|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:20:21   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nekoliko balerina koje poznajem nisu primjer a ni uzor ni jednoj maloj djevojcici ... a iskreno predstvaljaju sramotu i zenskom rodu...... valjda zato imam averziju prema tome .... opet kaem ako moje djete bude zeljelo ici ce , al cu bar pripaziti kome dajem djete....



Pa profesionalne balerine, su kao i svaki drugi ljudi u svom poslu...Imas dobre primjere i lose.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:21:40   
acudesa
IZVORNA PORUKA: kolacic

Balet, ples, klizanje, drama, sve vrste umjetnosti su jaako bitni za izgradnju bilo koje licnosti... Dijete koje odrasta na ulici, i dijete koje ide na neku od ovih aktivnosti...ja sam ipak za sve vidove umjetnosti...user posted image  Naravno, bez pritiska, ali s podrskom!!user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
veliko bravo, kolačiću, sve mi se više sviđaš

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:21:48   
Visnja RR
e sad me zanima da li se dama postaje samo ako se ide na balet...a ako se ide na folklor ne user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:22:28   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

e sad me zanima da li se dama postaje samo ako se ide na balet...a ako se ide na folklor ne user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:22:57   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

e sad me zanima da li se dama postaje samo ako se ide na balet...a ako se ide na folklor ne user posted image user posted image


Meni se Visnja sve vise svidja.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:23:52   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Balerina rokoko dize nogu visoko vide joj se bele gace ali ona lijepo skace.... =)

Sorry sto cu ovo reci al ja nevolim balet iz tog razloga sto stvaraju kompleks zenama/curicama...

al balet je veoma lijep gledati... steta samo sto se to tako radi...




Kakav kompleks?user posted image


Moraju biti mrsave kost i koza... cim se udebljaju kilo moraju na dijetu... i tako te...bar ovdje tako... i sto je najgore brzo postanes prestar za balet.... :((

i kao sto Visnja kaze ako bude htijela i zeljela da ide nevidim razlog da joj zabranim... i ja sam isla na ples kad sam bila manja i uzivala u tome...


Ovde pricas i ti o profesionalnim balerinama..ja pricam o baletu za djecu...A kada curica udje u pubertet, tek tada se vidi na osnovu razvoja tijela da li je ona za balet ili nije...tj. presudan je talenat, ali i ovo.
Pa na kraju ako pricamo o profesionalnim balerinama, sportistima svi oni imaju specijalnu ishranu. Ne vidim nista cudno u tome....to je njihov posao.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:25:05   
acudesa
Za belerine, to je opet individualno kakva je koja...
ali od mene veliko poštovanje osobama koje kažu:
-išla sam na balet
-volim slikati
-svirala sam klavir, gitaru, udaraljke, harmoniku
odnosno, osobama koje dodaju sebi aktivnosti u životu koje će im obogatiti ličnost

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:25:31   
kolacic
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: kolacic

Balet, ples, klizanje, drama, sve vrste umjetnosti su jaako bitni za izgradnju bilo koje licnosti... Dijete koje odrasta na ulici, i dijete koje ide na neku od ovih aktivnosti...ja sam ipak za sve vidove umjetnosti...user posted image  Naravno, bez pritiska, ali s podrskom!!user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
veliko bravo, kolačiću, sve mi se više sviđaš


i ti meni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:25:53   
Ilhana RR
ovdje to pocinju rano... znam curice koje su bile bucmaste kojima nije bilo dozvoljeno da idu na balet... radi se o curicama od . 7 i 9 godina... jer ovi ovdje sto su im instruktori za balet zele da djeca nastave i kasnije...

Al kazem sam balet mi je prelijep... i svaka cast onima koji zele da zive pod takvim pritiskom za izgled...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:26:25   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

e sad me zanima da li se dama postaje samo ako se ide na balet...a ako se ide na folklor ne user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
ja išla na folklor...i samo da me vidiš kad se upečim, ko prava dama

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:26:52   
koka i po
malo ste skrenule s teme user posted image  okrenite kormilo....balerine svih zemalja...UJEDINITE SE...user posted image

Illhana ja sam bila najdeblja balerina u klasi i uopše nisam kvarila prosjek user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:26:52   
kolacic
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Za belerine, to je opet individualno kakva je koja...
ali od mene veliko poštovanje osobama koje kažu:
-išla sam na balet
-volim slikati
-svirala sam klavir, gitaru, udaraljke, harmoniku
odnosno, osobama koje dodaju sebi aktivnosti u životu koje će im obogatiti ličnost



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:27:53   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

e sad me zanima da li se dama postaje samo ako se ide na balet...a ako se ide na folklor ne user posted image user posted image


Meni se Visnja sve vise svidja.user posted image

ona se meni ne može više sviđati-palfon je koje ona mjesto ima kod mene...
(uh...samo da mi je premuntati da prizna da dame postojeuser posted image )

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:27:59   
Anushka
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Za belerine, to je opet individualno kakva je koja...
ali od mene veliko poštovanje osobama koje kažu:
-išla sam na balet
-volim slikati
-svirala sam klavir, gitaru, udaraljke, harmoniku
odnosno, osobama koje dodaju sebi aktivnosti u životu koje će im obogatiti ličnost


acudesa, ja svirala klavir, a sad djetetu na sintsajzeru sviram bahauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:29:29   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Za belerine, to je opet individualno kakva je koja...
ali od mene veliko poštovanje osobama koje kažu:
-išla sam na balet
-volim slikati
-svirala sam klavir, gitaru, udaraljke, harmoniku
odnosno, osobama koje dodaju sebi aktivnosti u životu koje će im obogatiti ličnost



ovo i ja volim pravo... i moj babo je nekad svirao sve moguce instrumente... i voli muziku i rekao je da ako treba dace SVE sto ima ako mu unucad budu imalo pokazali intereses za muziku... ja to od njega nisam naslijedila, moj brat je al on uvijek stidan bio i nikad nije htio da se bavi time...

dok sam ja naslijedila njegovu umjetnost jer je i veliki umjetnik... volim umjetnost i uzivam u tome =)

A ja moje djete podrzavam u svemu ako Bog da pa makar i brejkdens htijela da trenira ;) :P

btw, ovdje u svedskoj nepostoje dame... kod njih su svi zene... i vazda meni kazu da to nepostoji kad kazem za neku pacijentkinju da se vidi da je bila dama u zivotu....

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:30:12   
acudesa
IZVORNA PORUKA: kolacic

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Za belerine, to je opet individualno kakva je koja...
ali od mene veliko poštovanje osobama koje kažu:
-išla sam na balet
-volim slikati
-svirala sam klavir, gitaru, udaraljke, harmoniku
odnosno, osobama koje dodaju sebi aktivnosti u životu koje će im obogatiti ličnost



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image ..
hm...opet si mi poznatauser posted image user posted image user posted image
i tebi jedan, milauser posted image ...


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:31:58   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Anushka

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Za belerine, to je opet individualno kakva je koja...
ali od mene veliko poštovanje osobama koje kažu:
-išla sam na balet
-volim slikati
-svirala sam klavir, gitaru, udaraljke, harmoniku
odnosno, osobama koje dodaju sebi aktivnosti u životu koje će im obogatiti ličnost


acudesa, ja svirala klavir, a sad djetetu na sintsajzeru sviram bahauser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nama dalje...to je to...hiljadu puta bolje nego upaliti Fifi (sorry Fifiuser posted image ), pa po cijeli dan

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:32:05   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

e sad me zanima da li se dama postaje samo ako se ide na balet...a ako se ide na folklor ne user posted image user posted image


Meni se Visnja sve vise svidja.user posted image

ona se meni ne može više sviđati-palfon je koje ona mjesto ima kod mene...
(uh...samo da mi je premuntati da prizna da dame postojeuser posted image )


prijo moja draga .... kad bih samo jednu damu vidjela uzivo onda bih promjenila misljenje...al "nije zlaot sve sto sija" tj. ono sto na nekom smatramo "damskim" ne znaci da je to taj bajkoviti lik koji se zove dama user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:33:06   
koka i po
IZVORNA PORUKA: kolacic

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Za belerine, to je opet individualno kakva je koja...
ali od mene veliko poštovanje osobama koje kažu:
-išla sam na balet
-volim slikati
-svirala sam klavir, gitaru, udaraljke, harmoniku
odnosno, osobama koje dodaju sebi aktivnosti u životu koje će im obogatiti ličnost



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ovo me na nekoga podsjeća user posted image .... na koga li ?????? pola Ja pola TI

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:33:45   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: Anushka

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Za belerine, to je opet individualno kakva je koja...
ali od mene veliko poštovanje osobama koje kažu:
-išla sam na balet
-volim slikati
-svirala sam klavir, gitaru, udaraljke, harmoniku
odnosno, osobama koje dodaju sebi aktivnosti u životu koje će im obogatiti ličnost


acudesa, ja svirala klavir, a sad djetetu na sintsajzeru sviram bahauser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nama dalje...to je to...hiljadu puta bolje nego upaliti Fifi (sorry Fifiuser posted image ), pa po cijeli dan


kazem ti ja da moje djete nije dama ...ona i fifi i nody i teletabise i jagodicu bobicu po cijeli dan...cak i trazi da joj pustim zmiju i zabu user posted image user posted image user posted image  al narodnjakcu verziju user posted image a ne zabavnu user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:34:30   
acudesa
uh...što se provaliuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:34:48   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

ovdje to pocinju rano... znam curice koje su bile bucmaste kojima nije bilo dozvoljeno da idu na balet... radi se o curicama od . 7 i 9 godina... jer ovi ovdje sto su im instruktori za balet zele da djeca nastave i kasnije...

Al kazem sam balet mi je prelijep... i svaka cast onima koji zele da zive pod takvim pritiskom za izgled...


Znam da je grozno ovo sto cu napisati, ali logicno je da im nije dozvoljeno..
Problem bucmastog je veliki problem povrede.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:36:19   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

uh...što se provaliuser posted image


sreca pa ti snaha ne zna citati  a i spava... a ja ioanko oprastam tebi sve user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:36:30   
koka i po
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

uh...što se provaliuser posted image



Što si se provalila ????

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Dama u drustvu
21.8.2010 15:37:36   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: koka i po

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

uh...što se provaliuser posted image



Što si se provalila ????


Cekaj, poslat cu ti ppuser posted image ...evo kupim acudesu...koliko se prosula...user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *