|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Usisvac na vodeni filter
4.6.2008 15:10:49   
majki
Draga Amela RR,
evo ja sad sa mužem pričm na telefon, idemo danas kupiti usisavač i ja mu govorim da su mi formušice rekle da ti usisavači na vodu nisu zgodni jer se usmrde, on kaže nema veze praćemo ga (on inače usisava), kaže pitaj gdje joj je radnja da odemo da pogledamo. Ako sam dobro shvatila vi ih prodajete.

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Usisvac na vodeni filter
4.6.2008 15:30:49   
Amelaa RR
Poslala sam ti PP

Usisivač user posted image
sa vodenim filterom, za suvo mokro usisavanje

ident 15611


user posted image

user posted image user posted image

 


user posted image


Karakteristike:
  • Snaga 1400W max.
  • By-pass usisna jedinica
  • Sigurnosna blokada (plovak)
  • Pakovanje kabla, cevi i pribora na aparatu
  • 4 točka sa dobrom okrenošću
  • Aluminijumske cevi
  • Pralni filter
        Prednost vodene filtracije

    Usisavanje bez vrećice
    Konstantna snaga usisavanja
    Odlična filtracija
    Usisani vazduh putuje kroz vodu
    Prljavština se zadržava u spoljašnem delu posude
    Jednostavna priprema i čiščenje posle upotrebe
    Pralni filter je trajan
    Široka punoda pribora user posted image  

    Kako deluje vodni filter?

    Usisani vazduh zajedno sa prljavaštinom putuje kroz cev u posudu Usisivača, u kojem je voda. Smeće ostaje u vodi ,posebna dupla polukružna rebra na separatoru vazdušni tok još jednom zavrte i ponovo ga potisnu u vodu, tako da se prečišćava dva puta.Tek usisani vazduh se diže po spiralno oblikovanom separatoru prema gore, a eventualno preostale nepotopljene delove zadržava mikrofilter. Tako filtriran vazduh je temeljno i prirodno očišćen.

    user posted image   Bogata oprema:

    Preklopna četka za pod
    Nastavak za proreze
    Mlaznica za tapecirani nameštaj
    Nastavak za nameštaj
    Četka za mokro usisavanje   user posted image




    < Poruku je uredio amelaa RR -- 4.6.2008 15:33:29 >


    _____________________________

    1. ICSI Bahceci-Sarajevo
    22.07.2013pocetak bockanja
    04.11.2013 Beta 1:(
    2. ICSI Bahceci-Sarajevo
    26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
    3. 17.11.2015 Beta 0,1
    4. 30.09.2016 Beta pozitivna
    10.11.2016 Spontan
    5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

    (odgovor članu majki)
  • Neposredna veza do poruke: 27
       RE: Usisvac na vodeni filter
    4.6.2008 15:39:51   
    M kao Mama
    Prije godinu i po kupili smo BEKO usisivač na vodu, prezadovoljna sam, jedino me melo nervira što je glomazan, pa sam se možda malo pokajala što nisam uzela rovus akva, ali s ovim nema fule. Nikada mi se nije usmrdio, a usmrdiće se jedino ako vodu u njemu držite danima.

    Ja sam prezadovoljna

    (odgovor članu Amelaa RR)
    Neposredna veza do poruke: 28
       RE: Usisvac na vodeni filter
    5.6.2008 20:15:14   
    didyc
    Ja sam isto kupila BEKO, glomazan jest ali bitno mi je da je na vodu. jer vrecice su mi dosadile i odmorila sam se s ovim Treba doduse vremena malo izdvojit da se opere ali moze se , zadovoljna sam u svakom slucaju.
    Usmrdio se jos nije user posted image

    (odgovor članu M kao Mama)
    Neposredna veza do poruke: 29
       RE: Usisvac na vodeni filter
    7.6.2008 13:03:22   
    mamica 3
    Mene isto zanima usisivac na vodeni filter i gledala sam ovaj sto je postirala amelaa RR i ako ti nije zahmet da mi objasnis nesto vise o njemu i onom aquafilter 2000.
    Tipa da li i ovaj moze s samponom da cisti tepihe i podove (ovaj 2000 navodno moze) i da li moze ocistiti plocice.Nekako mi je mrsko nakon usisavanja opet nosati dzoger po kuci.
    Isto tako bih voljela da mi kazes gdje prodajes pa da dodjem i pogledam.
    Unaprijed hvala

    (odgovor članu didyc)
    Neposredna veza do poruke: 30
       RE: Usisvac na vodeni filter
    7.6.2008 14:04:28   
    triplemama
    Draga amelaa ja imam Miele usisivač već oko 12 god i super sam zadovoljna user posted image user posted image  mada bi sada kupila noviji model. Da li možda znaš gdje se u BiH može kupiti Miele?

    _____________________________

    Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
    Savjetnica za AS udruženja DjeCa

    (odgovor članu mamica 3)
    Neposredna veza do poruke: 31
       RE: Usisvac na vodeni filter
    7.6.2008 17:10:20   
    Amelaa RR
    E ovako ovaj usisivac Liv 2000 je usisivac koji ima mogucnost pranja tepiha plocica,parketa i sl...znaci on ima poseban odjeljak za vodu poseban za detrdzent..Uz usisivac dode 1l detrdzenta...a kasnije upotrebljavate detrdzent koji vi hocete...za tepihe kod mene rodica  koristi Nilu u tecnosti,ili Venish za tepihe,kad plocice onda stavi neki blazi detrdzent za plocice.Kada necete pranje onda se ovi dodatni dijelovi skinu i onda bude kao ovaj standardni. Sve u svemu usisivaci marke Liv su stvarno kvalitetni i dugotrajni...

    www.liv.si
    Usisavač user posted image



    ident 15611


    user posted image

    user posted image

    user posted image


     


    user posted image


    Karakteristike:
  • Moč 1450W max.
  • By-pass usisna jedinica
  • Sigurnosna blokada (plovak)
  • Shranjevanje kabla, cijevi in pribora na aparatu
  • 4 točka sa dobrom okrenošću
  • Aluminijske cijevi
  • Pralni filter
        Prednost vodene filtracije

    Usisavanje bez vrećice
    Konstantna moč usisavanja
    Odlična filtracija
    Usisani zrak putuje kroz vodu
    Prljavština se zadržava u vanjskom dijelu posude
    Jednostavna priprema I čiščenje poslije upotrebe
    Pralni filter je trajan
    Široka punoda pribora user posted image  

    Kako djeluje vodni filter?

    Usisani zrak zajedno sa prljavaštinom putuje po cijevi u posudu usisavača, u kojem je voda. Smeće ostaje u vodi, posebna dupla polukružna rebra na separatoru zračni tok još jednom zavrte I ponovo ga potisnu u vodu, tako da se prečiščava dvaputa. Tek usisani zrak se diže po spiralno oblikovanom separatoru prema gore, a eventualno preostale nepotopljene dijelove zadržava mikrofilter. Tako filtriran zrak je temeljno i prirodno očiščen.

    user posted image   Bogata oprema:

    Preklopna krtača za tlo
    Nastavak za proreze
    Mlaznica za tapecirani namještaj
    Nastavak za namještaj
    Krtača za mokro usisavanje  
    user posted image




    _____________________________

    1. ICSI Bahceci-Sarajevo
    22.07.2013pocetak bockanja
    04.11.2013 Beta 1:(
    2. ICSI Bahceci-Sarajevo
    26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
    3. 17.11.2015 Beta 0,1
    4. 30.09.2016 Beta pozitivna
    10.11.2016 Spontan
    5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

    (odgovor članu triplemama)
  • Neposredna veza do poruke: 32
       RE: Usisvac na vodeni filter
    7.6.2008 21:26:52   
    nikka
    Amelice draga još samo jedno pitanjce od mene,znači li to da ovaj liv2000 istovremeno usisava i briše pločice i podove,ili opet moram prvo usisati pa onda brisati,sory nikako da shvatim iako si dvaputa objasnila.

    (odgovor članu Amelaa RR)
    Neposredna veza do poruke: 33
       RE: Usisvac na vodeni filter
    8.6.2008 1:57:42   
    Amelaa RR
    Kod plocica on pere i odmah i usisaje tj;brise to...eto draga nadam se da sam pomogla..Pusa velika

    _____________________________

    1. ICSI Bahceci-Sarajevo
    22.07.2013pocetak bockanja
    04.11.2013 Beta 1:(
    2. ICSI Bahceci-Sarajevo
    26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
    3. 17.11.2015 Beta 0,1
    4. 30.09.2016 Beta pozitivna
    10.11.2016 Spontan
    5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

    (odgovor članu nikka)
    Neposredna veza do poruke: 34
       RE: Usisvac na vodeni filter
    8.6.2008 14:25:18   
    mamica 3
    Draga amela bas ti hvala ,ja sam se pravo nalozila da kupim taj LIV 2000 i prije neki dan mi covjek rekao da ne moze prati podove i plocice pa sam se bila malo razocarala.
    A ti si me opet vratila u potragu za njim.

    (odgovor članu Amelaa RR)
    Neposredna veza do poruke: 35
       RE: Usisvac na vodeni filter
    11.6.2008 20:30:41   
    Visnja RR
    gdje se moze kupiti aqua rovus i po ojoj cjeni? hvala :)

    (odgovor članu mamica 3)
    Neposredna veza do poruke: 36
       RE: Usisvac na vodeni filter
    12.6.2008 1:06:36   
    rozi
    Ja sam ga vidjela u Merkatoru, oni imaju te stvari za teleshopa. Cijene su iste, samo ne placas postarinu, 260 km. Evo pogledaj i na njihovoj stranici, mozes i naruciti .

    http://www.topshop.ba/index.asp?tn=productview&pid=16287 

    (odgovor članu Visnja RR)
    Neposredna veza do poruke: 37
       RE: Usisvac na vodeni filter
    16.6.2008 21:27:26   
    mamica 3
    Draga Amela ,nadam se da nisam dosadna s ovim pitanjima ali vidim da imas info iz prve ruke pa zato i pitam.
    Kakva je razlika izmedju ovog aquafilter 2000 i extra 2000 usisivaca ?
    Vidjela sam kod nas da je razlika u cijeni ali mi nisu znali reci zasto.

    (odgovor članu rozi)
    Neposredna veza do poruke: 38
       RE: Usisvac na vodeni filter
    19.6.2008 9:47:09   
    Anoniman
    Juce sam nasla ovaj aquafilter, kod stanica u LG, imaju i jedan i drugi, obicni na vodu je 250 KM, a ovaj sto i pere je skoro 400 KM. Meni izgledaju malo teski, ali kako sam vidjela lagani su za upotrebu, nisu komplikovani za ciscenje. Bila sam u novom Merkuru na Stupu, i tamo ima veliki izbor usisivaca, a cijene su nesto nize. Meni je tamo teta preporucila gorenje usisivac, sa posudom, a moze i vrecica. Ja sam sve do juce mislila da ti usisivaci sa posudom imaju i kompresiju, ali nemaju, pa me bas interesuje kako se prasina skuplja u toj posudi, odn kad se prazni rasipa li se okolo? Juce sam isto kod stanica nasla usisivac sa kompresijom, prasinu pretvara u loptice, ali mi se bas ucinio skup, preko 400 KM je.

    (odgovor članu mamica 3)
      Neposredna veza do poruke: 39
       RE: Usisvac na vodeni filter
    19.6.2008 10:13:37   
    majki
    Ja sam jučer išla u Merkur (kod interexa) i vidjela sam da imaju dosta izbora, ali su cijene nisu povoljne. Usisivač sa vodenim filterom (Bekov) koji sam kupila u Eš company za196 KM tamo je 235 KM. Mislim da su pretjerali sa cijenama, u Robotu, Eš company ili nekoj ovlaštenoj prodavnici pojedinih marki aparat naći ćete sigurno jeftinije.
    pozdrav

    (odgovor članu Anoniman)
    Neposredna veza do poruke: 40
       RE: Usisvac na vodeni filter
    19.6.2008 15:18:53   
    mamica 3
    U Uniprometu je ovaj aquafilter 2000 ,sto pere, 300 KM a ovaj extra 2000 je jeftiniji ,215 KM .Medjutim,kao sto sam napisala prije,ne znaju mi objasniti zasto a na ovoj stranici liv mi se na karakteristikama ucinio bolji ovaj extra.Sad sam u nedoumici sta da radim.

    (odgovor članu majki)
    Neposredna veza do poruke: 41
       RE: Usisvac na vodeni filter
    1.7.2008 11:35:39   
    Suncica*
    Meni je mama kupila Zepter usisivac na vodu. Jeste bio papreno skup, ali se isplati. Nema prasine, sve ode u vodu..


    (odgovor članu mamica 3)
    Neposredna veza do poruke: 42
       RE: Usisvac na vodeni filter
    22.7.2008 16:47:42   
    Happy
    Vala ne znam šta bih vam rekla.... Ja imam usisivač na vodu i sve je super. vuče. čisti.... Ali je brate težak ko tuč i moram se prihički pripremiti za usisavanjeuser posted image , naspi vodu, vuci, poslije peri sveki put, posuši.... A da ne pričam kada se nešto prospe i onda njega uzeti... Uvijek se svađam sa MM, ja ću da usisam, a ti dalje user posted image
    NIsam ga otplatila, uzela sam u Tehno-mag (jer sam kupovala još neke stvari), čim ga otplatim gledaću drugi neki, nisam pametna koji.... MAda MM to ne smijem spomenuti...
    Ali polako, ipak smo mi ženeuser posted image

    (odgovor članu Suncica*)
    Neposredna veza do poruke: 43
       RE: Usisvac na vodeni filter
    11.8.2008 14:17:47   
    Gigana
    Imam obični Gorenje usisivač sa kojim sam prezadovoljna, a kad dođe do većeg čišćenja, ja lijepo zovnem tetu i ona mi počisti sve, od prozora, podova, do usisavanja i ostalih radova.  Za 4000 KM, koliko košta, recimo Duga ili Kirbi (koji, slažem se, čiste i grinje), ja mogu plaćati tu svoju ženu 5 godina (da mi čisti jednom sedmično), a da ja samo održavam kuću radnim danima, što se svodi na pranje kupatila i brisanje prašine. 
    Slažem se da Rainbow i Kirbi čiste grinje i kojekakve životinje, ali što je puno, puno je.  Uostalom, kad mi treba, mogu zovnuti preko oglasa da mi očiste krevete i tepihe Kirbijem.

    A što se tiče usisivača na vodu, mislim da su super, mada sam ja još uvijek vjerna ovim običnim usisivačima.

    (odgovor članu Happy)
    Neposredna veza do poruke: 44
       RE: Usisvac na vodeni filter
    11.8.2008 14:54:03   
    vjestica
    ja imam ovaj LIV aquafilter 2000 ovaj što pere i usisava i super je, super usisa, dobro opere pločice, a i ćilime (ne opere idealno,ali dosta osvježi ćilim, pogotovo zimi, kad ga ne možeš oprati) jest malo glomazan, ali svejedno MM usisava, ja rijetko
    usmrdi se samo ako ne sapereš odmah
    prije ovog sam imala LG sa HEPA filterom, ne znam tačno koji, ali nema vrećice, nego spremnik koji isprazniš i opereš, i taj usisivač je bio grozan, taj filter je MM morao svaki čas čistiti, inače se zagrije i ugasi svakih 5 min.
    jedva sam čekala da ga se riješim
    na kraju ga je uništio venish u prahu za tepihe

    (odgovor članu Gigana)
    Neposredna veza do poruke: 45
       RE: Usisvac na vodeni filter
    19.8.2008 19:27:38   
    Mrka
    Ja imam Rainbow usisivac navodu. Jest da sam ga papreno platila, ali nisam pozalila ni malo.  Ne bih ga zamijenila ni za bilo koji drugi usisiva na vrecicu.





    _____________________________

    Adin 12.01.2007.

    (odgovor članu lida)
    Neposredna veza do poruke: 46
       RE: Usisvac na vodeni filter
    19.8.2008 21:20:37   
    emina_h
    Ja imam Gorenje usisivac,to je ovaj sto moze prati tepihe,tap.namjestaj,a i glatke povrsine.Samo sto je glomazan,pa mi nije praktican za svakodnevnu upotrebu.Ali je prava stvar za svako domacinstvo kod detaljinijeg ciscenja.Kupljen u General Servisu za 320 maraka.Tako da ja fino s njim mjesecno precisitim sve povrsine a inace koristim lagani obicni usisivac Siemens.

    (odgovor članu Mrka)
    Neposredna veza do poruke: 47
       RE: Usisvac na vodeni filter
    13.9.2008 16:04:36   
    meedic
    Ja imam ovaj usisivac user posted image  i zaista je grozan. Koristila sam ga par puta i od tada stoji u cosku :). Voda se prelije u sve moguce posude, zaprlja se sve zivo. Zaista treba psihicka priprema prije upotrebe ovog usisivaca. Za pranje usisivaca je potrebno min. 15 min. s tim da morate kontati gdje sve one ogromne posude susiti itd. Ja vec kontam koji sada najnormalniji usisivac da uzmem koji mogu za tren upotrebiti i ponovo vratiti na mjesto bez dodatnog posla.

    (odgovor članu emina_h)
    Neposredna veza do poruke: 48
       RE: Usisvac na vodeni filter
    13.9.2008 16:10:37   
    lamka
    IZVORNA PORUKA: meedic

    Ja imam ovaj usisivac user posted image  i zaista je grozan. Koristila sam ga par puta i od tada stoji u cosku :). Voda se prelije u sve moguce posude, zaprlja se sve zivo. Zaista treba psihicka priprema prije upotrebe ovog usisivaca. Za pranje usisivaca je potrebno min. 15 min. s tim da morate kontati gdje sve one ogromne posude susiti itd. Ja vec kontam koji sada najnormalniji usisivac da uzmem koji mogu za tren upotrebiti i ponovo vratiti na mjesto bez dodatnog posla.

    meedic ne znam kako ti se prelije voda
    mozda naspes previse jer ja imam isti i svakodnevno se koristi i nikada mi se vodacnije prelila osim jednom kad ga je mm prevrnuo dok je radio
    a ne da sam zadovoljna vec sam prezadovoljna s njegovim radom
    probaj staviti manje vode u njegovu posudu a i pranje je jednostavno ja samo istresem prljavu vodu malo operem i presusim a posudu koja ide poslije toga onu plavu operem pod mlazom vode i ostavim da se samo osusi
    gottovo za 5 minuta a kucu usisa pravo dobro

    i nama su rekli da max stavljamo 2-2,5 litara vode


    _____________________________

    Lamija duša duše moje
    21.08.2006

    (odgovor članu meedic)
    Neposredna veza do poruke: 49
       RE: Usisvac na vodeni filter
    13.9.2008 21:40:13   
    meedic
    Ma ne znam, meni je apsolutno nepraktican. Previse mi je frke oko tog usisavanja, previse nekih dijelova koji se moraju oprati pa i onaj filter mi bude prljav od prasine i mokar, i nekako je ogroman. U sustini usisivac treba da usisa i to je to, a ne da pravi dodatni posao user posted image . Ne, ne, ne ovaj usisivac definitvno nije za mene.

    (odgovor članu lamka)
    Neposredna veza do poruke: 50
    Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
    Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
    Idi na:








    Anketa

    Nos.
    пеперутка16

    Kako čistite nos male djece?

    Oznake

    Prijava
    Ime i Prezime
    *
    Adresa
    *
    Poštanski broj Grad
    *
    Broj telefona
    *
    E-mail adresa
    *
    Veličina pelena koje dijete nosi
    *
    Starost vašeg djeteta/vaše djece
    *
    Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *