|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ALBUMI..
9.12.2007 16:12:18   
Okarica
Makana,
zaboravih ti reći da ti je Almedinica pravi šećer, ona slika na kauču me je oborila s nogu. Pozdravuser posted image

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: ALBUMI..
9.12.2007 16:14:25   
tidza
beba ti je pravi slatkiš

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: ALBUMI..
9.12.2007 16:22:52   
makana
hvala
to je bilo foliranje
inače je tek odnedavno postala maza
ranije se nije dala ni maziti, ali je sad pravo mače user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: ALBUMI..
9.12.2007 17:20:35   
Okarica
IZVORNA PORUKA: tidza

beba ti je pravi slatkiš


Draga Tidžo, sličicu za avatar sam maznula s interneta. Volim male bebe, a kako nemam svoje djece, skidam s interneta sličice slatkih beba. Nadam se da ću i ja uskoro imati bebu. Pozdravuser posted image

(odgovor članu tidza)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: ALBUMI..
9.12.2007 17:23:36   
Suncica*
Draga moja, ko ceka i doceka..to sam ti vec rekla. Dat ce Bog dragi i tebi jednog bebaca da te malo uznemirava, ali i da te usreci..


(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: ALBUMI..
9.12.2007 17:33:04   
tidza
Oprosti, mislila sam da je to tvoja beba. Imaćeš ako bog da i uživati u radosti sa njom. Još jednom izvini. Veliki pozdrav

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: ALBUMI..
9.12.2007 17:34:07   
Okarica
Ma ništa Tidžo, sve je ok. Ja se nadam da će biti uskoro aBd. Puno te pozdravljamuser posted image

(odgovor članu tidza)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: ALBUMI..
9.12.2007 19:54:42   
Ivona
Jao,svaki dan gledam slike ovih vasih bebara i odusevljavam se.user posted image user posted image user posted image
Svaka beba me je na svoj nacin ocarala!
Jedva cekam dan kada cu moci sa vama podijeliti svoju radost i ponosno vam pokazati sliku svoje user posted image .
Obzirom da do toga ima nekih 5,5 mjeseci (bude li sve po planu user posted image ),stavila sam u album prvu sliku na kojoj se primijeti tibo user posted image !

Pa dobro,cinjenica je da imam tonu zimske odjece ispod i moooozda sam malo izbacila stomak...Nemojte biti sitnicave!user posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: ALBUMI..
9.12.2007 21:20:16   
Suncica*
Draga Ivona, bas si jako lepa. Svaki put kada vidim trudnicu pozelim jos jednu bebanu..

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: ALBUMI..
9.12.2007 21:41:34   
laracroft
Gledam Ivonine slike i prisjecam se svojih trudnickih dana.Ivona jako lijepo izgledas!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: ALBUMI..
9.12.2007 23:53:16   
Adana
Ivona vidi se i prelijepo je!!!!!!!user posted image
Ja se divim i pomalo zavidim zenama koje imaju dobru liniju (a ljutim se na sebe), jer ja trenutno na svoju (ne)visinu imam pa jakooooo puuuuuno kila viska, tako da bih se sada mogla prodati da sam u 8 mjesecu trudnoce user posted image  Sramota. kad pomislim na trocifren broj na kraju trudnoce padam u ocaj i sada mi je zao sto nisam planirala da zatrudnim pa prvo mrsala, ili da se nikada nisam ni udebljela... Prava sam krofnicauser posted image
Ivona prelijepa si!!!! Samo uzivaj!!!!
A Okarice hvala za primjedbu oko boje kose... Mogu li te pitati koliko ti je godina? Danas sam saznala da mi je drugarica trudna, a juce je napunila 39, prvo dijete, pola godine braka, a vec 5 mjesec trudnoce. tako da i tebi zelim da ne gubis nadu i da se uskoro foliras sa ostatkom nas ovdje!!! sretno!!!
Pusa svima

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: ALBUMI..
10.12.2007 10:29:58   
makana
hehehhehe
super ivona
sve si nas podsjetila na user posted image  dane
samo tako
ja sam pred kraj trudnoće već izbjegavala ogledalouser posted image
lijepo je to
nemam ovdje na poslu nijednu trudničku sliku, a stavila bih je u albumuser posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: ALBUMI..
10.12.2007 10:41:24   
Ivona
Hvala vam puno!user posted image
Ma i ja se sada smijem gledati u ogledalu,a vidjet cemo sta ce biti za par mjeseci!user posted image
Citav zivot sam bila mrsavica,dok nisam zaradila tesku anemiju.Poslije toga sam morala mesti sa stola(a ne jesti user posted image ),piti razne vitamine i td.Tu negdje se javila i poguzija ja!!!user posted image
U zadnje dvije godine sam nabacila par kila viska.

Sada me ove mucnine ubijaju,pa ne mogu okusiti nista slatko-mozda je to moj spas!user posted image

Pusa svima!


(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: ALBUMI..
10.12.2007 11:15:58   
Okarica
Draga Ivona,
evo i ja sam pogledala tvoje slike. Moram ti reći da si preljepa trudnica.
I ja muku mučim sa anemijom, godinama. Gledaj da u trudnoći jedeš puno namirnica bogatih željezom. Pozdravuser posted image

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: ALBUMI..
10.12.2007 12:03:03   
sebila
Drage moje vidjela sam vase slike sve ste mi lijepe i drage a djeca su vam SLATKISI ja jos neznam kako prebaciti slike sa digitalnog foto ap.na kompjuter pokusacu pa vam javim iako moje cure nisu bebe stavicu ih u album ....do tada PUSACHA ...svima

_____________________________

Voli sam sebe pa ce te i drugi voljeti"
(istina ziva)

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: ALBUMI..
10.12.2007 12:17:35   
laracroft
Spoji USB kablom fotoaparat i centralnu jedinicu i upali aparat.Otvoris slike i snimis ih u neki folder.To je najkrace objasnjenje i nadam se da ce ti pomoci.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu sebila)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: ALBUMI..
10.12.2007 16:07:56   
Adana
Sibila nadam se da ces uskoro uspjeti prebaciti slike... USB kabal ti dodje sa aparatom i instalacioni disk da bi ih mogla kopirati na komp.
Ivona super sto se tice slatka, a ruke dalje od frizidera i onih par ovisnickih namirnicauser posted image
Pozz

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: ALBUMI..
11.12.2007 1:39:28   
Ivona
Vjestice,javno me prozivas,a?!user posted image
Hajd' bar nisi napisala o cemu sam ovisna!

Pusa!

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: ALBUMI..
11.12.2007 12:00:59   
sebila
Hvala na objasnjenju danas trazim cd posto nisam mogla bez njega ...hvala cujemo se...vidimo se...

_____________________________

Voli sam sebe pa ce te i drugi voljeti"
(istina ziva)

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: ALBUMI..
11.12.2007 12:43:26   
tidza
Pozdrav, nemoj predugo odugovlačiti sa trudnoćom, bebe su pravo blago, vodjećeš ako bog da.

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: ALBUMI..
11.12.2007 13:09:22   
laracroft
Sebila cure su ti mnogo slatkeuser posted image

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: ALBUMI..
11.12.2007 13:09:36   
sebila
Evo stavi ja napokon par slika al mi je zato rucak izgorio hehe al to nije sve stavicu ja jos cim stignem ...PUSA za sve ...

_____________________________

Voli sam sebe pa ce te i drugi voljeti"
(istina ziva)

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: ALBUMI..
12.12.2007 11:08:47   
sebila
Hvala na komplimentu...pozdrav..

_____________________________

Voli sam sebe pa ce te i drugi voljeti"
(istina ziva)

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: ALBUMI..
30.12.2007 14:52:27   
makana
pozdrav svim mamama, bebaćima
osim što volim da pregledam i da se javljam na teme postalo mi je uobičajeno da kada se prijavim na RR pogledam album ima li novih slika
vidim bili smo vrijedni
slike su super
da ne nabrajam pojedinačno
samo ću izdvojiti jednu koja me je oduševila, a zove se "rahat cura"
samo tako drage moje
user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu sebila)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: ALBUMI..
30.12.2007 15:32:17   
Suncica*
Vidim i ja masallah da se broj clanova povecao, a samim tim i slike nasih bebica..
Vidim Makana da Almedina uopste nije plakala kod Deda Mraza. Moja Lorena je vristala kao sumanuta i haos napravila, da se Deda Mraz lepo zabrinuo..A slatka je kao secer, ppp ne urekla se..
Slatka su decica kao med, cuvajte ih, mazite i volite. Oni su nase najvece bogatstvo..
Pozdrav mamama, a pusice za bebice..

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *