|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: perilica za suđe??
17.11.2014 18:03:59   
R&T@

IZVORNA PORUKA: crvic2013

drage moje, zelim kupiti masinu za posudje,pa mi treba par savjeta.. Koja marka,da li ste zadovoljne svojom masinom? Da li da biram digitalnu ili ne,cula sam da se digitalne brzo kvare. Sa koliko programa mi je optimalno da biram? I da li koristite sve programe na masini
.. Jedino sta znam je da cu 12 kompleta,ostalo pojma nemam :-) help please,trebaju mi vasa iskustva i savjeti


Ja sam birala onu sa najvise godina garancije i sa dostupnim servisom u mom gradu...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu crvic2013)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: perilica za suđe??
30.11.2014 6:17:36   
crvic2013
kupila beko,pa sta bude... :-) E sada,ako sam dobro shvatila,prvo sipanje soli: naspem prvo litar vode,pa odmah zatim sipam so? :-) tek ulazim u ovaj svijet hahahaha Koju so vi koristite. Ja kupila somat user posted image

_____________________________

22.05.2013.
Ti si bio sa mnom, u mom svemu.Pile moje,pače moje malo, lavče moje...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: perilica za suđe??
17.3.2019 7:41:38   
Irinea
Zene meni treba savjet za masinu za sudje.imala beko godinama od pocetka ona nije valjala a na kraju mi je sve mrlje ostavljala po sudju bijele.uzmem polovnu boschovu prosle godibe prala super i sad pocela da mi mrlja case i kad je otvorim.vrata nisu sjajna kako treba biti nego sve mrlje po vratima bijele.probala sirce i sve moguce tablete nista.

Ima li ko kakav savjet vise nisam pametna.

(odgovor članu crvic2013)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: perilica za suđe??
17.3.2019 8:33:58   
Alma_27
Uzmi dobru so za mašinu. Probaj jedan ili dva puta da prazna opere s onom tabletom ili sredstvom za čišćenje (Somat ili Calgon). Kod nas je to riješilo problem. 


(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: perilica za suđe??
17.3.2019 11:30:26   
Amelaa RR


IZVORNA PORUKA: Irinea

Zene meni treba savjet za masinu za sudje.imala beko godinama od pocetka ona nije valjala a na kraju mi je sve mrlje ostavljala po sudju bijele.uzmem polovnu boschovu prosle godibe prala super i sad pocela da mi mrlja case i kad je otvorim.vrata nisu sjajna kako treba biti nego sve mrlje po vratima bijele.probala sirce i sve moguce tablete nista.

Ima li ko kakav savjet vise nisam pametna.




Previse natalozeno soli za masinu za sudje, ili su ti stare tablete za sudje, znaci probaj, kupi malo pakovanje dm tableta i probaj, i nikad nemojte drzat tablete u sudoperu, jer brzo povlace vlagu i nemaju svojstvo nikakvo, i so za masinu uvijek krupnaCalgonit je najbolja, jer ova sitna se lijepi u spremniku i voda je nikako ne moze isprat i bude bijelo sudje kasike i case. 

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: perilica za suđe??
17.3.2019 21:40:28   
Irinea
Hvala puno zene ostaje mi da so promijenim da uzmem krupnu to dosad nisam pa mozda ce uspjeti.

Tablete i tecnosti san koristila jos.i ovo cu probati zlo mi.je.od ovih mrlja

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: perilica za suđe??
19.3.2019 14:05:11   
vortex RR
Super si savjete dobila. Napuni fino i sjaj i sol i jednom praznu pusti da opere na najduzem programu sa najvecom temperaturom.

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: perilica za suđe??
20.3.2019 7:08:14   
Irinea
Hvala puno testiram za vikend.


(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: perilica za suđe??
20.3.2019 11:11:31   
Amelaa RR
Testiraj kad je jeftina, ja sam svoju znala po 5-6 puta ukljucit na prazno da ispere se natolzena sol, tako da ces vidjet Bgm razliku, i tablete ja imala veeliko pakovanje calgonit tableta, i nikad ih potrosit i uz to stajale mi u sudoperu, isteko rok, kontam nema veze..sudje bijelo pa bijelo, na kraju, zovnuli servisera i on je ovo objasnio sto sam ti napisala, na kraju kupujem mala pakovanja tableta, i ne drzim ih u blizini sudopera.

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: perilica za suđe??
20.3.2019 11:22:53   
Irinea
Hvala puno hocu hocu nadam.se da so stvara problemr zato cekam vikend pa cu u nedelju da je zadam.neka se cisti


(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 535
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *