|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
19.10.2010 15:34:50   
reallove
Acudesa,bona,gdje siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
19.10.2010 15:44:43   
Mamica24
u moje vrijeme sjećam se: snijeg, lilix, delfin, srecica_mala i još nekih... doduše ne znam nikog lično al smo ovdje dosta kuckale :-)

< Poruku je uredio Mamica24 -- 19.10.2010 15:46:47 >


_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
19.10.2010 20:09:00   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

Acudesa,bona,gdje siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tu sam mila, s vremena na vrijeme..user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
19.10.2010 21:46:12   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: reallove

Acudesa,bona,gdje siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tu sam mila, s vremena na vrijeme..user posted image user posted image


... tvoje ime spomenem... =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
19.10.2010 22:27:12   
ena23
hvala zenama koje su me se sjetile user posted image user posted image user posted image user posted image

zadnjih mjesec dana ekrem jevric je nista za mene. ali evo stisale se bure na poslu pa malo uhvatim zraka i cak se i sa djetom svojim izigram i nadjemo vremena da se izmazimo user posted image ljubim vas sve i jednu a posebno niobe, mamine oci i amelu (jer su one za mene pitaleuser posted image )


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
19.10.2010 23:04:43   
mišur
IZVORNA PORUKA: Breskva

Sta je sa lely user posted image
misur user posted image



Breskvice user posted image user posted image user posted image

Tu sam, draga...Uletim ponekad samo da vidim šta se dešava...
Nemam vremena ko prije da piskaram sa vama, ali bar pratim šta se dešava i ponekad nešto i napišem user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
19.10.2010 23:28:16   
Niobe
IZVORNA PORUKA: ena23

hvala zenama koje su me se sjetile user posted image user posted image user posted image user posted image

zadnjih mjesec dana ekrem jevric je nista za mene. ali evo stisale se bure na poslu pa malo uhvatim zraka i cak se i sa djetom svojim izigram i nadjemo vremena da se izmazimo user posted image ljubim vas sve i jednu a posebno niobe, mamine oci i amelu (jer su one za mene pitaleuser posted image )




user posted image user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
19.10.2010 23:30:15   
Nunichi
Žana 08???  user posted image user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
19.10.2010 23:36:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mišur

Breskvice user posted image user posted image user posted image

Tu sam, draga...Uletim ponekad samo da vidim šta se dešava...
Nemam vremena ko prije da piskaram sa vama, ali bar pratim šta se dešava i ponekad nešto i napišem user posted image


E baš mi je drago da si bar malo tu, nisam te odavno vidjela na forumu, mislila sam da si nas napustila, ljubi dječicuuser posted image

(odgovor članu mišur)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
19.10.2010 23:40:08   
Anoniman
e vala nek su se prave javile(Nuna i Breskva) da kazu nekom da se ne javljauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ruka mi otpala na onoj staroj temi trazeci vasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
19.10.2010 23:43:41   
new mama
IZVORNA PORUKA: noa

e vala nek su se prave javile(Nuna i Breskva) da kazu nekom da se ne javljauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ruka mi otpala na onoj staroj temi trazeci vasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image e nek si im reklauser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
19.10.2010 23:44:20   
Anoniman
user posted image hehe nisam ja to vidjelauser posted image , bila sam tad zaposlena žena vidiš kako sam sad aktivna forumašica

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
20.10.2010 2:07:16   
amela2208
IZVORNA PORUKA: ena23

hvala zenama koje su me se sjetile user posted image user posted image user posted image user posted image

zadnjih mjesec dana ekrem jevric je nista za mene. ali evo stisale se bure na poslu pa malo uhvatim zraka i cak se i sa djetom svojim izigram i nadjemo vremena da se izmazimo user posted image ljubim vas sve i jednu a posebno niobe, mamine oci i amelu (jer su one za mene pitaleuser posted image )


haj ljubimo i mi tebe i to tvoje malo pile user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
20.10.2010 9:31:50   
snijeg
IZVORNA PORUKA: Mamica24

u moje vrijeme sjećam se: snijeg, lilix, delfin, srecica_mala i još nekih... doduše ne znam nikog lično al smo ovdje dosta kuckale :-)


Tu sam ja, kuckam još uvijek ali tebe nema ili se ne srećemo na temama...hvala za sjećanje user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
20.10.2010 23:57:30   
Hanady RR
Andila....
tebi muž postade međunarodni sudija i ti nestade...
javi se ženo...bar po nekad svati...nadam se sve je OKuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
23.10.2010 13:46:14   
koka i po
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: reallove

Acudesa,bona,gdje siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tu sam mila, s vremena na vrijeme..user posted image user posted image



ucesti to s vremena na vrijeme ...ima osoba kojima falis....user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
23.10.2010 14:00:21   
Niobe
Remzy, duso...falis user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
23.10.2010 15:17:07   
Hanady RR
remzy, andila, acudesa....
sta je sa vama ženeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
25.10.2010 8:43:33   
Hanady RR
Andilaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image

Dobro noa draga jel ti znaš brojat...kaže tri dana neće me biti...meni se ovo odužilo..cccccuser posted image
user posted image

a reallove uživa...nek uživa al faliuser posted image samo nek se zna da mislimo na njuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
25.10.2010 11:08:57   
bebana27
IZVORNA PORUKA: Bambi09

Mnn Sonja hannaS enisa_sara pretty mamma ex Yu biloko sheri cija KaktuscicSaraya Delilah Pjenica mala Bebana27 Suni Ena23 Anamaria_at Poetesa Sahara Jagodicabobica Lotos Large Luna04 Mala mu Sweet_baby Kasper minaMM ns.mery mala seka Soleil Nermina Emina99 Nunny Schecherlemica Scarlett Amarilis Marina939 Ena26 Bubuli tonkicaPalonkica leona81 lady26 eli83 my_little_baby hurma de_de lila25 maya_kaida84 babyliongirl nerkica_ dzeny83 nellica bubana rabi milomoje juni nasa.mrvica niina mina23lekica83 bumbalu nenci lilix nanica


dusice moja vidim da tebi falim
evo nas napokon medju vama

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
25.10.2010 11:10:20   
bebana27
IZVORNA PORUKA: klemzi

Ja dugo ne vidjeh nigdje bebanu 27, bebana gdje si, kako si... evo ti jedan zagrljajuser posted image


evo me draga moja
i mi tebi saljemo najveci zagrljaj i veliku pusuuuuuuuuuu

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
29.10.2010 14:46:13   
reallove

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Andilaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image

Dobro noa draga jel ti znaš brojat...kaže tri dana neće me biti...meni se ovo odužilo..cccccuser posted image
user posted image

a reallove uživa...nek uživa al faliuser posted image samo nek se zna da mislimo na njuuser posted image

evo me mila,tu sam,hvala sto mislis na mene.ljubim te

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
29.10.2010 14:48:05   
manuela RR
Okarica, mamy Sabina...

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
29.10.2010 14:51:12   
Lalana
reallove, ja bas danas mislila sto li te nema user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Forumasice, gdje ste! :)
29.10.2010 14:57:39   
jasmin
Meni fali frenkiii...

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *