|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Metroseksualci?!
21.7.2010 23:32:22   
leona81
ne znam kakve veze imaju manikura i pedikura s pretjerivanjem...po meni je skroz normalno i spada u osnovnu higijenu to da se uklone zanoktice, zadebljala koza, kurje oci i sl...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Metroseksualci?!
22.7.2010 10:13:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

user posted image user posted image user posted image ismijah se... ovo može past samo dadadi na pamet...Nek si vala osvježila ovaj forumuser posted image

Mona Mohamed naravno postoji i metrosexsualka ali ona pušta dlake na nogama, ispod pazuhauser posted image ...user posted image

A sad da se vratim temi ...Sve više srećem metroseksualaca, ja bi to povezala sa narcizmom (on je lijep, zgodan i onda ide dotjerivanje, pretjerivanje,...)
Pretjerivanje je za mene čupanje obrva, brijanje nogu i prsa, mazanje kojekakvim losionima, solarij, pedantnost (npr. jaooo pokapao sam se i onda nastaje tragedija)user posted image ...
e ubola si gauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Metroseksualci?!
22.7.2010 10:14:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leona81

ne znam kakve veze imaju manikura i pedikura s pretjerivanjem...po meni je skroz normalno i spada u osnovnu higijenu to da se uklone zanoktice, zadebljala koza, kurje oci i sl...
nikakve ako se rade kod kuce...al oni sto redovno posjecuju beauty salone...hmmmm...to su vec metroseksualci...po mom misljenju

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Metroseksualci?!
22.7.2010 10:58:09   
leona81
i mislila sam kod kuce...ja sam svog jednom htjela odvesti na pedikuru u salon, i hajde hajde decenijama, i nikad nije otisao kao nema vremena:)

kupila mu super kremicu za bore, namazao 3 puta i to je to...

a imam prijatelje koji su metroseksualci i homoseksualci...i mogu vam reci da mi to metro cesto granici sa homo...


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Metroseksualci?!
22.7.2010 11:21:46   
teacher75
meni metroseksualci uopce nisu privlacni, volim kad je musko-musko. smijesno mi kad se muskarci depiliraju (osim ako neko nema bas nekih vecih problema tipa dlakava ledja i tako to-u tom slucaju sam za depilaciju), ne volim kad nemaju nikako dlaka na prsima, nije mi to muzevno. naravno, pazuha se trebaju redovno sisati/ brijati jer mi nije higijenski kad je dlakav a napolju + 30. to mi je bas gadno. intimne dijelove isto treba redovno podsisati jer mi je i to nehigijenski ako je previse dlakavo. kad se muskarci obuku u previse uske stvari, ni to mi nije privlacno. vise volim sportski-lezerno obucene muskarce, npr. leviske i neka dobra majica. smijesno mi je i pretjerano lickanje, mazanje i tako to, osjecala bih se glupo da mm ima vise krema nego ja i da posjecuje kozmeticke salone cesce od mene...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Metroseksualci?!
22.7.2010 12:00:25   
Mona Mohamed
IZVORNA PORUKA: Breskva

user posted image user posted image user posted image ismijah se... ovo može past samo dadadi na pamet...Nek si vala osvježila ovaj forumuser posted image

Mona Mohamed naravno postoji i metrosexsualka ali ona pušta dlake na nogama, ispod pazuhauser posted image ...user posted image

A sad da se vratim temi ...Sve više srećem metroseksualaca, ja bi to povezala sa narcizmom (on je lijep, zgodan i onda ide dotjerivanje, pretjerivanje,...)
Pretjerivanje je za mene čupanje obrva, brijanje nogu i prsa, mazanje kojekakvim losionima, solarij, pedantnost (npr. jaooo pokapao sam se i onda nastaje tragedija)user posted image ...





user posted image  


_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Metroseksualci?!
22.7.2010 12:04:07   
Mona Mohamed
IZVORNA PORUKA: leona81

ne znam kakve veze imaju manikura i pedikura s pretjerivanjem...po meni je skroz normalno i spada u osnovnu higijenu to da se uklone zanoktice, zadebljala koza, kurje oci i sl...

No dobro..Ja rekoh fuj, moje misljenje..
A koliko znas muskaraca da se zale na zadebljanu kozicu, unistene nokte..?
I kakav bi tvoj stav bio da odes na manikuru, pedikuru, depilaciju..Bilo kakvo drugo uredenje, a klijent do tebe je muskarac..
Nije u prirodi muskarca centar za uljepsavanje kao sto ni u prirodi zena nije rudnik..
 
 

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Metroseksualci?!
22.7.2010 13:03:06   
hanabanana
Ma izraz metroseksualc je izmišljen, njegovo postojenje možemo zahvaliti novinarima.
Ja sam ubjeđena da po toj definiciji, sve mi živimo sa metroseksualcima.
Ima graničnih slučajeva, ali vjerujem da svaki od muževa forumašica izgleda uredno, podšišano i namirisano.

Nemojte brkati feminiziranog muškarca sa metroseksualcem.

ps nekoj je pomenuo medikuru: ima ljudi koji to rade ( i moraju raditi ) iz čisto zdravstvenih razloga.

< Poruku je uredio hanabanana -- 22.7.2010 13:05:57 >

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Metroseksualci?!
22.7.2010 13:28:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ma izraz metroseksualc je izmišljen, njegovo postojenje možemo zahvaliti novinarima.
Ja sam ubjeđena da po toj definiciji, sve mi živimo sa metroseksualcima.
Ima graničnih slučajeva, ali vjerujem da svaki od muževa forumašica izgleda uredno, podšišano i namirisano.

Nemojte brkati feminiziranog muškarca sa metroseksualcem.

ps nekoj je pomenuo medikuru: ima ljudi koji to rade ( i moraju raditi ) iz čisto zdravstvenih razloga.

Moj nije...to mogu sa sigurnoscu reci..barem po definiciji metros. iz wikipedije

Metroseksualac je neologizam koji je skovao i prvi put upotrebio britanski novinar Mark Simpson. Po njemu metroseksualac je “urbani muškarac bilo koje seksualne orijentacije koji ima snažan smisao za estetiku i koji troši veliku količinu vremena i novca na svoj izgled i način života”.

mislim da je breskva pogodila srz...da se  radi o osobama koje su poprilicno narcisoidne..ja ne bih bas svrstala svakog muskarca koje je uredan pod metros.




(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Metroseksualci?!
22.7.2010 13:33:19   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ma izraz metroseksualc je izmišljen, njegovo postojenje možemo zahvaliti novinarima.


Moj nije...to mogu sa sigurnoscu reci..barem po definiciji metros. iz wikipedije

Metroseksualac je neologizam koji je skovao i prvi put upotrebio britanski novinar Mark Simpson. Po njemu metroseksualac je “urbani muškarac bilo koje seksualne orijentacije koji ima snažan smisao za estetiku i koji troši veliku količinu vremena i novca na svoj izgled i način života”.


Dadada....samo ti se kaže....
Britanski novinar skovao termin...i to je definicija!?
Kažem ti, izmišljeno.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Metroseksualci?!
22.7.2010 13:39:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ma izraz metroseksualc je izmišljen, njegovo postojenje možemo zahvaliti novinarima.


Moj nije...to mogu sa sigurnoscu reci..barem po definiciji metros. iz wikipedije

Metroseksualac je neologizam koji je skovao i prvi put upotrebio britanski novinar Mark Simpson. Po njemu metroseksualac je “urbani muškarac bilo koje seksualne orijentacije koji ima snažan smisao za estetiku i koji troši veliku količinu vremena i novca na svoj izgled i način života”.


Dadada....samo ti se kaže....
Britanski novinar skovao termin...i to je definicija!?
Kažem ti, izmišljeno.
ma jasno mi je da je izmisljeno...da se ne radi o nekom medicinskom izrazu...ali me interesuje, iako je izmisljeno, po kojoj oni logicii nekog svrstavaju u metro...mislim, ako im je sean connery metro...meni nista nije jasno...pa mislim, glumac je...logicno je da mora drzati do nekog imagea

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Metroseksualci?!
22.7.2010 13:43:42   
Mona Mohamed
Connery je samo uredan..I olicenje muskarca..
A ja bas ne znam imam li primjer pravog muskarca koji ima nausnice, nosi torbicu, turpija nokte..
Cisto sumnjam da od tih *likova* na ulici ima njih koji to rade iz zdravstvenih razloga..Jer uz te *zdravstvene razloge* dolazi mu sve ostalo u servisu..
 
 

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Metroseksualci?!
22.7.2010 13:46:36   
Mona Mohamed
user posted image

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Metroseksualci?!
22.7.2010 13:50:11   
Mona Mohamed
Ipak, postoji i druga strana price..Da bi bio metro..Moras biti lijep, zgodan, atraktivan, pozeljno je i poznat (glumac, fudbaler, pjevac), bogat..
Ovi momci mogu imati zdravstvene potrebe uredivanja noktiju npr, dok neko sa prosjecnom placom nema vremena da se zamara tim detaljima.user posted image
Nije uzaludno receno, ciganka kada ima masla, i g...... njome maze. I samo da naglasim, nije naglasak na ciganki vec na maslu.user posted image
 
 

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Metroseksualci?!
22.7.2010 13:51:50   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Mona Mohamed

Ipak, postoji i druga strana price..Da bi bio metro..Moras biti lijep, zgodan, atraktivan, pozeljno je i poznat (glumac, fudbaler, pjevac), bogat.. 
 


who said?!?!
U tome je cijeli vic???
Taj izraz je izmišljen prije 20-tak godina.
Stvar komercijalizacije.

< Poruku je uredio hanabanana -- 22.7.2010 13:54:21 >

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Metroseksualci?!
22.7.2010 14:01:02   
Mona Mohamed
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Mona Mohamed

Ipak, postoji i druga strana price..Da bi bio metro..Moras biti lijep, zgodan, atraktivan, pozeljno je i poznat (glumac, fudbaler, pjevac), bogat.. 
 


who said?!?!
U tome je cijeli vic???
Taj izraz je izmišljen prije 20-tak godina.
Stvar komercijalizacije.

I say.:) Osvrsni se okolo pa ces vidjeti. Zemljoradnik nije i ne moze biti metroseksualac.user posted image  Moguce je da je stvar komercijalizacije..Sve je dobro dok nije *slucaj*.

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Metroseksualci?!
22.7.2010 14:09:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mona Mohamed

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Mona Mohamed

Ipak, postoji i druga strana price..Da bi bio metro..Moras biti lijep, zgodan, atraktivan, pozeljno je i poznat (glumac, fudbaler, pjevac), bogat.. 
 


who said?!?!
U tome je cijeli vic???
Taj izraz je izmišljen prije 20-tak godina.
Stvar komercijalizacije.

I say.:) Osvrsni se okolo pa ces vidjeti. Zemljoradnik nije i ne moze biti metroseksualac.user posted image  
Moze!...vidi se da nisi gledala "dolinu sunca"user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mona Mohamed)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Metroseksualci?!
22.7.2010 14:13:41   
Mona Mohamed
user posted image  nisam gledala..Jesam cula za Zlatnu dolinu..No nadam se da cu pogledati..Pa to samo u filmovima moze ali u realnosti ne bas.user posted image
 

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Metroseksualci?!
22.7.2010 14:14:33   
Anoniman
ma znam...salauser posted image

(odgovor članu Mona Mohamed)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Metroseksualci?!
23.7.2010 15:39:31   
Visnja RR
sjecam se prije dvije godine bila neka emisija o metrosexualcima i bilo je pitanje za nekog lika (cini mi se sin M. Delibasica) da li se depilira ispod pazuha ...on kaze DA...i voditeljica kaze a ti si onda metrosexualac...to mi je bila najglupolja stvar koju sam cula...
MM je pravi Balkanac ali on se depilira ispod pazuha, intimne djeove, korisiti kremu za lice nakon brijanja...ima kolekciju sampona i balzama za kosu, gelova za tusiranje... kad odreze nokte lagano ih isturpija... ali nikad se ne bi depilirao po prsima ili nogama...
Metro je Bekam i meni licno uopste nije zanimljiv ...ali moram reci ni da mi ni Gir ni Kluni nisu zanimljivi (matori brate user posted image )
Mojih top5 muskaraca ( al pfff svi mrtvi) su:
James Dean
Kurt Cobain (Nirvana)
Michale Hutchence ( INXS)
Milan (EKV)
Jim Morrison ( The Doors)

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Metroseksualci?!
23.7.2010 15:40:55   
hanabanana
Svi mladi brzi i mrtvi. user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Metroseksualci?!
23.7.2010 15:43:53   
Lejla Ka
OT, a šta su trebali Gir i Kluni? Ubit se mladi da ti upadnu u Top 5 user posted image



< Poruku je uredio Lejla Ka -- 23.7.2010 15:46:03 >


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Metroseksualci?!
23.7.2010 15:54:00   
Visnja RR
ma nek su oni zivi i zdravi ...ali su mi i kad su bili mladi djelovali starije ...i nemju onu neku "neshvatljivu ili ovom svjetu nepripadajucu notu) user posted image
( hahah vidi sta pise starka od 42 user posted image )

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Metroseksualci?!
23.7.2010 16:00:04   
teacher75
moj idealan tip je skroz kontra od metrosexualca, recimo javier bardem user posted image

http://javier-bardem.net/

ili colin farel




< Poruku je uredio teacher75 -- 23.7.2010 16:03:38 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Metroseksualci?!
23.7.2010 23:51:24   
milenium

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

sjecam se prije dvije godine bila neka emisija o metrosexualcima i bilo je pitanje za nekog lika (cini mi se sin M. Delibasica) da li se depilira ispod pazuha ...on kaze DA...i voditeljica kaze a ti si onda metrosexualac...to mi je bila najglupolja stvar koju sam cula...
MM je pravi Balkanac ali on se depilira ispod pazuha, intimne djeove, korisiti kremu za lice nakon brijanja...ima kolekciju sampona i balzama za kosu, gelova za tusiranje... kad odreze nokte lagano ih isturpija... ali nikad se ne bi depilirao po prsima ili nogama...
Metro je Bekam i meni licno uopste nije zanimljiv ...ali moram reci ni da mi ni Gir ni Kluni nisu zanimljivi (matori brate user posted image )
Mojih top5 muskaraca ( al pfff svi mrtvi) su:
James Dean
Kurt Cobain (Nirvana)
Michale Hutchence ( INXS)
Milan (EKV)
Jim Morrison ( The Doors)

user posted image user posted image user posted image

user posted image oprostite,ali tko su ova dva?gir i kluniuser posted image (ove ispod znamuser posted image )

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *