|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 81 [82] 83   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
6.8.2013 21:01:15   
jasmin
Evo nas na kraju,spakirani koferi. Šta je u njima,Allah samo zna.
Ali odlaziš user posted image ...
Nikada mi vrijeme nije brže prošlo.
Kao da sam sanjala tvoj dolazak,ali nisam...stvarno si bio tu.
Ostaje mi samo nada da će Allah,kad se otvori moj kofer,ispuniti njegove praznine Svojom milošću i da će nas uvesti u Džennet na vrata Rejjan.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 2026
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
6.8.2013 21:02:59   
shpagica
IZVORNA PORUKA: jasmin

Evo nas na kraju,spakirani koferi. Šta je u njima,Allah samo zna.
Ali odlaziš user posted image ...
Nikada mi vrijeme nije brže prošlo.
Kao da sam sanjala tvoj dolazak,ali nisam...stvarno si bio tu.
Ostaje mi samo nada da će Allah,kad se otvori moj kofer,ispuniti njegove praznine Svojom milošću i da će nas uvesti u Džennet na vrata Rejjan.


Amin ja Rabbi!

Ni meni u zivotu nijedan Ramazan nije ovako proletio :(

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2027
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
26.6.2014 13:03:45   
jasmin
Sutra inšaallah će da zamirišu halve dobrodošlice user posted image . Nova šansa da budemo bolji i da se taj boljitak mnogostruko nagradi.
Molim Allaha da sva naša djela budu halvali (slatka), da budu u ime Njega i kabul i da uđemo u džennet na vrata Rejjan user posted image !

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 2028
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
26.6.2014 13:06:43   
muaaa

IZVORNA PORUKA: jasmin

Sutra inšaallah će da zamirišu halve dobrodošlice user posted image . Nova šansa da budemo bolji i da se taj boljitak mnogostruko nagradi.
Molim Allaha da sva naša djela budu halvali (slatka), da budu u ime Njega i kabul i da uđemo u džennet na vrata Rejjan user posted image !

Aminuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2029
   [Obrisana poruka]
26.6.2014 13:13:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 2030
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
26.6.2014 13:14:58   
Bambi09

IZVORNA PORUKA: jasmin

Sutra inšaallah će da zamirišu halve dobrodošlice user posted image . Nova šansa da budemo bolji i da se taj boljitak mnogostruko nagradi.
Molim Allaha da sva naša djela budu halvali (slatka), da budu u ime Njega i kabul i da uđemo u džennet na vrata Rejjan user posted image !


Amin illahi ja Rabbi! user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2031
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
26.6.2014 14:04:49   
Mamica24
Konacno je stigao dugo ocekivani gost nas predivni Ramazan..

Jedva cekam sehure sa porodicom a jos vise se radujem iftarima sa dragim ljudima znanim i neznanim koji u srcu nose din iman naseg lijepog Islama..

Zelim vam svima da u najljepsim danima na svijetu ispostite ovaj nam Ramazan i da vam dragi Allah dz.s. podari svaku ljepotu koju zasluzujete i vise!! user posted image

< Poruku je uredio Mamica24 -- 26.6.2014 14:07:05 >


_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 2032
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
26.6.2014 16:59:26   
Medić*

IZVORNA PORUKA: jasmin

Sutra inšaallah će da zamirišu halve dobrodošlice user posted image . Nova šansa da budemo bolji i da se taj boljitak mnogostruko nagradi.
Molim Allaha da sva naša djela budu halvali (slatka), da budu u ime Njega i kabul i da uđemo u džennet na vrata Rejjan user posted image !


Amin user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2033
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
26.6.2014 21:08:17   
niki83

IZVORNA PORUKA: jasmin

Sutra inšaallah će da zamirišu halve dobrodošlice user posted image . Nova šansa da budemo bolji i da se taj boljitak mnogostruko nagradi.
Molim Allaha da sva naša djela budu halvali (slatka), da budu u ime Njega i kabul i da uđemo u džennet na vrata Rejjan user posted image !


Amin!

_____________________________

N&N

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2034
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
26.6.2014 21:17:28   
canim
Amin, dolazi...dolazi InshaAllah...mirom mirise....lijepi nas Gost user posted image

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 2035
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
27.6.2014 7:55:24   
damma

IZVORNA PORUKA: jasmin

Sutra inšaallah će da zamirišu halve dobrodošlice user posted image . Nova šansa da budemo bolji i da se taj boljitak mnogostruko nagradi.
Molim Allaha da sva naša djela budu halvali (slatka), da budu u ime Njega i kabul i da uđemo u džennet na vrata Rejjan user posted image !


Amin.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2036
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
27.6.2014 8:14:04   
Bambi09
Evo na vratima kuca nam dragi gost.
Ja ove godine ne mogu postiti, sto me rastuzuje, ali s druge strane zahvaljujem Uzvisenom jer mi je dao najveci poklon koji covjek/zena moze dobiti, dijete. Zato je moja cura rekla da zeli ona postiti. Ima 10 godina i znam da je vec vrijeme da ona to pocne, ali vidjet cu za pocetak da posti samo vikendom kad sam ja kod kuce da bih je mogla pratiti, u slucaju ako bi joj bilo lose. Nekako bojim se da bi cova mogao propustiti nesto, pa neka, ja cu je pratiti. Dan jeste dug, ali jos bolje, jer ovo je najidealnije vrijeme da se isklese njen karakter i vjera.
Tuga mi je u dusi jer mi je ovo prvi Ramazan bez najvoljenije mame, ali molit cu Boga dragog da joj podari najljepse mjesto u Dzennetu. Zahvaliti Mu sto mi je dao da me rodi Majka kakva je moja bila. Da je nagradi za nas odgoj i sve sto je ucinila za nas.
Vama koje cete postiti da vam dragi Allah dz.s. olaksa i podari sve najbolje. Naravno i svima onima koji iz bilo kojeg razloga nece postiti, jer Allah zna najbolje.

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 2037
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
27.6.2014 10:12:18   
salmana
 

IZVORNA PORUKA: jasmin

Sutra inaallah e da zamiriu halve dobrodolice user posted image . Nova ansa da budemo bolji i da se taj boljitak mnogostruko nagradi.
Molim Allaha da sva naa djela budu halvali (slatka), da budu u ime Njega i kabul i da uemo u dennet na vrata Rejjan user posted image !


Amin!

< Poruku je uredio salmana -- 27.6.2014 10:13:04 >

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 2038
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
27.6.2014 10:21:02   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Bambi09

Evo na vratima kuca nam dragi gost.
Ja ove godine ne mogu postiti, sto me rastuzuje, ali s druge strane zahvaljujem Uzvisenom jer mi je dao najveci poklon koji covjek/zena moze dobiti, dijete. Zato je moja cura rekla da zeli ona postiti. Ima 10 godina i znam da je vec vrijeme da ona to pocne, ali vidjet cu za pocetak da posti samo vikendom kad sam ja kod kuce da bih je mogla pratiti, u slucaju ako bi joj bilo lose. Nekako bojim se da bi cova mogao propustiti nesto, pa neka, ja cu je pratiti. Dan jeste dug, ali jos bolje, jer ovo je najidealnije vrijeme da se isklese njen karakter i vjera.
Tuga mi je u dusi jer mi je ovo prvi Ramazan bez najvoljenije mame, ali molit cu Boga dragog da joj podari najljepse mjesto u Dzennetu. Zahvaliti Mu sto mi je dao da me rodi Majka kakva je moja bila. Da je nagradi za nas odgoj i sve sto je ucinila za nas.
Vama koje cete postiti da vam dragi Allah dz.s. olaksa i podari sve najbolje. Naravno i svima onima koji iz bilo kojeg razloga nece postiti, jer Allah zna najbolje.


Draga znam kako ti je, meni je drugi ramazan koji ne mogu postiti, i ovaj kao i onaj prosli put je trudnoca u pitanju al aBd naposticemo mi to ;)

Moja Lamija je prosle godine jedan dan postila, kao sto ti kazes lakse je kad si kuci pa mozes da pratis kako se ponasa i ako bude lose. Ponosna sam prvo sto je imala zelju a drugo sto je izdrzala jer ovdje post svake godine duzi i duzi tako da ne znam dali cu je pustati ove godine, rekla sam joj da cemo joj nasivati ;)

Zao mi je sto ti mama ove godine nece biti tu da zajedno iftarite. Da joj dragi Allah podari lijepi dzennet.

Svim postacima zelim lahak post, da vam dragi Allah ukabuli.

:)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 2039
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
27.6.2014 10:33:16   
Bambi09
Hvala draga moja. user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 2040
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
27.6.2014 21:19:17   
Ilhana RR
user posted image

Ramazan Serif mubarek Olsun!

Volim kad mi kuca na Ramazan mirise :)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 2041
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
27.6.2014 21:20:09   
damma
Ramazan Mubarek Olsun!
Da nam dragi Allah olaksa dane posta, da ih provedemo u zdravlju i bereketu.

Bambi i moj h ima deset godina, prosle godine je postio 15 dana. Htjeo je on cijeli mjesec, al dugi dani za njih da poste cijeli mjesec.
I ove godine ce aBd postit, vidjet cemo kolko ce moc. Mada ima jaku volju zaista i to me raduje. Zato mi i zao bude ometat ga u postu.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 2042
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
27.6.2014 21:34:37   
enči80

IZVORNA PORUKA: jasmin

Sutra inšaallah će da zamirišu halve dobrodošlice user posted image . Nova šansa da budemo bolji i da se taj boljitak mnogostruko nagradi.
Molim Allaha da sva naša djela budu halvali (slatka), da budu u ime Njega i kabul i da uđemo u džennet na vrata Rejjan user posted image !

Amin!

Ramazan Mubarek Olsun!

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2043
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
27.6.2014 21:39:42   
saritaa

IZVORNA PORUKA: jasmin

Sutra inšaallah će da zamirišu halve dobrodošlice user posted image . Nova šansa da budemo bolji i da se taj boljitak mnogostruko nagradi.
Molim Allaha da sva naša djela budu halvali (slatka), da budu u ime Njega i kabul i da uđemo u džennet na vrata Rejjan user posted image !


Amin user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2044
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
27.6.2014 23:08:25   
DM
https://www.youtube.com/watch?v=e7jsevdJL9U

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 2045
   [Obrisana poruka]
27.6.2014 23:14:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 2046
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
28.6.2014 0:22:17   
Bambi09
Ramazan Serif Mubarek Olsun.

Ja i moja cura bile na prvoj teraviji. Ja necu postiti, ne mogu, a cura mi je rekla ako je ne mognem probuditi da je poljevam ledenom vodom dok ne ustane. Toliku zelju ima. Hajd probat cemo.
Ja sam prezadovoljna jer sam uspjela klanjati a mislila sam da necu moci.
I moram vam ovo ispricati. Ja sam jos prosle godine zapocela sufaru i ove je zavrsila. Odmah smo nastavili da ucimo hatmu. Znaci hafiz koji nas poducava poznat mi je od pocetka trudnoce. Eh, veceras jaciju zapiceo jedan hodza, teraviju klanjao drugi hodza, a nas hafiz klanjao vitre. Necete vjerovati da je bebac poznao mu glas. Cijelo vrijeme miran bio, a kad je nas hafiz zaucio poceo se vrtiti. Inace hafiz ima jako lijep glas i kad on uci ezan svi zastaju da ga slusaju.


_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2047
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
28.6.2014 0:29:30   
Honey3
Ramazan Serif Mubarek Olsun user posted image
Bambina user posted image user posted image
Ja sam u iscekivanj sehura,malo ce biti neobicno jer je velika cura odsutna,ali bit ce tu za koji dan aBd...Ja danas bila i na mukabeli i veceras na teraviji.Uh kako sam imala tremu na mukabeli jedva sam ucila,vazda tako prvih dan dva,a poslije k'o podmazano user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 2048
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
28.6.2014 2:10:17   
damma
I mi smo isli na ikindiju i mukabelu. Na teraviju ne idemo, kasno nam zbog malog. Mm nekad ode sam.
Volim ramazanske dane, imaju posebnu draz. Svak ima svoj ritual, ma ljepota.
Da nam dragi Allah ukabuli, olaksa post.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 2049
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
28.6.2014 2:35:10   
EEDITH
Ramazan MubarekOlsun drage moje

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 2050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 81 [82] 83   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 81 [82] 83   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *