|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
19.7.2010 23:31:47   
frenkoza
ima li neki njihov uni sex dezodorans, posto ja i mm obicno koristimo isti.... tako smo se navikli.... pa da sad ne mijenjamo navike user posted image user posted image user posted image
ili bar neki sto mirise uniuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
19.7.2010 23:47:08   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: malena27 RR



ja koristim 3u1 masku, gel i sredstvo za ciscenje od garniera ali po nagovoru moje RR druge nelle user posted image user posted image user posted image   i to ona moze potvrditi user posted image
samponi mi ne odgovaraju, imam masnu kosu ali do sada ni jedan ne odgovara za ovu moju grivu, masna je uvijek i pranje svaka 2 dana...
deodorans koristim od garniera i prekrasan je, posebno ovaj invisible, sto ne ostavlja bijele fleke po garderobi user posted image
koristila i farbu s maslinovim uljem, boja cokolade, prekrasna mekana kosa... user posted image



jel to 3u1 znaci da ne moram kupovati tonu proizvoda nego samo jedan.... ma nije da mi je zao potrositi na sebe nego sam lijena.... pa mi se to 3u1 pravo svidja user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
19.7.2010 23:48:26   
Visnja RR
frenkoza sve garnierove deo rollon smo koristili i MM i ja... sad je prvi put uzeo bas za muskarce... ali ne vidim zasto ne bi svaki mogao koristiti i on... pogotovo ovaj sto ne ostavlja trag nba tamnoj odjeci... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
19.7.2010 23:52:34   
frenkoza
a mozda i da ga iznenadim kao i hanadi svog user posted image user posted image user posted image upakujem i napisem - skini mi se s dezodoransa user posted image user posted image user posted image user posted image salim se.... skontacemo mi koji nam se najvise svijda....



_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 0:35:46   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: frenkoza

e hajd sad dajte meni neki savjet da i ja nesto probam od garnijera za lice.... imam jednu kremu garnier - total fresh.... s njom sam zadovoljna koristim je vec godinu dana....
al moze neki savjet za normalnu kozu.... ja nikad jos nista osim kreme nisam koristila, pa dajte mi nesto za pocetak sto je jednostavno jer sam malo lijena sto se tice njege  i ljepote.... najvise me na ovo potakla ilhana.... jer kad god citam njene postove na forumu o uljepsavanju podje me ah da i ja nesto probam... cak sam razmisljala da nam otvori malu skolu uljepsavanja.... user posted image user posted image user posted image za nas lijene i kozmeticki neodgojene.... il sam mozda ja jedina takva ovdje user posted image user posted image user posted image znate kako je - ja sam streber i nikad nesto nisam vodila brigu o kozi i tim zarzevatima.... a sad sam cvrsto odlucila da je vrijeme da se naucim pameti....
pa  hajd dajte mi koji savjet kako, sta da uzmem i da se malo uljudim user posted image user posted image user posted image

samo da dodam da o kosi uglavnom vodim brigu - malo manje poslije poroda jer nemam bas vremena, koristila sam jedno vrijeme ovaj zeleni neki balzam garnier al mi nije odgovarao nekako mi je mastio kosu.....



sta ti tacno zelis?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 0:38:17   
frenkoza
ja bih ustvari htjela neki savjet za njegu lica.... uglavnom navecer jer tad imam vremena kad bebi zaspi da se malo posvetim sebi....

ovaj 3u1 mi ne zvuci lose, al volila bih cuti neki savjet kako i sta da koristim da se malo i ja uhavizam user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 0:44:41   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: frenkoza

ja bih ustvari htjela neki savjet za njegu lica.... uglavnom navecer jer tad imam vremena kad bebi zaspi da se malo posvetim sebi....

ovaj 3u1 mi ne zvuci lose, al volila bih cuti neki savjet kako i sta da koristim da se malo i ja uhavizam user posted image



Pa eto uzmes taj 3in1, ja sam bas kontala neki dan da ga kupim :P posto kazes da si lijena sto se tice toga.

Uzmes i ocistis lice sa tim, obavezno sapirati sa mlakom vodom nesmije ni vrela ni hladna nego bas ono mlaka ;) i kad zavrsis namazi sa tom kremom sto koristis kad ti vec pase... ako ti nebude odgovarala ta 3in1 onda uzmi ovu kolekciju Garnier Essentials - Normal and combination skin i svako 3-4 dana citav tretman obavis ;)

Ja naprimer sacekam uvijek jedno 10-15 minuta prije nego sto namazem lice sa kremom ;)

Kao sto sam vec navela nikad ni u pubertetu nisam imala nikakvih problema sa kozom, bas sam uvijek imala lijepu kozu a oduvijek koristim Garnierove proizvode i za kozu i za kosu ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 0:46:26   
frenkoza
znaci ova kombinacija ide svaka 3-4 dana..... pa nije ni to neki zahmet.... a maska??? koju masku koristis....
meni je otprilike isto tako... nikad nisam imala problematicnu kozu.... mouda neke bubuljicice kad trebam dobiti ili ljeti kad se znojim pa od toga... ali nista strasno....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 0:47:37   
Visnja RR
za njegu ni ne treba vise od 5 minuta za pocetak... npr. zavisi koji ti je tip koze... na kraju dana lice ocistis mlijekom...zatim tonikom... a onda naneses odgovarajucu kremu...
ujutro nakon umivanja opet lice toniras tonikom i naneses odgovarajucu kremu... ako nemas vremena za sminku ipak moras njegovati kozu...
jednom sedmicno uradis piling... i nakon njega stavis masku...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 0:50:09   
frenkoza
sta koristite za piling?

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 0:50:38   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: frenkoza

znaci ova kombinacija ide svaka 3-4 dana..... pa nije ni to neki zahmet.... a maska??? koju masku koristis....
meni je otprilike isto tako... nikad nisam imala problematicnu kozu.... mouda neke bubuljicice kad trebam dobiti ili ljeti kad se znojim pa od toga... ali nista strasno....



Ma ja ti koristim onu najjeftiniju sto nadjem za ciscenje lica iako mi je lice osjetljivo svaka mi odgovara maska ;) al to je druga tema ;)

Ako si puno po gradu, gdje ima dosta automobiila mozes svako vece pred spavanje osvjeziti lice sa mlijekom, cisto eto da se rijesis smoga sa lica ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 0:52:26   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

za njegu ni ne treba vise od 5 minuta za pocetak... npr. zavisi koji ti je tip koze... na kraju dana lice ocistis mlijekom...zatim tonikom... a onda naneses odgovarajucu kremu...
ujutro nakon umivanja opet lice toniras tonikom i naneses odgovarajucu kremu... ako nemas vremena za sminku ipak moras njegovati kozu...
jednom sedmicno uradis piling... i nakon njega stavis masku...


Vidis ja ti radim obratno, prvo maska pa onda piling...

imas od garniera ovu jednu, neznam sad napamet kako se zove, iz iste serije kao 3in1 sa pjeskom, ona je dobra hem sto "pila" dobro hem sto ti usput cisti lice ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 0:54:57   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

za njegu ni ne treba vise od 5 minuta za pocetak... npr. zavisi koji ti je tip koze... na kraju dana lice ocistis mlijekom...zatim tonikom... a onda naneses odgovarajucu kremu...
ujutro nakon umivanja opet lice toniras tonikom i naneses odgovarajucu kremu... ako nemas vremena za sminku ipak moras njegovati kozu...
jednom sedmicno uradis piling... i nakon njega stavis masku...


pa eto nije bas da nemam vremena za sminku, ali nemam neke izrazite potrebe... ali kao sto si vec rekla ipak se koza mora njegovati.... nije mi problematicna, al ako je ne budem pocela njegovati postace.... a sto vas ja upegla s ovim.... nadam se da vam nije problem.... vi ste mi nekako pouzdane a i pristupacne user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 0:57:58   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

za njegu ni ne treba vise od 5 minuta za pocetak... npr. zavisi koji ti je tip koze... na kraju dana lice ocistis mlijekom...zatim tonikom... a onda naneses odgovarajucu kremu...
ujutro nakon umivanja opet lice toniras tonikom i naneses odgovarajucu kremu... ako nemas vremena za sminku ipak moras njegovati kozu...
jednom sedmicno uradis piling... i nakon njega stavis masku...


Vidis ja ti radim obratno, prvo maska pa onda piling...

imas od garniera ovu jednu, neznam sad napamet kako se zove, iz iste serije kao 3in1 sa pjeskom, ona je dobra hem sto "pila" dobro hem sto ti usput cisti lice ;)


pa valjda prvo piling da skine sav "odumrli" sloj pa onda da stavis masku da je "put" za hranjenje koze slobodan user posted image
frenkoza draga samo ti pitaj ...meni dan pocinje i zavrsava sa sminkom...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 0:58:01   
Ilhana RR
Ma samo pitaj draga, ako ti mozemo pomoci pomocemo ako ne nacemo nekoga ko moze ;)

Sutra fino u market i Garnier set sebi jedna uzmi, pogledaj koji tebi najbolje pase i taj uzmi.

ja kad uzimam kreme i tonike i tako to uvijek citam pozati kako upotrijebiti, jer tu ima dosta korisni savijeta ;)

Javi nam sta si uzela i kako ti je djelovalo ;)



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 1:01:11   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

za njegu ni ne treba vise od 5 minuta za pocetak... npr. zavisi koji ti je tip koze... na kraju dana lice ocistis mlijekom...zatim tonikom... a onda naneses odgovarajucu kremu...
ujutro nakon umivanja opet lice toniras tonikom i naneses odgovarajucu kremu... ako nemas vremena za sminku ipak moras njegovati kozu...
jednom sedmicno uradis piling... i nakon njega stavis masku...


Vidis ja ti radim obratno, prvo maska pa onda piling...

imas od garniera ovu jednu, neznam sad napamet kako se zove, iz iste serije kao 3in1 sa pjeskom, ona je dobra hem sto "pila" dobro hem sto ti usput cisti lice ;)


pa valjda prvo piling da skine sav "odumrli" sloj pa onda da stavis masku da je "put" za hranjenje koze slobodan user posted image
frenkoza draga samo ti pitaj ...meni dan pocinje i zavrsava sa sminkom...user posted image


ma znam ja da to tako ide al meni ovako odgovara najbolje, al moguce je zato sto vecinom ima pjesak u maskama koje koristim pa bude kao dupli piling ;)

Jao Visnja ja se sminkam samo za fine prilike ;) al njegujem kozu redovno, iako nisam odavno pisala na danas sam za sebe uradila cesto ja to radim ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 1:04:06   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

za njegu ni ne treba vise od 5 minuta za pocetak... npr. zavisi koji ti je tip koze... na kraju dana lice ocistis mlijekom...zatim tonikom... a onda naneses odgovarajucu kremu...
ujutro nakon umivanja opet lice toniras tonikom i naneses odgovarajucu kremu... ako nemas vremena za sminku ipak moras njegovati kozu...
jednom sedmicno uradis piling... i nakon njega stavis masku...


Vidis ja ti radim obratno, prvo maska pa onda piling...

imas od garniera ovu jednu, neznam sad napamet kako se zove, iz iste serije kao 3in1 sa pjeskom, ona je dobra hem sto "pila" dobro hem sto ti usput cisti lice ;)


pa valjda prvo piling da skine sav "odumrli" sloj pa onda da stavis masku da je "put" za hranjenje koze slobodan user posted image
frenkoza draga samo ti pitaj ...meni dan pocinje i zavrsava sa sminkom...user posted image


ma znam ja da to tako ide al meni ovako odgovara najbolje, al moguce je zato sto vecinom ima pjesak u maskama koje koristim pa bude kao dupli piling ;)

Jao Visnja ja se sminkam samo za fine prilike ;) al njegujem kozu redovno, iako nisam odavno pisala na danas sam za sebe uradila cesto ja to radim ;)


pa vidjela sam.... nedavno sam negdje procitala, napisala si koliko imas godina pa sam se bas iznenadila.... igledas bar 10-15 mladje.... a kad sebe sredim onda cu preci na mamu.... tako ja to radim.... umjesto da bude obrnuto.... al sta cu... to je vec druga prica.... bas ovu kremu garnier koju ja koristim, kad sam je prvi put kupila mami sam kupila onu narandzastu nisam sigurna sad kako se zove.... ona ima suhu kozu, pa joj je praavo godila... i od tad uvijek uzmem sebi svoju a njoj njenu.... a mozda sad i njoj uzmem ovako neki set___ pa cu je natjerati da se posveti sebi.... nikad nije kasno.... ona sa svojih 45 izgleda kao da ima 60.... samo zato sto je nije imao ko "poduciti" ovako kao vi mene....
hvala drage moje

obavezno vam javim svoja iskustva.... nadam se apsolutno pozitivna....
p.s. direkciji GARNIERA - nisu mogli naci bolje mjesto za reklamu user posted image user posted image user posted image





< Poruku je uredio Visnja RR -- 20.7.2010 1:20:43 >


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 1:05:25   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR



Jao Visnja ja se sminkam samo za fine prilike ;) al njegujem kozu redovno, iako nisam odavno pisala na danas sam za sebe uradila cesto ja to radim ;)


e tamo sam citala o tim tvojim tretmanima.... i slike sam gledala.... bas me ah posao.... kontala sam tad da te pitam za ovo, al nesto me omelo.... al eto nikad nije kasno user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 1:11:31   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR



Jao Visnja ja se sminkam samo za fine prilike ;) al njegujem kozu redovno, iako nisam odavno pisala na danas sam za sebe uradila cesto ja to radim ;)


e tamo sam citala o tim tvojim tretmanima.... i slike sam gledala.... bas me ah posao.... kontala sam tad da te pitam za ovo, al nesto me omelo.... al eto nikad nije kasno user posted image



nije mila nikakav posao bona... ja ti naprimer stavim masku i sjednem pred tv ili uz RR sacekam da ona odradi svoje i onda udjem u kupatilo i pod tusom je skidam mlakom vodom i onda piling i onda ono mlijeko/tonik (neznam ja tacno kako to vi zovete na nasem :P cleansing uglavnom) i dok mi stoji taj cleansing na licu, ostavim obavezno na licu dok ne saperem kosu, ja uradim ostatak sto trebam tokom kupanja... i onda kad izadjem iz tusa lice mi ka dijecija guza, malo crvena budem par minuta al to vjerovatno od vode hahaha...

ps frenki ti ovaj gore post skroz nesto ispetlja :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 1:14:03   
frenkoza
ne znam sta mu se desilo..... odjednom se dio visnjinog posta nasao na kraju mog.... isla sam na uredi ali tamo je sve ok.... ne znam sta se desilo.... uglavnom skontale ste me user posted image


evo sad sam ga sredila skontala sam sta je problem


< Poruku je uredio frenkoza -- 20.7.2010 1:15:07 >


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 1:17:16   
Visnja RR
hvala frenkoza za tih "10 - 15 g mladja" user posted image   to je zato jer mi je mozak stao u 26-oj user posted image
ja sam kao tinejdzerka a i malo kasnije bila nesretna jer mi je koza bila u T zoni masna ( celo, nos, brada)... ali je to moja "sreca" jer masna koza sporije stari... i sada me nervira kad mi se celo ucakli... ali s tim se nekako borim... ne uspjeva bas uvjek...
kozu treba njegovati ali... i duh... tj. raditi na sebi iznutra: sto manje nerviranja a sto vise osmjeha user posted image  i to je recept za sto duzi mladolik izgled... user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 1:21:55   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

hvala frenkoza za tih "10 - 15 g mladja" user posted image   to je zato jer mi je mozak stao u 26-oj user posted image
ja sam kao tinejdzerka a i malo kasnije bila nesretna jer mi je koza bila u T zoni masna ( celo, nos, brada)... ali je to moja "sreca" jer masna koza sporije stari... i sada me nervira kad mi se celo ucakli... ali s tim se nekako borim... ne uspjeva bas uvjek...
kozu treba njegovati ali... i duh... tj. raditi na sebi iznutra: sto manje nerviranja a sto vise osmjeha user posted image  i to je recept za sto duzi mladolik izgled... user posted image



Sad cu offtopic al moram vam ovo ispricati, po pravilu nesmijem pricati o pacijentima al ko ce od vas ih sresti?

Imamo sada jednu pacijentkinju, ima samo 35 godina, i danas ulazim ja a ona ti meni govori "kad god vidim tebe uvijek si nasmijana a imas takav osmijeh da ti se mili zivljeti kad te vidi" i haj ja hvala odgovorim i nastavim sa mojim osmijehom ;)

Kad posle mi zena prica kako se pokusala ubiti i tako to i kako nemoze da vjeruje da moze neko biti uvijek nasmijan, ja je naravno uvijek pokusavam nasmijati jer ovdje u svedskoj kazu da smijeh produzava zivot... a ja naravno zelim da svi zive sto duze moguce mogu tako da uvijek pokusavam da ih nasmijem kad sam na poslu ;)



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 10:24:34   
miracle
Ponukana vašim postovima i ja sam juče kupila kremu,losion i mlijeko za suhu i osjetljivu kožu.
Inače,vjerna sam ****** kozmetici godinama,ali treba nekada uvesti i promjene.

user posted image


< Poruku je uredio Ilhana RR -- 20.7.2010 12:08:09 >

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 10:31:59   
M kao Mama
Iskreno se nadam da ćeš biti zadovolja, jer ja jesam, a koža mi je presuha, roza linije, jel tako od ruže

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 12:06:29   
miracle
Da,mama alma -ružauser posted image
Samo trebam sad biti disciplinovana u korištenju..ono korak po korak (mlijeko,tonik pa krema).
Inače,u ovim vrelim danima redovno koristim A. termalnu vodu-neznam smijem li pisati cijeli naziv  (lice osvježavam non stop).

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *