|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 10:09:50   
felix
mozes li preko dana jel ti vikendom muz kuciuser posted image jedno neka ode drugu drugo uspavaj i opletiuser posted image
dok je A beba bio znala sam ga dat komsinici inace ona ga jako volila pa ga znala uzeti kod sebe malo igrat se
mi smo svakako guzve koristili user posted image

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 1076
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 10:13:15   
Lady26
IZVORNA PORUKA: felix

al ja eto nisam nikad i A snama spava u sobi al ja nebi mogla nemogu a ni mm isto nemoze se kaze opustiti
jer je djete tik do nas u krevetcu nemogu i Bog tak da sreca ima drugi soba

nisam ni kad je baba bio , pa ni sad kad je veci ....

Zasto ne bih?
Nikad je dosada nisam probudila, spava u SVOM kreveticu, svejedno sto je uz nas nemamo dodira s njom nit joj smetamo....
Ne pada mi na pamet (jos uvijek) da idem u drugu sobu maksuz radi sexa....volim u svom krevetu...taman se ususkam, gledam tv, naumpadne mi i ja sad trebam ici iz svog kreveta u drugu sobu?!
E radije se necu ni sexati user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 1077
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 10:13:51   
Lady26
OVo pricam trenutnu situaciju sa jednim djetetom, nemojte me drzati za rijec aBd kad stigne druga user posted image , onda cu vam traziti savjet user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 1078
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 10:15:28   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: Lulu_08

tiki ja sam zamalo kod psihica zavrsila zbog toga sada kada je muz bio kod kuce ako mi vjerujes. Priznajem da je sebicno sto sam burno reagovala na njegovu "suzdrzanost" dok je on to od mene dozivio kada se starija rodila, i to je trajalo par mjeseci, ali ne mogu si pomoci bas mi je uzasno bilo.

To se desilo jednom ili vise puta?


Jednom sto je unistilo nas odnos za ostatak vremena...Kazem uzasno sam povrijedjeno reagovala bas me to nekako pih...

A zasto.... user posted image
Ne bude ni meni pravo ali ne znam da li bih ikada tako burno reagovala jer sam znala i ja iz nekih razloga njega odbiti, ali njezno user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1079
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 10:17:47   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: belladona

Pa stariju djecu kod nena (baka) vikendom i vi rahatuser posted image .


Ovo je super savjet za nadoknađivanje ''izgubljenoga''...
Mi imamo dovoljno portora da se ne sretnemo sa djecom...
i nisam imala rpobleme tipa straha od čuće me i vdijeti...ali...potpunu opuštenost sebi dozvoljavam kada one nisu tu...
tako da vikend kod nane ili teke koji one rpovedu pomogne i njima ( vole da pormjene) a nama posebno...
svima sugerišem ko može...
ako vas strah kako će mlađe dijete regirati probajte...vdijet ćete naviknu s eoni na te rijetke pojave spavanja kod nekoga i uživaju a vi u sebi i suprugu nađete za čas posla ono dvoje koji se ''zabavljaju'' ili su se tek ''uzeli''user posted image

Lulu...koliko je malenoj...sada...
kakve su šanse da veliku pošalješ kod nekoga...malenu uspavaša ( mislim d aje ona mrina noćan beba) i malo ''obnoviš zavjete''...

mene suprug nije nikada odbio...niti ja njega...
ali u jednom trenutku sam po rođenju druge osjetila da smo se pogubili...
sjela i skontam to mi se ne dopada...i okreneme novi list...a 48 sati bili smo ono što smo bili rije rođenja bebe i ono što smo doptali do danas...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu belladona)
Neposredna veza do poruke: 1080
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 10:22:57   
Lady26
Ja sam u pregovorima sa sveki da Lana nekad prespava kod njih dole user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1081
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 10:24:59   
hatepsut
Ja se zabrinula da je samo ko mene "problem" kad ono i kod drugarica koje su dobile drugu bebu user posted image

U stvari ja sam ta koja nema volju,a ne volim nista bez volje da radim.U jednoj sobi veliko djete ,u spavacoj beba...lako je "pisati" aman sex vako nako al' kad dozivite da vam nije do toga,pa kako sam napisala jedno djete u jednoj sobi,drugo u drugoj vi krenete beba place ili veliki mora na wc user posted image al' hajd vjerujem da je to sama prolazna faza.

Malo mi beze ove se hvale svojim sexualnim iskustvima,pocinjem da vjerujem da su to samo fantazije user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1082
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 10:30:22   
felix

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: felix

al ja eto nisam nikad i A snama spava u sobi al ja nebi mogla nemogu a ni mm isto nemoze se kaze opustiti
jer je djete tik do nas u krevetcu nemogu i Bog tak da sreca ima drugi soba

nisam ni kad je baba bio , pa ni sad kad je veci ....

Zasto ne bih?
Nikad je dosada nisam probudila, spava u SVOM kreveticu, svejedno sto je uz nas nemamo dodira s njom nit joj smetamo....
Ne pada mi na pamet (jos uvijek) da idem u drugu sobu maksuz radi sexa....volim u svom krevetu...taman se ususkam, gledam tv, naumpadne mi i ja sad trebam ici iz svog kreveta u drugu sobu?!
E radije se necu ni sexati user posted image



neznam eto tako nece ni mm . ni kad je A beba bio nije htjeo nemoze se kaze opustiti šta ja znam nije mu ugodno mada i A je ko top
zasad je tako i ne menjam ...


_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 1083
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 10:31:05   
Hanady RR
negdje ima i moj post...kada smo se ja i suprug izgibili...
dolazak druge bebe donio je mnogo toga što sa jednom bebom nisma ni sojetila...
najprije moja druga nena je bila i zahtjevnija a moja velika djevojčica još nije prestala biti bebom...
ja sma bila mama 24 sata i do dolaska muža imala sma spisak obaveza kada one zaspu šta ja trebam...
a on...imao je strah...da sam umorna, shavatao je da mi nije lako, prepoznavao moj impuls da imama srah da djeca ne čuju, ne vide, nekako ''zafalilo'' mi one opuštenosti...
Što prije rpimjetite da nije kako treba to prije ragujte da promjenite...
smao s eneće pormjeniti možete smao uletiti u kolotečinu svakodnevnice...

Ja sex ne smatram najavažnijo stavri u braku...
al svakako mi nije ni na zadnjem mejstu...
ako ništa taj sojećaj pripadnosti, zaštite i emocionalnoga zadovoljstav dva partnera nakon istoga ono je što mi je nedostajalo...
poznajem svoga partnera i od njega bvođenje ljubavi učini najnježnije biće na svijetu...i to moje biće...
to mi godi...tad sma razamžena i njegova narednih 48 sati...
zato...nisma dala da izgubimo tu nit...

regujte kako možete...
sreća libido mi nije bio smanjen al jeste ta neka kočnica postojala...
i stala sma na loptu poredla prioritete ...tako poredni ni danas 3 godine kasnije nisu izmjenjeni i sve je kakao treba kako nam oboma odgovara...
mi svoju djecu volimo, pazimo i mazimo al mi imamo sebe...jer od NAS sbe je i krenulo...
nisam htjela da s eizgubimo

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 1084
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 10:36:04   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mahsuz il slučajno?



sad ne znam sta da ti kazem user posted image

kada smo se zabavljali... dopratio me kuci pa na stubistu koje se ne koristi bas cesto jer zgrada ia lift. uh... bilo je dobro user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1085
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 10:36:42   
hatepsut
Meni se neko jednom "podsmijavao" kad sam napisala da je sex jako bitan "stub" veze ali ne i najbitiniji.jos uvjek imam isto misljenje.nije da nemamo "svoje" trentuke ali smo ih vise imali kad smo imali samo 1 djete.naravno volim svoju djecu i ne smatram da su mi oni prepreka ali vjerujem da mi je i libido opao al cu da ga vrnem user posted image

Jos je ovo sve frisko,tek ne puna 3 mjeseca je proslo od poroda,dok se sve poslozi.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1086
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 10:39:13   
malena sharena
Nema sanse za sex dok je dijete s nama u sobi, njega bi to garant probudilo, jer je vec veliki. Zasad koristimo sve slobodne prostorije u kuci. E sad, sa dvoje bi nam problem predstavljalo vjerovatno vrijeme i umor, a prostora imamo hvala Bogu. Tu ne racunam haustor i ostale zajednicke prostorije user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1087
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 10:43:50   
Lejla Ka
Po pitanju spavaće sobe. Mi smo svoju koristili dok je 1. dijete bilo u njoj, u zasebnom krevetu. 1. dijete spava ko top. Kasnije smo se doduše prebacili u dnevni, nekako nam bilo opuštenije. Sin je spavao sa nama u krevetu tako da smo u to vrijeme koristili alternativne prostorije.

Iskreno, ja svog bračnog kreveta nisam poželila user posted image , imli smo ga samo za nas dvoje 5 prvih godina, i valjda sam se izištahila, a ne mogu reć da mi je ni tad nešto bio posebno drag. Sve mi se čini da ja više volim mimo spavaće user posted image Sad ga imamo opet za sebe, s tim da smo mirniji bili dok je mali spavo sa nama, sad se iz svog kreveta zna dić u sred noći i tražiti da neko dođe kod njega. Incidenti ometanja su nam potpuno novo iskustvo.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 1088
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 10:44:33   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: malena sharena

Nema sanse za sex dok je dijete s nama u sobi, njega bi to garant probudilo, jer je vec veliki. Zasad koristimo sve slobodne prostorije u kuci. E sad, sa dvoje bi nam problem predstavljalo vjerovatno vrijeme i umor, a prostora imamo hvala Bogu. Tu ne racunam haustor i ostale zajednicke prostorije user posted image



ostavis dijete s nanom u kuci dok vi ko fol obavite nesto u gradu pa pravac u ostavu user posted image sexy kao da radite nesto zabranjeno user posted image

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 1089
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 10:44:59   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

mi imamo sada problem jer alan spava s nama u sobi a ima uzasno lagan san, svaki susanj ga probudi, tako da nikako ne mozemouser posted image a lana u drugoj sobi


pa što se mora sex desiti u spavaćoj???
ima hodnik, kupatilo, na pregradnom zidu, na nosivom, balkonu, haustoru, kupatilu, ostavi, kuhinjiuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1090
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 10:46:57   
škorpija
treba se često i redovno seksati i on će biti dobar, ponavaljanje je majka znanja

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1091
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 10:47:19   
veeseelaa
Meni se neko jednom "podsmijavao" kad sam napisala da je sex jako bitan "stub" veze ali ne i najbitiniji.


najbitnija je strast, zahebi stvar user posted image
dok je strasti sve se drugo posloži, kad nestane strasti nema se živaca za bilo što s partnerom

< Poruku je uredio veeseelaa -- 19.10.2012 10:50:25 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 1092
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 10:48:29   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: škorpija

treba se često i redovno seksati i on će biti dobar, ponavaljanje je majka znanja


tako je
i treba se osjećati seksi, neodoljivom, opuštenom i poželjnom, bez srama, ustručavanja .....




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1093
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 10:51:06   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: Lulu_08

tiki ja sam zamalo kod psihica zavrsila zbog toga sada kada je muz bio kod kuce ako mi vjerujes. Priznajem da je sebicno sto sam burno reagovala na njegovu "suzdrzanost" dok je on to od mene dozivio kada se starija rodila, i to je trajalo par mjeseci, ali ne mogu si pomoci bas mi je uzasno bilo.

To se desilo jednom ili vise puta?


Jednom sto je unistilo nas odnos za ostatak vremena...Kazem uzasno sam povrijedjeno reagovala bas me to nekako pih...

A zasto.... user posted image
Ne bude ni meni pravo ali ne znam da li bih ikada tako burno reagovala jer sam znala i ja iz nekih razloga njega odbiti, ali njezno user posted image


Ma valjda nisam ranije to dozivjela pa mi bio udar na ego hahahaa...


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: belladona

Pa stariju djecu kod nena (baka) vikendom i vi rahatuser posted image .


Ovo je super savjet za nadoknađivanje ''izgubljenoga''...
Mi imamo dovoljno portora da se ne sretnemo sa djecom...
i nisam imala rpobleme tipa straha od čuće me i vdijeti...ali...potpunu opuštenost sebi dozvoljavam kada one nisu tu...
tako da vikend kod nane ili teke koji one rpovedu pomogne i njima ( vole da pormjene) a nama posebno...
svima sugerišem ko može...
ako vas strah kako će mlađe dijete regirati probajte...vdijet ćete naviknu s eoni na te rijetke pojave spavanja kod nekoga i uživaju a vi u sebi i suprugu nađete za čas posla ono dvoje koji se ''zabavljaju'' ili su se tek ''uzeli''user posted image

Lulu...koliko je malenoj...sada...
kakve su šanse da veliku pošalješ kod nekoga...malenu uspavaša ( mislim d aje ona mrina noćan beba) i malo ''obnoviš zavjete''...

mene suprug nije nikada odbio...niti ja njega...
ali u jednom trenutku sam po rođenju druge osjetila da smo se pogubili...
sjela i skontam to mi se ne dopada...i okreneme novi list...a 48 sati bili smo ono što smo bili rije rođenja bebe i ono što smo doptali do danas...



MM je sada opet odsutan, curice i ja odosmo kod mojih i bit cemo 2 mj. Kada se vratimo malenoj ce biti skoro 6 mj i tada cemo tek opet imati priliku da budemo skupa, tako da ne znam kako cemo tada rijesiti stvar. Pokusali smo sada stariju staviti u nasu sobu tamo gdje je malena, ali je budila non stop pa nije islo. Mozda ce tada ici, jer ce i malena biti veca pa je mozda nece buditi starija?


IZVORNA PORUKA: hatepsut

Ja se zabrinula da je samo ko mene "problem" kad ono i kod drugarica koje su dobile drugu bebu user posted image

U stvari ja sam ta koja nema volju,a ne volim nista bez volje da radim.U jednoj sobi veliko djete ,u spavacoj beba...lako je "pisati" aman sex vako nako al' kad dozivite da vam nije do toga,pa kako sam napisala jedno djete u jednoj sobi,drugo u drugoj vi krenete beba place ili veliki mora na wc user posted image al' hajd vjerujem da je to sama prolazna faza.

Malo mi beze ove se hvale svojim sexualnim iskustvima,pocinjem da vjerujem da su to samo fantazije user posted image


To je meni bilo sa starijom, a sada obratno, ja kad' covjek ne napadoh s' vrata, al' on sve nesto trza na okolo gleda da nije starija ustala, te da mala ne place...aaaaa

I ima jos jedan problem....prvi put nakon godinu dana smo imali odnos, za mene je bio kao prvi put ikada, cak sam i prokrvarila. Boljelo me je poslje dosta, iako je MM bio pazljiv. Poslje mi je kazao da se uzasno osjecao sto mi je "nanio bol". A ja ispadam manijak, de ba neka i boli hahahaha...


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mahsuz il slučajno?



sad ne znam sta da ti kazem user posted image

kada smo se zabavljali... dopratio me kuci pa na stubistu koje se ne koristi bas cesto jer zgrada ia lift. uh... bilo je dobro user posted image



Eeee lijepa vremena zabavljanja, i mi smo ovo gustirali hahah...


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 1094
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 10:52:37   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: škorpija

treba se često i redovno seksati i on će biti dobar, ponavaljanje je majka znanja


Slazem se! Ali ev' vidi problema... MM radi vani, dolazi svaka 2-3 mj kuci. I nije bio problem ranije odrzati i libido i odnose i sve. Medjutim ostadoh trudna i imala problemcice sa zabranom odnosa, kada je dr dala zeleno svjetlo MM nije smio strah ga je bilo da ce nesto "zeznuti". Sada godinu dana kasnije.... zaboravili se ljubiti a da ne pricam dalje hahaha...


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1095
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 10:52:53   
veeseelaa
Eeee lijepa vremena zabavljanja, i mi smo ovo gustirali hahah...



zabavljajmo se i u brakuuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1096
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 10:58:08   
veeseelaa
Sada godinu dana kasnije.... zaboravili se ljubiti a da ne pricam dalje hahaha...


ne, ne to je kao vožnja biciklom, ne zaboravlja se
čim sjedneš na sic, vožnja kreneuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1097
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 11:01:10   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Sada godinu dana kasnije.... zaboravili se ljubiti a da ne pricam dalje hahaha...


ne, ne to je kao vožnja biciklom, ne zaboravlja se
čim sjedneš na sic, vožnja kreneuser posted image



Ma draga vesela vala se zaboravi, ne sam cin ali se zaboravi sto sta drugo. Kao prvo zaboravis sta godi jedno drugome, neke sitnice i detalje i male stvari koje su cinile keks keksom zaboravis. Jbg ne znam jesi li ti dozivjela da budes bez keksa godinu dana? Ja nisam ranije, sada jesam i brate zeznuto je do bola. Kazem ti ti si expertica haha, pa sta bi ti uradila da nemas godinu odnosa imas manjak prostora i muz koji je uvijek bio aktivan se pocne suzdrzavati i pokazuje stid?


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1098
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 11:06:29   
veeseelaa
pa sta bi ti uradila da nemas godinu odnosa imas manjak prostora i muz koji je uvijek bio aktivan se pocne suzdrzavati i pokazuje stid?


nije mi se dešavalo....
al meni bi ta njegova suzdržavanost i stid pojačala želju.....
čisto sumnjam da će pobjeći a ti ne obaziri se na to kao nešto loše, ne redaj stvari u glavi tako, nek ti to bude inspiracija da ga osvojiš....
bilo kakvo ponašanje partnera, (stid, suzdržanost, ljutnja i sl) može biti seksi , stimulans dodatni, pojačana želja....a na energiju koju ti šalješ on neće ostati imunuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1099
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 11:11:23   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa sta bi ti uradila da nemas godinu odnosa imas manjak prostora i muz koji je uvijek bio aktivan se pocne suzdrzavati i pokazuje stid?


nije mi se dešavalo....
al meni bi ta njegova suzdržavanost i stid pojačala želju.....
čisto sumnjam da će pobjeći a ti ne obaziri se na to kao nešto loše, ne redaj stvari u glavi tako, nek ti to bude inspiracija da ga osvojiš....
bilo kakvo ponašanje partnera, (stid, suzdržanost, ljutnja i sl) može biti seksi , stimulans dodatni, pojačana želja....a na energiju koju ti šalješ on neće ostati imunuser posted image



Eh da sam ja tako razmisljala vjerovatno bi "problem" vrlo brzo bio rijesen, vec ja odmah svasta drugo pomislila i depra me uhvatila. Grrr.......


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *