Želiš da odustaneš od takmičenja? Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.
Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.
RE: Suzana je rodila dva djecaka 2.6.2008 14:53:26
aldi
Čestitke od srca...
_____________________________
Druga beba nam dolazi 11.08.2011 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Naše zlato došlo 27.01.2009. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost
RE: Suzana je rodila dva djecaka 6.6.2008 19:26:19
majaaaa
Pozdrav za sve mame i buduce mame.Nova sam i u 25-oj sam sedmici trudnoce.Cestitam Suzani da djecacima:)Moja rodica je rodila dva djecaka Sad su vec veliki:)Imaju dvije godine:)Bas kako kazes,traze puno paznje i zaista su preslatki ma u kojem uzrastu bili .Jos jednom cestitam od srce.
Praćenje kalendara će biti mnogo lakše uz mobilnu aplikaciju
Anketa
pitanje za sve.... amaniamanic
Trazim posao vec dugo(fakultet zavrsen)...Pogledam oglas trazi se sobarica na moru 4 mjeseca.Primamljivo i dobro placeno.Da li da i dalje budem u kuci ili da tu sansu uhvatim.
STA BISTE VI URADILI?Obrazlozenje uz odgovor vas molim:):)
da otisla bih (75%) ne (25%)
Broj svih glasova: 103
Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!