|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: perilica za suđe??
22.1.2010 18:48:34   
Mya_81 RR
Mene već neko vrijeme mama 'muti' da mi da mašinu 'Gorenje' koju oni ne koriste, ali nemam neko adekvatno mjesto za nju pa nisam htjela. Medjutim, ovih dana mašina ipak stiže pa makar mi stajala i nasred kuhinje jer mi je sudja pun user posted image  user posted image I veselim se k'o malo dijete user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: perilica za suđe??
22.1.2010 19:19:27   
ivana st
Mya meni je iskreno govoreć bila perilica potrebnija kad smo živjeli u manjem stanu, jer čim bi mi se skupilo suđe od ručka već bi mi cijela kuhinja bila zatrpana.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: perilica za suđe??
21.3.2010 13:55:16   
ja_naiva
evo da se ubacim sa pitanjcetom: da li kupiti veliku ili malu masinu sa sudje. nas je dvoje, a nadamo se i kakvom potomku.... imamo djahkad i goste, naravno.... uglavnom to nam je nedoumica, da li je velika suvise velika i da li ce mala postati suvise mala user posted image
puno pozzzz

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: perilica za suđe??
21.3.2010 14:46:00   
bucko
Ja_naiva, ako imaš para, kupi veliku...I nas je dvoje, i gosti više nisu česti (kao kad smo se tek vjenčali), ali dok naguraš šerpe, čaša uvijek gomila...Sačekaš 2-3 dana pa uključiš...Ja ionako sve prvo sperem sa spužvicom paumašinu, i ne usmrdi se.

_____________________________

04.11.12. u sami sumrak meni je svanulo

(odgovor članu ja_naiva)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: perilica za suđe??
21.3.2010 15:07:01   
ivana st
Ako imaš mjesta u kuhinji svakako kupi veliku.I nas je dvoje a uzeli smo veliku. bude dana kad se skupoe prijatelji, rodbina, a tada ti zapravi i jest najpotrebnija velika perilica.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: perilica za suđe??
21.3.2010 16:45:38   
ja_naiva
hvala vam, evo vec sam nagovorena, veeeelika makina user posted image

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: perilica za suđe??
21.3.2010 20:11:51   
w.pooh
Ja bih bez perilice krepalauser posted image user posted image ne bih je dala nema tih para user posted image user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu ja_naiva)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: perilica za suđe??
21.3.2010 20:20:47   
mamica87

IZVORNA PORUKA: w.pooh

Ja bih bez perilice krepalauser posted image user posted image ne bih je dala nema tih para user posted image user posted image
user posted image user posted image potpisujem ne bih ni ja znala sta bi brz periliceuser posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: perilica za suđe??
22.3.2010 10:35:36   
malena ze
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za perilice,ni ja ne bih mogla bez nje.........

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: perilica za suđe??
22.3.2010 10:38:51   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: malena ze

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za perilice,ni ja ne bih mogla bez nje.........

user posted image user posted image user posted image potpisujem

(odgovor članu malena ze)
  Neposredna veza do poruke: 135
   RE: perilica za suđe??
22.3.2010 10:42:43   
Nedi
IZVORNA PORUKA: w.pooh

Ja bih bez perilice krepalauser posted image user posted image ne bih je dala nema tih para user posted image user posted image


Isto ovako


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: perilica za suđe??
22.3.2010 10:48:20   
Emica_sa
Mama je kupila mašinu za suđe 96 godine čim je rat završio tako da nikada nisam sude prala na ruke u životu,tako da kad sam  se udavala to je bila prva stvar koju sam kupila i stvarno je spas,ko je nema i ne zna šta propuštauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: perilica za suđe??
22.3.2010 11:48:00   
Anoniman
nedo mi Bog da je nemam ja bi svo suđe polupala zato što ga moram prati user posted image

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 138
   RE: perilica za suđe??
22.3.2010 11:52:51   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Mama je kupila mašinu za suđe 96 godine čim je rat završio tako da nikada nisam sude prala na ruke u životu,tako da kad sam  se udavala to je bila prva stvar koju sam kupila i stvarno je spas,ko je nema i ne zna šta propuštauser posted image user posted image user posted image


ja je imam i jednom u 7-8 mjeseci je koristim, ma ne mogu ja čekati sat vremena da ona odradi svoje ja za 15 min poperem svo sudje

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: perilica za suđe??
22.3.2010 12:06:25   
iv@ncica
ja imam  veliku  poludigitalnu  gorenje    ,  kupila  je   nakon  kad  smo  se  uselili  u  stan  i  nakon  svatova,   dio  para  sam  odmah  izdvojila  za  nju,  prvo  nju  sam  rekla  da  cu  i  imati... nas  je  dvoje  +  beba..prije  mi je  radila  jednom  u  dva dana,  a s ad  svaki dan  pere..ja  bi  crkla  bez  nje..jos  u  onoj  fazi  posjeta  i  babina..uhhhh..mi  je  zovemo  nasa  nevjestauser posted image user posted image user posted image ...tako  mi  je  baba  prozvala  pa  tako  i  ostalo..ono  ko dobra,  vrijedna, malo  trosi..a  suti  hahhaha..i  tako  ja  u  svojoj  nevjesti  ama  bas  sve  perem..tave ,  serpe ,  zdjele.. lonce,  bebine  igracke plasticne..neke  stvari  koje  su malo  obgorile  prvo spuzvom  oribam  pa  ih  ubacim..jer ona  to  ne moze  oprati...inace dok  ja  sve  to  operem, trebam  malo vremena,  a  puno  vode ,  deterdženta,  krpa,  toplke  vode...ona  fino  opere, jest  da  treba malo  sacekati, fino  osusi..pogotovo  bestek  i  staklariju,  i  pree  na  vecim   temperaturama  tako  da  i  dezinficira  malo..jos  kad  ti  prođe  vojska  kroz  kucu..namiris  nju,  dok  ona pere  ja sve  pšo  kuci  spremim  i  razracim..i  odem na  spavanje..a  ona  radi..ujutro sve  cisto  i  fino...    nema  sanse  da  mogu  bez  nje... 

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: perilica za suđe??
22.3.2010 12:13:19   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Mama je kupila mašinu za suđe 96 godine čim je rat završio tako da nikada nisam sude prala na ruke u životu,tako da kad sam  se udavala to je bila prva stvar koju sam kupila i stvarno je spas,ko je nema i ne zna šta propuštauser posted image user posted image user posted image


ja je imam i jednom u 7-8 mjeseci je koristim, ma ne mogu ja čekati sat vremena da ona odradi svoje ja za 15 min poperem svo sudje


ih jarane...za 15 minuta....ja sam pozanta ko brza i dobro organizovana mlada u raji...al nema šanse da tako brzo operem suđe...ja to sve nešta po istilahu što bi rekli, prvo poslažem slično suđe , pa jedna voda sa detrdženstom, pa druga voda sa detrdženstom, pa treća voda ispiranje pa četvrta voda česma ispiranje...pa onda dok ja to ugajgulišem na onu plastiku da se osjedi da mi fino izgleda a jok ko kamara kamenja jer mi je kuhinja blizu vrata ulaznih...elem kad vidješe kako suđe perem moj muž skonta neće bit vremena za više od 1 bračne noći u mjesec dana pa se sam na sebe sažali i kupi mi mašinu.user posted image user posted image user posted image

A i ja pametna...dotakneš ga suđem gjde najviše boliuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: perilica za suđe??
22.3.2010 12:21:03   
Lalana
Ej moja Hanady ti to bas komplikovano peres, kad peres rucno.user posted image
Ja perem jedno po jedno i odmah ispiram, mrzim stotinu voda, nego deterdzent direkt na spuzvicu i istrljam pa odmah isperem nasapunjani sud, a i ova metoda mi odgovara ako moram iznenada prekinuti ne mora se nasapunjano osusiti.
Jos nemam masinu za sudje, nesto me sve strah da je to komlikacija jer mi i mama i sveki kazu da moram prvo isprati pod vodu pa tek u masinuuser posted image a to mi je onda dupli posao, ili mozda nije ovakouser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: perilica za suđe??
22.3.2010 12:25:24   
Hanady RR
Bome ja samo poskidam sa suđa ostatke hrane i trpšam u mašinu...šta ga imam sapirat ...moja ga opere ko suza bude čisto i sjajno i suho i nevisi mi po kuhinji i ja to odmah svaki sud na njegovo mjesto.

ja kad bi tako oprala ispod slavine ja bih se sve bojala da nisma dobro oprala...ma luda sam 100%...i mama rođena mi kaže da pretjerujem...al baksuz jednom na nekom predavanju ispriča nam profesor o nekoj haman čudnoj bolesti od sapunice koja je nastupila od detrdženta za suđe...simptomi stražni al se bolest kao teško otkriva i još teže liječi.user posted image Nit ja znam koja je to bolest nit sam kad čula da je ko bolovao...al meni lampica u mozgu vazda na alarm upaljena...tele sam i gotovo po tom pitanju.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: perilica za suđe??
22.3.2010 13:03:14   
iv@ncica
ma  masina..dobro  opere  ja  ne  ispirem  prije..samo  velike  komade  hrane  uklopnim,  jos  dobro  osusi  i  pere  na  visokim  temperaturama  u  koje  ti  ne m ozes staviti ruke..masina  je  olaksica  ne  komplikacija..nju  nekad  ocistis  dodas so  i sjaj  i to  je  to... a  onako  dok  nasapunas..odmasts  dobro..ispoeres...ocijedis..obrises..slozis...ovamo    dok  ona pere  mozes   po  kuci  srediti,  namiriti  rucak.  igrat  se  s  djecom  ili   mahalat  na  rruser posted image user posted image   i  onda  je  slozis..a  ruke  ti  fine  i  lak  na  noktimauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: perilica za suđe??
22.3.2010 19:45:59   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

ma  masina..dobro  opere  ja  ne  ispirem  prije..samo  velike  komade  hrane  uklopnim,  jos  dobro  osusi  i  pere  na  visokim  temperaturama  u  koje  ti  ne m ozes staviti ruke..masina  je  olaksica  ne  komplikacija..nju  nekad  ocistis  dodas so  i sjaj  i to  je  to... a  onako  dok  nasapunas..odmasts  dobro..ispoeres...ocijedis..obrises..slozis...ovamo    dok  ona pere  mozes   po  kuci  srediti,  namiriti  rucak.  igrat  se  s  djecom  ili   mahalat  na  rruser posted image user posted image   i  onda  je  slozis..a  ruke  ti  fine  i  lak  na  noktimauser posted image user posted image user posted image

taman tako...kad bi mi se nedo Bog pokvarila ja nebi imala kad na servis...ja bih odmah išla drugu kupit...bolje drugarice ja od nje nemam.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Perilica za suđe
23.3.2010 17:58:24   
SdZ
Koliko se otprilike krecu cijene masina za sudje???user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu ame_la)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Perilica za suđe
24.3.2010 14:57:27   
Anoniman
moja je koštala oko 800,00 KM, BEKO Šampionka digitalna

(odgovor članu SdZ)
  Neposredna veza do poruke: 147
   RE: perilica za suđe??
24.3.2010 15:11:42   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Mama je kupila mašinu za suđe 96 godine čim je rat završio tako da nikada nisam sude prala na ruke u životu,tako da kad sam  se udavala to je bila prva stvar koju sam kupila i stvarno je spas,ko je nema i ne zna šta propuštauser posted image user posted image user posted image


ja je imam i jednom u 7-8 mjeseci je koristim, ma ne mogu ja čekati sat vremena da ona odradi svoje ja za 15 min poperem svo sudje


ih jarane...za 15 minuta....ja sam pozanta ko brza i dobro organizovana mlada u raji...al nema šanse da tako brzo operem suđe...


ma hitrija sam ja od tebeuser posted image user posted image user posted image  samo se ne hvalim user posted image user posted image user posted image
e sad ozbiljno, nas nema puno, ja i mm i malena... kad gosti dodju obavezno i oni pomognu u raspremanju stola i pranju sudja, ako urane priključe se i u kuhanjuuser posted image
Kod mene gosti obrazli, odmah se posla uhvate

< Poruku je uredio veeseelaa -- 24.3.2010 15:14:04 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: perilica za suđe??
26.3.2010 14:54:27   
Anoniman
ma moja vrijednica mila

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 149
   RE: perilica za suđe??
29.3.2010 12:15:26   
DM
Ja da izbriem slovo vika-ono ode sve u vraga!
By the way,Hanady bi mogla s mojom mamom to se pranja suđa tiče-u stotinu voda pere i ispire-k'o i mainauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *