|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 18:16:57   
klemzi
I još, bravo za garnier kad su nam dali priliku da kažemo šta mislimouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 19:01:55   
malena27 RR


ja koristim 3u1 masku, gel i sredstvo za ciscenje od garniera ali po nagovoru moje RR druge nelle user posted image user posted image user posted image   i to ona moze potvrditi user posted image
samponi mi ne odgovaraju, imam masnu kosu ali do sada ni jedan ne odgovara za ovu moju grivu, masna je uvijek i pranje svaka 2 dana...
deodorans koristim od garniera i prekrasan je, posebno ovaj invisible, sto ne ostavlja bijele fleke po garderobi user posted image
koristila i farbu s maslinovim uljem, boja cokolade, prekrasna mekana kosa... user posted image


< Poruku je uredio acudesa RR -- 12.7.2010 20:46:33 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 19:28:34   
scarlett
Dok sam se farbala, koristila sam Garnier Nutrisse i bila zadovoljna, jer se polako ispire, pa ona linija između porasta i ofarbane kose nije upadljiva, tako da se nisam morala farbati svake druge sedmice, nego nekada i svaki drugi mjesec. 
Probala sam kozmetiku i za lice i za tijelo, meni sve odgovara, ali ne koristim, jer volim intenzivnije voćne mirise na koži.
Zato mi šamponi super mirišu, ali ne odgovaraju, jer ako ne perem tjeme šamponom kojim to inače činim ( a on je druga robna marka) javi mi se perut.
Trenutno koristim G. balzam za kosu i super mi je, čini mi se da je aroma shea butter & jojoba ili tako nešto.

< Poruku je uredio scarlett -- 12.7.2010 19:30:52 >


_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 19:57:35   
larina
najvise mi se svida -neril,to je tonik za kosu od garnier jer poslije trudnoce opadnuta kosa je postala jos gusca i od tada je moj omiljeni produktuser posted image ,farbe za kosu su isto super,mlijeko i tonik za tijelo su isto dobri,kreme za suncanje su im dobre,maska za kosu fruktis je odlicna,kreme za lice nisam probala jer imam svoju omiljenu kremu koju koristim,sampon za kosu isto ali sampon za djecu je super-sve u svemu  pozitivno se iznenadim kad nesto probam od garnierauser posted image user posted image

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 20:15:50   
acudesa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ali kozmetiku i ta čuda - to ne.

dobro, razumijem te, i ja se ne testiram klasično, ali ako osjetim peckanje kad nenesem bilo šta, odmah se temeljito umijem blagim sapunom..
nedavno mi se to deslilo, i samo su mi malo jegodice bile crvene i to je prošlo za 15-tak minuta

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 21:41:06   
ziki
Koristila sam farbe i bile su mi ok, nisu mi stetile kosi niti se preterano ispirale. Kremu za lice za masnu kozu po preporuci dermatologa i ona mi je bila dobra ali malo preintenzivna za moju kozu dok je gel za umivanje bio super, morala sam da prestanem da ga koristim jer je posle 2-3 godine koza postala "imuna". Trenutno- od prosle godine, koristim njihov antiperspirant u stiku sa mineralima. Njim sam zadovoljna jer je efikasan a nema aluminijumhlorhidrata koji izbjegavam. Sa druge strane moja sestra je probala njihovu kremu sa grozdjem, zelena neka i nikako joj nije odgovarala mislim da su i njoj krenuli lisajevi pa je krema zavrsila u kanti po hitnom postupku- a bas su ga hvalili na reklamamauser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 21:44:51   
Ilhana RR
Jel no neko danas rece da im fali koja moderatorica? :P

evo mene koja samo vjeruje u Garnier (i jos jednu marku za koju sam nedavno saznala da im je "isti" vlasnik)

Od kako sam pocela da se "sredjivam" i da vodim racuna sama o svojoj higijeni ja koristim Garnier...

Farbe su im fenomenalne, njih koristim mozda zadnji 7-8 godina i prezadovoljna sam... Svaka boja mi uvijek primi i ispadne ista ko na slici =)

Samponi su im predobri, kao sto je vec neko naveo za balzam ja tako kazem i za sampon, nakon trudnoce mi je kosa jos bolja jer je izasao sampon Garnier Nordic Care - ko god je probao ovaj sampon u BiH (zaova, kuma, rodica i jos par osoba) svi su takodjer rekli da je predobar... steta sto nema dole da se kupi jer je napravljen bas za nas koje zivimo u Skandinaviji ;)

Vosek, sprejevi za kosu takodjer koristim... meni su dobro a miris pogotovo... te proizvode koristim najvise radi mirisa jer inace neupotrebljavam nikakve preparate za kosu jer nemam potrebe za to...

Kreme nekoristim puno jer sam lijena, imam par njihovi i kad imam "svoj dan" ja naravno sa njima se namazem posle maski i ostali derevata...

Losion imam jedan, osto mi u BiH ljetos tako da ga od ljetos nisam ni upotrijebila pa vam nemogu reci koji je tacno al je garnierov i mirise prelijepo ali i sto se tice toga sam previse lijena, neda mi se vazda mazati...

Eh sad moj favorit proizvod je tonik za ciscenje lica, fenomenalan je... imam dva jedan koji cistim lice nako na "suho" slican ovom rozom na slici... i drugi koji koristim kad se tusiram jer najbolje djeluje kad malo ostoji na licu... ovaj me je spasio nakon trudnoce kad su mi se pojavile razne vrste ciba (steta sto nedjeluje tako i na kozne cireve al i njih se rijesi nekako)

Ja uzivam u sminci i higijenskim preparatima al posto imam osjetljivu kozu do bola potrosila sam pare i pare na razne preparate dok nisam nasla koje meni pasu tako da ih sada nepopustam... a sto je najbolje sa svim ovim je sto sve meni svaki njihov proizvod mirise prelijepo =)

zaboravi na deodorans... nedavno sam kupila sebi onaj jedan u spreju Garnierov, ultra dry je i prezadovoljna sam sa njim.... posto radim u restoranu, bez klime gdje sunce uperito na nas super mi je kako sam pocela da ga koristim... ujutru se tusnem i onda naspricam po cijelom tijelu (mm mi pomogne kad je kod kuce) i znojim se upola koliko se inace znojim... a nigdje fleke ne ostaju a mirise lijepo, kao da se aktivira miris kad se pocnem da znojim =)

Ma naravno samo pohvale imam za njih =)

< Poruku je uredio Ilhana RR -- 12.7.2010 21:48:45 >


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 21:57:14   
Ilhana RR

Ako ko ima problema sa cibama i crvenilom po licu nakon porodjaja neka sa javne meni ja sam uz pomoc jednog garnierovog proizvoda se rijesila svega toga.... sada mi ciba ili dvije se pojave samo pred menstruaciju kao standardno... a dok sam bila u pubertetu nikad ciba nisam imala, reodvno sam koristila njihov tonik za ciscenje lica...

< Poruku je uredio acudesa RR -- 12.7.2010 22:10:05 >


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 22:00:00   
teacher75
ja vec godinama koristim njohov odstranjivac sminke sa ociju i prezadovoljna sam. nijedan drugi koji sam probala nije mi tako dobar user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 22:11:34   
Amelaa RR
Eh evo i mene...Garnier po meni brand za 10, ne preskup a kvalitetan. Ja godinama koristim deo sprej i prezadovoljna sam...Takodjer koristim gel za pranje lice i super je..user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
13.7.2010 11:41:06   
leona81
najbolji regenerator na svijetu...a ja bas imam problema sa kosom pogotovo nakon poroda...inace je ne mogu rascesljati...
dezodoransi, preparati za suncanje...jedan od mojih omiljenih brendova


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
13.7.2010 15:07:37   
mamina princeza
Koristim regenerator i njihov sampon ponekad - inace ponekad volim da promjenim sampon kosa mi "zivne" Zadovoljna sam ...
Od drugih preparata koristila sam nekad njohove farbe i isto su mi bile ok.
Mozda da probam sada i neku od ovih krema samo moram prvo dio lica namazat da ne bude i kod mene svega... mada ne vjerujem da ce:)


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
13.7.2010 15:13:04   
Anoniman
meni je garnier superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamina princeza)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
13.7.2010 17:03:14   
škorpija
koristim dnevnu i noćnu kremu total comfort, šampon njihov od lipe i farbu za kosu be amonijaka, sa sove tri stavri sam prezadovoljna, ostalo onako

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
13.7.2010 19:36:06   
ivana st
Koristim njihov tonik i mlijeko za čišćenje lica i prezadovoljna sam.I krema za lice im je odlična,ali imam i  drugih kremica koje koristim, tako da kombiniram.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
13.7.2010 22:07:43   
neki
IZVORNA PORUKA: noa

meni je garnier superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Potpisujemuser posted image

Neki dan sam kupila onaj njihov stick,nekakvi minerali i cudauser posted image user posted image user posted image doooooobar jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
13.7.2010 22:17:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: noa

meni je garnier superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Potpisujemuser posted image

Neki dan sam kupila onaj njihov stick,nekakvi minerali i cudauser posted image user posted image user posted image doooooobar jeuser posted image user posted image user posted image



jel ima alkohola u tom sto si ti kupila deder procitajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja nesmijem bezalkoholne koristitiuser posted image

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
13.7.2010 23:24:50   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: noa

meni je garnier superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Potpisujemuser posted image

Neki dan sam kupila onaj njihov stick,nekakvi minerali i cudauser posted image user posted image user posted image doooooobar jeuser posted image user posted image user posted image



jel ima alkohola u tom sto si ti kupila deder procitajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja nesmijem bezalkoholne koristitiuser posted image


nema noa....

ja sam kupila prošle godine ovaj njihov sa mineralima i azdovoljna sam. kako sam imala porblema sa štitnom žlijezdom tako sam imala porbleme i sa znojenjeme pa sam dgo godina koristila Lidera kremu za područje ipod pazuha...kako je nisma uspjela naći jedno vrijeme kolegica mi je preporučila ovaj deo...i fakat super je...njega od tada koristim...sada sam dobila isti samo drugačija ambalaža...i obradovalo me jer ovako dobrog deo bez štetnih tvari nema puno u prodaji.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
14.7.2010 8:24:08   
kupina
ja koristim sampon,super je

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
14.7.2010 9:47:23   
Sunshine*
Ovdje se baš razvija prava diskusija... :-) Eh sad, ne znam odkud bih prije pošla: to što neko ima problema sa Garnier proizvodima ne mora značiti da su oni nekvalitetni (naprotiv) već da vašoj koži taj proizvod ne odgovara.... A ruku na srce, većina nas ne zna koji tip kože ima, pa nasumično, odnosno na horuk kupujemo proizvode tako što smo čuli od prijateljice ili vidjeli na reklami, a poslije kad se pojave problemi sa iritacijom krivimo proizvođača ili proizvod. Meni je to stvarno smiješno, jer ja Garnier koristim od osnovne škole (šampon i regenerator), a sad mogu reći da iz svake njihove linije imam minimalno jedan proizvod u kozmetičkoj torbici i savršeno sam zadovoljna... Da imaju dekorativnu kozmetiku, ne bih dvojila ni jedne sekunde, sve njihovo bih pokupovala... :-))

(odgovor članu kupina)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
14.7.2010 10:22:05   
acudesa
ja sam i dalje prezadovoljna ovim kompletnim tretmanom i maločas sam malo osvježila lice tonikom, baš mi prija kad su ove vrućine

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Sunshine*)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
14.7.2010 10:44:40   
chuci
ja sam prošle godine u nekom članku o poređenju krema za sunčanje pročitala da je garnier prvi to proizveo (ili je mlijeko za sunčanje bilo) i onda skontam da ću njihovo koristiti. zato za sunčanje samo ambre solaire (i to one light varijante da mi nije teška na koži)


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
14.7.2010 10:44:45   
M kao Mama
Zaista moram kazati prije svega da imam strahovitih problema sa kožom, da mi je jako, jako suha, i o tome sam u više navrata i pisala na RR.

Međutim, moram istači da sam vjerovatno i sama nesvjesno pravila greške, jer sam šminku skidala jednim preparatom, a kremu stavlja od neke druge firme, što je očito bila pogrešna kombinacija.

No, od nedjelje šminku skidam  mlijekom za skidanje šminke ova roze kombinacija, namjenjena za suhu kožu GARNIER. Prvu noć nakonmlijeka pričekala sam nekoliko minuta, i lice sam očistila tonikom iz iste linije.

KAo što je već napisala jedna od članica, kod skidanja sa mlijekom osjetila sam svilenkastu kožu, što mi se nije desilo nikada kada sam skidala šminku sa preparati za skidanje šminke drugih kuća.   

Nako tonika bila sam potpuno sigurna da mi krema ne treba, ali ipak odlučila sam da stavim kremu.

Stavila sam i kremu i lice je bilo baršunasto, a  prelijepo je mirisalo.
Već tri noći šminku išključivo skidam ovim preparatima i prezadovoljna sam.

Moram pohvalite ove proizvode, zaista sam oduševljena i mislim da ključ mog rješenja zvano papa suho lice, u lancu mlijeko+tonik+krema iz iste kolekcije, u ovom slučaju ove roze.

I da, prvo jutro nakon isprobavanja kada sam ustala bojala sam se reakcije, da li će biti nekog upalnog procesa ili slično, ali ne, zaista bez lažne skromnosti kože je bila preporođena do te mjere da uopšte nije bilo potrebe da stavljam kremu na lice. 

Znam da će biti i onih koji neće povjerovati u ovu priču, ali ovi proizvodi zaista nisu skupi i lako se možete uvjeriti u vjerodnostojnost moje priče.

Zaista sam zadovoljna nakon dugo vremena, i nadam se da će i ostale članice koje imaju problema sa suhom kožom, pokušati sa ovom linijom.

SRETNO !!!!!!

< Poruku je uredio mama alma RR -- 14.7.2010 10:55:35 >

(odgovor članu Sunshine*)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
14.7.2010 13:01:30   
mamina princeza
ja vjerujem i zaista cim mi bude usput kupicu i ja da se malo osvjezim :)))



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
14.7.2010 19:47:21   
leona81
IZVORNA PORUKA: chuci

ja sam prošle godine u nekom članku o poređenju krema za sunčanje pročitala da je garnier prvi to proizveo (ili je mlijeko za sunčanje bilo) i onda skontam da ću njihovo koristiti. zato za sunčanje samo ambre solaire (i to one light varijante da mi nije teška na koži)



ja sam uzela bebici ambre solaire 50 faktor...nema problema nikakvih

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *