|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
5.7.2013 22:25:47   
damma

IZVORNA PORUKA: rerica

brojimo sitno user posted image



sitno, sitnije..
ja sam danas pocela pomalo s ciscenjem, sutra aBd nastavljam..
radujemo se ramazanu svi, i djeca..
ovaj nam je poseban je moj hamza predaje hatmu u noci lejeltul kadr user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 2001
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
5.7.2013 22:27:25   
bebaa

IZVORNA PORUKA: damma


IZVORNA PORUKA: rerica

brojimo sitno user posted image



sitno, sitnije..
ja sam danas pocela pomalo s ciscenjem, sutra aBd nastavljam..
radujemo se ramazanu svi, i djeca..
ovaj nam je poseban je moj hamza predaje hatmu u noci lejeltul kadr user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 2002
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
5.7.2013 22:32:08   
canim
damma mashaAllah aBd u zivotu da preda jos 1001 hatmu pa i vise od toga, vjerujem da je mamica ponosna user posted image a i ko nebi bio user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 2003
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
5.7.2013 22:35:21   
damma

IZVORNA PORUKA: canim

damma mashaAllah aBd u zivotu da preda jos 1001 hatmu pa i vise od toga, vjerujem da je mamica ponosna user posted image a i ko nebi bio user posted image


amin draga..
kako nisam ponosna , tek mu je devet godina..


_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2004
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
6.7.2013 12:59:37   
sabinos

IZVORNA PORUKA: damma


IZVORNA PORUKA: rerica

brojimo sitno user posted image



sitno, sitnije..
ja sam danas pocela pomalo s ciscenjem, sutra aBd nastavljam..
radujemo se ramazanu svi, i djeca..
ovaj nam je poseban je moj hamza predaje hatmu u noci lejeltul kadr user posted image

user posted image user posted image Hamza masala

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 2005
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
6.7.2013 15:28:55   
Honey3
I mi Ga zeljno iscekujemouser posted image Sutra idemo kod mojih, da ih malo zijaretimo uoci Ramazana,a u pon.malo pospremiti,jer nemam nesto puno,neki dan zavrseno krecenjeuser posted image Nijet imamo postiti mm,ja i velika djeca,aBd,a Esmi cu nasivatiuser posted image
damma mashallah za tvog momka,svaka castuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 2006
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
6.7.2013 15:45:06   
SdZ
I mi jedva cekamo... user posted image user posted image

Kuca okrecena prekjucer, sve mirise... user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 2007
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
6.7.2013 18:02:07   
niki83
Damma masallah za djecaka!user posted image Da ga Allah dz.s. nagradi insallah!
Mi cemo sutra malo posjetiti i moje roditelje, a danas smo muzeve.
Zaista se radujem ali sam i tuzna jer ja necu moci postiti user posted image
U razgovoru sa ljekarom sve mi je objasnjeno, a Allah dragi je za nas i dao olaksice..pa napostit ce se insallah user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 2008
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
6.7.2013 19:54:49   
Medić*
Damma mashaAllah za momka user posted image user posted image a i mami cestitke na divnom djecaku :)

I mizeljno iscekujemo Ramazan, iako ce biti ovo moj prvi ramazan koji necu moci postiti ali aBg nadoknadit cemo. I moj F vec prica o redu u pekari i cekanju somuna, o pucanju topa, o mukabelama sa babom, o iftau na balkonu, o dragim gostima i nasem odlasku na iftare user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 2009
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
7.7.2013 17:43:35   
Ella_H
Eselamu alejkum.
Miris se siri Ramazan dolazi, sejtan la odlaziuser posted image .
Našla sam objašnjenje u dijelu jednog hadisa, koji prenosi Ibn Abbas: "...Kada nastupi prva ramazanska noć, ispod Arša (Allahovog prijestolja) zapuše vjetar koji se zove Musira. Od njegovog puhanja zašušti lišće džennetskog drveća..."
Sve najbolje u ovom najljepsem mjesecu.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 2010
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
8.7.2013 8:08:52   
damma
i kod mene sve spremno za ramazan, kuca ko pišta, uzmirisala se..
danas prva mukabela, bas se radujem svemu vezano za ramazan user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 2011
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
8.7.2013 8:32:56   
M kao Mama
I ja jedva čekam, Ramazani njegove čari, akobogda da u ibdadeu provedemo ovaj mjesec i lijepo da ispostimo i da nam dragi Allah sve to dobro upiše

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 2012
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
8.7.2013 9:29:46   
elmaL

IZVORNA PORUKA: mama_alma

I ja jedva čekam, Ramazani njegove čari, akobogda da u ibdadeu provedemo ovaj mjesec i lijepo da ispostimo i da nam dragi Allah sve to dobro upiše

user posted image user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2013
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
8.7.2013 19:59:50   
Ella_H
Bujrum
user posted image
Prvi put prije 3 godine mi je mama rekla da sam sad prava zena.
A sto reko to draga, pa kaze sad znas pravit halvuuser posted image .

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 2014
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
8.7.2013 21:45:41   
Honey3
Ella aferim,mescini uredila seuser posted image Nego gdje si nam ti,kako si,kako porodica ? user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 2015
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
9.7.2013 18:20:38   
mamine oci
Ramazan Serif Mubarek Olsun!

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 2016
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
9.7.2013 22:28:19   
bebaa
drage moje kako vi prođoste danas......ja mashalla super,tek oko 7 malo osjetih glad a žeđ nikako...ali nakon iftara mi pozlilo....jedva sebi dođoh.....u ušima šušti,u prsima steže,mantalo mi se,mučnina i slabost....user posted image stomak me pravo zabolio....da ne mislite da sam navalila na hranu pa ću vam reći da sam iftarila frtalj somuna sa topom i kutljaču tarhane,čašu limunade i 2 šoljice kafe.....evo me glava boli jedva gledam.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 2017
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
10.7.2013 0:52:15   
Hannica

IZVORNA PORUKA: niki83

Damma masallah za djecaka!user posted image Da ga Allah dz.s. nagradi insallah!
Mi cemo sutra malo posjetiti i moje roditelje, a danas smo muzeve.
Zaista se radujem ali sam i tuzna jer ja necu moci postiti user posted image
U razgovoru sa ljekarom sve mi je objasnjeno, a Allah dragi je za nas i dao olaksice..pa napostit ce se insallah user posted image

Draga nisam u toku, jel sve uredu, vidim da nemozes postiti, valjda nije nista ozbiljno.user posted image
Ja poslije dvije godine ponovo postim, prvi dan super prosao, valjda ce i u buduce biti tako. Jel vi uspijete zaspati do sehura?

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 2018
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
10.7.2013 1:53:38   
canim
Hannice koliko sam upratila niki je user posted image tako da je stanje ozbiljno user posted image

A ja ne spavam, nesto mi kratak period od iftara do sehura a i ne spava mi se.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2019
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
10.7.2013 8:28:25   
damma
IZVORNA PORUKA: bebaa

drage moje kako vi prođoste danas......ja mashalla super,tek oko 7 malo osjetih glad a žeđ nikako...ali nakon iftara mi pozlilo....jedva sebi dođoh.....u ušima šušti,u prsima steže,mantalo mi se,mučnina i slabost....user posted image stomak me pravo zabolio....da ne mislite da sam navalila na hranu pa ću vam reći da sam iftarila frtalj somuna sa topom i kutljaču tarhane,čašu limunade i 2 šoljice kafe.....evo me glava boli jedva gledam.....user posted image


mm je isto pozlilo kad je poceo jest..i on kaze neki pritisak u glavi, susti u usima..
tako da je malo pojeo za iftar, pa je na sehur malo vise..

a ni meni nije bilo tesko juce hB, kamo srece da tako bude svaki..

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 2020
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
10.7.2013 8:33:36   
palachinken
Bogu hvala, jučer je dan divno prošao. Ja nisam 2 godine postila, pa mi je ovo k'o da prvi put postim :)
I vrijeme je bilo na ruku, a i danas je hB.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 2021
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
10.7.2013 8:58:26   
elmaL

IZVORNA PORUKA: palachinken

Bogu hvala, jučer je dan divno prošao. Ja nisam 2 godine postila, pa mi je ovo k'o da prvi put postim :)
I vrijeme je bilo na ruku, a i danas je hB.


Isto je i kod mene, dvije godine nisam postila, pa sam se bila malo zabrinula kako ce proci početak, dok se ne naviknem, ali super, vrijeme je više nego pogodno, a nisam ni gladnila toliko koliko sam mislila da cuuser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2022
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
15.7.2013 22:45:32   
bebaa
uhhh moram vam se izjadati...oko 6 popodne me takva mučnina spopala kao nikad u životu....jedva sam post očuvala....ma sekunda je falila da dušu iz sebe izbljujem....da prostite.....kad sam malo iftarila i počela piti kafu odletila sam brzinom metka u toalet i sve izbacila iz sebe...strašno mi je muka....boli me i stomak na mjestu gdje je nekada bila žuč....user posted image
nažalost ali morat ću napraviti pauzu a tako mi je žao i teško....user posted image
onda me noga tj. lijevo stopalo tako boli da šepam po kući a stavila sam sprej i fiksacioni zavoj ali ništa ne pomaže.......na zdravo ne zaboli....user posted image
nadam se da vama ovi ramazanski dani prolaze ugodno a i vrijeme nas baš služi.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 2023
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
15.7.2013 22:58:24   
rerica
Ja ne znam kako drugome al meni H.Bogu lete dani,ne osjetim iako sam 10 sati na poslu user posted image

da nam Allah ukabuli svima post,a onima koji ne mogu da poste neka nahrane postaca,nije isto kao i post al...


"O vjernici, naređuje vam se post, kao što je bio naređen i onima prije vas, da bi ste bili Alahu (Bogu) pokorni. To je određeni broj dana. Onaj od vas tko bude bolestan ili na putu, naknadno će postiti one dane koje nije postio. Oni koji ne mogu podnijeti teret posta, otkupit će ga tako što će (za svaki dan koji nisu postili) nahraniti jednog siromaha. Tko od srca bude htio dobro činiti, njemu će i dobro biti. A da postite - to će za vas bolje biti, samo da znate." (El-Bekare, 183-184.)

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 2024
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
15.7.2013 23:02:30   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: bebaa

uhhh moram vam se izjadati...oko 6 popodne me takva mučnina spopala kao nikad u životu....jedva sam post očuvala....ma sekunda je falila da dušu iz sebe izbljujem....da prostite.....kad sam malo iftarila i počela piti kafu odletila sam brzinom metka u toalet i sve izbacila iz sebe...strašno mi je muka....boli me i stomak na mjestu gdje je nekada bila žuč....user posted image
nažalost ali morat ću napraviti pauzu a tako mi je žao i teško....user posted image
onda me noga tj. lijevo stopalo tako boli da šepam po kući a stavila sam sprej i fiksacioni zavoj ali ništa ne pomaže.......na zdravo ne zaboli....user posted image
nadam se da vama ovi ramazanski dani prolaze ugodno a i vrijeme nas baš služi.....user posted image


imala si operaciju?

odmori malo i drzi neku laganu dijetu. pa opet nastavi. bude covjeku zao i neobicno kad ne moze postiti al opet mozes klanjati i uciti user posted image



(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 2025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *