|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cestitamo Ivoni i njenoj prelijepoj Seleni!
9.6.2008 8:51:55   
budućamama
IZVORNA PORUKA: triplemama

Draga Ivona od srca ti čestitam na tvojoj maloj princezici.....da ti bude zdrava i živa dugo dugo godina. Takođe čestitam i tatiuser posted image
user posted image  




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sve najljepše želje od srcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Cestitamo Ivoni i njenoj prelijepoj Seleni!
10.6.2008 17:06:33   
Ivona
Drage moje dusiceee...,hvala vam od srca!user posted image
Ni svjesne niste koliko ste me ganule rijecima...

Vjerujte da sam jedva cekala da vam javim da je moje Selence napokon u mom zagrljaju user posted image ...,jer znam koliko iskreno ste nam zeljele srecu i da se sve zavrsi kako treba.

Citam vase cestitke i placem... Ja sam ih napisala bezbroj za sve nase forumasice,koje su postale mame i uvijek sam zamisljala dan kada cu citati cestitke za sebe.user posted image

Ljubimo vas...




_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Cestitamo Ivoni i njenoj prelijepoj Seleni!
10.6.2008 17:21:24   
idana_85
Sve cestitke Ivoni, najljepse zelje i puno puno pusica za malu Selenu. I hocemo slike :D

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Cestitamo Ivoni i njenoj prelijepoj Seleni!
10.6.2008 17:24:45   
idana_85
Upravo sam vidjela slicice, preslatka mala princeza, cestitam i pozitivno zavidim. Pusa objema

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Cestitamo Ivoni i njenoj prelijepoj Seleni!
11.6.2008 12:56:28   
amrab
Od srca ti čestitam Ivona,sve najbolje i da se što prije oporaviš!Selena je prava princeza,a sad je red na mene.Još 6 dana do termina,čuvaj mi fige.

Zara 17.06.2008.user posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 55
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *