|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:28:48   
draguljče

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Vesela hajd sad iskreno koliko ljudi na Balkanu moze sebi priustiti takve uslove kao ti , ako izuzmeo politicare, mafiju i pjevace , glumce KOLIKO ne puno vjeruj mi


user posted image user posted image user posted image joj što me nasmija, koje uvjete, dva auta? e jest neka pljačka u pm
Ljudi imaju jedno auto od 100 000,00 KM a ja i mm dva od šezdesetak .....



Ih vesela, ti si baš neka dobrostojeća...user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:29:21   
veeseelaa
Svaciji brak je drugaciji. Nekom je nesto zajednicko nekom nije


ma ja, svak ima nešto onom drugom što je čudno
ajde samo nek smo mi sretne u načinu života kojeg živimo
smiješno se i ubjedjivati oko toga
a anonimna treba da razgovara sa svojim suprugom


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:30:03   
Galicia
HanadyRR, nekima zdravlje izgleda nije bitno.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:33:22   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: draguljče


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Vesela hajd sad iskreno koliko ljudi na Balkanu moze sebi priustiti takve uslove kao ti , ako izuzmeo politicare, mafiju i pjevace , glumce KOLIKO ne puno vjeruj mi


user posted image user posted image user posted image joj što me nasmija, koje uvjete, dva auta? e jest neka pljačka u pm
Ljudi imaju jedno auto od 100 000,00 KM a ja i mm dva od šezdesetak .....



Ih vesela, ti si baš neka dobrostojeća...user posted image


nisam al udala sam se u 28, do tada sam vala mogla si kupiti auto, obzirom da radim haman već od završene srednje škole, nije to ništa strašno ni veliko.....
ja sam veliki štediša do duše.....
ja znam djevojku koja radi za platu od 700 KM u trgovini a sebi je kupila auto i sad se udala i muž  ima auto, nije to mjerilo imanja il neimanja ..... nekom su prioriteti drugačiji
Moja kolegica na poslu svakog ponedljeljka ide na frizuru 25-30 KM a ja odem kod frizera jednom u 6 mjeseci, i tako..... al ona ide pjehe na posao


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:36:17   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Vesela hajd sad iskreno koliko ljudi na Balkanu moze sebi priustiti takve uslove kao ti , ako izuzmeo politicare, mafiju i pjevace , glumce KOLIKO ne puno vjeruj mi


user posted image user posted image user posted image joj što me nasmija, koje uvjete, dva auta? e jest neka pljačka u pm
Ljudi imaju jedno auto od 100 000,00 KM a ja i mm dva od šezdesetak .....



...a ima (najvise, mogu slobodno reci) koji jedva skrpe 3000 za Golfa II i svi sretni...ko u prici Z. pusenja 'Jugo 45'user posted image


pa ja nisam ništa rekla, ima i sretnih i nesretnih u jugi a i sretnih i nesretnih u ferariju, novcem se sreća i zdravlje ne kupuju, znamo to, nije to ni tema


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:36:59   
draguljče
Ma ok je to, štedim i ja, ali je danas jako teško kupiti auto od 30000 hiljada. Ipak je to mnogo love velikom broju ljudi, a ne još dva od po 30000 hiljada. Jedino da se uvališ u kredit do guše, a to mije vala neviđena glupost. Jedino ako imaš platu da rate i ne osjetiš.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:39:40   
teacher75

IZVORNA PORUKA: draguljče

Ma ok je to, štedim i ja, ali je danas jako teško kupiti auto od 30000 hiljada. Ipak je to mnogo love velikom broju ljudi, a ne još dva od po 30000 hiljada. Jedino da se uvališ u kredit do guše, a to mije vala neviđena glupost. Jedino ako imaš platu da rate i ne osjetiš.

slazem se, mi se jedva usudili da uzmemo auto od 14000 (jedno) i muka nam od rate sto otplacujemo (iako nismo uzeli kredit vec posudili), jedva cekamo da je se rijesimo, bas se osjeti razlika

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:41:20   
veeseelaa
teško jeste al nije ne izvodivo.... ja kad sam bila djevojka duplo sam imala manje troškove za život, mogla sam svašta nešto, a i radila sam 2-3 posla.... s jednog posla na drugi pa i to malo pa na treći i tako, voljela sam da radim, zaradim i da sebi kupim šta želim.... šta je potrebno itd Kad sam se udala i čaša mi je bila poklon viška




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:41:27   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Vesela hajd sad iskreno koliko ljudi na Balkanu moze sebi priustiti takve uslove kao ti , ako izuzmeo politicare, mafiju i pjevace , glumce KOLIKO ne puno vjeruj mi


user posted image user posted image user posted image joj što me nasmija, koje uvjete, dva auta? e jest neka pljačka u pm
Ljudi imaju jedno auto od 100 000,00 KM a ja i mm dva od šezdesetak .....



...a ima (najvise, mogu slobodno reci) koji jedva skrpe 3000 za Golfa II i svi sretni...ko u prici Z. pusenja 'Jugo 45'user posted image


pa ja nisam ništa rekla, ima i sretnih i nesretnih u jugi a i sretnih i nesretnih u ferariju, novcem se sreća i zdravlje ne kupuju, znamo to, nije to ni tema


Moj post se odnosio na tvoj kad si ti rekla da to i nisu neki uvjeti. To jesu uvjeti u BiH itekako. U bih je najvise ovih sto sam navela u svom postu...Ta skromnost za takav imetak u nasem drustvu bas i ne stoji...Kontas me sad?user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:43:10   
draguljče
Ma bježi, pare su danas baš problem. I najveći broj problema u braku je upravo radi toga. Pare iz kuće svađa u kuću.
I mi imamo kredita i više mi je dosadilo samo tako, a sad imamo jedno auto, jer nam sad za sad ne trebaju dva. Stvrano kad se malo razmisli mora se imati para da bi se imala dva auta i da bi se normalno živjelo, jer je auto kao još jedan član porodice.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:43:55   
veeseelaa
Moj post se odnosio na tvoj kad si ti rekla da to i nisu neki uvjeti. To jesu uvjeti u BiH itekako. U bih je najvise ovih sto sam navela u svom postu...Ta skromnost za takav imetak u nasem drustvu bas i ne stoji...Kontas me sad?user posted image


ne kontam user posted image ti npr nisi nikad radila samo tm, zamisli da si radila kao i tm, imali bi sve duplo, mislim teoretski bi bilo moguće pa i praktično


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:45:53   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Moj post se odnosio na tvoj kad si ti rekla da to i nisu neki uvjeti. To jesu uvjeti u BiH itekako. U BiH je najvise ovih sto sam navela u svom postu...Ta skromnost za takav imetak u nasem drustvu bas i ne stoji...Kontas me sad?user posted image


ne kontam user posted image ti npr nisi nikad radila samo tm, zamisli da si radila kao i tm, imali bi sve duplo, mislim teoretski bi bilo moguće pa i praktično


Odakle tebi taj infouser posted image Radila sam , draga, cak jedan mali period mm ije radio, a ja radila...

I sad radim ono sto mislim da trebamuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:46:28   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

teško jeste al nije ne izvodivo.... ja kad sam bila djevojka duplo sam imala manje troškove za život, mogla sam svašta nešto, a i radila sam 2-3 posla.... s jednog posla na drugi pa i to malo pa na treći i tako, voljela sam da radim, zaradim i da sebi kupim šta želim.... šta je potrebno itd Kad sam se udala i čaša mi je bila poklon viška




i kod mene tako ,samo sto ja tada nisam stekala za auto nego trosila na putovanja u inostranstvo, garderobu i izlaskeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:46:46   
draguljče
Evo sad kad analiziram, kada bismo mm i ja imali plate iste visine, opet ne bismo mogli imati dva auta, sređenu kuću, ići na ljetovanje i priuštiti sebi i djeci sve. Morali bismo imati mjesečna primanja, pa najmanje 5000 KM.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:47:35   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: draguljče


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Vesela hajd sad iskreno koliko ljudi na Balkanu moze sebi priustiti takve uslove kao ti , ako izuzmeo politicare, mafiju i pjevace , glumce KOLIKO ne puno vjeruj mi


user posted image user posted image user posted image joj što me nasmija, koje uvjete, dva auta? e jest neka pljačka u pm
Ljudi imaju jedno auto od 100 000,00 KM a ja i mm dva od šezdesetak .....



Ih vesela, ti si baš neka dobrostojeća...user posted image

da znas da sam upalilalaptop da kazem sta sam htjela ustvari reci hahahahhaha,mislila sam da nema puno ljudi koji mogu da zive tako neovisno jednu od drugoga , dosta ih sastavlja kraj s krajem , a imai onih koji fino zive ali ipak uspiju zajedno to nekako.(mislim n aBIH) Na to sam mislila ne sada na avione , kamione hahahhahahahahahhahahaha Bogami ako kupujes kucu stan bilo gdje moraju oboje potegnut jedino ako nije neko iz gore navedenih hahahaha nadam se da si svatila sada ebiga zuila da ugasim kom.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:48:51   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Moj post se odnosio na tvoj kad si ti rekla da to i nisu neki uvjeti. To jesu uvjeti u BiH itekako. U BiH je najvise ovih sto sam navela u svom postu...Ta skromnost za takav imetak u nasem drustvu bas i ne stoji...Kontas me sad?user posted image


ne kontam user posted image ti npr nisi nikad radila samo tm, zamisli da si radila kao i tm, imali bi sve duplo, mislim teoretski bi bilo moguće pa i praktično


Odakle tebi taj infouser posted image Radila sam , draga, cak jedan mali period mm ije radio, a ja radila...

I sad radim ono sto mislim da trebamuser posted image


tako sam skontala, pisala si nešto da ste se tako dogovorili (mislim da ti ne radiš) dok djeca ne porastu, tak nešto
očito sam pobrkala stvar
no nije ni bitno, kažeš da si radila jedan period al tm nije radio
e kažem da oduvijek, mislim od početka braka do sada radite oboje naravno da čovjek ima više, ne radi za džabe.... itd
No ne znam ni kako dodjosmo na ovu temu, nije ni bitno
Mene u biti ne čude ljudi koji imaju mnogo štošta kad rade, ne znam čemu čuđenje, pa niko ne radi za eksere....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:50:52   
veeseelaa
da znas da sam upalilalaptop da kazem sta sam htjela ustvari reci hahahahhaha,mislila sam da nema puno ljudi koji mogu da zive tako neovisno jednu od drugoga , dosta ih sastavlja kraj s krajem , a imai onih koji fino zive ali ipak uspiju zajedno to nekako.(mislim n aBIH) Na to sam mislila ne sada na avione , kamione hahahhahahahahahhahahaha Bogami ako kupujes kucu stan bilo gdje moraju oboje potegnut jedino ako nije neko iz gore navedenih hahahaha nadam se da si svatila sada ebiga zuila da ugasim kom.


da, da shvatila sam



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:52:35   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: draguljče

Evo sad kad analiziram, kada bismo mm i ja imali plate iste visine, opet ne bismo mogli imati dva auta, sređenu kuću, ići na ljetovanje i priuštiti sebi i djeci sve. Morali bismo imati mjesečna primanja, pa najmanje 5000 KM.


moguće..... mada mislim da se može sa manje proći....



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:53:24   
teacher75
tako mene mm zeza da sam se udala sa 33. radila prije toga najmanje 10 godina i nista nisam ustedjela- sramotauser posted image a on uspio i stan i auto kupiti al zato nije skoro nigdje proputovao

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:54:28   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

teško jeste al nije ne izvodivo.... ja kad sam bila djevojka duplo sam imala manje troškove za život, mogla sam svašta nešto, a i radila sam 2-3 posla.... s jednog posla na drugi pa i to malo pa na treći i tako, voljela sam da radim, zaradim i da sebi kupim šta želim.... šta je potrebno itd Kad sam se udala i čaša mi je bila poklon viška




i kod mene tako ,samo sto ja tada nisam stekala za auto nego trosila na putovanja u inostranstvo, garderobu i izlaskeuser posted image


ja sam putovala al preko nekih nevladinih organizacija,uglavnom gratis.... izlaske su brate finansirala muška raja user posted image a garderobu mi je uglavnom šila mama, ja kupim si materijal za nešto malo love i mama sašije super haljinicu, hlače i sl user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:55:43   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

tako mene mm zeza da sam se udala sa 33. radila prije toga najmanje 10 godina i nista nisam ustedjela- sramotauser posted image a on uspio i stan i auto kupiti al zato nije skoro nigdje proputovao


pa eto i tm je super zaradiouser posted image a i tebi guza fino vidjela putauser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:55:53   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: teacher75

tako mene mm zeza da sam se udala sa 33. radila prije toga najmanje 10 godina i nista nisam ustedjela- sramotauser posted image a on uspio i stan i auto kupiti al zato nije skoro nigdje proputovao

hahahhaha ma nisi mu ti kriva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:56:02   
draguljče
Pa ok, možda malo manje, možda sam pretjerala, ali sa 2500 nema šanse, ali nema šanse.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:58:13   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: draguljče

Pa ok, možda malo manje, možda sam pretjerala, ali sa 2500 nema šanse, ali nema šanse.


ma sve zavisi gdje ideš na more, koliko djece imaš, koliko trošiš na benzin, ko ti i za koliko čuva djecu itd

Ja npr vrtić plaćam po pola godine unaprijed jer dobijem popust, stalno gledam da na takav način prodjem, mislim kad je moguće


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
27.2.2012 22:58:29   
hatepsut
Ova tema se okrenula...nego ja vama pojedinim zavidim ,pozitivno naravno.Kako dobro zaradjujete ima se moze se...
Ja sam navikla i imat i nemat i spicit u Pariz u shoping,a Bogam' i gledat hoce li mi ostati koja maraka kad platim racune.evo me hvala Bogu ziva i zdrava!a meni jako bitno i sretna i zadovoljna !
Ne vozim,muz vozi golfica dvicu,nas dido  user posted image nikad nas nije ostavio nigdje.
Iz nase kuce nikad niko nije otisao gladan,ako nista ima ustipaka i pavlake vazda.
nego sto kaze Merlin "nije srcea para puna vreca" e i nije...ne dao Bog ozbiljnije bolesti,ne mozes radit,pa ode i ustedjevina i zaduzis se...i to me "pokosilo" al opet hvala Bogu,ziva glava.
Eto osla' i ja OT,al malo user posted image


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *