|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 14:30:55   
henna ze
ma jeste bila je..u nekom hotelu on donio novac u torbi..hmmhtio je biti grub al kad je stao pred nju, meni se krv u venama zaledila...hmm al nisu prikazali dalje...bas su bezobrazni...al nije htjela za 300 000 kad je ponudio u dubaiju..pa se sad izvinjava...al je puko ko lajsna...
uhh a meni se simptija onaj onur...uhhh ja kolikse mu oci plave...da naslijedih od mame i ja bi imala iste..haha..ma zene moje..ja sam nadrogirana..al razlika na digitalnoj i na hayatu haos...da vidite koji zvuk i koja slika,,bolji prevod...ko nebo i zemlja..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 14:33:08   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

i ja sam izgleda buduci ovisnik o 1001 noci user posted image user posted image user posted image user posted image  
sta bi henna, pricaj?! je li bi seherzada sa onurom za 150 000 $?



tamo u Srbiji uveliko se gleda i jedna je od najpopularnijih sreija,tamo je vec pri kraju jos par epizoda gledala sam dvije i mogu vam reci da je potpuno kao i spanka serija samo sto se radnja zbiva u Turskoj pa ona se narod zavarava da nije kao spanska a upravo jeste tako da ne gedam a da spica naslov mami mami znaju oni kako da privucu gledanostuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 14:35:44   
malena27 RR
nemojte samo prepricavati sta se desava iz epizode u epizodu, pliiiiz...posebno ne kraj user posted image  



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 14:38:22   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

nemojte samo prepricavati sta se desava iz epizode u epizodu, pliiiiz...posebno ne kraj user posted image  



user posted image user posted image ne brini ja i ne znam sta se sve desava samo kazem ta se tamo gleda pa su ko fol bili u Srbiju imali interviju mislim ovi glavni glumci to se gleda bas a ja iskreno nemam zivaca da sjedim na jedno mjestouser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 14:43:58   
henna ze
zene drage..posto pisem ovdje o sapunicama, jel se sjeca koja od vas Esmeralde one jadne sto je bila slijepa..ne znam jel ovo moj blam il nije al da vam ispricam:
1999 otisla ja u Istanbul na operaciju skidanja diotprije..ulazim u op salu doktor mi dao ruku jer sam imala toliko visoku dioptriju da samostalno nisam mogla hodati (haman napola slijepa)..zavrsilo se to izlazim ja, moja mama uplakana pritrcava meni daje mi ruku da mi pomogne da dodjem do fotelje, a ja njoj mama ne moras bona ja sam ti sad ko Esmeralda..vidim ja hodat, vidim i tebeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 14:47:21   
malena27 RR
znas li ti henna da su ljudi iz Babina (selo u okolici Zenice) skupljali pare da pomognu platiti Esmeraldi operaciju?
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 14:47:58   
Dida79
Na anketi sam vec napisala da odavno nisam pratila neku seriju...ali sve mi se cini zbog 1001 noci cu morati na odvikavanje samo sssss i mm gleda user posted image user posted image user posted image

Serija je vrh ja se zamalo ne onesvjestih na sinocnji kraj user posted image
Ovo sam nasla na jednoj stranici pa sam morala Copy paste

Uverljivo doaravajui lik eherezade, hrabre i portvovane majke, mlada ali ve afirmisana turska pozorina i filmska glumica Berguzar Korel (1982) osvojila je gledaoce Srbije i regiona. Njenom armu nije uspeo da odoli ni glavni glumac Halit Ergenc (1970), koji se u nju zaljubio tokom snimanja. Iako su oboje bili u emotivnim vezama, njihova ljubav pobedila je sve prepreke. Krunisana je brakom i roenjem sina Alija. Romansa iz serije nastavljena je u stvarnom ivotu.
user posted image user posted image user posted image user posted image

Predivni su
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 14:48:35   
Dida79

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

znas li ti henna da su ljudi iz Babina (selo u okolici Zenice) skupljali pare da pomognu platiti Esmeraldi operaciju?
user posted image user posted image user posted image


Aj majko moja user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 14:49:48   
koka i po
jesu bona dido, ziva istina user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 14:53:30   
M kao Mama
E, Hena super, tebo Onur , meni Kerim i svi zadovoljni, ostalim nema nista jer ne prate od pocetka, hahahahah

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 14:54:00   
Dida79
Suze mi na oci krenule kad sam procitala za Esmeraldu user posted image user posted image user posted image

Pa sta bi skupiseli pare user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 14:55:16   
koka i po
skupile lole i zbrisale s lovom user posted image ...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 14:56:51   
henna ze
a jeste  pa ja sam iz Zenice..sjecam se ja toga..ko i Esmeralde...majko mila..nije izvala..
hmmm ma nista meni haman od onura..zeznu me ova Seherzada i u pravom zivotu..reko ako mi cojek da otkaz ja cu njega potrazit..kad me vidi hej ma ima da zaboravi sve telenovele..a eto imam i iskustva sa Esmeraldom...user posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 14:57:30   
malena27 RR
ja samo pricam sto sam ja cula user posted image user posted image user posted image user posted image   ne znam sta bi na kraju s parama user posted image user posted image user posted image user posted image   
meni je vala najljepsi bio najsladji Hose Armando iz Esmeralde- isti mm user posted image user posted image user posted image  

a ovi turci mi nisu bas nesto...



< Poruku je uredio malena27 RR -- 1.9.2010 14:58:45 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 15:03:09   
henna ze
kad se sjetim kako su svi furali siske ko u Esmeralde...a jooooooooooj...
ihh nisu nesto...samo mogu vam reci da su pravo dobre slike Istanbula u seriji, ahh lako od lijepog napraviti lijepe slike..vidjecete u jednoj epizodu obratite paznju kad Onur i Seherzada piju kafu a vide se oni svi mostovi i pola Istanbula, da ti dah stane...


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 15:49:20   
Latinka
Nisam odavno gledala neku sapunicu, ali i ja se prijavljujem kao ovisnica "1001 noci" user posted image
Sto se tice muskih u ovoj seriji, Onur bas i nije nesto lijep, ali je nevjerovatno sarmantan i harizmatican. Kad kazem nevjerovatno, to bas i mislim (da me MM ne cuje)user posted image

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 15:53:58   
M kao Mama
Pa, sve ovo i pisem i govorim u nadi da memuz ne cuje, hahahaha, Onur ima prelijepe oci i pogled od kojeg se ledi krv u zilama,dok Kerim je sarmantan i nasmijan stalno, i odaje utisak da mu je sve svejedno u zivotu, jedan je maco men, a drugi zavodnik

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 16:05:40   
Nedi
IZVORNA PORUKA: malena27 RR

ja samo pricam sto sam ja cula user posted image user posted image user posted image user posted image   ne znam sta bi na kraju s parama user posted image user posted image user posted image user posted image   
meni je vala najljepsi bio najsladji Hose Armando iz Esmeralde- isti mm user posted image user posted image user posted image  

a ovi turci mi nisu bas nesto...




I meni...a ovu šeherzadu još nisam gledala


< Poruku je uredio Nedi -- 1.9.2010 16:06:02 >

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 16:08:35   
Visnja RR
a na kom kanalu su vam te 1001 noci?
ja tek sad dobih TV1

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 16:10:29   
Dida79
Ntv Hayat u 20 h

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 16:13:16   
dzeni_nl
i ja se prijavljujem kao ovisnik 1001 noci. samo sto ja nemam nasih kanala, pa moram da skidam sa torrenta. ali nije mi ni to tesko, odmah u komadu odgledam po 5-6 epizoda.

al sto se isplacem, a sve se krijem da me mm nevidi ruzit ce me jos ovaku trudnu.user posted image ma za cijelu se trudnocu nisam isplakala ko za ovih nekoliko epizoda.

al ima i smjesnih scena, narocito sa starim i snahom.




_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 16:26:50   
Visnja RR
ajd mozda pogledam veceras ako mi asja dozvoli od Fifi, Pocoya, jagodice bobice, mede ruperta... i sl... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 16:28:55   
Trnoruzica

IZVORNA PORUKA: henna ze

jao dobicu otkaz od muza zbog Seherzade..ja gledam na rtl televitiji evo ja mislim 10. epizoda.i nijedna mi nije masila..jer mi se pravo svidja..Istanbul i sve to...
ali 200 epizoda..ako se neki muz kao anoniman javi na temi problemi u braku...to je onda moj..


Nije 200 epizoda, epizoda je 90, po 90 minuta. Ali mi je serija predobra user posted image user posted image I zaljubila sam se user posted image

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 16:31:08   
Hanady RR
e i ja ću je gledat vala....
a jel večeras prva il je već počela na hajatu

ja sam u nedelju na tv1 nakon centralnog dnevnika gledla divnu seriju 1 epizodu Posljednji balkanski beg...al avja ja nemam pojma kad je naredna epizodauser posted image
jel neko zna.....

ja inače ne pratim serije...
samo sam jednu pratila na fax-u dok sam bila gaviota.kafa sa okusom žene...
i znam dobro pošto su mi predavanja bila od 14,00 nisma stizala navečer u 7.5 da je gledam pa mi mama onda snimi...user posted image user posted image user posted image
užasssssssss kako znaju zarazitit

a ovako sad volim pogledati dr.housa, CSI itd...al ne da pratim nego nako usput kad naletim na njih.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
1.9.2010 16:44:02   
Trnoruzica
Hanady, veceras je treca epizoda, ali imate na you tube-u, pa mozete pogledati

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *