|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 18:30:50   
sara.at
Bila emocionalno ispraznjena ako se tako moze reciuser posted image
Kad ti sjedis na rubu litice i Gledas svaki dan isti pogled,Gledas kako ti zivot tece u ustajaloj kolotocini,u kojoj se Sa vremenom nakuplja sve samo ne Ono lijepo i onda pocinjes zapazati stvari na "voljenoj" osobi StO Prije nije bilo primjeceno,Pa cak i Ono nekad lijepo Vise nije, mozda tu nije Niko kriv,Ni Postar Ni elektricar, Ni cvjecar nego jednostavno je nestalo Ono nesto StO se prije toliko godina u ljubav pretvorilo....
Ljubav je kao osjetljiv cvijet ako Ga previse zalijes nije dobro,a ako Ga nikako ne zalijevas on ce da ugineuser posted image
Moras znati dati,osmijeh izmamiti iz Dana u dan da bi osoba uvijek bila ispunjena,jer ako tog nema kratko i jasno frajer dobije noguuser posted image
Bez ljutnje Al ovaj tvoj kolega Koliko se meni cini je mahnito trcao za pogresnom stvRi a to je da sredi gnijezdo,mozda je to nekim zenama super Al nekima to nije dovoljno jer ljubav nema cjenu a kupiti je nemozemo Sa lijepim namjestajem, Tim je zanemario partnericu...
Iskreno nevjerujem da neko nekog moze ravnih 10god da iskoristava, tu je Kap prelila casu,Pa da je Princ otkacila Ga je, ipak kao StO vesela kaze bolje i to nego da trpi i cuti do kraja zivota user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 18:42:41   
teacher75
moja se mama upravo razvela iz tog razloga, nakon 16 godina braka- nije bila emotivno ispunjena. kako ona kaze: falio joj je prijatelj, neko s kim ce moci pricati o svemu, ko ce joj biti duhovno blizak, s kim ce moci otici u pozoriste a da ne zaspi, ko nece citati samo sportsku stranu novina, ko ima slicna interesovanja, odgoj, background, obrazovanje kao i ona. zaletila se i pokajala user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 18:59:52   
Miau
Nema uopce smisla traziti krivca ni u njoj, ni u njemu. Tvoj prijatelj nije ni prvi ni zadnji koji prolazi kroz takvu situaciju. Ja znam dosta parova koji su godinama hodali i na kraju se razisli. Mislim da je greska upravo u tom, po meni predugom hodanju. Ako su samo u vezi lakse je reci "Dovidenja!". Kad je brak u pitanju sigurno se puno vise razmislja o tom koraku i puno teze na njega odlucuje. Ne kazem, mozda i da su bili u braku bi ona isto postupila, ali sad ne treba razbijati glavu s tim. Ako je on tako dobar kako ga opisujes, brzo ce naci novu curu. Nadam se neku koja ce ga znati cijeniti! user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 20:18:38   
koka i po
Bila emocionalno ispraznjena ako se tako moze reci
Kad ti sjedis na rubu litice i Gledas svaki dan isti pogled,Gledas kako ti zivot tece u ustajaloj kolotocini,u kojoj se Sa vremenom nakuplja sve samo ne Ono lijepo i onda pocinjes zapazati stvari na "voljenoj" osobi StO Prije nije bilo primjeceno,Pa cak i Ono nekad lijepo Vise nije, mozda tu nije Niko kriv,Ni Postar Ni elektricar, Ni cvjecar nego jednostavno je nestalo Ono nesto StO se prije toliko godina u ljubav pretvorilo....
Ljubav je kao osjetljiv cvijet ako Ga previse zalijes nije dobro,a ako Ga nikako ne zalijevas on ce da ugine
Moras znati dati,osmijeh izmamiti iz Dana u dan da bi osoba uvijek bila ispunjena,





Joj sara kako si ovo lijepo sročila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 23:46:14   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Miau

Nema uopce smisla traziti krivca ni u njoj, ni u njemu. Tvoj prijatelj nije ni prvi ni zadnji koji prolazi kroz takvu situaciju. Ja znam dosta parova koji su godinama hodali i na kraju se razisli. Mislim da je greska upravo u tom, po meni predugom hodanju. Ako su samo u vezi lakse je reci "Dovidenja!". Kad je brak u pitanju sigurno se puno vise razmislja o tom koraku i puno teze na njega odlucuje. Ne kazem, mozda i da su bili u braku bi ona isto postupila, ali sad ne treba razbijati glavu s tim. Ako je on tako dobar kako ga opisujes, brzo ce naci novu curu. Nadam se neku koja ce ga znati cijeniti! user posted image user posted image


hehehe nidje veze, znači oženi se /udaj što prije jer ćeš se teže odlučliti na razvoduser posted image
Nije stvar u dugim vezama, niti u kratkim vezama, kad se dvoje ne vole trebaju se razići bili u vezi ili u braku!
Ja sam sa mm bila u vezi 11 godina pa se eto ne razidjomo, sretno sam udata.... kad se ljudi "nadju" niej bitno da se priteftere kod matičara, kad mi je loše ja bi digla sidro bilo da je brak u pitanju ili veza...
Brak je samo još jedan problem ako već postoji problem u vezi



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
7.8.2010 23:59:49   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Miau

Nema uopce smisla traziti krivca ni u njoj, ni u njemu. Tvoj prijatelj nije ni prvi ni zadnji koji prolazi kroz takvu situaciju. Ja znam dosta parova koji su godinama hodali i na kraju se razisli. Mislim da je greska upravo u tom, po meni predugom hodanju. Ako su samo u vezi lakse je reci "Dovidenja!". Kad je brak u pitanju sigurno se puno vise razmislja o tom koraku i puno teze na njega odlucuje. Ne kazem, mozda i da su bili u braku bi ona isto postupila, ali sad ne treba razbijati glavu s tim. Ako je on tako dobar kako ga opisujes, brzo ce naci novu curu. Nadam se neku koja ce ga znati cijeniti! user posted image user posted image


hehehe nidje veze, znači oženi se /udaj što prije jer ćeš se teže odlučliti na razvoduser posted image
Nije stvar u dugim vezama, niti u kratkim vezama, kad se dvoje ne vole trebaju se razići bili u vezi ili u braku!
Ja sam sa mm bila u vezi 11 godina pa se eto ne razidjomo, sretno sam udata.... kad se ljudi "nadju" niej bitno da se priteftere kod matičara, kad mi je loše ja bi digla sidro bilo da je brak u pitanju ili veza...
Brak je samo još jedan problem ako već postoji problem u vezi



veeseelaa, nije pravilo ali jako, jako cesto pravo duge veze puknu, jer su partneri dosadili jedno drugom. kad su u braku stalno ide neka nova faza: opremanje doma, "pravljenje" djece, odgoj djece, itd... nemaju vremena da razmisljaju o tome jesu li ili nisu emotivno ispunjeni. ima masa brakova koji opstaju samo radi djece ili neke obaveze, navike, a kad su u vezi, nema djece i zajednickih nekretnina, i komplikacija sa papirologijom, ljudi se lakse odluce na rastanak...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
8.8.2010 0:05:51   
veeseelaa
valjda ja polazim od sebe.... meni je na prvom mjestu da sam emotivno ispunjena.... i uvijek imam vremena da razmišljam o tome.... znam samo da bi i mnogi brakovi trebali pući da ljudi imaju
muser posted image a
i mene nijedna faza u braku ne može "odvesti" od toga da ne razmišljam o odnosu između mene i mm


< Poruku je uredio veeseelaa -- 8.8.2010 0:07:19 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
8.8.2010 0:08:30   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

valjda ja polazim od sebe.... meni je na prvom mjestu da sam emotivno ispunjena.... i uvijek imam vremena da razmišljam o tome.... znam samo da bi i mnogi brakovi trebali pući da ljudi imaju
muser posted image a
i mene nijedna faza u braku ne može "odvesti" od toga da ne razmišljam o odnosu između mene i mm


i ja sam ista kao ti ali mnogi ljudi se ne vode uvijek samo emocijama...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
8.8.2010 0:09:59   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

valjda ja polazim od sebe.... meni je na prvom mjestu da sam emotivno ispunjena.... i uvijek imam vremena da razmišljam o tome.... znam samo da bi i mnogi brakovi trebali pući da ljudi imaju
muser posted image a
i mene nijedna faza u braku ne može "odvesti" od toga da ne razmišljam o odnosu između mene i mm


i ja sam ista kao ti ali mnogi ljudi se ne vode uvijek samo emocijama...



ma hebo opremanje stana ako sex nije dobar user posted image user posted image user posted image user posted image meni odma nije ni do čega user posted image user posted image user posted image user posted image
Icemane a taj tvoj jaran možda je dobar čovjek al se mora legendo pokazati i na bojnom bolju
Ne bi ga ona tako lako ostavila user posted image user posted image user posted image user posted image
i ja bi nekad ovog svog ostavila ali... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 8.8.2010 0:12:05 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
8.8.2010 0:14:28   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

valjda ja polazim od sebe.... meni je na prvom mjestu da sam emotivno ispunjena.... i uvijek imam vremena da razmišljam o tome.... znam samo da bi i mnogi brakovi trebali pući da ljudi imaju
muser posted image a
i mene nijedna faza u braku ne može "odvesti" od toga da ne razmišljam o odnosu između mene i mm


i ja sam ista kao ti ali mnogi ljudi se ne vode uvijek samo emocijama...



ma hebo opremanje stana ako sex nije dobar user posted image user posted image user posted image user posted image meni odma nije ni do čega user posted image user posted image user posted image user posted image
Icemane a taj tvoj jaran možda je dobar čovjek al se mora legendo pokazati i na bojnom bolju
Ne bi ga ona tako lako ostavila user posted image user posted image user posted image user posted image
i ja bi nekad ovog svog ostavila ali... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


i da nije neki smor. vala djaba mu sve ako je neka dosada, mutav i ako se ubijam od dosade i vodim monologe...user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
8.8.2010 0:16:38   
veeseelaa
joj tičerko ne volim ni ja dosadne..... user posted image
ko zna koju falinku ima ovaj Icemanom drug, Bože mi oprostiuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
8.8.2010 0:19:15   
teacher75
Ne pije, ne kocka se, ne gleda za drugim zenama, nema poroka. Neko bi rekao dosadan, ali vjerujte vrlo pametan i posten. Muskarac sa ciljem. Ne onaj sto lebdi, vec onaj sto stoji cvrsto na zemlji.

evo ti falinke!samo ne znam kako je izdrzala 10 godina onda!


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
8.8.2010 0:20:06   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

Ne pije, ne kocka se, ne gleda za drugim zenama, nema poroka. Neko bi rekao dosadan, ali vjerujte vrlo pametan i posten. Muskarac sa ciljem. Ne onaj sto lebdi, vec onaj sto stoji cvrsto na zemlji.

evo ti falinke!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al dobra joj je fol za ostavljanje "EMOCIONALNO ISPRAŽENJENA"
u moje vrijeme se to govorilo "nismo jedno za drugo" ili "ti zaslužuješ bolju" (ovaj zadnji mi je naj)

< Poruku je uredio veeseelaa -- 8.8.2010 0:29:15 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
8.8.2010 0:37:28   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

Ne pije, ne kocka se, ne gleda za drugim zenama, nema poroka. Neko bi rekao dosadan, ali vjerujte vrlo pametan i posten. Muskarac sa ciljem. Ne onaj sto lebdi, vec onaj sto stoji cvrsto na zemlji.

evo ti falinke!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al dobra joj je fol za ostavljanje "EMOCIONALNO ISPRAŽENJENA"
u moje vrijeme se to govorilo "nismo jedno za drugo" ili "ti zaslužuješ bolju" (ovaj zadnji mi je naj)


user posted image  "ti si dobar momak ali ja nisam za tebe ...ti zasluzujes bolju"user posted image
dakle emocionalno ispraznjen user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
8.8.2010 0:40:34   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

Ne pije, ne kocka se, ne gleda za drugim zenama, nema poroka. Neko bi rekao dosadan, ali vjerujte vrlo pametan i posten. Muskarac sa ciljem. Ne onaj sto lebdi, vec onaj sto stoji cvrsto na zemlji.

evo ti falinke!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al dobra joj je fol za ostavljanje "EMOCIONALNO ISPRAŽENJENA"
u moje vrijeme se to govorilo "nismo jedno za drugo" ili "ti zaslužuješ bolju" (ovaj zadnji mi je naj)


user posted image  "ti si dobar momak ali ja nisam za tebe ...ti zasluzujes bolju"user posted image
dakle emocionalno ispraznjen user posted image

zaboravile ste:"ti si fina djevojka al ja nisam za ozbiljnu vezu"user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
8.8.2010 0:52:48   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

Ne pije, ne kocka se, ne gleda za drugim zenama, nema poroka. Neko bi rekao dosadan, ali vjerujte vrlo pametan i posten. Muskarac sa ciljem. Ne onaj sto lebdi, vec onaj sto stoji cvrsto na zemlji.

evo ti falinke!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al dobra joj je fol za ostavljanje "EMOCIONALNO ISPRAŽENJENA"
u moje vrijeme se to govorilo "nismo jedno za drugo" ili "ti zaslužuješ bolju" (ovaj zadnji mi je naj)


user posted image  "ti si dobar momak ali ja nisam za tebe ...ti zasluzujes bolju"user posted image
dakle emocionalno ispraznjen user posted image

zaboravile ste:"ti si fina djevojka al ja nisam za ozbiljnu vezu"user posted image



meni ovo nisu govorili user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
8.8.2010 1:22:16   
Ilhana RR
joj zar su fakat govorili vam tako?

Jednom je momak samnom raskinuo i to je bilo na nacin "Meni je dobro stobom al daleko je 200 km"... inace samo bih prestala da zovem :P hahahah



Nego ja mislim da je toj curi postalo sve monotono i beze u vezi i da je zato emocionalno ispraznjena... al mislim da je trebala dobro da razmisli, ipak nebi mnogi momci odrzavali i mamu i brata neke cure jednostavno onako bez razloga... ipak on je to sve radio iz ljubavi... a ona ako imalo ima pameti u mozgu razmislila bi sta je tu fazon, sto je emocionalno ispraznjena prije nego sto pokvari toliko dugu vezu a takve stvari se nedesavaju samo onako preko noci, tu sigurno ima nesto vec duze...

I kao sto neko rece te duge veze vecinom zavrse sa raskidom, ne uvijek al koga god sam znala tako je zavrsilo...

Zao mi je tvog havera i nadam se da ce se to rijesiti...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
8.8.2010 1:35:37   
Miau
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hehehe nidje veze, znači oženi se /udaj što prije jer ćeš se teže odlučliti na razvoduser posted image
Nije stvar u dugim vezama, niti u kratkim vezama, kad se dvoje ne vole trebaju se razići bili u vezi ili u braku!
Ja sam sa mm bila u vezi 11 godina pa se eto ne razidjomo, sretno sam udata.... kad se ljudi "nadju" niej bitno da se priteftere kod matičara, kad mi je loše ja bi digla sidro bilo da je brak u pitanju ili veza...
Brak je samo još jedan problem ako već postoji problem u vezi



No baby, nisi skuzila poantu! Ne treba se zuriti, ali isto tako ne vidim smisla ni u otezanju! Ako nekog volis i znas da je to to ne vidim cemu onda cekati 10 ili 11 godina!?!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
8.8.2010 1:45:59   
veeseelaa
ne kontam ni zašto se udati? user posted image user posted image zbog radi čega? svi se udaju i žene kad skontaju da je vakat, pa makar to bilo i nakon 30 godina al to treba osjetiti a ne zbog vremenskog intervala odlučiti se za brak!
veze se neke brakom pokvare


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
8.8.2010 9:52:36   
Mirkica
....

< Poruku je uredio Mirkica -- 8.8.2010 9:56:25 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
8.8.2010 10:24:02   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne kontam ni zašto se udati? user posted image user posted image zbog radi čega? svi se udaju i žene kad skontaju da je vakat, pa makar to bilo i nakon 30 godina al to treba osjetiti a ne zbog vremenskog intervala odlučiti se za brak!
veze se neke brakom pokvare


zbog bioloskog sata, zelje da se skrasis sa voljenom osobom i da zajedno pravite gnijezdo i male pticiceuser posted image hahhaha, da mi nije bilo skoro 33 godine, ja bih se jos malo zabavljala, nego kontam: valja radjat djecuuser posted image



_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
8.8.2010 11:09:26   
D_K
IZVORNA PORUKA: Iceman


Izgleda da je za vecinu ipak privatno vlasnistvo na kraju najvaznije. Kuca nije sporna, ostace njemu al'' iako je nova, moderno opremljena nema "emocija" , koje se kako kazu ipak "ne mogu kupiti" parama.

Jos da dodam, tj da se zahvalim svima vama koje ste na ovaj ili onaj nacin pokusale da date svoj komentar user posted image


hm - pitala sam za kucu jer mi je prva misao bila da su momka iskoristili i onda sutnuli. na osnovu ovoga sam i bazirala svoje komentare do sada. to je ipak malo gora opcija od one da je djevojka osjetila zasicenje - to je sasvim normalno i u vezi i u braku i mozda je bolje za njega sto mu je iskreno rekla o cemu se radi.. mozda je prolazna faza - treba je pustiti da malo razmisli i mozda se ona njemu javi.. a ako se ne javi - sta ces - kako kaze acudesa nije samo on 'protracio' (ako se moze uopste protraciti vrijeme u ljubavi) vrijeme nego i ona.. neka sakupi snage i nastavi dalje..

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Emocionalno ispraznjena ???
8.8.2010 12:27:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne kontam ni zašto se udati? user posted image user posted image zbog radi čega? svi se udaju i žene kad skontaju da je vakat, pa makar to bilo i nakon 30 godina al to treba osjetiti a ne zbog vremenskog intervala odlučiti se za brak!
veze se neke brakom pokvare


zbog bioloskog sata, zelje da se skrasis sa voljenom osobom i da zajedno pravite gnijezdo i male pticiceuser posted image hahhaha, da mi nije bilo skoro 33 godine, ja bih se jos malo zabavljala, nego kontam: valja radjat djecuuser posted image




da naravno kad osjete želju a ne zato što su u nekoj dugoj vezi pa ko eto... hajd



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 73
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *