|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.4.2010 13:50:56   
amela2208
Cujes svekra i svekrvu vodit na moreuser posted image user posted image user posted image user posted image Ne nego poludjet, ja njih stvarno volim skoro kao svoje roditelje ali voditi sa sobom prikolicu ne bih nikad. Hvaala Bogu daleko su i moji roditelji i muza mi pa smo rahatuser posted image user posted image user posted image jedni na istok drugi na zapad user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.4.2010 14:09:10   
Medić*
niti bih ja vodila njih, niti oni mene, volim sto je tako, oni svoju privatnost, mi svoju,cist racun duga ljubav user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.4.2010 14:34:10   
Tidzi
Samo bi mi oni trebali, pa da izvrsim samoubistvo!!!
Ni u ludilu! Samo s muzem i dijecicom da uzivam rahat bar tu. user posted image user posted image


_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.4.2010 14:39:03   
Madam Mohamed
Nema potrebe za tim, iskreno..user posted image Uz duzno postovanje prema svima ali..Ja ne bih. Meni to vec ne bi licilo na odmor i uzivanje sa muzem. Ali sve u svemu, super tema. Kako se neko i ovoga mogao dosjetiti?!user posted image

_____________________________

Kazu da sam mistik,mrznja je moj jedini neprijatelj,ne ljutim se ni na koga,meni je cijeli svijet jadan..Junus Emre

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.4.2010 14:41:55   
Alisa.
ni slucajnouser posted image user posted image

(odgovor članu Madam Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.4.2010 14:48:43   
milomoje
Da cak i ovakve situacije su postale ceste... hmm ..
Moja sestra skoro pa svake godine vodi svoju sveki na more, ja ne mogu doci sebi, na pitanje pa zasto zeno, kaze zao mi je, a sveki joj nikada nije rekla ah bilo mi je lijepo kad dodje a kamoli nesto vise... 100 ljudi 100 cudi... ja licno ne bih nikada sama, evo vec 4-5 godina u braku nije htjela kad na ljeto jednom godisnje kad ode u svoju Krajinu da dodje u Sarajevo da se upozna sa mojima, sreca pa moji bili kod mene pa se upoznali, a sada kada joj sin zajedno sa mnom kupio stan u Sarajevu, eto sad zeli i ona i kcerka da dodju u Sarajevo, kao milion stvari da obave ,zube, frizure, doktori i puf u isto vrijeme kad i mi u nas stan... ljuta sam kó RIS.. Nimalo postovanja i razumijevanja da je meni to svetinja 1-2 godisnje u svom gradu i sa svojima biti a s njima sam citavu godinu...evo sva crvenim od muke a kamoli da je vodim na more..

< Poruku je uredio milomoje -- 28.4.2010 14:49:44 >


_____________________________

-Sada nas troje slavi rodjendan u januaru !!! :)

(odgovor članu Madam Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.4.2010 15:33:48   
hanabanana
Milomoje ja tebe ništa ne skonta, ni gdje ti je svekrva ni ko gdje bude.

Nego, moji su se prošle godine pridružili nama na moru, tako da smo bili zajedno nekih 7 dana, a sedam smo bili sami, Nismo bili u istom apartmanu, oni su bili sprat više.
I super nam je bilo, pričuvali su djecu, skuhali ručak, večeru...uglavnom meni nisu smetali, nadam se ni ja njima.

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.4.2010 15:39:23   
Madam Mohamed
I moja ima istu zelju.user posted image Bojim se da nece ici kako je zamisljeno.
IZVORNA PORUKA: Hocu bebu

Moja je draga svekriva vec predlozila da '' cemo dogodine akobogdaaaaaaa skupa u Tursku, uh pa onda ja i nevjesta po prodavnicama,pa amo pa tamo...'' Ja joj kazem '' ko li ziv, ko li mrtav dogodine''
Ma ne pada mi napamet majke mi, cu ja svoj GODISNJI provodit sa njom po nekim bazarima, ubijajuci njenu dosadu!!! Nema teoretske sanse!
Ne dozvolite to nikada, osim ako i sami to zelite pa se lijepo dogovorite user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Kazu da sam mistik,mrznja je moj jedini neprijatelj,ne ljutim se ni na koga,meni je cijeli svijet jadan..Junus Emre

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.4.2010 15:39:33   
Emica_sa
Ma ni u ludiluuser posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.4.2010 15:41:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ma ni u ludiluuser posted image
user posted image user posted image user posted image
valjda idem da se malo odmorim,od njih kao oni od nas jos da idemo zajedno dje to ima ....
Nebi nikad!!!!!nisam ludaaaaaa

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 235
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.4.2010 15:41:55   
teacher75
ja sam bila prosle godine sa mm i svekrvom, bila sam trudna i super nam je bilo. svekrva nas pazila ko malo vode na dlanu:)) sve zavisi u kakvim ste odnosima. ja se super slazem i sa svekrvom i sa svekrom i meni ne bi smetali

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.4.2010 15:44:28   
Madam Mohamed
Bas lijepo, teacher. I ja se svojima lijepo slazem ali i pored toga ne bih dijelila godisnji odmor. Ne znam jesam li sebicna.user posted image
IZVORNA PORUKA: teacher75

ja sam bila prosle godine sa mm i svekrvom, bila sam trudna i super nam je bilo. svekrva nas pazila ko malo vode na dlanu:)) sve zavisi u kakvim ste odnosima. ja se super slazem i sa svekrvom i sa svekrom i meni ne bi smetali



_____________________________

Kazu da sam mistik,mrznja je moj jedini neprijatelj,ne ljutim se ni na koga,meni je cijeli svijet jadan..Junus Emre

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.4.2010 15:45:31   
emma.L
Ljudi moji, ja ni moga oca ni u ludilu ne bih povela, a volim ga najviše. Njih poštujem, volim, ali na tri sata povremeno. A budući da mi svekrva čuva Emu 5 dana tjedno po 9 sati, mislim da i ona zaslužuje tih 10 dana odmora od nas.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2010 15:39:59   
sabinos
radije necu na more nego da mi prisjedneuser posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2010 15:43:45   
acudesa
Ako se već "vode" na more, onda je lako i odlučiti da li ih "voditi" ili "ne voditi"...Bili smo jednom zajedno na moru, i uopšte mi nije bilo loše...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2010 16:19:24   
muby
Ja isla u Istanbul sa svekrvom i zaovom. Odlicno nam bilo.
Nije nam bilo muskih da sabotiraju hodanje po prodavnicama :)

A moj brat i snaha vodili moje roditelje na more (na snahinu inicijativu), pa ja zezala snahu gdje ce zvati svekra i svekrvu da idu s njom, gdje to ima :)

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2010 16:29:18   
Husic10
Neka nadju drugi stan/ apartman u blizini i neka ih...meni ne bi smetali...ako nista djecu nek mi cuvaju.user posted image

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2010 17:08:22   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Ako se već "vode" na more, onda je lako i odlučiti da li ih "voditi" ili "ne voditi"...Bili smo jednom zajedno na moru, i uopšte mi nije bilo loše...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
30.4.2010 11:48:29   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: milomoje

Da cak i ovakve situacije su postale ceste... hmm ..
Moja sestra skoro pa svake godine vodi svoju sveki na more, ja ne mogu doci sebi, na pitanje pa zasto zeno, kaze zao mi je, a sveki joj nikada nije rekla ah bilo mi je lijepo kad dodje a kamoli nesto vise... 100 ljudi 100 cudi... ja licno ne bih nikada sama, evo vec 4-5 godina u braku nije htjela kad na ljeto jednom godisnje kad ode u svoju Krajinu da dodje u Sarajevo da se upozna sa mojima, sreca pa moji bili kod mene pa se upoznali, a sada kada joj sin zajedno sa mnom kupio stan u Sarajevu, eto sad zeli i ona i kcerka da dodju u Sarajevo, kao milion stvari da obave ,zube, frizure, doktori i puf u isto vrijeme kad i mi u nas stan... ljuta sam kó RIS.. Nimalo postovanja i razumijevanja da je meni to svetinja 1-2 godisnje u svom gradu i sa svojima biti a s njima sam citavu godinu...evo sva crvenim od muke a kamoli da je vodim na more..


vidi sad ovo, moja mama uvijek ide sa bratom i snahom na more, oni je mole da s njima ide
Sve to ovisi kakvi su im odnosi, ja npr ljetovanje uvijek planiram sa svojom porodicom, njegovi nas i ne zovu i ne pitaju dal bi s njima ili ne išli negdje
Ja sam jako, jako privržena svojima i oni meni, ja sve sa svojim bratom i mamom dogovaram, 1 maj, Bajrame, N.godine a i ljetovanje


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
30.4.2010 11:50:33   
veeseelaa
takodje sam znala otići na more sa svojom snahom sama a ona bi svoju bebicu ostavila kod sveki tj kod moje mame i mi se lijepo odmorimo


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
30.4.2010 12:29:34   
milomoje
Naravno da zavisi od odnosa, mislim da svi u nekim fazama da li na pocetku ili kasnije budemo u jako dobrim odnosima sa svekrvom, snahom itd... ali nazalost ima i onih faza kada si daju previse za pravo, pa onda pocne svako traziti svoja prava u svemu i nastupi distanca ... ja licno da nisam toliko udaljena od svojih ja bih mozda i razmisljala o tome da zajedno provedemo sa sveki par dana na moru/odmoru pogotovo kada sad imam i dijete, ali s obzirom da sam s njima jako cesto ovdje u Swe zelim se odmoriti kako treba...

Vesela super da si sa snahom tako dobra, kao sto bi i trebalo biti uostalom,i ja bih rado sa svojom,al ... :( ako se sveki i snaha ne podnose,sukob generacija, ali zasto muzeve sestre i snahe ne? Ja to samo mogu reci da je neozbiljnost u pitanju i grcevito cuvanje svoje privatnosti u braku..hmmmmm
A Vesela lakse je ipak ssa svojima... ja bih sve dala da moji hoce da idu bez mene ili sa mnom, ali nazalost klasicni odmor na plazama ne mogu iz vjerskih razloga i to postujem...

< Poruku je uredio milomoje -- 30.4.2010 12:30:37 >


_____________________________

-Sada nas troje slavi rodjendan u januaru !!! :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
30.4.2010 12:40:30   
veeseelaa
moja sveki i svekar mene i mm i ne zovu da idemo s njima na more, oni imaju svoj život mi svoj....
kod njih je to tako
A u mojoj porodici je drugačije, mi sve zajedno!
Ja se iščuđujem na takve odnose, ja ni ne napravim ručak dok se ne čujem sa snahom i mamom da vidimo šta ćemo i kako
Iskreno mogla bi otići na more i sa sveki da ne radim al kad imam godišnji od dvije sedmice naravno da ću ga utroštiti na svoju porodicu... mislim moju mamu, brata itd
Sve je stvar odnosa, navike i samog odnosa sin - roditelji
Ako oni nisu pretjerano bliski neće biti ni kada snaha dodje...
Meni je jednom strina od mm rekla, jel ti to nedaš N da dodje kod nas????? rekoh pa jel ti dolazio dok me nije oženio, veli nije... e pa vidiš da nije do mene do sveki jeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
30.4.2010 12:43:52   
škorpija
ja bih svoj povela da hoće, taman da čuvaju bebiju dok se mm i ja odmaramouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
30.4.2010 13:34:21   
amela2208
IZVORNA PORUKA: škorpija

ja bih svoj povela da hoće, taman da čuvaju bebiju dok se mm i ja odmaramouser posted image

user posted image user posted image zlockouser posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
30.4.2010 13:42:46   
delly
ajme teme user posted image user posted image ne NE I NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
jesu dobri oni stvarno ali brate te 4 sedmice necu da ikog gledam osim muza i male

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *