|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
19.8.2010 21:18:57   
henna ze
ja volimZakon braće..zbog dominika..uff brate je komad..aal kažu da je gay..volim uvod u anatomiju..i Navy CSI...a evo vidim u nedjelju u 20 na rtl televiziji počinje 1001 noć..čekam to ko zapeta puška..Izet mi ide na nerve...bezveze volila sam Zimmer frei..a sad gledam i Hannah Montanu..film je dobar skroz..
rijetko gledam al to je to...


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
19.8.2010 21:25:31   
teacher75
u zadnje vrijeme slabo pratim serije al mi je prije bila No.1 Sex and the City, gledala sam sve epizode sigurno najmanje 3 puta user posted image voljela sam i Prijatelje, Mucke, Crnu Guju, Ocajne kucanice, Rejmonda itd...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
19.8.2010 21:29:25   
Hannica
Will & Grace user posted image   To je nekad bila moja najdraza serija.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
19.8.2010 21:33:57   
koka i po
Sve emisije sa tematikom o razvoju i tajnama ljudskog uma i čovjeka uopšte.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
19.8.2010 21:40:21   
M kao Mama
Joj, CSI Miami, kad se samo sjetim da sam zvala kolegicu s posla, ona se ne javlja, pa brata da mi se odmah raspitaju šta će biti u narednoj sezoni, jer onaj Horejšio, mpade na pisti Boga ga ne ubio, kažu mrtva, a ja u vrisku, uh, kad se sjetim, baš sam ja komad budaletine

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
19.8.2010 22:10:50   
Atarka
Crveni patuljak mi je najbolja humoristicka serija ikadauser posted image . Mogla bih to gledati do besvijesti. Volim i Uvod u anatomiju, Dr.House, Nip Tuck, Kucanice, Will & Grace, Svi vole Raymonda, Ured, What not to wear, Cake Boss, Miami Ink, Birth stories na Zone reality...
Kad sam bila klinka bila sam veliki fan X-filesa user posted image

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
19.8.2010 23:12:05   
dacy
IZVORNA PORUKA: sara.at

ja ovdje saptacicu gledam al sad cekam u septembru nove epizode do sad je bilo da joj je djecak vec porastao veliki al kazu nove epizode su punooo boljeuser posted image
 
monk je meni ziva legenda user posted image  mene podsjeca na jednu prijateljicu, na nju nije dlaka mogla da padne a da ona odmah je ne cisti i sklonja user posted image


koji djecak user posted image user posted image ovdje još nije ni trudna .

Kad neko spomenu X-files ja sam to redovno pratila sa tatom.
Gledala sam i Tree hill sve dok onaj mali nije se pojavio. poslije nešto nisam stigla. I volila sam gledati Gilmorice user posted image one su mi baš super


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
19.8.2010 23:25:41   
Anoniman
Ja volim gledati Kućanice,Uvod u anatomiju,,raznorazna takmičenja,top model,super talent,scream queen,itd.
Nikako ne volim CSI-ove i sl.,sapunice,ove naše domaće serije (NMK,Izeta,...)
Volim pogledati dobar film,ali od početka do kraja,a ne od pola k'o što mi se često dešava.
I daaaa... uživala sam gledati na njemačkom RTL-u emisiju Moja beba.

(odgovor članu dacy)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
19.8.2010 23:29:03   
acudesa
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Joj, CSI Miami, kad se samo sjetim da sam zvala kolegicu s posla, ona se ne javlja, pa brata da mi se odmah raspitaju šta će biti u narednoj sezoni, jer onaj Horejšio, mpade na pisti Boga ga ne ubio, kažu mrtva, a ja u vrisku, uh, kad se sjetim, baš sam ja komad budaletine

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i ja nih gledam i sve krim serije...
Svi vole Rejmonda mi je super...i super mi je fora: Čak Noris mrzi Rejmondauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
27.8.2010 23:08:46   
klemzi
Uvod u anatomiju, Dr House, Večera za 5...

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 12:20:08   
taurus
zna li neko koliko epizoda imaju ove serije na Hayatu: Indija i 1001 noc
bas me zanima jer ja sam sada besposlena zena i moram pratiti sapuniceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 12:46:33   
M kao Mama
Za Indiju ne znam, ali Sehka (Seherzada 1001 noc) ima oko 200

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 13:34:34   
IvanaTz
Samo da javim onima koji prate Uvod u anatomiju da je zadnja epizoda 6. sezone haaaooos dramaticna, al' dobra, uuuhhh...user posted image user posted image user posted image

7. sezona ce se tek na jesen emitovati u Americi, ja jedva cekam!!!


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 13:40:00   
Amelaa RR
Inace nikad nisam gledala serije...ali ova 1001 noc je mrakkkkkkk i taman ima termin kad meni odg..tako da cu svaku noc da se odmaram uz nju....user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 13:40:45   
lila25
najvise gledam program zona reality volim njihove emisije sad rijetko stignem pogledati sto zapocnem ali Women doctor mi je omiljena.

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 13:42:59   
henna ze
jao dobicu otkaz od muza zbog Seherzade..ja gledam na rtl televitiji evo ja mislim 10. epizoda.i nijedna mi nije masila..jer mi se pravo svidja..Istanbul i sve to...
ali 200 epizoda..ako se neki muz kao anoniman javi na temi problemi u braku...to je onda moj..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 13:50:57   
mala86
IZVORNA PORUKA: henna ze

jao dobicu otkaz od muza zbog Seherzade..ja gledam na rtl televitiji evo ja mislim 10. epizoda.i nijedna mi nije masila..jer mi se pravo svidja..Istanbul i sve to...
ali 200 epizoda..ako se neki muz kao anoniman javi na temi problemi u braku...to je onda moj..


u na rtl televiziji?kojoj?hrvatskoj?

i ja sam pocela sa 1001 noci,odem u sobu taj satak(kofol uspavljivam malca user posted image user posted image user posted image )i na miru odgledam,valjda necu i mm navuc

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 13:52:45   
M kao Mama
Bogami ja evo dvije noci posadim svekrvu u fotelju, dragog na dvosjed, a ja i L na trsojed i svi gledamo, sinoc su dobili i cips i nema da se zale, kakav otkaz bona okreci mlin na svoju vodu, hahah

nego kad si vec kod 10 mogla si nam malo prepricati, ja sam na pola gledala, kada je proslava Nove godine bila, uh svasta se izdesavalo,

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 13:56:16   
mala86
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Bogami ja evo dvije noci posadim svekrvu u fotelju, dragog na dvosjed, a ja i L na trsojed i svi gledamo, sinoc su dobili i cips i nema da se zale, kakav otkaz bona okreci mlin na svoju vodu, hahah

nego kad si vec kod 10 mogla si nam malo prepricati, ja sam na pola gledala, kada je proslava Nove godine bila, uh svasta se izdesavalo,


ja ovo ne smijem citat,nece mi bit zanimljivo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 14:11:46   
henna ze
haha salim se ja...ja sam malo sentimentalno vezana za taj Istanbul moj to muz zna, pa hajd nikad u ivotu nisam gledala safunicu sem Esmeralde...i da gledam na hrvatskoj rtl televiziji
jel sigurno hocete..ihh pa svasta se desilo..Kan se izljecio..Seherzada i Onur isli u dubai, on joj ponudio 300 000 za jo jednu noc..Kerim i Onur se posvadjali jer se  i Kerim zaljubio u nju..a ona snaha Fusun nosi jadna zensko dijete..sva se razocarala..pa udri u plac..a kaze deda..pa sta i zensko je dijete sto bona places mladi ste bice jos djece..ja umrla od smijeha..jest je utjesio...
sinoc je Seherzada bila na nekoj humanitarnoj veceri za djecu oboljelu od leukemije..bila i Onurova majka..sutradan je prepoznala, a Seherzada i dalje krije da ima sina...
joj kave oci ima onaj Onur..a i Sehka je lijepa..eto...zene...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 14:19:02   
M kao Mama
Jata, to znam, a Bogati jel provedna ona no sa Onurom i dobil pare od njega ili od dede,

e ja sam gledala kada onaj dedin sin ima ljubavnicu, mo mislit, a ona ludaa snaha haman nervi slom dobila jer dedo sada voli malog i hoce i njemu bogatsva da ostavi, , a za N. Godinu je onaj Kerim plesao sa Seherzadom i poklonio joj neke skupocjene nausnice, Onur se naljutio helem, belaj.

I u Dolini sunca bila sam zaljubljena u Andriju, a sada imam novu simpatiju, Kerima, jel se tako zove, kako je lep, a jojojouser posted image user posted image

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 14:23:16   
malena27 RR
i ja sam izgleda buduci ovisnik o 1001 noci user posted image user posted image user posted image user posted image  
sta bi henna, pricaj?! je li bi seherzada sa onurom za 150 000 $?



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 14:26:11   
M kao Mama
Sad je bas morala da ode kad je najzanimljivije, malena gledaj seriju, neces se pokajati, sasvim je drugacija od standardnih spanskih limunada,


(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 14:28:25   
malena27 RR
zafrka se sto nisam pocela na rtl-u da gledam user posted image user posted image user posted image user posted image   nego na hayatu...a termin na obje tv stanice isti user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 14:30:01   
DM
Hajde neka mi neko pošalje na pp kad je prikazuju na hayatu i sadržaj dosadašnjih epizoda, pa da se i ja navučemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *