|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:20:55   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja mislim da bi uz tvoju facu pristajala jedna bundica :-) 


I subaricauser posted image user posted image


hahahahah što me nasmija al stvarno tako mislim, nekako mi bunde na sexipilne face stoje sexipilno a na tetaste tetasto

< Poruku je uredio veeseelaa -- 21.8.2010 13:21:10 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:21:14   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ma dzaba ...znam da ima lijeph modernih bundi...al bunda i svila u mojoj gardarobi su nezamislivi ... dakle nisam dama rekoh ja user posted image


Vrlo..jasno...zakljucak po Visnji..dama je Vesela...

Eto, vas dvije predstavnice mangupa....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Opetm kazem...kakve veze ima oblacenje, ali nebitno...


dame ne postoje... bar ja ne znam ni jednu (osim oni isceniranih likova sa TV-a)

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:22:08   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Niina

Imam ja cilj....ali smrc user posted image user posted image user posted image user posted image kad je obucem...ono kipi na sve strane i nekada tako skladna haljina, kada je  sada obucem postane trash pravi user posted image user posted image


kupi veći broj, to nema veze s damom! dama ne mora biti zgodna aman


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:22:54   
Niina
Volim ekstra krpice, ali sam taaaaaakoooo daleko od dame....kazu mi tebi su oci na vrh glaveuser posted image user posted image user posted image
Kao da te je ulica odgajalauser posted image user posted image user posted image
Sta cu, valjda se dama radja kao dama...mene su geni malo za..baliuser posted image user posted image


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:22:56   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ma dzaba ...znam da ima lijeph modernih bundi...al bunda i svila u mojoj gardarobi su nezamislivi ... dakle nisam dama rekoh ja user posted image


Vrlo..jasno...zakljucak po Visnji..dama je Vesela...

Eto, vas dvije predstavnice mangupa....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Opetm kazem...kakve veze ima oblacenje, ali nebitno...


dame ne postoje... bar ja ne znam ni jednu (osim oni isceniranih likova sa TV-a)


nemoj tako, ima nas koje se trudimo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:24:46   
Visnja RR
dzaba ti imas taj mangupski sjaj u ocima ... user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:25:43   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Niina

Volim ekstra krpice, ali sam taaaaaakoooo daleko od dame....kazu mi tebi su oci na vrh glaveuser posted image user posted image user posted image
Kao da te je ulica odgajalauser posted image user posted image user posted image
Sta cu, valjda se dama radja kao dama...mene su geni malo za..baliuser posted image user posted image



ma ovisi kakav si život imao, lahko je izigravati snoba kad ti roditelji sve serviraju.... a Boga mi kad zapneš od 18 da radiš, sa svim i svačim se susretneš, još ako si atraktivna žena nema šanse da budeš dama jer ti seljoberi oko tebe ne dozvoljavaju, neki ne razumiju riječ MOLIM i NE ŽELIM dok ga maljem ne pukneš ništa i kako onda ostati ili postati dama????


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:26:23   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

dzaba ti imas taj mangupski sjaj u ocima ... user posted image user posted image


a i dozvolu za pištolj user posted image kakva je to dama???? user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:26:52   
Niina
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Niina

Imam ja cilj....ali smrc user posted image user posted image user posted image user posted image kad je obucem...ono kipi na sve strane i nekada tako skladna haljina, kada je  sada obucem postane trash pravi user posted image user posted image


kupi veći broj, to nema veze s damom! dama ne mora biti zgodna aman



Slazem se, dama je osoba koja se zna ponasati u svim situacijama, ne gubi kontrolu, ukusno, konzervativno se odjeva.
Za mene je dama licemjernost....mozda ce se neki sloziti ili ne ali onaj fake osmjeh na sve, komplimenti i na ono sto joj se svidja i na ono sto joj se ne svidja...grrrrrrrr


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:28:01   
veeseelaa
a konzumira li dama oralni sexuser posted image user posted image e tu sam ga ja onda ispušilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
damski rečeno user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:28:30   
kolacic
Evo da i ja kazem nesto, o damama....

Vidim razlicita misljenja.. evo mogauser posted image

Da dame ne postoje, ne slazem se.
Da postoje one koje se glume dame, to je tacno, kao sto sam navela u prici o svojoj prijateljici.

E sad, razlika je u tome, kako prepoznati glumicu damu  i onu istinsku damu, koja svoj odgoj i kulturu nosi jos od malih nogu, od prve slikovnice koju je dobila, malog princa kojeg je procitala, prvog baleta koji je pogledala,  vrtica u kojem je naucila kulturu govora i izrazavanja, potom doma u kojem je naucila od svojih roditelja kako se trebale ponasati, skole u kojoj je stekla osnovnu naobrazbu, a potom srednjoskolsko i dalje obrazovanje koje zavisi iskljucivo od nje, od njenih ambicija i zelja...
Osoba samosvjesna, samouvjerena, snalazljiva, otresita, vrijedna, cijenjena u drustvu, pametna, okrenuta prema sebi i drugim ljudima, koja slusa ljude prije svega, a isto tako i odgovara na postavljena pitanja bez prepotentnosti, izvjestacene ljubaznosti i skepticnosti, s visoka sto bi rekli, vec vrlo jednostavno i blago, nenametljivo, i sto je najvaznije, i koja ne pati ni od kakvih kompleksa, zivi zivot punim plucima, svoj zivot, ne zamarajuci se hoce li joj neko dati epitet dame...obucena zavisno od raspolozenja, u stikli ili u tenisicama, ali sa stilom koji samo ona ima, nije ikona, nije nedodirljiva, postoji, dakle osoba koja se u drustvu ne istice statusom vec svojom licnoscu, osobnoscu, je jednom rjecju za mene user posted image damauser posted image  

E sad sve sto navodite, da dama ne vice, ne prdi, ne hoda nenasminkana ni stim se ne bih slozila, ona je osoba koja prdi isto kao i sve ostale zene, samo diskretno se povuce u toalet, ako mislite da ona ne vice i ne dernja se kao mangup, to je mozda tacno ali mozda bolji efekat postize odlaskom iz prostorije bez scena nego neka koja vice da je cuje cijeli haustor.. To vam je sve stvar kulture i kucnog odgoja. Ako ste vi naucili ponasati tako, tako ce se i vase dijete sutra ponasati..
I ne mora uopce neko biti dama, bezbeli da ne mora, dovoljno je da se osjeca tako...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:31:10   
veeseelaa
kolačiću kao što rekoh lahko je biti dama kad ti drugi sve serviraju al danas odeš do općine posvadjaš se od portira do službenika jer te zahebavaju

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:32:06   
Niina
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a konzumira li dama oralni sexuser posted image user posted image e tu sam ga ja onda ispušilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
damski rečeno user posted image user posted image




hahahhahahahahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:34:44   
Niina
Od 18te godine dosla iz malog grada, nit znam koga nit znam grad. Sama se snalazila sa gazdama, sa novim ljudima, sa svima onima koji misle da su studentice=blud.....
Oni te nauce zivotu, i ponasanju u skladu s nasim mentalitetom....


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:35:56   
Visnja RR
po toj logici neko sa sela ne moze biti dama... sto bi u svakom slucaju bila diskriminacija...i  to je jedan od razlga sto ne podnosim rijec dama ....
dakle moras ici na balet??? u vrtic??

zar se kultura govora ne uci od roditlja prvo pa tek u vrticu ili skoli????

ma rekoh ja da nisam dama user posted image

btw to o cemu si pisala je jedna uspjesna mlada (a kasnije stara user posted image ) ZENA... sa velikom slovom Z.... tj jedna kavalitetna osoba

< Poruku je uredio Visnja RR -- 21.8.2010 13:37:11 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:38:52   
Niina
Ja sam isla u balet, imala tetu koja me cuvala...bla, bla, bla...sve to nekako....
ALI NISAM DAMA.....jer me zivot naucio kako se moras ophoditi s ljudima kada nemas nekoga u svako doba dana i noci da ti stiti ledja


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:39:56   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

po toj logici neko sa sela ne moze biti dama...


Tako nekako...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:40:42   
sporty mamaa
E jeste se raspisale.... Ko sto Visnja rece imam osjecaj da u nekim postovima citam cosmopolitan, sad ne znam je li to sve prepisano ili iz glave.... Svejedno, ne zanima me kako postati dama, bolje bi bilo da se postavi tema kako u danasnjem svijetu i vremenu ostati kako tako normalanuser posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:46:19   
Skvo RR
Rekla bi jos..dama se radja, a onda se brusi kao dijamant..da postigne puni sjaj..user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:47:11   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Rekla bi jos..dama se radja, a onda se brusi kao dijamant..da postigne puni sjaj..user posted image


teške riječi


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:47:36   
Visnja RR
imas primjer? user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:50:21   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

imas primjer? user posted image


Da, navela sam primjer dame sinoc.....I jos par primjera dama oko mene u razlicitim nijansama...Nazalost, ja nemam "poznate" licnosti kao primjere, jer ih ne poznajem...



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:50:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

E jeste se raspisale.... Ko sto Visnja rece imam osjecaj da u nekim postovima citam cosmopolitan, sad ne znam je li to sve prepisano ili iz glave.... Svejedno, ne zanima me kako postati dama, bolje bi bilo da se postavi tema kako u danasnjem svijetu i vremenu ostati kako tako normalanuser posted image user posted image user posted image user posted image  

Jest, jestuser posted image user posted image user posted image Sta poduzeti kada se na kraju dana podjes trest' ko javorov list? Popusiti jednu, popiti apaurin, otici u shoping, skociti s 12-og ili pak uvaliti djecu muzu i otici citati knjigu(citaj: spavati)?????

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:51:32   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Ja se trenutno mogu sjetiti samo jedne žene za koju mogu reći da je u svakom, ali svakom momentu bila prava dama
rođena je Beograđanka, živjela je u dugo Njemačkoj, a onda ja sa mužem došla u bih...dugo je nisam vidjela i ne znam šta je sa njom...
uvijek besprijekorno dotjerana, sa svojim poznatim parfemom, držanje, način govora (polako, tačno, bez puno oscilacija), stil odijevanja-svojstven, nesvakidašnji a lijep, kad se obraća mlađima ima toplotu u glasu, načitana...na stolu joj je uvijek njena muštikla, posebna pepeljara, posebna šoljica za kafu, otvorena knjiga koju upravo čita, informisana u društvu, politici, modi..o svamu ima stav, uglavnom realan, lijepo te saluša dok govoriš, sa punom pažnjom-kao da pričaš nešto najzanimljivije na svijetu, ima svoje hobije, nikoga ne potcjenjuje, svako za nju ima svoje mjesto koje mu pripada, 100% kontrola emocija, nikada joj nisam vidjela suze, a znam da je bilo momenata kad joj je bilo baš teško.....uh...mogla bih o njoj tri dana pisati, divna divna žena...



Ovo me podsjeca na pokojnu profesoricu Rill...Becka skola..Ja bi rekla da mi je bilo cast poznavati jednu takvu damu.


Ako je neko imao cast da poznaje ovu damu, sigurno ce se sloziti sa mnom.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 13:54:40   
sporty mamaa
ja bih rijeci od skvo protumacila ovsko : To je dakle djevojcia koja se rada u nekoj otmjenoj ili kraljevskoj obitelji, oblaci se uvijek u neku raskosnu odjecu, voza se u kolicima narucenim posebno samo za nju, od najljepsih materijala, svile, zlata... Odgaja se tako da uvijek bude otmjena, kulturna i tiha, ne igra se kao ostala djeca, nego uvijek ima ispunjen dan nekim korisnim aktivnostima... Engleski, njemacki, sati glazbe, klavira, pjevanja, plesanja... Pristojno ponasanje pred gostima, mirno sjedenje za stolom, savrseno "baratanje" priborom za jelo, kulturno odgovaranje na postavljena pitanja itd, itd.... user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *