|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trebam vaše mišljenje
13.7.2010 15:14:06   
ena0002
Kao sto cure rekose od lijekova sve se placa....eto Leva je spomenula i cifre, a ja bih jos samo dodala da kod koga je u pitanju i los nalaz muza onda na to jos dodadtno  mjesecno da za tablete od 100-300 KM, urolozi obicno propisuju padutin i proxeed gdje jedna kutija kosta 150 KM, a mjesecno vam trebaju 2. I kao sto Ledy rece kod nas nema tima za sterilitet...na GAK-u je tu Godinjak i Rada bez urologa i sl...i kad jedno od njih dvoje ode na godisnje sve stane.....pitam se samo sta ce biti sa nama kad ljudi odu u penziju user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Starka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Trebam vaše mišljenje
19.7.2010 21:59:05   
snowrose
Ranije sam se javljala i jedva sam čekala priliku da se opet javim user posted image .

Iz mog potpisa može se vidjeti šta sam radila do sad,to je samo ovu zadnju godinu dana borbe + 3 godine lutanja od dr do dr.

Do sada smo ugrubo potrošili oko 8 000 KM-šta više reči-svaki lijek sam morala platiti.

Sva sreća oboje radimo i imali smo ušteđevinu za stan ( koji je za sad u budućnosti ) koju smo trošili i potrošili,ali šta je s onima koji imaju problem,a nemaju novac ??? jer meni je već postalo pravo teško  ( 3 kredita pa se malo šalimo -crni humor naravno - moramo dijete praviti na kredit )-majko mila.
 
 
 

_____________________________

Pozitivne misli privlače samo pozitivne stvari!!!
___________
3 IUI bez stim.i sa stim. - 0 bodova
1. ICSI - beta O ( merional,Decapeptyl )
2. ICSI - beta 0 ( gonal f , decapeptyl )

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 27
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *