|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomozimo agnes77 da dobije blizanke!
5.10.2010 22:17:00   
agnes77
puno fala za podrško user posted image  
sad opet čekamo komisiju ... nov centar, nov predlog i sad da vidimo koliko vremena jim treba da odluče ... šta da kažem, sad je to več drugi cendar, drugi socialni radniki koji su nas odabrali za najbolje roditelje za djevočice ...

samo se nadam da če nas komisija ovaj put  potvrditi, javim u momentu kad dobijem neko informacijo, da su papiri konačno poslani u Slo 

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Pomozimo agnes77 da dobije blizanke!
5.10.2010 22:20:45   
klemzi
Sretnoooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu agnes77)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Pomozimo agnes77 da dobije blizanke!
6.10.2010 0:16:51   
Visnja RR
tek sad vidjeh...draga agnes držimo palčeve... ali ja znam bićeš ti najbolja majka tim dvjema curicama ... i one će uskoro ući u svoju bajkovitu sobicu user posted image  SRETNO!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Pomozimo agnes77 da dobije blizanke!
6.10.2010 0:22:41   
ziki
Sretnouser posted image user posted image na kraju ce se vas trud isplatit

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Pomozimo agnes77 da dobije blizanke!
17.10.2010 17:04:16   
agnes77
puno puno hvala za podrško, hvala za sve potpise i poddško u grupi, još uvjek čekamo na komisijouser posted image ... RR zajednica zaista je uradila puno puno za nas i se nadam da uskoro dođemo do kraja

http://www.facebook.com/group.php?gid=116531305059600

http://www.ringeraja.mk/forum/m_102469/mpage_22/tm.htm#132064

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Pomozimo agnes77 da dobije blizanke!
17.10.2010 17:33:40   
Visnja RR
draga agnes uz tebe smo...nadam se da će i ta komisija uskoro uraditi pravu stvar... a oni izgleda ne znaju koliko je svaki dan bitan za te djevojcice...
sretno! user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu agnes77)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Pomozimo agnes77 da dobije blizanke!
17.10.2010 17:49:58   
agnes77
fala Visnja

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

... a oni izgleda ne znaju koliko je svaki dan bitan za te djevojcice...


Pošto sa time se bave ljude koji radi na centima za socialen rad svi znaju šta to znači za deca ... i  kao piše julie na rr.mk predstavnici rr imali su oficijalen sestanak sa  direktor centra za socialen rad g. Maljanovski, sa rukovodilac na oddeljenje za posvojuvanje gos. Kačanska, i sa zamenik ministra za trud i socialna politika g. Ristovski, a u isto vreme rr je u kordinaciji sa slo ambasadu. Ako procedura uskoro ne završi peticija biče spremna. Tako, da svi koji imaju snagu da nešto promjene za deca, zanju za situacijo, znaju što to znači za deca ... user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Pomozimo agnes77 da dobije blizanke!
18.10.2010 0:39:44   
idacha
ja NAZALOST tek sada vidjeh temu i odmah posla mail... tek kada prebacih na posljednji post, vidim da sam mozda zakasnila..user posted image user posted image user posted image
Draga Agnes, bez obzira, zelim ti svu srecu svijeta... svaka cast tebi i tvom muzu, da Bog podari pameti i mudrosti onima koji odlucuju o sudbini te djece, pa da shvate da smisao Vase borbe i velicinu Vase ljubavi..

Jos jednom, sretno!


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu agnes77)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Pomozimo agnes77 da dobije blizanke!
8.11.2010 15:31:52   
agnes77


Kod nas nisto novo, cekamo na komisijo, no u medijima se javila katastrofalna vest ...

Skandalozno: USVAJANJE DECE prekinuto zbog neefikasnosti Ministarstva za rad i socijalne politike
Zbog kompjutora  i dalje deca ostaju  bez majke

Od juna kad su napravene  promene u Zakonu o porodici, koJi su takoe u vezi sa cinjenicom da kompjutor ce odabrati roditelje za sirocad, sest meseci od tada ni jedno dete nije bilo usvojeno, jer nema  komjutorskog programa koji radi tabele. U MakedoniJi nikada niJe bila toliko dece koji cekaju  na usvajanje. Dom za djeca u Bitoli je  pun, ima  kapacitet za 100 dece, ali trenutno ima jih tamo120.



http://www.vest.mk/?ItemID=AFC10030B4818F44A0CDE072A8B9B67F

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Pomozimo agnes77 da dobije blizanke!
8.11.2010 15:43:52   
samedi
Draga Agnes,ovo je uzas,katastrofalno,prosto za ne povjerovati user posted image user posted image user posted image user posted image

Iskreno se nadam da ces nas sto prije obradovati sa prelijepim vijestima!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu agnes77)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Pomozimo agnes77 da dobije blizanke!
13.12.2010 22:01:23   
agnes77
cao drage moje internacionalne Ringerajkeuser posted image
mi jos uvjek cekamo, konacno komisija radi ali cekamo da konacno dođe red na nas ... ne zna se dali jos ova ili naredna godina ... kad ima nesto novo opet cu se javiti

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Pomozimo agnes77 da dobije blizanke!
28.12.2010 10:18:28   
agnes77
nakon 14 dana priča se promjenila, sad treba da se stavi sve podatke u kompjutor ali to još ne radi ... nitko ne zna kada če završiti procedura, može za nekoliko meseci, godini ili nikada ... 

ako bi uradili što su htjeli od nas sad bi deca imeli kod sebe več 8 meseci ali tako možda nikada jih ne dobijemouser posted image  

(odgovor članu agnes77)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Pomozimo agnes77 da dobije blizanke!
28.12.2010 10:23:05   
Hanady RR
agnes 77user posted image
žao mi je što vaše čekanje stalno se pordužava...
ali sigurna sam biće to u redu...vaše čekanje is trpljenje će se isplatiti, sigurna sam da ćeš u narednoj godini imati svoju dječicu u onoj divnopj sobiciuser posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu agnes77)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Pomozimo agnes77 da dobije blizanke!
28.12.2010 10:26:22   
Srculence
Agnes mila baš mi je žaouser posted image .Držimo fige da što prije zagrliš svoje curiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Pomozimo agnes77 da dobije blizanke!
28.12.2010 10:29:01   
malena27 RR
Agnes budi jaka jos malo, jer brzo ce tvoje djevojcice da budu s vama user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Pomozimo agnes77 da dobije blizanke!
28.12.2010 10:33:04   
Amelaa RR
Draga agnes77, zao mi je sto sve to toliko traje..iako imate podrsku od sviju nas..prvenstveno svih Ringeraja, drugih medija i dalje se sve vrti u krug. Molim te ne odustaj, i ako Bog da vrlo brzo ce malena prelijepa sobica biti ispunjenja djecijim smijehom. Saljem puno user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Pomozimo agnes77 da dobije blizanke!
28.12.2010 16:59:23   
nadam se73
agnes77  draga sretno. i da uskoro tvoja djecica dodu tebi u zagrljajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Znaj da pomoć dolazi nakon strpljenja, a izlaz nakon nedaće i uvijek reci:"Zadovoljan sam s onim sto mi je Gospodar moj propisao!"

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Pomozimo agnes77 da dobije blizanke!
28.12.2010 21:22:18   
agnes77
Stvarno ne znam što če biti, danas sam saznala za još jedan par iz Slo koji je u isti situaciji, več so jim pokazali dete i sada čekaju novac ... taj par nije odlučio što da uradi pošto znaju za naš slučaj i znaju da ako ne plate neče dobiti bebe. Strašno jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ...

I zaista je tužno što rade ljudi tamo na minsitertvu, pošto čovjek koji potraži novac je uvjek isti, državen sovjetnik za socialouser posted image user posted image user posted image  jas sam se obratila zaista na sve pisala sam mk ministru, zameniku ministra i premieru što se nam događa ali ništa; obratila sam se na slo ambasado i ministertvo a oni ne mogu ništa ... Svi dobro znaju što zači da Slovenac posvoji u MK ali nitko ništa ne uradiuser posted image

(odgovor članu nadam se73)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Pomozimo agnes77 da dobije blizanke!
28.12.2010 21:26:29   
maja78 RR
agnes77 vjerujem da ste u velikoj ne izvjesnosti i velikoj brizi
znajte da smo uz vas i da svim srcem se nadamo sa vama da ce curice uskoro uci u vas topli dom

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu agnes77)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Pomozimo agnes77 da dobije blizanke!
28.12.2010 21:34:47   
agnes77
fala maja78RRuser posted image  ... ono što je meni toliko teško prihvatljivo, kako svi znaju što se događa i nitko ništa ne uradi ... a u pitanju su decauser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Pomozimo agnes77 da dobije blizanke!
28.12.2010 21:41:04   
sabinos
samo strpljenja...isplatit ce se..
svi smo uz vasuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu agnes77)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Pomozimo agnes77 da dobije blizanke!
9.5.2011 15:52:02   
na korak
ima li sta novo po ovom pitanju. prica je stvarno dirljiva veoma.user posted image

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Pomozimo agnes77 da dobije blizanke!
24.6.2011 20:58:12   
agnes77
za žal naša priča nema sretan kraj
ni državna sekretarica koja je otišla u mk na razgovore nije uspela da dobije odgovor za naš slučaj

fala na podrški ...

(odgovor članu na korak)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Pomozimo agnes77 da dobije blizanke!
22.2.2013 12:44:34   
rainman
Poslala sam već sinoć

Agnes budi hraba i jaka...razumijem da si sada u krevetu i da ti je teško ali molim te ustani i optrči krug...jer sve mi ćemo za tobom. Ovo mora da uspje želim ti sreću koju očekuješ i zalužuješ ali moraš se ustati i biti jaka i odvažna...nećemo im pustiti da ti tako oduzmu brizance.

__________________
RS Gold|Diablo 3 Gold|GW2 gold|WoW Gold

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 99
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *