5 litara vode bas za ispiranje rana i slicno pogledaj imatel u Apoteci i djete stavis u to da je cuna potopljena i tako navlacis user posted image

JA nisma malca osunetila do 6 mjeseci iz istog razloga posle je babi bilo zao pa se nekako razvuklo , sada nam je zabrana pukla iz vjerskih razloga ne smijemo sunetiti djecu samo iz higijenskih pa et kad bi se jos jednom upalilo ja bih "zahtjevala " sunecenje iz "higijenskih" razloga .user posted image



A zasto to ne obavite recimo kada dolazite na odmor ovamo ? Ne moras ga tamo sunetiti. Je si li ti u Njemackoj ? Moji su vecinom tamo i u Austriji, cini mi se da su ih sve tamo sunetili koliko me sjecanje ne vara jer su vec skolarci sada user posted image




medic mm je za to stanej kriv user posted image user posted image user posted image ja sma bas mislila u BIH ali on jokkk i et osta kako osta

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: NEosunecena djeca, savjeti, dileme...
8.8.2012 11:02:51   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Mirkica

ne znam ja kad god I.kaki za ove dvije godine ga operem i operem mu cunu navucem , i nismo bas nikada imali problem sem tada sa godinu dana i to on bio go na bazenu pa sam sebi navlacio haman mu bilo zanimljivo hahaha i ono se upalilo.
Sto se tice kamilice nama je doktor neku specijalnu dao iz apoteke to je cista kamilica i stavise dva cepa u malo korito sa 5 litara vode bas za ispiranje rana i slicno pogledaj imatel u Apoteci i djete stavis u to da je cuna potopljena i tako navlacis user posted image

JA nisma malca osunetila do 6 mjeseci iz istog razloga posle je babi bilo zao pa se nekako razvuklo , sada nam je zabrana pukla iz vjerskih razloga ne smijemo sunetiti djecu samo iz higijenskih pa et kad bi se jos jednom upalilo ja bih "zahtjevala " sunecenje iz "higijenskih" razloga .user posted image



A zasto to ne obavite recimo kada dolazite na odmor ovamo ? Ne moras ga tamo sunetiti. Je si li ti u Njemackoj ? Moji su vecinom tamo i u Austriji, cini mi se da su ih sve tamo sunetili koliko me sjecanje ne vara jer su vec skolarci sada user posted image




medic mm je za to stanej kriv user posted image user posted image user posted image ja sma bas mislila u BIH ali on jokkk i et osta kako osta


Ma znam, ni moj nije osunecen jos, planiramo naredne godine 5 djece sunetiti zajedno user posted image a sva su od 1- 6 god, kamo srece da smo ranije ali eto tako se odigralo :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *