|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ALBUMI..
6.12.2007 15:04:50   
Adana
samo da mamama kazem da su vam bebaci prelijepi!!!!! mora da ste jako ponosni na njih. super je sto ima slika da se otprilike poveze prica sa likom.
travnicanko i suncice bas ste hot mame, super se drzite!!!!
a ivona super si izgledala na vjencanju, ali super izgledas kada nisi nasminkana, imas jako zanimljivu i lijepu facu... Imam prijateljicu Ivonu, i ne znam ni jednu drugu, pa si mi odmah na pocetku zapala za oko, i drago mi je da sam napokon vidjela kako izgledas...
pozz svima, sve ste super!!!!

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: ALBUMI..
6.12.2007 15:06:39   
laracroft
haha Adana pa zar ne mislis da sam i ja hot mama???????Cekaj da me vidis uzivo haha

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: ALBUMI..
6.12.2007 15:07:39   
Adana
sorry nisam pregledala sve albume, ali sada si me zainteresovalauser posted image
jesi trenutno online?

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: ALBUMI..
6.12.2007 15:09:14   
laracroft
jesam jesam,vidim ja da ti mene nisam vidjela...ma salim se

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: ALBUMI..
6.12.2007 15:11:17   
Adana
Coolerka si to je definitivno!!!!user posted image  A malac ti je med medeni!!!!!!!!!!!!!! Ja inace ne gotivim djecake, ali ti moram priznati da bih na takvog pristala!!!!
Uzevsi u obzir da imas rega liniju reklo bi si da si i hotuser posted image
Ali uz takvog bebaca i muza (ne mislim nista lose) trebace ti jedna curica!!!user posted image

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: ALBUMI..
6.12.2007 15:13:29   
Adana
I ti si clan odnedavno znaci.... Kako se tebi cini ovaj forum? Meni je super! Jesi li mozda opet trudna ili je samo djecacic za sada?
Pozz

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: ALBUMI..
6.12.2007 15:13:36   
laracroft
haha hvala..I ja sam bila sigurna da cu roditi curicu,ali kada je doktor rekao da je djecak toliko mi je bilo drago mmmm.Sada ne mogu ni zamisliti da imam djevojcicu.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: ALBUMI..
6.12.2007 15:14:39   
travnicanka
Hvala Adana puno lijepim rijecima,vjeruj da mi puno znace......ipak ja sam mama dvoje djeceuser posted image user posted image user posted image ,nego tvoja vjencanica mi je zapela za oko,predivna je i bila si prava mlada kao iz bajke.Mi smo se vjencali u travniku i ja nisam bas imala neke srece u odabiru moje vjencanice,iznajmila sam je u vitezu u jednom salonu a nisu imali neki izbor,ali mi je ostalo i danas zao sto nisam uzela jednu bez boje kuma me nagovarala bila je prelijepa ali ja glupaca gdje ce vjencanica biti bez boje!!!!!

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: ALBUMI..
6.12.2007 15:15:08   
laracroft
Nisam trudna,i u dogledno vrijeme ne namjeravam ni biti,a za par godina hmmm...mozda...Prerano je za to.Forum mi je extra,cure su super i bas se lijepo druzimo.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: ALBUMI..
6.12.2007 15:20:10   
Adana
Hvala hvala hvala.... Izabrane je izmedju mora vjencanica i jedina je bila bez ili boje slonove kosti, kako hoces. Ima i ime: Snjeguljica:-) Izabrala sam je izmedju ostalog zato sto nije bijela. Ne volim da sve bude po ps-u. Zato mi je i kosa bila pustena, a ofarbala sam se 12 sati pered vjencanje!user posted image
Ali sve u svemu bitan je cin i ljubav, ostale stvari samo doprinose atmosferi. Voljela bih i ja vidjeti tvoje slike sa vjencanja! Malecka ti je prava princezica!

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: ALBUMI..
6.12.2007 15:22:42   
Suncica*
Hvala ti Adana na lepim recima..jako mi se dopada boja tvoje kose, ja nikako ne mogu da posvetlim svoju crvenu..Svaki put ispada sve tamnija..

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: ALBUMI..
6.12.2007 15:26:14   
travnicanka
Imam dosta slika ali u to vrijeme nisam imala digitalnog aparata tako da imam samo slike u albumu.Nisam pokusavala ali kontala sam pokusati ih ubaciti u ovaj aparat pa unijeti u komp.jeli ko radio tako nesto slucajno,inace neznam kako drugacije,ako neko ima bolji prijedlog pomozi te!!!!!!

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: ALBUMI..
6.12.2007 15:27:52   
Suncica*
Ja zaista ne znam..ali znam da je moj Dragan slikao digitalnim aparatom vec postojece slike u ramu..i veruj da su jako lepo ispale..


(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: ALBUMI..
6.12.2007 15:31:21   
Adana
MA MENI JE KOSA SADA SMEDJA LAI NIKADA NISAM IMALA PROBLEMA SA POSVJETLJIVANJEM... A DA IZVUCES PRAMENOVE???

NE ZNAM STO SE TICE SLIKA A DA POKUSAS DA IH SKENIRAS PA PREBACIS NA CD??? ILI DA IH SLIKAS DIGITALCEM I VIDIS KAKO CE ISPASTI??? MOZES ODNIJETI I NEGATIVE AKO IMAS PA DA TI IH STAVE NA CD...
SRETNO!

EVO OVIO NAM DODJE KO CHAT!!! PRAVO JE SUOPER RAZGOVARATI SA VAMA, OSJECAM KAO DA VAS POZNAJEM...HIHIHIHI

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: ALBUMI..
6.12.2007 15:34:28   
Adana
E Suncice da li zivis bas u N.Sadu ili?
Simpaticno mi je citati tvoju ekavicu, podsjecas me na rodicu, i ona se udala u Vojvodinu, za jednog Dragana, i sada govori ekavicu, zove se Jasminka. A ti si Amira ili nesto tako???
Dolazis li u BiH? Odakle si inace?

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: ALBUMI..
6.12.2007 15:35:28   
travnicanka
Da dobra ideja mogu ih skenirati pa prebaciti!!! Super!!Hvala na ideji zabavit cu se jedan dan oko toga.forum je odlican i bas funkcionisemo kao velika porodica!!!!!Pusa!!!!!!

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: ALBUMI..
6.12.2007 15:38:55   
makana
zaboravih ti reći adana
crveno ti baš dobro stoji user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: ALBUMI..
6.12.2007 15:41:15   
Adana
A i ti si tu.... Fino fino... sta nas ima masalah!!!user posted image  
Hvala, tako kazu a i menise svidja samo je tesko odrzavati boju...i brzo se ispire....
A Almedina je pjesjatka!!!!!! Gdje zivis Makana? Kako je ono tebi ime? Jeli Alma?
Pusa!!!

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: ALBUMI..
8.12.2007 17:12:23   
makana
e dok ja nabasam na ono što je zadnje rečeno....
sram me bilo ali nemojte se ljutiti ako sporo odgovaram, nije do mene jer tipkam s posla pa mi je nekad frkično
evo kao danas
ali htjela sam da kažem da su nam albumi super i sunčici velikaaaaa pusa za inicijativu
user posted image
pozdrav drage moje


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: ALBUMI..
8.12.2007 17:13:04   
makana
Adana izvini
Sarajevo
Alma
šta ćeš, godine uzimaju svoj danak user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: ALBUMI..
9.12.2007 12:08:20   
makana
sunčiceeeeeeee
user posted image
slike su super
samo ne mogu da se odlučim
lorenine ili vaše
user posted image
ali torta lolina i labudovi e odavno nisam vidjela nešto interesantnijeuser posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: ALBUMI..
9.12.2007 12:12:09   
Suncica*
Hvala ti makana..Torta je mamina kreacija, samo sto mama nije napravila, nego je narucena. Sto znaci da pohvale idu teti Kristini..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: ALBUMI..
9.12.2007 16:05:57   
Okarica
IZVORNA PORUKA: makana

ali htjela sam da kažem da su nam albumi super i sunčici velikaaaaa pusa za inicijativu
user posted image  


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: ALBUMI..
9.12.2007 16:09:07   
Okarica
Stvarno si bila preljepa mlada. Oboje ste slatkiuser posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: ALBUMI..
9.12.2007 16:11:22   
Okarica
IZVORNA PORUKA: makana

zaboravih ti reći adana
crveno ti baš dobro stoji user posted image


Odavno nisam vidjela da nekom ovako dobro stoji vatreno crvena. Pozdravuser posted image

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *