|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
27.10.2011 15:20:13   
Amrino
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
27.10.2011 15:23:17   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

moš ti koko taka načela razradit kad si dva sina odgojila...da su ti dvije cure bila bi još ''konzervativnija'' ja bih ga sad i u braku zabranilauser posted image user posted image


Ni slučajno. Ja ću svoje odgojiti tako da znaju da " broj " nema veze sa tim koliko su ili nisu moralne.
A naročito ću im usaditi da onaj kome broj njihovih partnera bude vrlo bitan bude tretiran kao neko ko ih nije vrijedan. user posted image


ma nije to moj porblem...u broju partnera i sticanju isksustva u ovome polju.user posted image
moj je problem čim one rode djecu nisu mi više moja'' djeca''...valja to pofatat.

ja bih i školu pomjerila malo, sve je meni ovo prerano...odoše mi djeca iz krila dok rekoh keks...ili ti ga sexuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
27.10.2011 15:29:17   
Nedi
Meni su najbolji oni brzinski elementi iznanađenja što ne traju više od 10-15 minuser posted image



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
27.10.2011 15:50:54   
teacher75
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

moš ti koko taka načela razradit kad si dva sina odgojila...da su ti dvije cure bila bi još ''konzervativnija'' ja bih ga sad i u braku zabranilauser posted image user posted image


Ni slučajno. Ja ću svoje odgojiti tako da znaju da " broj " nema veze sa tim koliko su ili nisu moralne.
A naročito ću im usaditi da onaj kome broj njihovih partnera bude vrlo bitan bude tretiran kao neko ko ih nije vrijedan. user posted image


user posted image user posted image user posted image al bojim se da se mm nece sloziti sa mnom po tom pitanjuuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
27.10.2011 15:53:59   
salmy
Ja mislim da to nema veze za trajanjem,nekad onaj brzinski na masini za ves bude bolji od onog "skolskog" tako da kod nas nema razlike

Bitno je da traje i traje...user posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
27.10.2011 16:02:49   
teacher75
IZVORNA PORUKA: salmy

Ja mislim da to nema veze za trajanjem,nekad onaj brzinski na masini za ves bude bolji od onog "skolskog" tako da kod nas nema razlike

Bitno je da traje i traje...user posted image

upravo, bitno da ga imauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
28.10.2011 0:20:27   
iv@ncica
o  cemu pricamouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
28.10.2011 0:57:55   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

moš ti koko taka načela razradit kad si dva sina odgojila...da su ti dvije cure bila bi još ''konzervativnija'' ja bih ga sad i u braku zabranilauser posted image user posted image


Ni slučajno. Ja ću svoje odgojiti tako da znaju da " broj " nema veze sa tim koliko su ili nisu moralne.
A naročito ću im usaditi da onaj kome broj njihovih partnera bude vrlo bitan bude tretiran kao neko ko ih nije vrijedan. user posted image


ma nije to moj porblem...u broju partnera i sticanju isksustva u ovome polju.user posted image
moj je problem čim one rode djecu nisu mi više moja'' djeca''...valja to pofatat.

ja bih i školu pomjerila malo, sve je meni ovo prerano...odoše mi djeca iz krila dok rekoh keks...ili ti ga sexuser posted image


Jel to tebi vakat za granapče? Hahaha, odoše joj, a ni u školu nisu pošli. Biće one tebi još na grbači ništa se ti ne sekiraj user posted image




_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
28.10.2011 1:03:26   
Hanady RR
Izradilo me granapče...
a tako sam se nadala user posted image

Mene naprosto strah brizine odrastavanjauser posted image

Što mm kaže '' Dok mi trepnemo odvest će ih neki bezobraznik da ih maltretira da mu peru, kuhaju i čiste''user posted image
Bleso...a i on mene ''odveo''user posted image
inače ova mu je izjava za teme ''provale naših muževa'' jer je mrtav-hladan pred punicom isto rekaouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
28.10.2011 1:13:14   
Lejla Ka
Ma briši tamo, granapče ide kad oni što su do tad išli u granap više neće, a tvoje u granap nisu ni krenule.

Hm, koliko traje najbolji. Sklona sam vjerovati da još nisam doživjela najbolji jer me uvijek iznova iznenadi neki još bolji user posted image Night (and life) is young (and MM is away) user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
29.10.2011 15:30:59   
bananica
dok se ne zavrsiuser posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
15.11.2011 11:34:19   
veki_aki
cao zene,evo ja tek skontala ovu temu i ismijala sam se pravouser posted image !I onda kazu muskarci ludi za sexom a vidi ovdje zenauser posted image

Ja se slazem kako neko rece da sve zavisi od raspolozenje i naravno vremena slobodnog.Nekad mozes uzivat i po sat vremena kad djete spava il je kod naneuser posted image , a nekad i brzinski se uhvati 10min dok mali gleda crtane u drugoj sobiuser posted image ...
Samo nek ga ima redovnouser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
19.1.2012 11:17:07   
Mimozica
15 min uključujući i tuširanje

(odgovor članu veki_aki)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
19.1.2012 11:34:16   
veeseelaa
kad je uključena neizmjerna strast 5-7 minuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mimozica)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
20.1.2012 7:44:50   
Esmeralda
ma ako se neseksamo par dana...onda traje nekih 10 min.......a posto gledamo da upraznjavamo svaki dan, onda to traje i po pola sata.....
Muz moj kaze, svaki dan po jednom se sexaj pa cemo moci i u 50-ojuser posted image user posted image
Ja se cak spremam bas kao da cu izaci negdje, ves, stiklice, carapice, cipkica.....volim da ugodim muzu.....ali jedan period kad trebam dobiti onda mi se uopste ne sexa....trudimo se da imamo dosta dosta kvalitetan sex...barem ja...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
20.1.2012 9:08:09   
veeseelaa
ja takodje volim sve što vole mladi user posted image ova rečenica je isfurana al na um mi pade pa moradoh user posted image
uglavnom i ja volim seksi veš i sve prateće stvari koje idu uz to, jednostavno volim biti seksi mm a i sebi
nikad ljepše nećemo biti nego sada, tako da to trebamo i pokazati :-))
po meni za kvalitetan seks su potrebne strastvene osobe, želja i sve je ok
a znamo da kad je velika želja u pitanju seks dugo i ne može trajati
Ako to predje pola sata, sat, dva, tri može se desiti da se neko od partnera smori
Onaj porvi talas strasti treba "iskoristiti" user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
20.1.2012 9:18:51   
pocahontas
kolege mm se često međusobno zafrkavaju da im duže traje pranje, neg'' sexanje user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 20.1.2012 9:24:24 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
20.1.2012 9:19:41   
veeseelaa
mogu ti reći da ima i ta mjesta user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
20.1.2012 9:22:12   
Mirkica
ja sam citala knjigu od Paulo Coelho 11 minuta , knjiga govori istinitu pricu jedne prostitukte u iz Brasila koja se doselila u Svajcersku  i ona kaze da pravi sex traje 11 minuta user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
20.1.2012 9:25:25   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Mirkica

ja sam citala knjigu od Paulo Coelho 11 minuta , knjiga govori istinitu pricu jedne prostitukte u iz Brasila koja se doselila u Svajcersku  i ona kaze da pravi sex traje 11 minuta user posted image user posted image user posted image user posted image


dugo se kanim da pročitam tu knjigu..ili tako nešto..uzela sam čak i Pobjednik je sam, ali nikad da je pročitam..hrnonično nemam vremena za sebe user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
20.1.2012 9:28:51   
veeseelaa
user posted image pa možda ima logike, sad sabiram u glavi i sve nešto kontam pitanje je kad počinje sex??
jel se misli na penetraciju strogo ..??? to je pitanje
osim toga ja bi se zabrinila kad bi mm mogao dugo, dugo user posted image ono kao nisam ga uzbudila dovoljno il šta user posted image user posted image
a mislim da bi i on bio takodje zabrinut kad ja dugo, dugo ne bi doživjela orgazam user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 20.1.2012 9:29:27 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
20.1.2012 9:30:02   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Mirkica

ja sam citala knjigu od Paulo Coelho 11 minuta , knjiga govori istinitu pricu jedne prostitukte u iz Brasila koja se doselila u Svajcersku  i ona kaze da pravi sex traje 11 minuta user posted image user posted image user posted image user posted image


dugo se kanim da pročitam tu knjigu..ili tako nešto..uzela sam čak i Pobjednik je sam, ali nikad da je pročitam..hrnonično nemam vremena za sebe user posted image



i sad ja perverzna, a vidi ti njih user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
20.1.2012 9:31:42   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image pa možda ima logike, sad sabiram u glavi i sve nešto kontam pitanje je kad počinje sex??
jel se misli na penetraciju strogo ..??? to je pitanje
osim toga ja bi se zabrinila kad bi mm mogao dugo, dugo user posted image ono kao nisam ga uzbudila dovoljno il šta user posted image user posted image
a mislim da bi i on bio takodje zabrinut kad ja dugo, dugo ne bi doživjela orgazam user posted image


hahahhahahah ma da ali eto ono pravi sex kaze kao traje 11 minuta ja vala ne brojim nekada duze nekada krace  , i da i ja bi se zabrinula kada bi bio dugooo dugooo hahahahahhaha
pocahontas knjiga je dobra ja iskrneo volim citat knjige koje se baziraju na istinitim dogadjajima lai et ova je imala abs srece hahahahah ispaltilo joj se user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
20.1.2012 9:32:39   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image pa možda ima logike, sad sabiram u glavi i sve nešto kontam pitanje je kad počinje sex??
jel se misli na penetraciju strogo ..??? to je pitanje
osim toga ja bi se zabrinila kad bi mm mogao dugo, dugo user posted image ono kao nisam ga uzbudila dovoljno il šta user posted image user posted image
a mislim da bi i on bio takodje zabrinut kad ja dugo, dugo ne bi doživjela orgazam user posted image



tu je slična logika...koliko dugo i koliko često?
OT - jer ja se nekad pitam kako neke žene znaju u dan kada su napravili dijete? sta ako se zaredalo u tom periodu da ste imali sex svaki dan? kako ćeš znati hebo te tad kada ste tacno napravili dijete? ne kontam? ili imaju sex bas tako rijetko recimo jednom u 7-10 dana, pa znaju kada je tacno bio The D Day user posted image user posted image




_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Koliko traje najbolji sex -:))
20.1.2012 9:37:07   
veeseelaa
OT - jer ja se nekad pitam kako neke žene znaju u dan kada su napravili dijete?


valjda jer se rjeđe seksaju, čisto sumnjam da je svaki dan user posted image pa ni svaki drugi
evo kad sumiram prošlu heftu pa Bgm i tekuću kako znati u koji sam dan ostala user posted image   user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *