|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: perilica za suđe??
28.4.2014 22:51:12   
R&T@
mimi, nasla sam tvoju...
Oko 520 KM je...
Ali me uplasise ovi "tvoji sati"...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mimi xy)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: perilica za suđe??
28.4.2014 23:01:33   
Hanady RR
evo nađoh jedva na prospektima EN 50242

1- pro wash...predpranje...hladna voda, trajanje 14 minuta , vode 4,2 litra, struje ništa...
2-mini 30, 30 minuta, 35 stepeni, 11,8 l vode i 0,79 kWh struje,
3-eco program 50 stepeni, 136 minuta 15 litara vode i 1,05 struje
4-queek and clean 60 stepeni, 58 minuta, 11,8 l vode i 1,32 struje
5-intensive na 70 stepeni, 115 minuta, 17,5 vode i 1,67 struje



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mimi xy)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: perilica za suđe??
28.4.2014 23:07:03   
mimi xy
meni na racunu uz garanciju doslo da je 606 km i garancija 5 god...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: perilica za suđe??
28.4.2014 23:11:28   
R&T@
Hvala, hanady...

Cijena zavisi od mjesta i nacina kupovine, kao i za sve...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mimi xy)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: perilica za suđe??
28.4.2014 23:12:04   
mimi xy
ma nek pere dugo samo da ne tros puno user posted image javicu se za mjesec dok mi stignu racuni pa cemo vidjeti kako trosi a ja joj vec tepam ma ljepota sve joj pricam kaze mm ti si zeno ludaaaa

(odgovor članu mimi xy)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: perilica za suđe??
28.4.2014 23:12:41   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo nađoh jedva na prospektima EN 50242

1- pro wash...predpranje...hladna voda, trajanje 14 minuta , vode 4,2 litra, struje ništa...
2-mini 30, 30 minuta, 35 stepeni, 11,8 l vode i 0,79 kWh struje,
3-eco program 50 stepeni, 136 minuta 15 litara vode i 1,05 struje
4-queek and clean 60 stepeni, 58 minuta, 11,8 l vode i 1,32 struje
5-intensive na 70 stepeni, 115 minuta, 17,5 vode i 1,67 struje



joj ne mogu da je zgooglam sa ovom nekom brojkom što nađoh i sad uzmeme račun i granciju kad ono DFN 1503user posted image
e ta ima i na googletuuser posted image
http://www.medion.ba/shop/product.php?id_product=335
20.12.2010 koštala 515 Km sa 5 godina garancije

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: perilica za suđe??
28.4.2014 23:18:09   
animagical
Hanady imamo istu snahu,takodjer kupljena 2010, radi ko doksa...I save skoro perem na petici

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: perilica za suđe??
28.4.2014 23:21:11   
Hannica
E da mi je danas nije bilo crkla bi,iovako mi malo fali.user posted image
Svratih samo da iznesem svoja osjecanja.user posted image
i da,moja snajka pere 90 min 50 stepeni,35-45 min na 35 stepeni.
Ostalo ne znam,koristim samo ta dva programa.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: perilica za suđe??
28.4.2014 23:21:48   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: animagical

Hanady imamo istu snahu,takodjer kupljena 2010, radi ko doksa...I save skoro perem na petici

zašto na petici...
četvorka ti je dovoljna, manje shebe čaše user posted image , sve isto sjaji a potrošnja manja i trajanje pranja kraće...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: perilica za suđe??
28.4.2014 23:39:42   
animagical

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: animagical

Hanady imamo istu snahu,takodjer kupljena 2010, radi ko doksa...I save skoro perem na petici

zašto na petici...
četvorka ti je dovoljna, manje shebe čaše user posted image , sve isto sjaji a potrošnja manja i trajanje pranja kraće...user posted image

cetvorka je cetvorka, a sedamdeset stepeni je ipak sedamdeset stepeniuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: perilica za suđe??
28.4.2014 23:44:25   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: animagical

Hanady imamo istu snahu,takodjer kupljena 2010, radi ko doksa...I save skoro perem na petici

zašto na petici...
četvorka ti je dovoljna, manje shebe čaše user posted image , sve isto sjaji a potrošnja manja i trajanje pranja kraće...user posted image

cetvorka je cetvorka, a sedamdeset stepeni je ipak sedamdeset stepeniuser posted image

ozbiljno ti kažem...
60 stepeni je četvorka...
nadalje pucanje čaša možeš izazavti na 70 stepeni u pranju od 115 minuta...
uopšte se staklo ne preporučuje na toj temperaturi prati...
zato te pitam...
a program je fantastičan, temperaturom, potrošnjom i vremenom trajanja...
ja peticu koristim samo kad krečim za otkuhavanje lonaca i tepsija...user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: perilica za suđe??
29.4.2014 11:16:36   
mimi xy

IZVORNA PORUKA: ziki

Moja je indesid, energetska klasa A i evo programa
1. obicno pranje 93 min
2. eco program 145 min
3. brzi program 40 min
4. natapanje 12 min



Ziki koji ti program najcesce koristis.. i stavljate li tepsije moze li njih oprati ?

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: perilica za suđe??
29.4.2014 12:56:25   
dandi84
http://www.oceni.rs/kuca/kucna_oprema/ariston-lst-116ha-ugradna-masina-za-pranje-sudova/
Evo ove nove sto smo kupili...Nismo je jos palili, kuhinja nam je u izradi pa vidjećemo...Bila je 685 KM.

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu mimi xy)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: perilica za suđe??
12.9.2014 20:56:39   
škorpija
žene otvorila sam mašinu za suđe (beko) dok je sušila, da uzmem šoljicu, a nisam je ugasila i sad ne radi, mm me ruži da sam je pokvarila, ima li neko savjet

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: perilica za suđe??
15.9.2014 18:46:56   
DM

IZVORNA PORUKA: škorpija

žene otvorila sam mašinu za suđe (beko) dok je sušila, da uzmem šoljicu, a nisam je ugasila i sad ne radi, mm me ruži da sam je pokvarila, ima li neko savjet

ne znam kako to hoda kod beko mašina, kod mene je gorenje i nakon takvog postupka samo ponovo kliknem "play", jer je otvaranje vrata stavi na "pauzu" i neće da nastavi
Javni jesi li riješila problem

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: perilica za suđe??
15.9.2014 19:53:51   
salmy

IZVORNA PORUKA: škorpija

žene otvorila sam mašinu za suđe (beko) dok je sušila, da uzmem šoljicu, a nisam je ugasila i sad ne radi, mm me ruži da sam je pokvarila, ima li neko savjet

imam beko otvorim je 100 puta dok radi da ubacim nesto ili uzmem kad je pri kraju...ne gasim nista...ne bi trebala da se pokvarila

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: perilica za suđe??
15.9.2014 20:02:37   
animagical

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: škorpija

žene otvorila sam mašinu za suđe (beko) dok je sušila, da uzmem šoljicu, a nisam je ugasila i sad ne radi, mm me ruži da sam je pokvarila, ima li neko savjet

imam beko otvorim je 100 puta dok radi da ubacim nesto ili uzmem kad je pri kraju...ne gasim nista...ne bi trebala da se pokvarila

ona pauzira kada se otvori..i kod mene je beko...otvaram je stalno dok radi, jer uvijek nesto zaboravim ubaciti.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: perilica za suđe??
15.9.2014 20:04:08   
salmy

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: škorpija

žene otvorila sam mašinu za suđe (beko) dok je sušila, da uzmem šoljicu, a nisam je ugasila i sad ne radi, mm me ruži da sam je pokvarila, ima li neko savjet

imam beko otvorim je 100 puta dok radi da ubacim nesto ili uzmem kad je pri kraju...ne gasim nista...ne bi trebala da se pokvarila

ona pauzira kada se otvori..i kod mene je beko...otvaram je stalno dok radi, jer uvijek nesto zaboravim ubaciti.

ista stvar,to nisam smjela dok mi nije serviser rekao kad je displej mjenjao da smijem otvoriti

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: perilica za suđe??
15.9.2014 21:25:45   
DM
.

< Poruku je uredio DM -- 15.9.2014 21:26:11 >


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: perilica za suđe??
17.9.2014 0:15:52   
škorpija
Bogami i moja proradila, nije se pokvarilauser posted image ja samo promijenila program da se dohaviza i bome pere :)

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: perilica za suđe??
17.9.2014 7:40:49   
maja78 RR
zato se moja masina ne kvari, nekad i sama napravi pauzu da odmori ledja ako ima puno sudja ili ako gleda film, a sto uglanca , doduse i kako ce drugacije kad sama perem user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: perilica za suđe??
17.9.2014 8:08:49   
škorpija
user posted image uh dobro je cuvaj
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

zato se moja masina ne kvari, nekad i sama napravi pauzu da odmori ledja ako ima puno sudja ili ako gleda film, a sto uglanca , doduse i kako ce drugacije kad sama perem user posted image



_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: perilica za suđe??
17.11.2014 17:05:10   
crvic2013
drage moje, zelim kupiti masinu za posudje,pa mi treba par savjeta.. Koja marka,da li ste zadovoljne svojom masinom? Da li da biram digitalnu ili ne,cula sam da se digitalne brzo kvare. Sa koliko programa mi je optimalno da biram? I da li koristite sve programe na masini
.. Jedino sta znam je da cu 12 kompleta,ostalo pojma nemam :-) help please,trebaju mi vasa iskustva i savjeti

_____________________________

22.05.2013.
Ti si bio sa mnom, u mom svemu.Pile moje,pače moje malo, lavče moje...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: perilica za suđe??
17.11.2014 17:47:14   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: škorpija

user posted image uh dobro je cuvaj
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

zato se moja masina ne kvari, nekad i sama napravi pauzu da odmori ledja ako ima puno sudja ili ako gleda film, a sto uglanca , doduse i kako ce drugacije kad sama perem user posted image




urekoh je pokvarila se


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: perilica za suđe??
17.11.2014 18:00:11   
hatepsut
Kod mene je ova kao kod Hanady.kostala 549km(siva),u januaru ce 5g od kad je kod mene.nikad stala nije,a svaki dan perem sudje,samo mi je na nekoliko mjesta ogrebala rodica kad mi je pomagala s ciscenjem nakon krecenja.Prije ove sam imala BOSH,i tu na maximalno iskoristila i mozda bi je jos koristila ali je majstor vozio na servis i vratio mi je gore pokvarenu da se vise ne peglam s servisima odem i kupim novu.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu crvic2013)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *