|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RUZA kraljica cvijeca
30.5.2010 16:28:26   
Dida79
Evo je mileniumuser posted image
user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: RUZA kraljica cvijeca
11.6.2010 2:08:20   
Hanady RR
evo mojih procjetale...
ljubim ih ja
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: RUZA kraljica cvijeca
11.6.2010 7:42:46   
taurus
Dida, Hanady user posted image user posted image user posted image user posted image  ruže su vam prelijepe.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: RUZA kraljica cvijeca
11.6.2010 8:38:07   
acudesa
user posted image user posted image user posted image
prekrasne su, Hanady...
ne znam, smijem li ja postaviti od sveki-ima ih najmanje 20...a, ja 1 i to-mini ružuuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: RUZA kraljica cvijeca
11.6.2010 10:37:16   
Skvo RR
Divne su Hanadyuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: RUZA kraljica cvijeca
11.6.2010 11:22:49   
milenium

IZVORNA PORUKA: taurus

Dida, Hanady user posted image user posted image user posted image user posted image  ruže su vam prelijepe.


hvala draga,to su moje ruže,ne Didineuser posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: RUZA kraljica cvijeca
11.6.2010 11:39:29   
milenium

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo mojih procjetale...
ljubim ih ja
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: RUZA kraljica cvijeca
13.6.2010 22:12:10   
Dida79
Ruzeljubci pomagajteuser posted image
Evo danas malo travu cupkala oko cvijeca i vidim da mi se nesto cudno desava oko dvije ruze user posted image Tacnije pored stabla od ruze mi raste nesto slicno kao pelcer ali bez bodlji.Nikada mi se ovo nije desilo pa ne znam sta da radim user posted image
Savjet please user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: RUZA kraljica cvijeca
13.6.2010 22:26:37   
Crvena
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Crvena

Tema kao porucena za meneuser posted image
Moj omiljeni cvijet je ruza, naravno crvenauser posted image
Spominjete cajevke i kontejnirane ruze, mene interesuje mogu li se posaditi na balkon u one plasticne zardinjere?
Ja sam mislila da kupim ove male patuljaste i da ih posadim na balkon
user posted image


ove male patuljaste sa malim cvijetom mogu u žardinjere na balkon samo radi lijepog izgleda moraš uzeti najdužu žardinjetu ono 80 cm i saditi po dvije ruže...i nesmiješ ih puno podrezivati na jesen...jer onda one hoće da se šire u korijenu a nemaju gdje jer su u saksiji...nego im samo malo vrhove odsjeci ukoso i pusti ih da idu u visini pa će one sam egornju krošnju početi da šire u širini...jer ako budeš radila drugačije obrezivenja...korijen će se željeti širit a nema porstor i onda će se osušiti.



Hanady, hvala ti puno. Moje zardinjere su te od 80 cm.user posted image
Sad imam jos jedno pitanje . Gdje u SA da kupim te patuljaste ruze i mogu li ih sada posaditi?
Hvala unaprijeduser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: RUZA kraljica cvijeca
13.6.2010 23:01:55   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Dida79

Ruzeljubci pomagajteuser posted image
Evo danas malo travu cupkala oko cvijeca i vidim da mi se nesto cudno desava oko dvije ruze user posted image Tacnije pored stabla od ruze mi raste nesto slicno kao pelcer ali bez bodlji.Nikada mi se ovo nije desilo pa ne znam sta da radim user posted image
Savjet please user posted image

to što je pored je tzv.divlja ruža...ona šteti tvojoj ruži u korijenu...iskopaj te pelcere iz korijena i vodi računa da ih nema blizu inače će ti preuzeti ružu i ''podivljat će''.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: RUZA kraljica cvijeca
13.6.2010 23:04:14   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Crvena

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Crvena

Tema kao porucena za meneuser posted image
Moj omiljeni cvijet je ruza, naravno crvenauser posted image
Spominjete cajevke i kontejnirane ruze, mene interesuje mogu li se posaditi na balkon u one plasticne zardinjere?
Ja sam mislila da kupim ove male patuljaste i da ih posadim na balkon
user posted image


ove male patuljaste sa malim cvijetom mogu u žardinjere na balkon samo radi lijepog izgleda moraš uzeti najdužu žardinjetu ono 80 cm i saditi po dvije ruže...i nesmiješ ih puno podrezivati na jesen...jer onda one hoće da se šire u korijenu a nemaju gdje jer su u saksiji...nego im samo malo vrhove odsjeci ukoso i pusti ih da idu u visini pa će one sam egornju krošnju početi da šire u širini...jer ako budeš radila drugačije obrezivenja...korijen će se željeti širit a nema porstor i onda će se osušiti.



Hanady, hvala ti puno. Moje zardinjere su te od 80 cm.user posted image
Sad imam jos jedno pitanje . Gdje u SA da kupim te patuljaste ruze i mogu li ih sada posaditi?
Hvala unaprijeduser posted image

u rasadniku koji se nalazi u Dbežla Bijedića na otoci imaš divan izbor ruža savih pa i ovih patuljastih. Sada baš nije nabolje vrijeme za presadu ali ti možeš to uraditi vodeći računa da isječeš saksiju u kojoj je ruža došla i sa svom njenom zemljom staviš u žardinjeru znači u onom obliku kao da je nisi ni dirala.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: RUZA kraljica cvijeca
8.3.2011 9:03:08   
ziki
Juče sam od mm i Nemirka dobila saksiju mini ruža. Inače sam pokušavala da ih držim 3-4 put i uvijek mi ih nek bolest napadne. Držala sam ih u sobi na prozoru, presadim u veću saksiju, zaljevala često, kupovala gnojivo za ruže, ljetos muž prsko nekim sredstvom al svki put posle godinu dana pojave se neke zelene bubice, naprave kao pučinu oko lista, užas. Sad bih od strta da krenem ispravno, šta sa njim? Volim ruže al nemam pojma o nima.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: RUZA kraljica cvijeca
8.3.2011 11:38:13   
Galicia
Najdraze cvijece na svijetu su mi bijele ruze. NIsta me ne moze vise obradovati kao bijele ruze. MM mi svaki 8 Mart pokloni buket bijelih ruza. Cak mi i suze na oci krenu.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *