|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
30.8.2011 20:45:55   
teacher75
sad vidjeh da si mislila na ovog plavusana- ja ipak preferiram tamnokose tako da murat ostaje no.1user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
30.8.2011 20:52:06   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Malena_A


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Malena_A

Meni zao ove Cicek , a Jasemin mi i nije za njega user posted image user posted image

mene cicek nervira jer stalno cmizdri, a za njega mi nijedna nije dovoljno dobrauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

e jest vala jadna, ima onakvog muza a zive u celibatu, plakala bih i ja stalno da sam na njenom mjestuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
30.8.2011 20:58:49   
Lulu_08
Ja sam dozivjela "mini break down" kada su Halila (Kivac) ubili u zavrsetku serije te sa Menekse. Majke mi suze nisam lila zbog TV lika od kako sam curetak bila, do eto tad. Jecala! Haha, pomalo se stidim ali sta cu, istina je. Preko TVa lomi srce. A znas da ja volim plavusane, haha vidi se iz priloga za koga sam se udala hahahah user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
30.8.2011 21:44:34   
InLove

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Malena_A


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Malena_A

Meni zao ove Cicek , a Jasemin mi i nije za njega user posted image user posted image

mene cicek nervira jer stalno cmizdri, a za njega mi nijedna nije dovoljno dobrauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

e jest vala jadna, ima onakvog muza a zive u celibatu, plakala bih i ja stalno da sam na njenom mjestuuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image sta ces neda joj se jadnici, jos ova Jasemin uleti ko muha user posted image lijepa jest, al ipak Savas je user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
30.8.2011 21:46:07   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Malena_A


IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Malena_A


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Malena_A

Meni zao ove Cicek , a Jasemin mi i nije za njega user posted image user posted image

mene cicek nervira jer stalno cmizdri, a za njega mi nijedna nije dovoljno dobrauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

e jest vala jadna, ima onakvog muza a zive u celibatu, plakala bih i ja stalno da sam na njenom mjestuuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image sta ces neda joj se jadnici, jos ova Jasemin uleti ko muha user posted image lijepa jest, al ipak Savas je user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image potpisujem! al ovaj bora mi je odvratan, malo je reci- ko neki vuk krvolocni kad pogleda, fujuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
30.8.2011 21:48:06   
InLove
Jest bas, a bio se prilijepio za Jasemin, al ona ih vuce za nos, i vuci ce ga jos user posted image ja gledala prije malo na FTV. Al nisam iz pocetka i nisam vidjela kraj !
Bora je user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
30.8.2011 21:49:47   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Malena_A

Jest bas, a bio se prilijepio za Jasemin, al ona ih vuce za nos, i vuci ce ga jos user posted image ja gledala prije malo na FTV. Al nisam iz pocetka i nisam vidjela kraj !
Bora je user posted image

zao mi sto nisam gledala Asi (naravno zbog Muratauser posted image user posted image user posted image ) nadam se da ce je nekad reprizirati. bas me zanima koja je serija bolja, cula sam da je i Asi super al ova mi je vrh!user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
30.8.2011 21:51:04   
InLove

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Malena_A

Jest bas, a bio se prilijepio za Jasemin, al ona ih vuce za nos, i vuci ce ga jos user posted image ja gledala prije malo na FTV. Al nisam iz pocetka i nisam vidjela kraj !
Bora je user posted image

zao mi sto nisam gledala Asi (naravno zbog Muratauser posted image user posted image user posted image ) nadam se da ce je nekad reprizirati. bas me zanima koja je serija bolja, cula sam da je i Asi super al ova mi je vrh!user posted image


Asi je isto dobra serija, al bas dobra! Mozda cak bolja i od ove!

Boze imal serije da je nisam gledala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
30.8.2011 21:55:38   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Malena_A


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Malena_A

Jest bas, a bio se prilijepio za Jasemin, al ona ih vuce za nos, i vuci ce ga jos user posted image ja gledala prije malo na FTV. Al nisam iz pocetka i nisam vidjela kraj !
Bora je user posted image

zao mi sto nisam gledala Asi (naravno zbog Muratauser posted image user posted image user posted image ) nadam se da ce je nekad reprizirati. bas me zanima koja je serija bolja, cula sam da je i Asi super al ova mi je vrh!user posted image


Asi je isto dobra serija, al bas dobra! Mozda cak bolja i od ove!

Boze imal serije da je nisam gledala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a ja gledala samo seherzadu i sad mi je bezveze nakon ove, a ove ostale mi ne djeluju nesto privlacno, bar onako kad naletim na tv...



_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
30.8.2011 21:59:14   
InLove
I ja sam Seherzadu al nije mi bila nesto!Ima dosta ljepsih serija, Zemlja Snova, Asi, Ljubav i Kazna, Bijeg s Menekse. Itd.user posted image Ne smijem vise nabrajati!

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.10.2011 21:08:11   
maja78 RR
Evo sam gledala prvu epizodu grcke serije, ali nije sapunjara, vec po principu miris kise na balkanu, uradjena po knjizi. Zove se Otok i radi se o gubavcima. Knjiga je predivna, a i ova 1. epizoda je bas vjerno napravljena.
Mislim da je samo subotom na mrezi plus u 20 sati

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.11.2011 15:07:49   
Hanady RR
e na fox life upratin nekoliko puta u poodnevnim satima super seriju Lipstic Jungle...al nikako d aksontam kad tačno ide...totalno maštovita bračna serija...
ako je ko upratio kad je mogu pratiti popodne nek mi javiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.11.2011 15:11:11   
snijeg
Hanady i meni je ova serija super. Emituje se ponedjeljak - petak u 20:00 sati, ja nemam vremena da pogledam svaku, ali stignem u letu često i baš me odmori. To što ti gledaš su vjerovatno reprize user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.11.2011 15:14:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: snijeg

Hanady i meni je ova serija super. Emituje se ponedjeljak - petak u 20:00 sati, ja nemam vremena da pogledam svaku, ali stignem u letu često i baš me odmori. To što ti gledaš su vjerovatno reprize user posted image


garant...gledah dvije il tri...al nit jednu od početkauser posted image čak mislim za vikend da sam naletilauser posted image
i svaku stojeći...
vidiš ponedljekom i petkom u 20.00 moglo bi se podesit da sjeim pred TV-om...hvala

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
6.11.2011 13:53:33   
sike
Hanady,ta serija je predobra!Ide svakim radnim danom od osam navecer.Inace na Fox lifu,od osam navecer su sve one koje obozavam:Lipstic Jungle,Sex i grad,Kako sam upoznao vasu majku,Raymond...I tako,da imam vremena ne bih ni silazila sa secijeuser posted image

_____________________________

Duboko u srcu,znam kako zivot treba da tece...
Sanjin i Ines,9.februar 2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
10.11.2011 8:36:01   
palachinken
Toplo preporucujem

user posted image

s tim da je izasla samo jedna sezona, valja sad docekati slijedecu, a tako se napeto zavrsilo user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu sike)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
20.12.2011 15:36:07   
Blue rose RR
Završila sam nekoliko sezona ove tri serije, koje toplo preporučujem:
- Bones,
- Castle,
- Cold case, tek sam na trećoj sezoni.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
20.12.2011 15:50:26   
snijeg
"Bones" ponekad pogledam na Fox Crime-u, jesu li ove druge istog žanra?
Ja sve preporuke ženica vrijedno zapisujem, pa ću (nadam se) nekad, negdje dok me dijete bude zapostavljalo pogledati user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
20.12.2011 15:55:37   
Blue rose RR
Jesu, u sve serije tri žene su glavni junaci, i kriminalističke su serije. Preporučam "Castle" prije negoli Cold case, jer je nabijena emocijama.




_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
20.12.2011 15:59:21   
Lady26
Bones, Castle user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
20.12.2011 16:06:30   
Anoniman
moja omiljena serija je bila Uvod u anatomiju al nema je vise ...to sam redovno pratila 

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
20.12.2011 16:10:13   
Lady26
Ima kako nema, na Fox lifu...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.5.2012 13:47:17   
palachinken
Game of Thrones user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.5.2012 13:53:27   
lejlaze
volim da pogledam jon kate plus eight... 

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.5.2012 14:25:21   
henna ze
ja gledam Downtown abbey

volim the big bang theory
naravno grey;s anatomy
two and half man


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *