|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 15:20:23   
Modesty
 
IZVORNA PORUKA: micara

Ni u ludilu jer je kod mene takva situacija gdje sam ja pruzila ruku a oni mi obadvije iščupali iz ramena tako da sve treba poštovati ali  držati distancu,čast svima koji su ok ali ja drugačije ne mogu
user posted image user posted image user posted image Tako i treba, a ne ko ja, pustila ih da mi skacu po glavi, pa im jos moramo polagati racune gdje smo bili, s kim smo bili, sta smo radili. Ako nije muz kod kuce zovu po deset puta da pitaju gdje je. Ali ned'o bod da pitaju zeta i zaovu gdje su oni bili. Jao teme, pravo sam ljuta, izrevoltirana, najradije bih vristala i svega se nagovorila, ali cu ipak popiti samo jedan apaurin i ostalo presutiti. 

< Poruku je uredio Modesty -- 29.4.2009 15:21:17 >

(odgovor članu micara)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 15:20:48   
mišur
Ja imam stvarno ok svekrvu, već sam pisala koliko mi pomaže po kući sad kad je počela čuvati Luku...I gleda svoj posao, nikad nam se nije miješala u bilo šta...
Ali da je vodim sa sobom na moreuser posted image
Ne bih baš...
Godišnji odmor mi je prilika da uživam sa svojom porodicom, a to su mm i moje dijete...
Da se mm i ja malo opustimo, malo više razgovaramo, mazimo se, posvetimo se jedno drugom...
Ne uklapa mi se u tu priču ni svekar ni svekrva ni moji...
A niko od njih ne bi ni pristao da ide s nama sve i kad bi ih zvali...
Bar mi se tako čini...

< Poruku je uredio mišur -- 29.4.2009 15:21:22 >

(odgovor članu micara)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 15:21:59   
micara
ja sam svoje trpila 5 godina dok nisam vrisnula i okrenula ploču ali znam i tako fine svekrve ali svi mi imamo i mana i vrlina ali ja više nedam na sebe.Zato ako hoce na more neka se uhvate pod ruku svekar i svekrva i put pod noge meni neće držati svijeću.user posted image

_____________________________

15.08.željno iščekujem pa da ugledam moje malo sunašce

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 15:22:38   
veeseelaa
neznam Chuchi šta bi ti rekla, kad mi dodje 5 do 12 ja odem kod mame na 2-3 dana pa opet sve po starom. Jebe me merhamet, kazem svekrva je fina žena kad bi bila drugačija ja bi to po kratkom postupku al ovako nemam snage da joj kažem da razguli, nego trpim e do kada ću neznam... sve kontam kad se djever oženi mene će popustiti, valjda će se malo okrenuti druženju s drugom snajom, mada neće je ta trpiti kao ja

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 15:23:25   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Chuchi pa kako ti deveraš???? mislim tako dugo? ja imam neke svoje nekretnine al ih izdajem inače nekad razmisljam da preselim onako tiho bez objašnjenja... al opet mi žao roditelja od mm, sve kontam grehota je, oni bi se sekirali, napravili mu extra sprat, kuća ko zgrada, stan nam ima 100 m2 i sad mi da iselimo, neznam fakat


E veeseelaa, ne znam šta da ti kažem u nastavku.
Ako su roditelji mm sposobni za samostalan život, odnosno nisu bolesni, a tvoj muž ako se slaže, ne znam zašto ste uopšte (ako ste već imali uslove) počeli i živjeti svoj život u zajednici?!
Moje mišljenje i moj stav i prije braka, a sada još više jeste: da zajednica malo kome je donijela dobra.
Možda će nekome glupo zvučati, ali moja dva uslova prije braka su bila: ne zajednica i ne pravljenje kuće.

Ako ništa veeseelaa, tvoja zajednica neka je nauk tebi kada ti postaneš ili punica ili svekrva - da ne budeš prema svojoj djeci (snahi, zetovima) na način kako se tebi u ovim godinama ne sviđa od roditelja tvog muža.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 15:25:14   
mala mu
ja pravo popuser posted image kad i u goste negdje idemo zajedno a da još i godišnji provodimo zajedno neko se sigurno nebi vratio normalan i zdrav sa odmorauser posted image user posted image

_____________________________

Ahmed -11.07.2009.
mrvica mamina

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 15:26:00   
mamy Sabina
Tema je pomalo skrenula u off topic,pa vas molim da diskusiju o svekrvama prebacite na temu,,Kako izaći na kraj sa svekrvom"user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 15:26:57   
veeseelaa
MaryamAmina naravno da nikad ne bi visila kod snaje, pa ko ima toliko vremena da svako veče ide kod nekog, ja ne, osim toga ako sin hoće da vidi majku brate nek joj dodje. Mojoj mami sin i snaha dolaze često, ona kod njih jednom u dva mjeseca, oni je stalno ruže al ona kaže ja nemam vremena za hodanje i najljepše mi je kod svoje kuće, vi ste mladji pa dodjite kad god hoćete... Mislim da ću i ja takva biti svekrva

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 15:27:31   
Chuchi
ma ja ba, to ti je ono rodi djecu da imas ciji poso vodit...
moja zaova se najezi samo kad pomisli da mora doci materi u posjetu
eto kad je njoj mrska onda kako ce meni bit sto sam s njom svaki dan
a ne do mi bog da ja svojim sinovima budem takva, odma cu se upucat
nek djeca zive rahat


_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 15:37:59   
veeseelaa
A šta ti radi Chuchi, mislim izzev što sjedi, jel ti podmeće nogu, jel te trača i sl???

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 15:42:31   
Suzana
IZVORNA PORUKA: mišur

Ja imam stvarno ok svekrvu, već sam pisala koliko mi pomaže po kući sad kad je počela čuvati Luku...I gleda svoj posao, nikad nam se nije miješala u bilo šta...
Ali da je vodim sa sobom na moreuser posted image
Ne bih baš...
Godišnji odmor mi je prilika da uživam sa svojom porodicom, a to su mm i moje dijete...
Da se mm i ja malo opustimo, malo više razgovaramo, mazimo se, posvetimo se jedno drugom...
Ne uklapa mi se u tu priču ni svekar ni svekrva ni moji...
A niko od njih ne bi ni pristao da ide s nama sve i kad bi ih zvali...
Bar mi se tako čini...


user posted image


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 18:11:11   
Anoniman
hm hm... moram samo da prokomentarisem... MA STA SE TOLIKO ZALITE NA ISTOCNU BOSNU??? nemojte tako, nisu svi isti. evo ja sam iz istocne Bosne, imam svekrvu iz istocne Bosne. vjerujte mi drage moje, sve je to pitanje stava koji zauzmete u pocetku braka. ja sam u braku vec 8-ma godina, kako sam se postavila u pocetku tako mi je i danas, postujem te - postuj me. jeste da ne zivimo u istoj kuci, ali bez obzira. kad zeli doci, telefonom se najavi, posjedi neko normalno vrijeme i to je to... kad pozeli da noci, najavi i opet bujrum. za odlazak na more sa svekrom i svekrvom, ipak mislim da je to malo pretjerano, jer odlazak na more zna se da je to "bijeg od svega i svacega, a Bogme i svakoga". ako zele platicemo gdje god zele, koliko god zele, ali s nama NE!

(odgovor članu Suzana)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 18:43:49   
ena0002
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ja sam u braku dvije godine i nikad joj u vezi svakodnevnog dolaženja nisam ništa rekla, možeš onda zamisliti kako imam sabura i poštujem od mm roditelje, što i treba.
Još jednom naglašavam da mi je svekrva fina žena

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 18:45:17   
veeseelaa
daleko od toga da se zalim na istočnu Bosnu, pa to su ljudi za 10 ja kazem samo da imaju nekakve običaje meni čudne! moja svekrva očekuje da je ja zovnem kad god mi ko dodje i da je prestavim, meni je to apsurd! pricala sam s kolegicama porijeklom iz istočne Bosne pa su mi one potvrdile da je takav običaj kod istočnjaka, kao to je odraz nekog poštivanja familije od muža. Mislim totalna glupost i kao normala je da je svekrva često ili stalno sa snajom i da je voda po familiji da bi je pokazala. user posted image
 

< Poruku je uredio veeseelaa -- 29.4.2009 18:50:38 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 18:48:29   
andji
Možda će nekome glupo zvučati, ali moja dva uslova prije braka su bila: ne zajednica i ne pravljenje kuće.


I mojauser posted image user posted image user posted image user posted image sorry na off topic-u!


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 18:50:00   
ena0002
Pa pogledajte kako me moja svekrva izbacila iz takta user posted image user posted image user posted image
Moja veselaaa fina ti je ona malo sutra, ja ti to govorim iz licnog iskustva. Jer da je fina sama od sebe bi skontala da joj nije mjesto kod tebe kad ti je tu prijateljica. Moja svekrva je svaku moju rijec analizirala i svoj stav o tome donosila. To sam tek prije 2 dana saznala.
I ja sam imala taj problem, posto zivimo zajedno. Bilo ko da mi dodje ona je sjedila i nije nigdje micala ( a onda ko' u inat dodje brat od mm i njegova zena, jos mi nikada niko nije dosao da oni nisu dosli, pogotovo ljeti), pa smo ja i mm sebi u spavacu uzeli sklopivi lezaj pa kad mi ko dodje da mozemo fino sjediti bez nje, ali ti je ona to meni smrtno zamjerila jer zaboga kome to ona smeta.
Uh ima toga jos.............
A na more je ne bi vala vodila ni za zivu glavu, pogotovo poslije ovoga.
A bi li nasi muzevi poveli punca i punicu, ma nesto ne vjerujem user posted image

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 18:53:15   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ena0002

Bilo ko da mi dodje ona je sjedila i nije nigdje micala ( a onda ko' u inat dodje brat od mm i njegova zena, jos mi nikada niko nije dosao da oni nisu dosli, pogotovo ljeti), pa smo ja i mm sebi u spavacu uzeli sklopivi lezaj pa kad mi ko dodje da mozemo fino sjediti bez nje, ali ti je ona to meni smrtno zamjerila jer zaboga kome to ona smeta.


e vako isto i kod mene, eto sad je ljuta na mm jer joj je rekao da svak ima privatnost, a ona se ibreti rekla mu: čuj privatnost????

mislim kako riješiti situaciju bez velikih zamjerki?

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 19:00:23   
ena0002
Nikako user posted image user posted image user posted image , ma ti nju postuj ali lagano na ignore, pa ce mozda skontati.
Ja sam htela sa svojom pa mi je sve skocilo na nos. Ali sad mi je drago da je rekla sve sto je rekla jer znam sa kim imam posla. One bi draga moja da mi radimo i pricamo samo onako kako njima odgovara, ne do' Bog da mi imamo svoje misljenje. Ja da imam gdje ja bi sad otisla, ali je najgore sto namam svekra, pa mm nece da ide od kuce, a i posao mu je vezan za kucu. Razmisljala sam ja da se odvojim ovdje na sprat ali ne bi stim nista rijesila jos pogotovo sto su stepenice unutra. Sad razmisljam da dignem krediti i kupim stan ali mm nece, zavala mu to velika.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 19:02:43   
ena0002
IZVORNA PORUKA: Modesty

IZVORNA PORUKA: micara

Ni u ludilu jer je kod mene takva situacija gdje sam ja pruzila ruku a oni mi obadvije iščupali iz ramena tako da sve treba poštovati ali  držati distancu,čast svima koji su ok ali ja drugačije ne mogu
user posted image user posted image user posted image Tako i treba, a ne ko ja, pustila ih da mi skacu po glavi, pa im jos moramo polagati racune gdje smo bili, s kim smo bili, sta smo radili. Ako nije muz kod kuce zovu po deset puta da pitaju gdje je. Ali ned'o bod da pitaju zeta i zaovu gdje su oni bili. Jao teme, pravo sam ljuta, izrevoltirana, najradije bih vristala i svega se nagovorila, ali cu ipak popiti samo jedan apaurin i ostalo presutiti. 

Slicno  je i kod mene, sad ispade da ja moram njoj a ne mm polagati racune gdje sam i sta radim. Ma uzas.
Joj ja ko' hepo kockica, pogotovo ovih dana, jeste me nasle user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modesty)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 19:06:48   
ena0002
fakat smo skrenule malo sa teme, sorry user posted image

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 19:24:43   
adannn
Žestoke steuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio adannn -- 29.4.2009 19:26:06 >


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 23:07:58   
Modesty
DRAGA MOJA I SVE MOJE, NI U LUDILU IH NE VODI NA ODMOR!!!!!!!!

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 23:18:38   
dinaa
Ma kratko i jasno Ne pada mi na pamet!

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Modesty)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 23:20:28   
Leva
Mi jesmo jednom i vise NIKADA user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.4.2009 23:22:30   
mala curica
IZVORNA PORUKA: dinaa

Ma kratko i jasno Ne pada mi na pamet!


user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

Shvatili smo sta nam zelis reci user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *