|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 12:08:29   
M kao Mama
E, čuj termalna voda, nemoj pisati naziv, ako koga interesuje piši PP,

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 12:09:51   
miracle
Da...šta radim samo vadim iz torbe i prskam po licuuser posted image user posted image (ko me vidi vani reče šta ova dezodorans po licu prskauser posted image user posted image )

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 12:13:17   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: miracle

Da,mama alma -ružauser posted image
Samo trebam sad biti disciplinovana u korištenju..ono korak po korak (mlijeko,tonik pa krema).
Inače,u ovim vrelim danima redovno koristim A. termalnu vodu-neznam smijem li pisati cijeli naziv  (lice osvježavam non stop).



odredi sebi da svako vece to obavis kad si gotova sa svim obavezama dana... moze i pred spavanje odredis sebi tih 15ak minuta ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 15:06:40   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: miracle

Da...šta radim samo vadim iz torbe i prskam po licuuser posted image user posted image (ko me vidi vani reče šta ova dezodorans po licu prskauser posted image user posted image )


user posted image user posted image user posted image user posted image Ovo i ja non stop radim...to uvijek moram imati u torbi jer fakat osvjezava..
Al sto me spasava ovaj moj Garnier dezedorans to su cudesa...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 20:20:47   
sporty mamaa
I ja koristim garnier farbe najboljeuser posted image user posted image user posted image 3 u 1 mi je super, ali sam trenutno kupil PILING i pise da je i protiv oziljaka, a posto ja istiscem mitesere (sram me bilo), da probam malo "obnoviti" lice... Isto imam i njihov tonic i kremu. Super su povoljniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 21:01:51   
Ilhana RR
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

I ja koristim garnier farbe najboljeuser posted image user posted image user posted image 3 u 1 mi je super, ali sam trenutno kupil PILING i pise da je i protiv oziljaka, a posto ja istiscem mitesere (sram me bilo), da probam malo "obnoviti" lice... Isto imam i njihov tonic i kremu. Super su povoljniuser posted image user posted image user posted image




Sta ti je to? user posted image

< Poruku je uredio Ilhana RR -- 20.7.2010 21:02:21 >


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 23:43:17   
ledy blue
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

E, čuj termalna voda, nemoj pisati naziv, ako koga interesuje piši PP,

e i ja cu malo off
jel ovo placena reklama garnijera?? Jer ako smijemo o njemu... sto ne i o nazivu te npr vode???...Znaci naglasavam...nije provokacija vec me interesuje...


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 23:46:42   
Dalil@
Ilhana, to su one crne bubuljice (nakupine masnoce). Najvise ih ima u toj masnoj zoni (pr. T zona)

Ja zadnje uzela Deo od Garniera, onaj novi, zeleni. Preprezadovoljna sam! Do sada sam jako tesko nalazila odgovarajuci deo. Na kraju bocice bi mi svaki smrdio na sprej za baje user posted image

Garnier mi je za sada super.

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 23:46:57   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: ledy blue

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

E, čuj termalna voda, nemoj pisati naziv, ako koga interesuje piši PP,

e i ja cu malo off
jel ovo placena reklama garnijera?? Jer ako smijemo o njemu... sto ne i o nazivu te npr vode???...Znaci naglasavam...nije provokacija vec me interesuje...


jeste plaćena jeuser posted image

dodgovor je kometarišemo garnijer i pozitivno i negativno ako ima...al druge ne spominjemouser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 20.7.2010 23:49:20 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 23:48:32   
ledy blue
aha...ok...sad mi je jasno...hvala Hanady user posted image

_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 23:48:49   
Dalil@
Lady blue, koliko sam ja upratila, jeste placena reklama.

Za tu termalnu vodu sam cula neki dan. Ako imas vise info, otvori posebnu temu pa podijeli s nama :)

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 23:48:50   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

I ja koristim garnier farbe najboljeuser posted image user posted image user posted image 3 u 1 mi je super, ali sam trenutno kupil PILING i pise da je i protiv oziljaka, a posto ja istiscem mitesere (sram me bilo), da probam malo "obnoviti" lice... Isto imam i njihov tonic i kremu. Super su povoljniuser posted image user posted image user posted image




Sta ti je to? user posted image

miteseri su male sitne crne nakupine u koši...obično zahvatju područje oko nosa i brade...

i ja svoje istišćem pa kad ujutro ustanem nije mi dobro nikakouser posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
20.7.2010 23:51:38   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: ledy blue

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

E, čuj termalna voda, nemoj pisati naziv, ako koga interesuje piši PP,

e i ja cu malo off
jel ovo placena reklama garnijera?? Jer ako smijemo o njemu... sto ne i o nazivu te npr vode???...Znaci naglasavam...nije provokacija vec me interesuje...



evo procitaj user posted image

http://www.ringeraja.ba/clanak/brini-o-sebi---garnier_455.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
21.7.2010 7:42:18   
ledy blue
 Nadam se da ce nase mišce prezivjeti testiranje user posted image ...salim se...ma nisam bila upoznata sa datim clankom...pa me interesovalo...



_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
21.7.2010 10:15:15   
veda
Evo da se i ja pridruzim...
Oz garnierovih proizvoda koristim mlijeko za skidanje sminke,tonik,gel za umivanje lica za normalnu kozu.Kada sam na putu ili kad trebam onako brzinskiuser posted image skinuti sminku tada koristim garnier vlazne maramice za skidanje sminke.Moram reci da sam jako yadovoljna ovim proizvodima a posebno tim maramicama.Ostale su nekako ili premasne ili mi iziritiraju kozu,ove garnierove su odlicneuser posted image

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
21.7.2010 10:31:14   
amdi
Pitanje jedno za iskusne žene: da li vi nakon korištenja mlijeka i tonika umivate lice ili samo nanesete kremu? Meni bude lice nekako "ljepljivo" ako mlijeko ne saperem, a tonik i može ostati...

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
21.7.2010 10:36:21   
amdi
BTW sinoć u DM-u sam kupila kompletnu kolekciju garnijerauser posted image , za to ste sve krive koje ste me nagovorileuser posted image - a meni kao krivo da se brinem za sebeuser posted image

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
21.7.2010 10:47:57   
M kao Mama
Evo, da ti j a odgovorim, ja prvo skinem mlijekom, pa odmorim minutu, dvije, pa tonikom, i onda pustim kožu barem 5 minuta i kada osjetim da je suha nanesem kremu. Ne umivam se

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
21.7.2010 10:52:34   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: amdi

BTW sinoć u DM-u sam kupila kompletnu kolekciju garnijerauser posted image , za to ste sve krive koje ste me nagovorileuser posted image - a meni kao krivo da se brinem za sebeuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni muz zabranio da vise uzimam hahah... neki dan kad sam raspremala nasla bruku neki krema i tonika i tako toga a 90 % garnier hahahahaha reko mi tek kad potrosim smijem mu se pojaviti sa preventivnom kozmetikom hahahahhaha

A i ja radim vako kao Alma ;)

Mozda koristis previse pa ti bude ljepljivo? malo manje probaj i sacekaj koju minutu da se osusi ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
21.7.2010 10:57:40   
bimba
Evo da i ja prokomentarisen Garnier proizvode, vec dugi niz godina koristim Garnier farbe, sampon i balzam i imam samo rijeci hvale. Kosa mi je uvijek tako mekana i mirisljava da me uvijek moji poznanici pitaju sta to koristim. Dezodorans nisam jos probala kao mi kremu za lice, sto ne znaci da i necu. Inace nisam neki ljubitelj krema za lice, valjda takav mi tip koze, ali to sam ja. Toplo preporucujem njihove prozvode. Primjetila sam da mnoge djevojke imaju problema sa Garnier ali to nije nikakvo mjerilo, svi imamo drugacija iskustva. Znam osobe koje su koristile samo tyv. vrhunske proizvode od kojih ti se zanebesa pa imale alergijsku reakciju.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
21.7.2010 11:30:06   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Evo, da ti j a odgovorim, ja prvo skinem mlijekom, pa odmorim minutu, dvije, pa tonikom, i onda pustim kožu barem 5 minuta i kada osjetim da je suha nanesem kremu. Ne umivam se


i ja isto ovako...tih par minuta dok cekam provedem na RR user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
21.7.2010 11:33:51   
M kao Mama
Kojih par minuta, više i dijete mi zna da sam ovisnik o RR, samo što ona još ne konta, pa me pita :"Mama, šta ima novo na fejsu", šalu na stranu, za ovaj tretman treba 5 minuta i to baš ono po meraku,  s tim da sam evo i jutrs tonik stavila, po Višnjinoj preporuci. Svaki dan nešto novo naučim.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
21.7.2010 11:37:39   
malena27 RR
zar se i tonik moze staviti ujutro? user posted image nisam znala user posted image  

ja samo navecer koristim mlijeko, tonik i kremu....probacu od sutra ujutro da vidim ima li razlike...tj. da li lice bude drugacije... za sada sam prezadovoljna s ovom kombinacijom, posebno tonikom, jer iako uspjesno skidam mlijekom sminku, tonik jos bolje ocisti ono sto mlijeko nije....tako da mi je koza lica sad super i imam osjecaj da lakse dise user posted image




_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
21.7.2010 11:51:46   
Visnja RR
malena tonik ti osvjezi i tonira lice... i odlican je za pocetak dana user posted image
ja mlijeko korisitim samo uvece , tonik i kremu
a ujuyro se umijem odgovarajucim gelom za umivanje  pa onda ide tonik pa krema ...dakle ujutro ne koristim mlijeko za ciscenje...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
21.7.2010 11:52:12   
M kao Mama
Nisam ni ja znala, ali eto probala jutros i baš mi je super lice, nisam morala kremu stavljati, što je inače nezamislivo u  mom slučaju, moja suhoća prelazi u rošavost ponekad,

a moram kupiti i ove vlažne maramice od GARNIEA, trebalo bi da mi odgovaraju, ali ih nisam vidjela , vjerovatno nisam obračala pažnju na njih

< Poruku je uredio mama alma RR -- 21.7.2010 11:53:28 >

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *