|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "suhoca" :-)
14.1.2009 14:39:25   
sexi sejo
Cao moje drugarice. Evo mene, ja sam uvijek prisutan ako ne fizicki uvijek sam psihicki sa vama, jer vi ste mi najbolje drugarice. Drago mi je cuti da vam nedostajem, mada me malo boli sto mislite da se ja samo obracam kad vidim novu temu vezanu za sex. Mozda vas moj nick na to implicira ali nisam ja kriv sto je to tako. Nemam nekih velikih iskustava vezanih za sex, tek sad sa drugom zenom imam odnose. Do sada je uvijek bila samo jedna dok me nije ostavila, a ona me nista nije naucila. Kako citam ovdje ima raznih tih folova u sexu. U novu sam se zaljubio ponovo ali ona bas i nije previse otvorena za probu kao i prva. Ja sam je pokusao nagovoriti da probamo ove neke poze sto sam nasao ovdje. Ona meni kaze da bas i neke nisu za probati. Ne znam stvarno da li je bolje ovako ili onako. Mozda da joj neku pricu bacim. Ono kao to je romanticno, ne znam. Uglavnom potrudit cu se pa cu vam javiti. A do tad sve vas voli i pozdravlja vas
SEXI SEJO user posted image

_____________________________

Sexi Sejo kralj R'N'R

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: "suhoca" :-)
15.1.2009 7:18:15   
mamyca
user posted image user posted image user posted image Samo polako Sejo,malo price malo romantike i bit ce vam veselo.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: "suhoca" :-)
15.1.2009 16:20:52   
taze_mlada
meni se desi na pocetku sexa a onda poslije bude i previse zbog mog koristenja utrogestanauser posted image  

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: "suhoca" :-)
15.1.2009 16:32:46   
mamy Sabina
Eee ,blago tebi,na forumu na kojem je akcenat na zatrudnjivanju,maternistvu i djeci ti
tražižiš poze!
Ako si se ovdje našao sexualno educirati,svaka ti čast!user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: "suhoca" :-)
15.1.2009 17:57:16   
tweety
IZVORNA PORUKA: mamy2

Eee ,blago tebi,na forumu na kojem je akcenat na zatrudnjivanju,maternistvu i djeci ti
tražižiš poze!
Ako si se ovdje našao sexualno educirati,svaka ti čast!user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image potpisujem!


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: "suhoca" :-)
15.1.2009 17:57:46   
andji
Jest vala baš mamyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: "suhoca" :-)
15.1.2009 19:13:04   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: tweety

IZVORNA PORUKA: mamy2

Eee ,blago tebi,na forumu na kojem je akcenat na zatrudnjivanju,maternistvu i djeci ti
tražižiš poze!
Ako si se ovdje našao sexualno educirati,svaka ti čast!user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image potpisujem!



I ja vala isto!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: "suhoca" :-)
15.1.2009 19:14:50   
Anoniman
ovaj ko izet u "lud, zbunjen, normalan".

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: "suhoca" :-)
15.1.2009 19:27:26   
Nunichi
hhahaah jest vala bas...ali meni je fascinantno uvijek kao da viri i cim se sta aktivira oko tog famoznog nam sexa on odjednom ima komentar...bas mi je shega. user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: "suhoca" :-)
15.1.2009 19:31:28   
Anoniman
ko da mu je 14, a ne 74.user posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: "suhoca" :-)
15.1.2009 19:34:00   
Nunichi
jeuser posted image ima cojk kuveta jos u sebi,snage volje i zelje... user posted image user posted image user posted image

Sad ces ti vidjeti kad se on javi iz vedra neba... user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Nunichi -- 15.1.2009 19:35:18 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: "suhoca" :-)
15.1.2009 20:13:38   
andji
De što ste takve,sexy sejo ima elana za sex i pustite čovjeka da se educira,pa taman i na rruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ajoj grozna sam

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: "suhoca" :-)
15.1.2009 20:53:20   
Okarica
Dobro nam došao natrag Sejo, stari "jarane". Pozdrav!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: "suhoca" :-)
16.1.2009 7:40:49   
sexi sejo
Cao moje drugarice. Kao sto vidim neke od vas me bas i ne cijene. Malo me to i boli ali ne znam stvarno vec mogu reci da u tim osobama ima previse cinizma i licemjerstva. Pogledajte samo sta je napisala doticna mamy2:

Eee ,blago tebi,na forumu na kojem je akcenat na zatrudnjivanju,maternistvu i djeci ti
tražižiš poze!
Ako si se ovdje našao sexualno educirati,svaka ti čast!


Mene samo interesuje ako je tebi akcenat na sve gore navedeno zasto posjecujes stranice kojima je naslov seksualnost. Ja nista ne govorim van topic-a, ako je tema seksualnost ne vjerujem da se tu treba govoriti o krompirima.... I jos jedna stvar, mozda si pogledala (a vjerujem da jesi kao i osobe koje te citiraju) temu Najomiljenija poza u sexu. Ja je nisam kreirao i u ovom trenutku je imala 6680 pogleda i 130 odgovora. Iz ovoga se da zakljuciti da ljudi posjecuju tu temu. Nisam ja krivac za to i zaista mi je zao da tako mislis. Ako ti smeta sto ja trazim pomoc od prijateljica s kojima komuniciram davno prije nego si dosla na ovaj forum, nemoj da se nerviras. Svi smo drugari ovdje. I bez obzira na tvoje misli sve vas voli (i tebe mamy2) vas
SEXI SEJO user posted image

< Poruku je uredio sexi sejo -- 16.1.2009 7:41:27 >


_____________________________

Sexi Sejo kralj R'N'R

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: "suhoca" :-)
16.1.2009 10:37:35   
almai
Ma neka tebe Sejo, pravo si  osvijezenje na RR, pa u kojem smislu god to da neko protumaciuser posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: "suhoca" :-)
16.1.2009 13:33:01   
merimaa
eh ako do tih godina nisi nista naucio..........

_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: "suhoca" :-)
16.1.2009 14:25:48   
Inayat
I ja mislim da ovom clanu ovdje nije mjesto, ali eto opet je tu user posted image
Sto se tice suhoce doktorica kaze da se to cesto desava posle poroda i najbolje i najsigurnije je maslinovo ulje


_____________________________

Mamine ljubavi
M 25.09.08
Z 10. 06. 10

(odgovor članu merimaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: "suhoca" :-)
16.1.2009 14:36:19   
mamy Sabina
IZVORNA PORUKA: sexi sejo

Cao moje drugarice. Kao sto vidim neke od vas me bas i ne cijene. Malo me to i boli ali ne znam stvarno vec mogu reci da u tim osobama ima previse cinizma i licemjerstva. Pogledajte samo sta je napisala doticna mamy2:





da ti dotična mamy2 nešto kaže:
Sve ono što napisah u mom prethodnom postu nije licemjerje niti ironija
Forum kao ovakav ima akcenat na zatrudnjivanju,materinstvu,djeci ,pordici,partnerstvu itd
Miislim da si ti u svom forumaškom stažu na rr-u imao daleko žešćih ataka i napada na svoju ličnost od
ovog mog posta.
Uostalom vodimo off topic konverzaciju ,za što se ja izvinjavam moderatorima
Tema je -suhoća


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: "suhoca" :-)
16.1.2009 14:45:18   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: merimaa

eh ako do tih godina nisi nista naucio..........

(odgovor članu merimaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: "suhoca" :-)
16.1.2009 15:37:58   
Romali
user posted image user posted image user posted image user posted image popraviste mi danuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sejo, e nek' si joj rekao , ona nema problema sa suhoćom pa se pravi pametna . A vidjeće belaja kad joj se osuši user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: "suhoca" :-)
16.1.2009 15:38:59   
mamy Sabina
IZVORNA PORUKA: Romali

user posted image user posted image user posted image user posted image popraviste mi danuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sejo, e nek' si joj rekao , ona nema problema sa suhoćom pa se pravi pametna . A vidjeće belaja kad joj se osuši user posted image user posted image










user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: "suhoca" :-)
16.1.2009 15:41:13   
jagodicabobica
heheheheheheh bice suha ko rogač hehheheheh

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: "suhoca" :-)
16.1.2009 15:44:32   
batterfly
IZVORNA PORUKA: mamy2

IZVORNA PORUKA: Romali

user posted image user posted image user posted image user posted image popraviste mi danuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sejo, e nek' si joj rekao , ona nema problema sa suhoćom pa se pravi pametna . A vidjeće belaja kad joj se osuši user posted image user posted image










user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaaaooooo,upiskit cu seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image od smijeha...
Lude ste mi skroz....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Danas ste prve koje su me uspjele nasmijati...ali ono bas do suza..

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: "suhoca" :-)
16.1.2009 15:47:09   
mamy Sabina
e Mishka moja ,jesi vidjela moje jaranice kako mi udara vizije mojih poznih godina?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: "suhoca" :-)
16.1.2009 15:49:08   
andji
Romali kraljice moja,bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jest mamy mi što mučimo muku sa suhoćom,i sexy seju mori ista briga,a ti čovjeku na muku staješuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image šala mala mamy nemoj se ljutiti što te diramo malo

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *