|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Simptomi poslije embriotransfera
24.11.2014 15:25:13   
drvo
Indi nemoj da te bude strah, bit ce sta ON odredi, mi tu nista ne mozemo promjeniti... Ja nemama jos punih 30, pa eto ne uspjeva, tako da pusti ti godine. Do sad je bio problem jajovodi, medjutim ocito da nije jedino to problem, mora da ima neka bakterija koju oni nisu vidjeli unutar, zbo tog mi predlaze histoskopiju, sto idem dalje da se borim... docice rezultat nismo mi jedi.A jos ti nista ne znas mozda dvije crtke te cekaju na testicu ;)

< Poruku je uredio malena27 RR -- 27.11.2014 15:48:41 >

(odgovor članu drvo)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Siptomi poslije embriotransfera
24.11.2014 16:34:46   
indi79
Drvo mila moja nemoj se predavati još nista nije gotovo a i testovi su nesigurni najbolje je da sacekas Betu vidjela si postove od malene sve je moguće ja se još uvijek nadam za obje velikim betama kako tvoj stomak imas li još uvjek bolove vidjet ćeš ti da ćemo nas dvije pored svega bit iuser posted image ima nade dok seuser posted image ne pojavi

(odgovor članu drvo)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Siptomi poslije embriotransfera
24.11.2014 17:08:34   
memsi
Pozdrav drvo,
Meni test takode nije bio pozitivan a trudna sam.Da li si 17.-og radila teansfer.

(odgovor članu indi79)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Siptomi poslije embriotransfera
24.11.2014 19:31:49   
drvo
15 tog sam radila transfer, znaci taj dan se ne broji, prvi dan je subota 16 tako da mi je danas valjda 10 dan :) pozdrav zene moje

(odgovor članu memsi)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Siptomi poslije embriotransfera
24.11.2014 19:38:28   
indi79
Drvo ja mislim sutra ipak ići vaditi Betu ako ne procurim opet imam neke bolove kao pred menzu nemoguće ja čekati ova ne Izv jesnost me ubi strah me testa evo imam osjećaj da ludim

(odgovor članu drvo)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Siptomi poslije embriotransfera
24.11.2014 19:47:10   
memsi
Pozdrav drvo,
Mislim da si rano uradila test.Sve zavisi kad je bila implantacija.Ipak ne gubi nadu.

(odgovor članu drvo)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Siptomi poslije embriotransfera
24.11.2014 20:17:12   
drvo
Hajd da se nadam da sam prerano, ja cu u srijedu ponovo ponoviti test, jer mi je daleko tuzla da radim betu... tako eto idemo u pobjede ,,,

(odgovor članu memsi)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Siptomi poslije embriotransfera
24.11.2014 20:38:00   
indi79
Zar ne možeš kod tebe u nekom domu zdravlja uraditi betu

(odgovor članu drvo)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Siptomi poslije embriotransfera
24.11.2014 20:56:19   
memsi
Pozdrav drvo,
Ma nemoj ga nikako raditi.Cekaj betu i to je to.Mislim da si se previse opteretila a moras u ovom slucaju biti optimista.Ja ti kazem iz iskustva s moje strane.Imam 36 godina i poslije 14 god.sam iz prve uspjela,ali moje razmisljanje je da se sve desava s nekim razlogom.Sad mi je vazno da iznesem trudnocu do kraja i da bude sve ok uz Boziju pomoc.Pokusaj i ti tako razmisljati.

(odgovor članu drvo)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Siptomi poslije embriotransfera
24.11.2014 21:20:46   
drvo
Indi ma kakav d zdravlja, zaobidjisto dalje mozes, tu samo ljjudi idu ako hoces da umres.. D:.. memsi hvala ti na podrsci i ohrabrenju, nisam vise opterecena, jutros sam bila malo plakala, i to je to.. sad kazem sama sebi idemo dalje, sve je to zivotno iskusenje, nekom na ovaj nacin nekom na drugi... meni je Allah dao na ovaj, tako da e valja boriti s tim... i do sad 2 put od neuspjeha nisam vadila betu nego prestanem sa utrogestanima i vjestac od menge dodje,.a indi neces dobiti sve dok koristis utogestane, oni ne daju ,, tako da to ne brini

(odgovor članu memsi)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Siptomi poslije embriotransfera
24.11.2014 21:37:46   
kokouli
Drvo nemoj raditi testove ,drugo prerano si uradila ,opusti se sama sebi stvaras tenziju ,znam da je najgore cekanje ,ali moras malo misliti na nesto drugo .

(odgovor članu drvo)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Siptomi poslije embriotransfera
24.11.2014 22:49:47   
indi79
Drvo ja sam u prošlom postupku10dnt imala neki sjedni iscjedak sto se poslije 2dana pretvorilo u mengu a utrice sam trošila sve dok beta nije počela padati biokemijska sutra je 10 dnt a ja sva strepim Stalno trećim na WC pregledan uložak da nema nešto nedaj Boze još zaspati nemoguće bas me panika hvata zbog sutrašnjeg dana

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Siptomi poslije embriotransfera
25.11.2014 14:52:22   
drvo
nece ti procuriti sve dok se utrici koriste vjeruj mi.. ja sam prvi put tako imala, taj iscjedak.. ali nije procurila normalna men.. dok nisam prestala sa utr.. sutra cu ponoviti test, al 1% sam samo optimista, tako da vise i ne razmisljam isla sam raditi poslove oko kuce tako da ne mislim vise na ovo, i eto tako je kako je sta se moze... ja sam taj 1 dan radila teest jer vidim po forumima da nekim se pokaze ta prokleta crta i taj dan, cak nekom i ranije.. a meni nikad nece pa nece....

(odgovor članu indi79)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Siptomi poslije embriotransfera
25.11.2014 15:28:21   
indi79
Drage zenice danas 10dpt pojavio se od jutros neki bijeli do žućkasti iscjedak blagi bolovi u stomaku sta se dešava ima li iko iskustvo sa ovim drvo ja ti za sutra držim palceve i molim dragog Boga da nam pomogne

(odgovor članu drvo)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Siptomi poslije embriotransfera
25.11.2014 19:23:20   
drvo
Indi vjeruj da ne znam ti odg. na ovo sto pitas, nisam se susetala s tim... sto se tice simptoma i bolova kod mene vise nema nista, sam jos uviejk me zeludac ne popusta, i umaram se... ali to nije nista.. tako eto hajd moja je 2015 aBd :D

(odgovor članu indi79)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Siptomi poslije embriotransfera
25.11.2014 23:09:09   
Elica 5
Indi79,,, pa jeli koristiš utrogestane,, moguće od njih to što ti je izašlo,,, bar meni vuče na utrogestane,, a kako god cure drage sretno čuvam fige da nas obradujete,,, sa finim betama,,,,

_____________________________

1.ICSI-2010-mis.ab. u 11.
4.Fet-2012, 2 blaste 19.10.2012.g. Beta 11 dan 452, 14 dan 2092,16 dan 4690
Adna mamina "Ceza" tajina "Kruškica"
16.06.2013 - 29.08.2013 Znam da si Cezo moja sad na puno ljepšem mjestu,ali znam da i meni fališ puno <3

(odgovor članu drvo)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Siptomi poslije embriotransfera
26.11.2014 7:31:10   
drvo
eto da vam javim nista od testa, negativan je, tako da ovdje kraj... Malo se isplacem odhuknem i krenem dalje, bit ce moja je 2015 aBd... Indi zelim ti srecu da bude pzitive i da se radujemo .. cujemo se pratim vas.. poz

(odgovor članu Elica 5)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Siptomi poslije embriotransfera
26.11.2014 8:26:37   
memsi
Jutro drvo,
Mislim da bi ipak trebala betu vaditi,jer test nije validan za tako ranu trudnocu mozda.Moja kolegica ga je uradila nakon 25 dana i pokazao da je negativan a eno sad sincic u kreveticu.Malo si se previse opteretila sa svim tim a to ti nije dobro.Pokusaj sve to odbaciti i samo guraj naprijed,ako sad i ne upali nekad ce sigurno.

(odgovor članu drvo)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Siptomi poslije embriotransfera
26.11.2014 11:32:43   
indi79
Drvo bas mi je zao ja juce radila Betu 10dnt dvodnevni embrioni danas rezultat 15,8 sutra Vadim ponovo valjda je to dobro ili

(odgovor članu drvo)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Siptomi poslije embriotransfera
26.11.2014 14:28:37   
drvo
Hvala vam na podrsci, meni je tz bas dalje, da bih radila betu, tako da mislim dzaba pare dajem tamo vamo... sta je tu je... daj Boze da sam se zeznula. ali cisto sumnjam... ja sam sve pustila kraju, ja sam sama sebi najveca podrska nisakim osim s vama na netu ne mogu ovoda podjelim... svako prica svoju pricu, i ono bit ce dr put... al eto... indi sretno sretno javi sta bude... memsi daj Boze da bude kako ti kazes, nasla bih te i pocastila :D pusa cure

(odgovor članu indi79)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Siptomi poslije embriotransfera
26.11.2014 18:26:21   
indi79
Drvo draga sto god da kažem znam da te ne može utjesiti i sama sam danima plakala.Htjela sam ti reci ako budeš ponovo išla u postupak da su meni na embrionima laserom prije transfera napravili otvor kako bi lakše izasli iz svog omota i embrione natopili u neko lepilo koje se zove Glue da bi se embrioni zijepi za maternicu za laksu implantaciju da neplutaju okolo s tim sam i ja sama po sebi ovaj put prije nego sam ušla u proces uzimala andol100 ,magnezijum,folnu kiselinu 0,8mg svaki da samo 3dana prije punkcije nisam uzimala andol100 tek nastavila sledeci dan a da i omegu redovno uzimam prije punkcije sam pila čaj od malinovog lista dobar za razvoj jajni celija a pt Čaj koji se ovdje zove Frauenmanteltee na nas ti nebih znala reci to je za bolje usadjivanje embrionalnog ako se budeš odlučila za to mogu ti poslati taj čaj nadam se da sam ti koliko toliko mogla pomoći želim ti ovozemaljski sreću i uspjeh da postaneš majka

(odgovor članu drvo)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Siptomi poslije embriotransfera
26.11.2014 19:50:44   
drvo
Hvala ti indi na ohrabrenju i uputama.. pisem tiaksnije privatno.. de mi samo reci gdje si isla radila vto?

(odgovor članu indi79)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Siptomi poslije embriotransfera
26.11.2014 21:26:17   
indi79
Vazi mila Pisi ja sam radila u Njemačkoj Dortmund



(odgovor članu drvo)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Siptomi poslije embriotransfera
27.11.2014 11:01:10   
drvo
indi pisala sam ti privatno por.. zene ja nemam nikakvihh simptoma da trebam dobiti, dr mi rekao da vadim sutra betu ne znam sta da radim... jedna cica me strasno boli, druga ponekad zigne.. mada ta jedna sto bas boli i na dodir zna me cesto boljeti kad treba dobiti, ali ne bas ovokilko nego probadati

(odgovor članu indi79)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Simptomi poslije embriotransfera
27.11.2014 12:41:52   
indi79
Draga vadi Betu navijam i držim palčeve da je velika beta

< Poruku je uredio malena27 RR -- 27.11.2014 15:48:31 >

(odgovor članu drvo)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *