|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebano i njen bebac:)
29.5.2008 15:54:38   
makana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
čestitke
neka vam bog podari najbolje
pusa

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Bebano i njen bebac:)
29.5.2008 22:11:03   
AMYY
IZVORNA PORUKA: Ivona

Cestitam Bebano! Zelim svu srecu svijeta tebi i tvojoj bebici...user posted image

     
            user posted image

Ova sedmica nam je prepuna lijepih vijesti!user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Bebano i njen bebac:)
29.5.2008 22:57:52   
Aminad
IZVORNA PORUKA: AMYY

IZVORNA PORUKA: Ivona

Cestitam Bebano! Zelim svu srecu svijeta tebi i tvojoj bebici...user posted image

    
           user posted image

Ova sedmica nam je prepuna lijepih vijesti!user posted image  user posted image  user posted image


(odgovor članu AMYY)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Bebano i njen bebac:)
1.6.2008 22:32:13   
Visnja RR
Sutra nam bebano i moj zet izlaze iz bolnice user posted image

btw nestao joj je labrador user posted image  prije tri dana (Kosevsko) pa ako ga neko vidi neka javi ...odaziva se na ime Bono...

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Bebano i njen bebac:)
1.6.2008 22:38:14   
anitaMO
napokon je stigla roda.sve najboljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Bebano i njen bebac:)
2.6.2008 14:52:07   
aldi
Iskrene čestitke!

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Bebano i njen bebac:)
2.6.2008 16:02:15   
Emina*
user posted image


Sve najboljee mami i njenom malenom princu  user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Bebano i njen bebac:)
3.6.2008 14:16:22   
bebano
Drage moje,

hvala vam puno, puno na ovim lijepim zeljama i cestitkama. Evo me citam i placem user posted image , valjda hormoni sada divljaju kako nisu u trudnoci.
Javicu se sa malo duzim mailom cim ugrabim malo vise vremena. A samo cu reci kako je smijesno to da sam ja taj dan 27.05. svima javila da je Suzana postala mama ne znajuci da cu i sama postati to isto vece user posted image .

Visnja hvala na obavijesti za mog labradora, jako sam tuzna jer se jos nije pojavio user posted image . On je bio samnom 10 godina i uzasno mi je zbog toga sto ga jos nema.
I ja vas molim drage zenice ako iko vidi, cuje od nekoga da zuti labrador hoda sam, bez vlasnika da mi javi sto prije.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Bebano i njen bebac:)
4.6.2008 10:14:31   
lida
bebano puno srece za tvoju bebu i cijelu porodicu.

_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Bebano i njen bebac:)
4.6.2008 10:17:52   
anitaMO
sve najbolje i da budes dobra mamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Bebano i njen bebac:)
7.6.2008 12:59:35   
merlina
user posted image user posted image user posted image Sve najljepše za mamu i bebicu

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Bebano i njen bebac:)
7.6.2008 13:03:10   
majaaaa
user posted image user posted image user posted image Puno srece i zdravlja za novopecenu mamu i njenu bebuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu merlina)
Neposredna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *