|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
28.7.2010 8:12:03   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Hannica

Znam,ali nesto mi doslo da to napisem.user posted image
Bilo mi dosadno,niko nije odgovarao na moje postove pa sam se malo glupirala iz dosade.user posted image
Osim toga ista je to firma.user posted image

NEGO TI SI bas odlucila da se proljepsas pa si na ovoj temi non stop :)) neka neka BRINI O SEBI ;)))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
28.7.2010 9:13:50   
seka87
ja koristim garnier farbe i nisu lose vec zadnjih nekoliko farbanja uzimam crnu sa 3 ulja !!!! kosa mi nije ostenjena i nije suha kako je znala biti prije kada sam koristila farbe drugih marki!!

sto se ticekrema i lica moram priznati da sam koristila svasta ali nista mi nije pomoglo i sada ne koristim nista samo se u 2-3 dana umijem sapunom ali to mi dosta isusi lice i bude zategnuto uzas!!! imam dosta mitesera pa licu to je moj najveci problem neznam kako bih ih se rijesila, inace mi je koza normalnog tipa pa ako moze neki savjet koje kremeda kupim da i ja probam biti LIJEPA kao i vi!!

i ako moze PP gdje ima za kupiti


_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
28.7.2010 9:35:05   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: Hannica

Znam,ali nesto mi doslo da to napisem.user posted image
Bilo mi dosadno,niko nije odgovarao na moje postove pa sam se malo glupirala iz dosade.user posted image
Osim toga ista je to firma.user posted image

NEGO TI SI bas odlucila da se proljepsas pa si na ovoj temi non stop :)) neka neka BRINI O SEBI ;)))



Ja hocem da budem k'o Lejdi Di, posto-poto. Mislim k'o Lejdi Di kakva je bila,a ne kakva je sad. user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
28.7.2010 10:24:17   
seka87
nije valjda da nitko nema niti jedan savjet za mene

ma super


_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
28.7.2010 10:30:36   
Hanady RR
ma ima savjeta seko ko u pričiuser posted image user posted image user posted image

ja sada koristim mlijeko, tonik i kremu garnier.
ja sam prije kosritsila smao kerremu...a sada komletan tretamna što nikada prije nisma radila.user posted image

sad nemogu reći da sam se proljepšala ( nije tema Karabeg već Garnieruser posted image ) al da mi je lice čistije i svježije jeste....
i da sada po ovim vrućinama mogu izaći vani bez pudera...nekako sama sebi izgledam ok bez pudera što nije bio slučaj prije....
al ponavljam ja nikada prije nisma ni koristila nešto puno kozmetike...

e ovo je moja kombinacija
mlijeko i tonik za lice Essentials- rose extract
krema za lice na bazi čička iz iste kolekcije...krema me posebno oduševila mada nju od ranije koristim.user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
28.7.2010 21:48:58   
mama_debeljuca
Seko, imaš ove proizvode u našem Cm-u, ja neki dan gledala :-)

A ja sam inače najviše zadovoljna njihovim šamponima za kosu, balzamima i maskama user posted image user posted image user posted image Farbu sam do skora koristila ali mi se jako brzo ispira, tako da sam odustala.

< Poruku je uredio mama_debeljuca -- 28.7.2010 21:54:51 >


_____________________________

:-)

(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
29.7.2010 16:20:10   
frenkoza
vidjela sam na akciji onaj roll on anticelulit + gel znai 2 proizvoda... pa koga zanima gdje i kolko para nek mi posalje pp....

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
31.7.2010 9:03:46   
maja78 RR
fakat kako koristim ove kreme lice mi je bas super

ali dezodorans je neprevezidjen, ali bas bas

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
31.7.2010 10:29:22   
Hannica
user posted image user posted image user posted image   izgleda da garnier stvarno pomaze.Prije par dana sam bila na jednom rodjendanu i svi su me gurali,de seko pomjeri se da sjedne ovaj,da prodje onaj...i tako dalje.Poslije me suprug predatavio pa su mi se izvinjavali,kazu mi mislili ti neki curetak.user posted image user posted image  Pomladila sam se oko 5-6 god. user posted image user posted image

Joj sto ih pohvali,ko da sam placena da reklamiram.user posted image user posted image

(U postu su likovi uglavnom izmisljeni user posted image )

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
31.7.2010 21:21:13   
klemzi
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
31.7.2010 22:51:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hannica

user posted image user posted image user posted image   izgleda da garnier stvarno pomaze.Prije par dana sam bila na jednom rodjendanu i svi su me gurali,de seko pomjeri se da sjedne ovaj,da prodje onaj...i tako dalje.Poslije me suprug predatavio pa su mi se izvinjavali,kazu mi mislili ti neki curetak.user posted image user posted image  Pomladila sam se oko 5-6 god. user posted image user posted image

Joj sto ih pohvali,ko da sam placena da reklamiram.user posted image user posted image

(U postu su likovi uglavnom izmisljeni user posted image )

Pa vidim ja uvjek na naslovnoj strani rr.ti ovdje na garnieru temiuser posted image user posted image
Tko,ce znat mozda su te unajmili za reklamu!!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
1.8.2010 11:18:53   
acudesa
dezodorans je super...
i mm je prezadovoljan svojim, kaže da ubuduće koristi samo ovaj, garnier zeleni
farbe njihove koristim godinama, a najbolja mi je ona bez amonijaka jer imam osjetljivo tjeme

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
1.8.2010 14:24:03   
seka87
ee i mene ste negovorile na te kreme uzela sam si onu zelene ok cicka i mlijeko za skidanje sminke iako se rijetko posve sminkam  i nije lose zaista

jos da kako rijesim mitesera bilo bi super!!!

uzela sam i onaj invisible super je

_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
1.8.2010 14:38:38   
Visnja RR
seka za mitisere ti je najbolje otici dobrom kozmeticaru da ti ih iscisti...a ako si dovoljno spretna to mozes i sama raditi...
ali vrlo vjerovatno da ti detaljno ciscene lica mlijekom i tonikom moze umanjiti mitisere
lice se cisiti mlijekom i tonikom cak i ako se nikad ne sminkas... savjet : radi to svaki dan i jutro!

< Poruku je uredio Visnja RR -- 1.8.2010 14:39:45 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
1.8.2010 14:41:59   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

seka za mitisere ti je najbolje otici dobrom kozmeticaru da ti ih iscisti...a ako si dovoljno spretna to mozes i sama raditi...
ali vrlo vjerovatno da ti detaljno ciscene lica mlijekom i tonikom moze umanjiti mitisere

upravo sam ovo htjela napisati...
mitesere možeš i sama rijašiti tako da napariš lice  na 2 l vrele kemilice (oko 15-20 minuta), na prste staviš papir da ne oštetiš kožu i iščistiš lice, ali moraš redovno da ga čistiš mlijekom ili tonikom da se ne stvaraju često

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
1.8.2010 15:00:47   
seka87
ma ja to i radim tako ali se vracaju i vracaju !!!!!!!!!!!!!!

hvala vam u svakom slucajuu nastavljam dalje sa garnierom  samo jos da uzmem tonik nisam uspjela jos naci


_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
2.8.2010 22:14:50   
Visnja RR
user posted image
user posted image
user posted image

Ultra Naturals
 
Otkrijte Ultra Naturals, novu liniju njege iz Garniera za sve tipove kose. Obogaćeni su prirodnim ekstraktima, iznimno su učinkoviti i blagi. Vašoj kosi daju mekoću i sjaj te vrlo ugodan miris. Kroz 8 različitih šampona i 5 regeneratora Ultra Naturals odgovara svim tipovima kose, za sve članove obitelji. Iskusite poseban osjećaj brige o svojoj kosi sa prirodnim sastojcima.
Nakon pranja kose Ultra Naturals šamponom koji je namjenjen za obojenu kosu, zahvaljujući svojstvima koja posjeduje ovaj šampon, kosa postaje mekša, bogatija i nježnija na dodir. Stiče se dojam dubinskog hranjenja i omekšavanja kose. Uz regenerator iz iste linije dobiva se potpuna njega i regenerisanje farbane i suhe  kose. Zdravi sjaj i osvježenje koje se dobije nakon upotrebe Ultra Naturals šampona je nešto sto svaka žena želi. Nakon upotrebe šampona primjetila sam da je kosa mekša na dodir i da se lakše raščesljava. Za miris koji posjeduje ovaj šampon zaslužno je arganovo ulje te ekstrakt brusnice koji će idealno osvježiti vaša čula tokom ljetnih dana.


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
2.8.2010 22:48:30   
acudesa
moja mama godinama koristi zeleni garnier šampon i ima predivnu kosu, a ja sam počela koristiti narandžasti, ne znam od čega je...(mango čini mi se), miriše divno i blag je, a za divno čudo, nemam perut, a od skoro svakog šampona je imam...
garnieruser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
3.8.2010 0:36:58   
Amelaa RR
Sto se tice Garnier prozivoda za moje dobro davno sam skontala da su dobri a ne preskupi tako da je vecina mojih proizvoda za njegu lica, kose  od Garniera.
Najvise sam zadovoljna s samponima  jer sto se tice moje kose...to vam je haman pa horor film...
Kada operem kosu prvo...toliko mi se zamrsi kosa da jedva ja to razmrsim...a drugo imam problem s peruti.
Cak ni cuveni Head&Shoulders mi nije pomogao...ali zato hvala Bogu pa Garnier  je napravio sampon koji mi je superrr. Sampon o kojem sam ovisna je je Garnier Naturals Mango. Sampon mirisi predobro, i sto je super sto miris dugo traje na kosi,  i sto nije potrebno istresti pola sampona da bih oprala kosu nego je dovoljna mala kolicina  za jedno pranje..i pjeni ko ludo..jer ja sam vam tog uvjerenja da sampon koji pjeni dobro, dobro i pere. Sampon cini kosu mekanom i svilenkastom cak i bez regenaratora, i kosu rascesljavam bez ikakvih problema a peruti ni traga
. Tako da ukoliko zelite dobar a ne preskup sampon koji kosu cak i bez regeneratora uciti mekom, i sjajnom mislim da je Garnier pravo rijesenje.  

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
3.8.2010 1:02:03   
Hanady RR
E sada su na redu šamponi našeg dragog porizvođača Garniera

ja vam mogu biti dosadna ali moram  se pohvaliti


Naime ja imam kosu nedo Bog nikome...jako suha..nije ravna a nije ni u loknama nego onako kad operete dobijete paučinu na glavi u ogromnoj količini

Svako pranje kose zahtjevalo je frizera kraj mene pa sam do udaje išla frizeru stalno nisam kosu sama oprala ama haman nikada...i tako sa udajom to se naravno promjenilo...kosa je zahtjevala češća pranja ali vrijeme nisam imala....

Koristila sam mnoge šampone al moja paučina bila je samo za smotane pundže dobro zategnute da me niko ne prepozna i da mi perut ne prepada narod oko mene...
posljednje dvije godine koristim garnier Fruktis šampone...lijepog mirisa i njigov regenrator te mi je kosa ok ali nije se baš dala srediti tako da sama sebe recimo isfeniram ili ispeglam...ali perut sam rješila i imala sam slobodu da svežem rep umjesto pundže što je bio napredak.

I u prezentaciji novih porizvoda garniera dobila sam šampon sa prisrodnim ekstraktom jaja...
pomislila sam isto kao i fruktis...oprala kosu 1...isto, 2 put isto 3 put isto stanje a li nakon 4 puta osjetim da moja kosa drugačije se ponaša pri sušenju....

Naime nakon što sam je osušila uzela sam peglu za kosu i sredila sama svoju frizuru

Ostao mi je još samo problem petljanja kose jer mi je bilo nestalo regenratora i tako ja odem u jedan poznati lanac trgovina i kupim zamislite regerator sa prirodnim ekstraktom jaja...
kombinacija super....

Za sada nema ni peruti...kosa se ne petlja, ne masti a podatna je i da se srediti bez frizera ...meni nakon ovoga ništa dalje ni ne treba.

Pa eto ako ste dugokose kao ja i volite svoje ''grive'' ja vam ovu kombinaciju toplo preporučujem...ia da miris itog nema veze sa jajima


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
5.8.2010 13:15:50   
elkina_mala
evo i ja na ovoj temi:)
prije sam koristila garnier pure losion za ciscenje lica
bgm extra je biouser posted image
eto prestala sam neznam ni zbog cega,i skoro kakko zbog trudnoce tako i ovih vrucina bubuljice pocele iskakat ko gljive poslije kise
ja gledala reklamu na tv,i odem u market i kupim ovo
user posted image  za ciscenje,meni je dostaaaaa pomoglo,i posle kad s e umijem lice je malo bjelje i jako cistije
nije neka navukaljka bgm,ja nemam od ovoga nista,ali ovo sto sam probala je super:)
i danas naidzem na ove roll on,i uzmem zeleni,mineralni,pa kad se okupam cu stavit,i idem posle u grad,kad se vratim javim vam dal djeluje:)

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
7.8.2010 21:14:57   
ena0002
Garnier invisible i nije bas tako invisible user posted image ...ostaju mi bijele fleke, doduse ne puno ali ipak ostaju,  tako se ja vracam na svoj stari od kojeg mi nikada ne ostaju bijele fleke, ali malo mi je bio dosadio pa haj reko da promjenim.

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
7.8.2010 21:51:35   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: ena0002

Garnier invisible i nije bas tako invisible user posted image ...ostaju mi bijele fleke, doduse ne puno ali ipak ostaju,  tako se ja vracam na svoj stari od kojeg mi nikada ne ostaju bijele fleke, ali malo mi je bio dosadio pa haj reko da promjenim.


Fleke se mogu pojaviti ako preblizu prskas ;) ako odaljis malo kad prskas neostavljaju ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
8.8.2010 12:43:22   
ena0002
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: ena0002

Garnier invisible i nije bas tako invisible user posted image ...ostaju mi bijele fleke, doduse ne puno ali ipak ostaju,  tako se ja vracam na svoj stari od kojeg mi nikada ne ostaju bijele fleke, ali malo mi je bio dosadio pa haj reko da promjenim.


Fleke se mogu pojaviti ako preblizu prskas ;) ako odaljis malo kad prskas neostavljaju ;)

Moguce da je i od toga, hvala user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
9.8.2010 7:47:05   
elkina_mala
sram me bilo ja i zaboravila se javitttttttt
evo me brate prezadovoljna sam!!!!!!!
da samo znate koliko sam prije para bacila na ove dezodoranse i opet cim malo se krecem oznojim seeeeee eh sad,znachi jos nemogu vjerovat da ovo djeluje ovako dobro,pa uopce se ne znojimuser posted image user posted image
thnx Garnier:)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *