|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
25.11.2008 13:58:08   
mnn
karamela, kako fino....joj pojela bih tonu čokolade ali nesmijem zbog bebeuser posted image user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
25.11.2008 14:34:25   
tea lana
Ja obozavam boje na zidovima,bijelo me asocira na bolnice pa bjezim od bijele boje.Kod nas je ljubicasta boja u dnevnom jer je garnitura lila a tepih bijel.Kuhinja i kupatilo su plavi,spavaca soba roza trpezarija i hodnici su malo jaca narandjasta.Inace svaka soba je prema namjestaju i tepihu krecena.A aBd na proljece nova garnitura ista kao ova samo boje kivija ona zelena i zidovi idu u zuto.Jedino sto cu tada morati neke druge zavjese,ove sad bijele sa lila.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
26.11.2008 19:36:22   
Aquarius
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR
mislim u spavacoj jedan zid okreciti bijelo smedjom kombinacijom..tj:napravit cu sebi sablon krug i okreciti bijeli zid i po njemu
smede krugove..sta vi mislite


Možeš li mi reći od čega praviš šablone? Karton ili bilo koji papir će se skvasiti. Plastiku je teško izrezati.  Našla sam nekih lijepih skica ali na šta da ih precrtam da ih mogu koristiti prilikom krečenja?

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
30.11.2008 21:32:31   
Nunichi
Amelaa RR vidim da se raspitujes za tapete...evo ti stranica pa pogledaj,mozes i naruciti.Imaju i cijene i dostavu. Mada sve su puno ljepse uzivo. user posted image
www.tapete.ba

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 8:59:36   
saso
Podizem malo temu...krecemo za koji dan u proljetno krecenje.Htjela bih kuhinju i dnevnu sobu u boju breskve ali sam malo nesigurna kako bi sve to ispalo posto smo muz i ja sami svoji majstori user posted image .Dali neko ima iskustvo s tom bojom ili ako imate sliku stana u toj boji postavite...user posted image

_____________________________

"Najusamljenije mjesto na svijetu je ljudsko srce u kojem nema ljubavi."

Kikica - mamino malo pile :)


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 9:31:39   
M kao Mama
Saso svake godine muž, ja i moja kćer mješamo boje, ispadnu uvijek super boje, prvi put smo baš mutili tu boju breskve i bila je odlična, bitno je samo da kupiš dosta onih tonera i da se daj u akciju, za majlo jaču boju breskve trebaju ti dva crvena dva narančasta i jedan oker, mada, probaj na maloj nekoj količini mješati i vidjet ćeš, sve je stvar igre i mašte.

(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 10:48:06   
Hannan
Slazem se sa Almom, ja sam mijesala jabuka zelenu boju, prvo skroz malo da dobijes osjecaj koliko cega.Samo, problem je ako ti slucajno zafali boje ponovo porefiti istu nijansu, zato obavezno pravi malo vecu kolicinu nego bi ti trebala.
Mislim da boja breskve ne bi bila puno skuplja od bijele n ida je kupis u onim radnjama koje mijesaju boju, jer nije jaka i tamna boja i ne ide puno "boje" tako da je i cijena manja.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 10:53:07   
palachinken
Ja sam inače sam-svoj-majstor mutila boje, pa kupujem one dip tonere isl a s njima uvijek dobijem neku pastelnu nijasu boje (da se razumijemo, ja ne volim te pastelne blijede boje, radije okrečimo cijelu sobu u bijelu ili svijetlo krem a jedan zid u intenzivnu boju) da bi nedavno otišla tamo gdje imaju onaj stroj za miješanje boja, uzela ton kartu izabrala boju i on mi izbacio cijenu - 4x jeftinije nego bih potrošila na tonere, savršeno umiješana boja kakvu sam željela. I ako zafali, samo odem opet da mi zamiješa.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 10:58:13   
M kao Mama
Joj, palačinkice koja je to firma, daj mi broj ljubim te, kod nas je ovdje to prije 6 godina bilo pravko skupo, tako da smo mi samo zamješali boje, hahahahaha. Pa ove godine ponovo krečenje, nije zenica preko svijeta

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 11:02:37   
palachinken
Almy user posted image Ja sam bojila jedan zid u ubijenu plavu, to je 2l bijele boje + 2,5km tonera user posted image A da sam kupovala one dipije, trebala bi mi makar 2 plava i jedan crni, a svaki po 3km.
A opet ako hoćeš neku super jarku boju, tipa prava crvena, ta će te doći dosta skuplje, jer koriste fasadne boje da bi dobili taj intenzitet.
Elem, ja sam farbala i jupol trendi bojama, to su one već gotove boje, crvena, zelena, breskva i još neke i super su, a perive.


< Poruku je uredio palachinken -- 23.6.2011 11:03:18 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 11:05:16   
saso
Hvala na odgovorima,ma i ja sam mislila da mi oni zamjesaju,da ja ne petljam oko togauser posted image ,nego muce me drugi problemi...ostavila bih plafon u bijeloj boji,e u tom slucaju bih morala stavljet one trake da odvojim boju zida i plafona,e nisam sigurna kako da to uradim,kako da zalijepim a da ne odlijepim i boju kad budem skidala,strah me i samog efekta boje iako smo mislili samo blagu boju breskve,sve nam je u bijelom godinama i malo me strah kako ce to sve izgledati u drugoj nijansi [sm=zmeden2.gif) a volila bih malo promjene

_____________________________

"Najusamljenije mjesto na svijetu je ljudsko srce u kojem nema ljubavi."

Kikica - mamino malo pile :)


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 11:08:09   
M kao Mama
Ma, ne boj se bit će super, te trake su odlična stvar, i kod mene je tako, samo što su kod mene zidovi od plafona odvojeni onim ukrasnim trakama koje bojim u bijelo također.

Uh, jedva čekam da promjenim izgled, aaaaaa,

(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 11:09:15   
palachinken
Ne brini se, te papirne trake što se kupuju maksuz za krečenje neće ništa učiniti boji, samo ih skini odmah čim završite krečenje. Možeš ih lijepiti po plafonu ili po vrhu zida ako hoćeš da imaš bijeli rub. Meni je ova prva opcija bolja, jer vizuelno povisi prostoriju.
Breskva ti je baš dobra prva boja za promjenu, blaga, neutralna, a začas ćete se naviknuti na nju. Evo i nama na forumu više ne smeta user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 11:27:54   
saso
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Najusamljenije mjesto na svijetu je ljudsko srce u kojem nema ljubavi."

Kikica - mamino malo pile :)


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 11:46:45   
henna ze
i ja sam kupila gotove boje..i imam tu breskvastu..ja sam miješala onde u onoj prodavnici boja gdje nekad bila halal mesnica..i platila sam 3 KM na cijelu kantu..dakle kupila 15 l bijele boje i + 3 KM platila da mi on umiješa to na onoj spravi ja izabrala boju iz kataloga. i zapisao mi šifru..sad ako mi treba samo odem..
tako isto i onu za dnevnu sobu..sve ukupno me izašlo 6 KM..skuplje od bijele boje

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 11:49:02   
henna ze
a ako šta zabrljaš izmedju plafona i zida hekneš one lajsne od stiropola..one su pravo jeftine...samo ih zalijepiš..ja to kupila..ali mi čiko pravo lijepo okrečio...i bez one široke linije ..pa ih nisam ni zalijepila..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 11:52:12   
palachinken
E da,ovo što henna spominje, to je jupolov mix centar, mama alma ima na jupolovoj stranici spisak svih njihovih mix centara, pa nadji sebi najbliži.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 12:00:33   
DM
Evo ovako sam ja to uradila u trpezariji-sa trakama oblijepila dio koji san htjela okrečiti!
KLIK


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 12:13:13   
henna ze
user posted image

ovako je ispalo kod mene

< Poruku je uredio henna ze -- 23.6.2011 12:15:40 >


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 12:50:03   
saso
doublemum i henna ze ovo je super. Kod henne je cak malo blaza varijanta bar tako izgleda i to je ta boja kojom bih htjela a ne smijem da predjem ove moje zidove user posted image kukavicauser posted image

_____________________________

"Najusamljenije mjesto na svijetu je ljudsko srce u kojem nema ljubavi."

Kikica - mamino malo pile :)


(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 13:29:02   
Hannan
Jaoj Saso, sta mozes izgubiti???? JEdino kantu jupola i vremena...ako ne valja prekrcis ponovo :)
Ja sam sigurna da ce biti dobro,neki dan sam bila kod mog amidze cijeli zivot imaju bijele zidove i konacno nabacili bojicu, nevjerovatno koliko je soba drugacija,ljepsa, toplija ja se odusevila.
Ja isto jedva cekam da okrecim, samo sto cu ja vjerovatno u bijelo :)jer je godinama u bojama, uvijek neka druga tako da ce mi biti promjena, eventualno koju crtu preko zida.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 13:32:42   
koka i po
moji su svi u boji user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 13:33:42   
palachinken
IZVORNA PORUKA: koka i po

moji su svi u boji user posted image


Isto user posted image Ne volim bijele zidove, isto mi ambulanta user posted image Eto makar nek je krem, samo nek nije bijelo


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 13:34:44   
koka i po
IZVORNA PORUKA: palachinken

IZVORNA PORUKA: koka i po

moji su svi u boji user posted image


Isto user posted image Ne volim bijele zidove, isto mi ambulanta user posted image Eto makar nek je krem, samo nek nije bijelo



kod mene mejtef original user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 74
   [Obrisana poruka]
23.6.2011 13:37:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *