|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 14:01:24   
palachinken
Pa možda im je spavaća soba user posted image Vrlo inspirativna boja hihiih


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 14:23:02   
DM
saso hvala-u mene je ovo zid utrpezariji, a nasuprot njega je dnevna soba, i sve ostalo je bijelo, zato smo stavili malo intezivniju boju


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 22:26:45   
Medić*
Evo naseg zida u dnevnoj sobi, inace su tepisi u ovim bojama za zida. Ovo je tapeta a moze se i crtati, naravno ko umije. Ovo je muz radio. Inace volim zelenu i dinja boju, pa ce tako u mom domu jednoga dana biti sarenih zidova. 

user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 22:30:58   
teacher75
ja ne volim bijele zidove nikako, svi su nam u boji- hodnik- zelena, kupatilo-plava, wc-pink, dnevna- banana zuta i jedan zid cigla crvena, spavaca je sada nesto kao boja breskve ali ce biti lavanda uskoro, jedino je kuhinja skoro pa bijela- malo je sivkasta

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 22:32:32   
Visnja RR
cijeli moj novi stan ce biti u bojama...
evo kuhinje


user posted image
user posted image

ovdje je narandzasta ispala vise zuta al to je samo na fotki

sve druge prostorije ce biti kombinacija boja: breskve i pistacija... a asjina soba ce biti u pink, ljubicastoj, zelenoj i plavoj

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
23.6.2011 23:16:16   
Anoniman
Joj sto volim ove teme o uredjenju domauser posted image


I ja volim boje.
Kod nas je dj. u roze varijanti (tapeta i roze zid), dnevna je bijela sa jednim zidom u tapeti(prije je bio taj zid boja bijele kafe), spavaca bijela sa jednim zidom jarko crvena i takav je i istureni dio plafona.

Voplim kada ljudi daju signale kakvi su, bez da ih i upoznas...svojim stilom odijevanja ili uredjenjem doma.

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
24.6.2011 8:05:15   
saso
Ipak sam odlucila,necu bojit sve,bojim dva zida u dnevnom boravku,dosta od mene user posted image Visnja svidjaju mi se te kombinacije boja,super izgleda user posted image

_____________________________

"Najusamljenije mjesto na svijetu je ljudsko srce u kojem nema ljubavi."

Kikica - mamino malo pile :)


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
1.7.2011 1:34:24   
Lalana
Kad vec krecimo palo nam je na pamet promijeniti jednu stranu zida u drugu boju, obzirom na zavjese i pod odlucili smo boju bez, ili blago narandzasta. MM je kupio toner na kojem pise da je boje yellow oxid, i tvrdi da ce od toga izaci ta boja, koliko bocica tonera treba da se dobije boja, da li je uopste moguce od te yellow oxid napraviti bez ili blago narandzastu.
Trazila sam svasta na netu ali sam se na kraju zapetljala, pojma nemam.
Ako ima neko iskustva i znanja, molim da napiseuser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
1.7.2011 11:01:25   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Lalana

Kad vec krecimo palo nam je na pamet promijeniti jednu stranu zida u drugu boju, obzirom na zavjese i pod odlucili smo boju bez, ili blago narandzasta. MM je kupio toner na kojem pise da je boje yellow oxid, i tvrdi da ce od toga izaci ta boja, koliko bocica tonera treba da se dobije boja, da li je uopste moguce od te yellow oxid napraviti bez ili blago narandzastu.
Trazila sam svasta na netu ali sam se na kraju zapetljala, pojma nemam.
Ako ima neko iskustva i znanja, molim da napiseuser posted image


Mnogo je lakse bojiti ako kupis odgovarajucu kolicinu vec pripremljene boje.
Dobit ces i broj nijanse, za naredne kupovine.

Jeftinije je kad se kupuju bocice boje koje se dodaju u bijelu.
U Sa. te bocice kostaju 2 KM.
U bijelu boju postepeno dodajes tu "toner" boju stalno mijesajuci.
Problem je u tome sto je tesko praviti "nijanse".

Ako si kupila zutu boju, a zelis narancastu, moras dodati i malu kolicinu crvene.
Za pistacij zelenu, ja sam mijesala zutu i zelenu.

Pazi i na cinjenicu da ce boja biti mnogo, mnogo svjjetlija kad se zidovi osuse.

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
1.7.2011 20:22:51   
Lalana

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: Lalana

Kad vec krecimo palo nam je na pamet promijeniti jednu stranu zida u drugu boju, obzirom na zavjese i pod odlucili smo boju bez, ili blago narandzasta. MM je kupio toner na kojem pise da je boje yellow oxid, i tvrdi da ce od toga izaci ta boja, koliko bocica tonera treba da se dobije boja, da li je uopste moguce od te yellow oxid napraviti bez ili blago narandzastu.
Trazila sam svasta na netu ali sam se na kraju zapetljala, pojma nemam.
Ako ima neko iskustva i znanja, molim da napiseuser posted image




Jeftinije je kad se kupuju bocice boje koje se dodaju u bijelu.
U Sa. te bocice kostaju 2 KM.
U bijelu boju postepeno dodajes tu "toner" boju stalno mijesajuci.
Problem je u tome sto je tesko praviti "nijanse".

Ako si kupila zutu boju, a zelis narancastu, moras dodati i malu kolicinu crvene.
Za pistacij zelenu, ja sam mijesala zutu i zelenu.

Pazi i na cinjenicu da ce boja biti mnogo, mnogo svjjetlija kad se zidovi osuse.


Hvala ti tajrauser posted image
Sve je islo mnogo jednostsavnije nego sam ocekivala, obojili smo samo jedan zid u breskva boju cini mi se ista nijansa kao ova nasa na forumu, a dobili smo je tako sto smo u 3l bijele farbe stavili 100 ml yellow oxid boje i sve je islo odlicno, kad smo tek zavrsili izgledalo je sareno, ali se veoma brzo osusilo i prezadovoljna sam.user posted image A koliko smo se samo bojali na sta ce sve to izaci jer smo 100 godina samo bijelom, ali sad sam se bas ohrabrila, posebno sto je ista cijena, jedan toner od 100 ml kosta manje od 3 KM, ostalo bi svakako platili i da je samo bijela.user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
1.7.2011 21:44:04   
koka i po
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

cijeli moj novi stan ce biti u bojama...
evo kuhinje


user posted image
user posted image

ovdje je narandzasta ispala vise zuta al to je samo na fotki

sve druge prostorije ce biti kombinacija boja: breskve i pistacija... a asjina soba ce biti u pink, ljubicastoj, zelenoj i plavoj



lijepo lijepo...ali ja ipak vise volim blaze nijanse user posted image ..
sretno u novom domu user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
2.7.2011 11:28:43   
Nunny
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Joj sto volim ove teme o uredjenju domauser posted image


I ja volim boje.
Kod nas je dj. u roze varijanti (tapeta i roze zid), dnevna je bijela sa jednim zidom u tapeti(prije je bio taj zid boja bijele kafe), spavaca bijela sa jednim zidom jarko crvena i takav je i istureni dio plafona.

Voplim kada ljudi daju signale kakvi su, bez da ih i upoznas...svojim stilom odijevanja ili uredjenjem doma.


potpisujem...ja pravo volim uredjivati stan...volim promjene kod nas je prije db bio u boji breskve stim da je jedan zid bio tamniji...a sada jsu bjeli a na jednom ziu je reflektirajuca tapeta biserno bjela sa viktorijanskim motivom...iskreno "narandzasta" boja mi je dojadila pa smo se ovaj put odlucili za neutralne boje, zemljane tonove i zelenu...


smatram da treba uloziti truda u uredjenje stana...pritom ne mislim na velika novcana ulaganja...samo na malo maste.. tri , cetri kantice boje, koja slika ili vaza mogu uciniti cuda... par ukrasnih kutija za sklanjanje onih sitnica koje se stalno povlace po stanu... reorganiziranje plakara i bacanje nepotrebnih stvari...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
2.7.2011 11:34:54   
Anoniman
Kod mene su trenutno bijeli zidovi jer imam crvene tepihe i tamno smedju sofu, ali sam zato malo osvjezila sa svijecama u boji , ramovima za slike i zidim naljepnicama ...Takodje mislim da treba samo malo maste i truda...

(odgovor članu Nunny)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
2.7.2011 11:35:17   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Nunny

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Joj sto volim ove teme o uredjenju domauser posted image


I ja volim boje.
Kod nas je dj. u roze varijanti (tapeta i roze zid), dnevna je bijela sa jednim zidom u tapeti(prije je bio taj zid boja bijele kafe), spavaca bijela sa jednim zidom jarko crvena i takav je i istureni dio plafona.

Voplim kada ljudi daju signale kakvi su, bez da ih i upoznas...svojim stilom odijevanja ili uredjenjem doma.


potpisujem...ja pravo volim uredjivati stan...volim promjene kod nas je prije db bio u boji breskve stim da je jedan zid bio tamniji...a sada jsu bjeli a na jednom ziu je reflektirajuca tapeta biserno bjela sa viktorijanskim motivom...iskreno "narandzasta" boja mi je dojadila pa smo se ovaj put odlucili za neutralne boje, zemljane tonove i zelenu...


smatram da treba uloziti truda u uredjenje stana...pritom ne mislim na velika novcana ulaganja...samo na malo maste.. tri , cetri kantice boje, koja slika ili vaza mogu uciniti cuda... par ukrasnih kutija za sklanjanje onih sitnica koje se stalno povlace po stanu... reorganiziranje plakara i bacanje nepotrebnih stvari...user posted image user posted image user posted image



Najbitnije! Moji i muževi roditelji, valjda od rata, imaju sidrom hrčaka. Samo navlače, ništa se ne baca i toliko smeća je po kući da je to strašno. Što je najgore, primjetila sam kod sebe da pomalo bacam na tu stranu user posted image tTrebam se zaletit pa sve pobacat ili razdijelit.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
2.7.2011 11:43:51   
Nunny
jednom sam na travel-u gledala buried alive...moze svasta vrijedno da se nadje kad krene da se kopa user posted image user posted image user posted image
nista draga bacaj prije nego sto te zatrpa..


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
2.7.2011 12:27:01   
Anoniman
Ja ništa ne volim skupljati, niti imam gdje
za čas ja skupim višak i dam nekome ne volim da imam ništa što ne koristim...odkad mamu navraćam da joj sklonim heklanje, figurice, kristalne čaše i gobleneuser posted image ali neda to ona nikakouser posted image

a što se tiče zidova u boji volim samo detalje ili jedan zid neke boje u skladu sa namještajem...volim crtanje po zidu i tapete ali i to tako da bijela preovladava

inače za mene je crno-bijeli svijet vrhuser posted image

(odgovor članu Nunny)
  Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
19.9.2011 12:39:33   
Mila_80
eh ovako, treba mi savjet, ideja, bilo šta jer sam ja skroz bez idejeuser posted image
situacija je sljedeća: trebam da kupim trpezarijski stol i stolice našla sam sve samo još da odaberem boju stolica...trezarijski stol i stolice će biti u sklopu dnevnog boravka a u njemu je bijeli kožni ugao, pod je hrastov parket...planirala sam ljubičaste trpezarijske stolice i crni stol ali sad mi je problem što ne znam kojom bojom da okrečim zidove u toj dnevnoj sobi a da odgovaraju tim ljubičastim stolicama i bijelom ugluuser posted image user posted image ...pomozite ...svaki savjet je dobrodošao

_____________________________

ESMA-to mi je ljubav-05.07.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
19.9.2011 12:50:00   
Blue rose RR
Svaka naša sugestija bi bila možda "fula u izboru boje" s obzirom da ne znamo ton tvojih ljubičastih stolica.
Moj ti je savjet da negdje nađeš one ton karte (ima ih svaka radnja koja prodaje farbe) i uporedi svoju ljubičastu nijansu sa farbama koje bi po tvom bile kompatibilne sa bojom zidova.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
19.9.2011 12:52:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mila_80

eh ovako, treba mi savjet, ideja, bilo šta jer sam ja skroz bez idejeuser posted image
situacija je sljedeća: trebam da kupim trpezarijski stol i stolice našla sam sve samo još da odaberem boju stolica...trezarijski stol i stolice će biti u sklopu dnevnog boravka a u njemu je bijeli kožni ugao, pod je hrastov parket...planirala sam ljubičaste trpezarijske stolice i crni stol ali sad mi je problem što ne znam kojom bojom da okrečim zidove u toj dnevnoj sobi a da odgovaraju tim ljubičastim stolicama i bijelom ugluuser posted image user posted image ...pomozite ...svaki savjet je dobrodošao
A meni "na prvu"  ispade slika u glavi-3 bijela zida, a jedan zid u tapeti(tapeta u boji stolica,neki apstraktni motiv sa primjesama bijele, bez boje...)

(odgovor članu Mila_80)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
19.9.2011 13:05:23   
salmy
IZVORNA PORUKA: Mila_80

eh ovako, treba mi savjet, ideja, bilo šta jer sam ja skroz bez idejeuser posted image
situacija je sljedeća: trebam da kupim trpezarijski stol i stolice našla sam sve samo još da odaberem boju stolica...trezarijski stol i stolice će biti u sklopu dnevnog boravka a u njemu je bijeli kožni ugao, pod je hrastov parket...planirala sam ljubičaste trpezarijske stolice i crni stol ali sad mi je problem što ne znam kojom bojom da okrečim zidove u toj dnevnoj sobi a da odgovaraju tim ljubičastim stolicama i bijelom ugluuser posted image user posted image ...pomozite ...svaki savjet je dobrodošao
Ja bih iskreno ljubicaste stolice zaobisla.Stol crni i  bjele stolice,bjeli zidovi ali bih na  jedan "centralni" zid stavila tapetu u kojoj ce vise preovladavti crna boja,u kombinaciji za bjelom.Ostatak zidova totalno bjeli.Opet su bjeli zidovi postali moderni,boje polako izlaze iz mode(i neka izlaze) tacno mi je vise muka od njih
Bas ljubicaste stolice ne vidim u toj kombinaciji.A ti naravno uradi sta volis

Sretnouser posted image

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
19.9.2011 13:06:10   
Anoniman
A jesu bas neophodne ljubicaste stolice? Mozda da budu bijele sa crnim nogama. Pogledaj ovo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
19.9.2011 13:10:48   
salmy
 ili ovako nesto

user posted image

user posted image

Ma joj ima dezena boli glava

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
19.9.2011 13:12:08   
salmy
 i ova kombinacija je zanimljiva 

user posted image



< Poruku je uredio salmy -- 19.9.2011 13:13:50 >

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
19.9.2011 13:15:05   
muaaa

IZVORNA PORUKA: salmy

ili ovako nesto

user posted image

user posted image

Ma joj ima dezena boli glava


Joj fantazija,volim ovakve zidoveuser posted image


_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
19.9.2011 13:38:27   
Mila_80
jao baš vam hvala na idejama, super ste stvarno user posted image
razmišljam o sljedećoj kombinaciji...jedan zid ( najveći ) naljepiti tapetu u grafitno sivoj boji sa nekim bjelim detaljima, a na bjeli ugao staviti nekoliko ljubičastih jastuka i bjele zavjese sa ljubičastim paravanima i tako nekako uklopiti te ljubičaste stolice koje mi se jako sviđaju baš u toj boji i žao mi odustati od njih ali ko zna imam još malo vremena...uglavnom postaviću slike kad završim da vidite kako je to na kraju ispalo user posted image

_____________________________

ESMA-to mi je ljubav-05.07.2010.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *