|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
22.10.2010 20:05:59   
Mirkica

Pismo Onuru, glavnoj ulozi TV sapunice "Šeherzada"Dragi Onure, prvo merhaba. Kako si ? Izvini što ti ovako pišem, ali nemam na kreditu pa mi bezveze da ti zvrcam da me ti nazoveš. Sramota me.Pa ni ti pare ne bereš na grani već zaradjuješ, još sa "nakim kolegom. Koji je onaj Kerem govno. De mi reci kako zdravlje ? Sve mi te nezgodno pitati, da ti često ne jedes suho ? Salame, kruha, paštete ? Imam osjećaj da imas problema sa tvrdom stolicom, pa su ti oči malo izletile naprijed. Ili je to ili ti je proradila štitna. Poslušaj me, odi se ti pregledaj, izvadi nalaze. Ljekari štrajkuju, ali barem se ti ne moraš gubati. Imaš pare, odi k"o gospodin privatno. Poslušaj me. Ujutro nemoj ništa jesti, ponesi pišaku odmah od kuće i leti rano da budeš prvi, prije ćeš opremiti. Ne gledam te svaku noć, stara moja gleda. Pa onda i ja uz nju počeo. Objasnila mi je šta je bilo prije ( imala je prezentaciju dužu nego projekat koridora 5C ) pa sam malo pohvatao. Znaš šta ću ti reći ? Fini ste, brate. Gledam kako nema nikakvih silikona, ljubakanja na svakom ćošku. Fina familija. Onda ne pije niko, nema p"janih. A i nemoj vala piti. Gledam onog Burhana, Bog mu dao, uvijek tespiha. Nemoj radi njega, sramota je. Stariji čovjek. Ja računam da je i on nekada pio, malo heri ustima kad govori k"o da je bilo šlagiran. Ako ti i dogruha da popiješ, sakrij se negdje, gruhni koju i bježi kući.Nemoj radi dida. Nemoj jebem ga ja...Znam ja da ti nije lako. Vidim, nisam budala. Onda brate često nešto pucaju na tebe.I kod nas se pucalo, ali tebe je baš obladalo. Čuvaj se ti i kad završi serija, bojim se ja su se oni obuli da te ubiju, pa će te ubiti u kakvoj drugoj seriji.Gluho bilo. Znas sta mi se svidjelo ? Ono kad su te ranili .Rahatluk brate. Ranili su te, ali si odmah u istoj epizodi ozdravio i nazad na posao.Nema k"o kod onih, rane ga i leži 30 epizoda. Džaba je stari, kad je ko navik"o raditi i zarađivati. Svaka tebi čast! Nemoj se uvrijediti, ali Šeherzada malo jede govna. Ti baš k"o pašče oko nje, a ona ni mukajat (nadam se da razumiješ ovo mukajat, morao bi ti si Turčin). I onda gledam pomiriste se. Znaš kako mi je bilo drago. K"o da sam se ja pomirio. Htio sam ja tebi reći, nemoj navaljivati. Čekaj kakve kiše i grmljavine i vodi je u šumu.To ima na filmovima i to upali. Malo se ona i prepane šume i grmljavine, malo okisne pa joj ledeno i moli Boga ići a onda i kad kiša pada po tebi možeš uvijek reći da pomažeš zbog nje, ne vidi ona jesu li suze ili kiša. Vala ako to ne upali, goni to od sebe. To nije za držati.Ali, eto hvala Bogu dobro je. Bom sad i ti pamet u glavu. Mladi ste obadvoje, niste djeca. Ono dijete treba oca.Nemoj biti budala.Obadvoje mladi, zdravi, imate para, kredita nemate, šta će te. Moliti Boga da podulji zdravlja do penzije. Znam ja da tebe sad to malo boči što si ti njoj platio, ali de,sta ćeš.Nisi ti znao da je djetetu za bolnice.Hej, ćuti, sva šteta u tome. Neka i ona malo onaj jezik skrati. Valj"o si joj kad si dao pare. Znaš šta ću ti reci ? Malo si ti njoj i uz"o za "nolk"e pare. Ja njih nemam, ali da sam imao te pare i da mi je došla "nako mlada cura i tražila one pare, znaš li šta je ? Ja računam da bi morala dovesti svu žensku rodbinu od 18 do 80 godina, sve pokretno i zdravo. Pa ni ti pare ne bereš.Da svako jutro ustaješ i ideš na posao, zaradio si ih.A još to je i tvoja firma, pa plate radnicima, pa doprinosi, pa materijal, nema tebe tu nidje.Ali, de.Ne može insan kad je taki. Nek" si ti njoj dao.Sevap je bogami. I eto de, vidi kad Bog hoće, da vas dvoje sada hodate. Ta, dragi Bože sudbine. Zadržavam li ja tebe ? Haj neću ti više smetati. Nego mislio sam te pitati, nemoj me pogrešno shvatiti,da nebi im"o hiljadu do plate ? Ja njih sada nemam, ali prve koje budu tvoje su. Znaš da ću vratiti. A i ako ti bude dosadno mogu i doći noćiti kod tebe jednu noć, pa kontam nije ni hiljada neka para,a neće ni meni ništa biti.... Ništa nego čujemo se. Selami svojima, didu posebno pa se čujemo.Kenan Alagić

ovo dobih na FB hahhahahah



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
22.10.2010 20:55:00   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Mirkica


Pismo Onuru, glavnoj ulozi TV sapunice "Šeherzada"Dragi Onure, prvo merhaba. Kako si ? Izvini što ti ovako pišem, ali nemam na kreditu pa mi bezveze da ti zvrcam da me ti nazoveš. Sramota me.Pa ni ti pare ne bereš na grani već zaradjuješ, još sa "nakim kolegom. Koji je onaj Kerem govno. De mi reci kako zdravlje ? Sve mi te nezgodno pitati, da ti često ne jedes suho ? Salame, kruha, paštete ? Imam osjećaj da imas problema sa tvrdom stolicom, pa su ti oči malo izletile naprijed. Ili je to ili ti je proradila štitna. Poslušaj me, odi se ti pregledaj, izvadi nalaze. Ljekari štrajkuju, ali barem se ti ne moraš gubati. Imaš pare, odi k"o gospodin privatno. Poslušaj me. Ujutro nemoj ništa jesti, ponesi pišaku odmah od kuće i leti rano da budeš prvi, prije ćeš opremiti. Ne gledam te svaku noć, stara moja gleda. Pa onda i ja uz nju počeo. Objasnila mi je šta je bilo prije ( imala je prezentaciju dužu nego projekat koridora 5C ) pa sam malo pohvatao. Znaš šta ću ti reći ? Fini ste, brate. Gledam kako nema nikakvih silikona, ljubakanja na svakom ćošku. Fina familija. Onda ne pije niko, nema p"janih. A i nemoj vala piti. Gledam onog Burhana, Bog mu dao, uvijek tespiha. Nemoj radi njega, sramota je. Stariji čovjek. Ja računam da je i on nekada pio, malo heri ustima kad govori k"o da je bilo šlagiran. Ako ti i dogruha da popiješ, sakrij se negdje, gruhni koju i bježi kući.Nemoj radi dida. Nemoj jebem ga ja...Znam ja da ti nije lako. Vidim, nisam budala. Onda brate često nešto pucaju na tebe.I kod nas se pucalo, ali tebe je baš obladalo. Čuvaj se ti i kad završi serija, bojim se ja su se oni obuli da te ubiju, pa će te ubiti u kakvoj drugoj seriji.Gluho bilo. Znas sta mi se svidjelo ? Ono kad su te ranili .Rahatluk brate. Ranili su te, ali si odmah u istoj epizodi ozdravio i nazad na posao.Nema k"o kod onih, rane ga i leži 30 epizoda. Džaba je stari, kad je ko navik"o raditi i zarađivati. Svaka tebi čast! Nemoj se uvrijediti, ali Šeherzada malo jede govna. Ti baš k"o pašče oko nje, a ona ni mukajat (nadam se da razumiješ ovo mukajat, morao bi ti si Turčin). I onda gledam pomiriste se. Znaš kako mi je bilo drago. K"o da sam se ja pomirio. Htio sam ja tebi reći, nemoj navaljivati. Čekaj kakve kiše i grmljavine i vodi je u šumu.To ima na filmovima i to upali. Malo se ona i prepane šume i grmljavine, malo okisne pa joj ledeno i moli Boga ići a onda i kad kiša pada po tebi možeš uvijek reći da pomažeš zbog nje, ne vidi ona jesu li suze ili kiša. Vala ako to ne upali, goni to od sebe. To nije za držati.Ali, eto hvala Bogu dobro je. Bom sad i ti pamet u glavu. Mladi ste obadvoje, niste djeca. Ono dijete treba oca.Nemoj biti budala.Obadvoje mladi, zdravi, imate para, kredita nemate, šta će te. Moliti Boga da podulji zdravlja do penzije. Znam ja da tebe sad to malo boči što si ti njoj platio, ali de,sta ćeš.Nisi ti znao da je djetetu za bolnice.Hej, ćuti, sva šteta u tome. Neka i ona malo onaj jezik skrati. Valj"o si joj kad si dao pare. Znaš šta ću ti reci ? Malo si ti njoj i uz"o za "nolk"e pare. Ja njih nemam, ali da sam imao te pare i da mi je došla "nako mlada cura i tražila one pare, znaš li šta je ? Ja računam da bi morala dovesti svu žensku rodbinu od 18 do 80 godina, sve pokretno i zdravo. Pa ni ti pare ne bereš.Da svako jutro ustaješ i ideš na posao, zaradio si ih.A još to je i tvoja firma, pa plate radnicima, pa doprinosi, pa materijal, nema tebe tu nidje.Ali, de.Ne može insan kad je taki. Nek" si ti njoj dao.Sevap je bogami. I eto de, vidi kad Bog hoće, da vas dvoje sada hodate. Ta, dragi Bože sudbine. Zadržavam li ja tebe ? Haj neću ti više smetati. Nego mislio sam te pitati, nemoj me pogrešno shvatiti,da nebi im"o hiljadu do plate ? Ja njih sada nemam, ali prve koje budu tvoje su. Znaš da ću vratiti. A i ako ti bude dosadno mogu i doći noćiti kod tebe jednu noć, pa kontam nije ni hiljada neka para,a neće ni meni ništa biti.... Ništa nego čujemo se. Selami svojima, didu posebno pa se čujemo.Kenan Alagić

ovo dobih na FB hahhahahah



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobro je vala opisao onura, bas je previse buljav, isti mati, ona vjesticauser posted image meni je kerem wow, trebao je glumac koji glumi kerema glumiti lik onura, bolji je 100 putauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
22.10.2010 21:09:01   
teacher75
usput, i mm se zarazio seherzadom, tj, ja ga zarazilauser posted image user posted image user posted image gledamo zajedno na youtubu i sad ga molim da ne gleda bez mene kako bi i dalje mogli zajedno gledati, a on radoznao a ima trenutno vise slobodnog vremena, pogleda epizodu prije mene, pa mi bezobraznik govori sta ce biti a ja to ne volimuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
22.10.2010 21:36:53   
esmina i bebina mam
Jao sto se ismija do suza user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
22.10.2010 21:42:46   
Dalil@
user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
22.10.2010 21:48:30   
Anoniman
Valj"o si joj kad si dao pare. Znaš šta ću ti reci ? Malo si ti njoj i uz"o za "nolk"e pare.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dalil@)
  Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
22.10.2010 22:56:43   
M kao Mama
Pa, Onur u stvarnom životu je sin od Peride

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
22.10.2010 23:17:21   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Pa, Onur u stvarnom životu je sin od Peride

ne zezaj e vala i lice :))) a i ona Liliput i ona vala ko da joj je Onur otac :)))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
22.10.2010 23:52:05   
M kao Mama
Jeste, tako sam čula, a za tu Liliput još nisam saznala, mislim nisam zvanično, hahhaha.

Mali Kan je od Benu sin, a Onur od Peride u stvarnom životu.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
24.10.2010 22:54:10   
teacher75
evo malo da uzivate:

http://www.youtube.com/watch?v=fndSLD5dels


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
25.10.2010 12:55:37   
M kao Mama
Mila 81, samo da ti kažem da si bila upravu,Kerem je pravi idiot,  a Onura mi je tako žao, 

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
28.10.2010 21:33:47   
marny
šta će na kraju biti sa Fusun? Nadida je evo otjerala na fin način  iz kuće, one dvije curice su ostale, a najmlađa je s njom, meni baš user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
28.10.2010 23:26:57   
dzeni_nl
vala ja pratim preko youtube i dosla sam do 75 epizode. serija mi je pravo pocela ici na zivce, posebno onur i shehi. a fusun mi je pravo zao kao i kemala, ne mogu da vjerujem da ovo pisem ali eto kada dodjete do ovih epizoda i vama ce mozda biti zao.

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
28.10.2010 23:30:54   
marny
šta se Nadida nako transformirala, ko transformer, od one fine ženice, a gdje je ženska solidarnost?!
Mi u kući smo atento kada je Šeherezada, za nefaliti kćer plačući otišla spavat jer je Fusun s bebeom otišla, uglavnom morala sam proguglati šta je sa Fusun user posted image , e Fusun, Fusun user posted image

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
29.10.2010 0:15:15   
veeseelaa
ova serija 1001 noć mi ide na user posted image
Otac Burhan sve u šišu stavio, sve je njegovo i svu su mu potčinjeni
Ali Kemal ljigav do bola
Kerem i Onur vole Šeherzadu a niko je dohvatio nije, nidje veze (izuzmimo onu njihovu crnu noć od čijeg pominjanja mi je muka)
Ona Benu pada u bandek, nameće se Keremu, cuga kad je on krivo pogleda da bi joj šamarčinu svintala user posted image
Fusun je jedna isfrustrirana budaletina od samog starta serije, ona bi na silu brak, ma idi budaletimo u pm
Burhan svinta šamarčinu sinu od 30-40 godina, ma cirkus, sin mu ni marke zaradio nije, na njegovim jaslama sa cijelom porodicom, e nek ga onda šamara
Eto vam drage moje pa ovisite o svekru i svekrviuser posted image
Nadida mi je ok




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
29.10.2010 0:20:51   
dzeni_nl
na pocetku mi je bila pravo zanimljiva, a sad se vec pocela pretvarati u spansku saFunicuuser posted image

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.11.2010 11:12:03   
veeseelaa
Benu i njena sestra su takav primjer glupača da mi se prosto od njih dvije gadi
Fuuuuj

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.11.2010 11:15:33   
Anoniman
Joj ja pregledala 70 epizoda i nema vise na youtube-uuser posted image  A bila se zarazila pravo.
Likovi ko likoviuser posted image  Meni je Nadida king. sve j po njenom, a 'vamo..ko bi rek'ouser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.11.2010 11:32:28   
frenkoza
meni je nadide isto king... to je pravi primjer kako zena treba biti marifetli.... na oko kad gledas - burhan je gazda... burhan se sve pita.... ali u sustini.... ona drzi konce u svojim rukama... i ona gazduje.... tri put ura za nadide... URA URA URAAAA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.11.2010 11:38:18   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Joj ja pregledala 70 epizoda i nema vise na youtube-uuser posted image  A bila se zarazila pravo.
Likovi ko likoviuser posted image  Meni je Nadida king. sve j po njenom, a 'vamo..ko bi rek'ouser posted image


kako nema ja pregledala 75, evo sad cu prva ti dijela od 76 da gledam.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.11.2010 9:12:55   
dacy
Jel neko gleda Hitnu službu? Meni je ta serija super user posted image

_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.11.2010 9:23:53   
henna ze
gdje gledaš? jel to ova neka sa naših prostora ili ona nekadašnja sa Goranom Višnjićem...uu ja sam voljela uvod u anatomiju bio do pršle godine na rtl televiziji...ove godine nema ..baš šteta

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.11.2010 9:32:39   
dacy
Na HRT1, bude svaki radni dan oko 13,30.  Nova sezona user posted image
Bio je i Višnjić u par epizoda


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.11.2010 9:35:32   
henna ze
a ja im termina...pa ja tad na poslu svo do 16..pih

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.11.2010 9:39:02   
dacy
imaš reprizu isto na HRT1 oko 00.30-01.00 . Kad ti svi zaspu, ti sama lijepo gledaš

_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *