|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čestitamo na....
29.9.2010 22:58:02   
Hanady RR
Ooooooooooo tajra hvalauser posted image user posted image

Mya čestitke i od mene...
Želim ti što manje prebacivanja postova ( to je zamorno) i što manje brisanja to zna biti bolnouser posted image user posted image user posted image
Al poklon sam ti spremila....
najatraktivnija metla u raji
user posted image
i jedne pape uz nju...
da ti zimus nonama ne bude hladno dok duboko u noć budeš mela
user posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 29.9.2010 23:01:30 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Čestitamo na....
29.9.2010 23:00:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

cestitke Mya_81 RR user posted image

I OD NAS user posted image user posted image user posted image user posted image (mada ja to nista nekontam kako sta user posted image user posted image postaje se rr.al nema veze)user posted image user posted image user posted image to sam samo jauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Čestitamo na....
29.9.2010 23:01:44   
acudesa
Mya81user posted image user posted image user posted image
Cestitam ti od srcauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Čestitamo na....
29.9.2010 23:05:30   
Mya_81 RR
Curke, od srca vam hvala na čestitkama user posted image user posted image user posted image

Hanady, ovi fensi rekviziti su super user posted image i fakat ti svaka čast na pozamašnom broju postova user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Čestitamo na....
30.9.2010 10:43:22   
Anoniman
ooooooooooo Myaaaaaaa... pa cestitam ti RR... oooooooooooo pa zato ja vidim nepoznat mi nick... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma bravisimo

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Čestitamo na....
7.10.2010 17:13:27   
mamine oci
cestitam acudesi sto je postala tetka user posted image bebari bezbrizno i sretno djetinstvouser posted image pusa za malog Rikijauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Čestitamo na....
7.10.2010 17:18:25   
reallove
i od mene mila,jos jednom,iskrene cestitke

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Čestitamo na....
11.10.2010 16:25:32   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Bambi09

ooooooooooo Myaaaaaaa... pa cestitam ti RR... oooooooooooo pa zato ja vidim nepoznat mi nick... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma bravisimo



Cestitam i ja jos jednoj RR vrijednici.Znam da vam nekada nije lahko s nama,al` sta bismo mi bez vas.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Čestitamo na....
11.10.2010 16:31:33   
samedi
Cestitam dragoj Aidi i njenom Erolu prvi zubic!!! Neka ostali dodju bezbolno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Čestitamo na....
25.10.2010 16:04:03   
maja78 RR
Prenos

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Schecherlemica

Hvala vam drage moje na podrsci,znacila nam je mnogo,,najvise...
U Cetvrtak i mi smo obavili Sunnet,hvala dragom Bogu...Sanasa,10h ujutro,opsta anestezija...
Taj dan bila sam luda,totalno van prostora ii vremena,uplasena jako.
Moja beba raspolozena,naspavana i nasmijana,kao i obicno...
Sve se brzo zavrsilo,za dvadesetak minuta.Jako tesko se budio iz anestezije,to mi je bio najgori sat vremena u zivotu.user posted image
Nakon budjenja,deckic je plakao jos kada smo mu skidali zavoj i dok nije prvi put piskio...
Cetvrtak navecer beba je plesala uz Gummy bear-a,radostan i veseo,pokazao je nama ,odraslima,da je to velika radost i sreca,nikako za plakanje,sto je mama danima prije radila...
I takav je i danas,on sve predivno podnosi,rana je cista,nema otoka,krvarenja,crvenila,mashallah!
Jako sam se brinula,ali na kraju pokazalo se bez razloga,jer je sve super proslo,a moj djecak jos jednom naucio mamu kako da bude hrabra.
Nisam se stigla ranije javit,jer nam je kuca stalno bila puna gostiju koji su sa nama zeljeli podijeliti veliku radost.
Mame koje sunnet tek ceka,nemojte brinuti,budite jake i hrabre,zbog svojih djecaka prije svega,i radujte se,jer zaista kada sve prodje imate itekako razloga za slavlje i radost.
Jos jednom hvala mnogo,ljubimo vas najvise moj mali-veliki djecak i jauser posted image user posted image



Nek vam je hairli.Mebruk!!! I hvala Allahu pa se sve super zavrsilo i sto je djecak dobro podnio.user posted image


IZVORNA PORUKA: Schecherlemica

Draga jasmin hvala mnogo user posted image user posted image user posted image
Dragi Allah nam da snage onda kada mislimo da smo potpuno nemocni,jer On najbolje zna...



_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Čestitamo na....
25.10.2010 22:45:03   
Honey3
Allah mubarekula sunet nasem dragom Amanuuser posted image cestitke i roditeljima i drago nam je da je sve proslo dobro hvala Boguuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Čestitamo na....
25.10.2010 22:47:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: zaha

Allah mubarekula sunet nasem dragom Amanuuser posted image cestitke i roditeljima i drago nam je da je sve proslo dobro hvala Boguuser posted image
i od nas sve najbolje drugu,za sunecenje da cunica brzoo prodjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Čestitamo na....
25.10.2010 22:49:18   
salmy
Allah mubarekulah nasem drugaru Amanuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sad je velikiiiii momak!!!! MasallAhuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Čestitamo na....
28.10.2010 9:50:28   
w.pooh
Ja ću čestitati na temi predviđenoj za touser posted image

Ilhana želim vam mnogo sreće i da da što duže poživite u svojoj novoj kućici

user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Čestitamo na....
28.10.2010 9:59:14   
manuela RR
Pridružujem se čestitkama...
Ilhana kuća je prelijepa nadam se da ćete duuuugo uživati u njojuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Čestitamo na....
28.10.2010 11:02:49   
rose 87
¸i mi cestitamo Ilhani na kupovini kuce,da dugo uzivate u njojuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Čestitamo na....
28.10.2010 11:43:51   
jasmin
Ilhana draga,i ja ti cestitam na preuzimanju kljuceva :).Da vam Allah podari bereket u kuci i da u njoj steknete Njegovo zadovoljstvo.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Čestitamo na....
30.10.2010 18:34:06   
jasmin
Cestitamo nasoj ziki na trudnoci.Da bude ugodna,bolja nego prva :) i da sve hairli prodje.user posted image user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Čestitamo na....
30.10.2010 19:08:53   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: jasmin

Cestitamo nasoj ziki na trudnoci.Da bude ugodna,bolja nego prva :) i da sve hairli prodje.user posted image user posted image



pridružujem se user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Čestitamo na....
30.10.2010 19:51:07   
manuela RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čestitam zikiuser posted image user posted image user posted image
želim ti ugodnu trudnoću i zdravu bebicu user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Čestitamo na....
3.11.2010 21:17:52   
maja78 RR
Prenos postova:

IZVORNA PORUKA: jasmin

Masaallah lejla,tako je slicno i moj djecacic sve to podnio.Malo plakanja dok je zapiskio i onda s dojenjem sve zaboravio.
Mebruk i vama.user posted image


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Čestitamo na....
11.1.2011 10:44:45   
Medić*
Draga Vesela vidim postala si tetka, sve cestitke user posted image user posted image user posted image

mami brz oporavak a bebari zelimo sve najljepse, sretno i bezbrizno djetinjstvo user posted image  user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Čestitamo na....
11.1.2011 11:04:04   
veeseelaa
medić user posted image  hvala mila
tetka je mnogo sretna i nervozna strašno

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Čestitamo na....
11.1.2011 12:49:40   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

medić user posted image  hvala mila
tetka je mnogo sretna i nervozna strašno


I ja ti cestitam tetkice :).user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Čestitamo na....
11.1.2011 12:54:42   
muaaa
Vesela cestitam,biti tetka nije mala stvar i ja sam tetka i ponosna sam na touser posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *