|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Homeopatija i neplodnost
10.12.2007 13:39:47   
Okarica
IZVORNA PORUKA: aldi

Evo npr. ja sma sebi obrcala da necu da razmisljam o tome, da necu cak ni da gledam plodne dane, ali ne mogu. Vec sam počela pratiti i sluz da bi bili tacniji. Ali zaista ja tada ne razmisljam o tome, opustena sam i OK je, ali cim prodju plodni dani ja samo nesto osluskujem. Evo ovaj sam mjesec imala sve simptome. Grudi me bolile strasno, umor, a i cesce idenje u WC kad ono nista. Pa cak sebi kazem necu se kaciti nio na forum, mozda me i to opterecuje, ali ne mogu. Nekako sam se sprijateljila s vama i moram pogledati sta ima novo. 


Kao da sam ja ovo napisala. Upravo se tako osjećam u posljednje vrijeme.user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 8.2.2011 14:34:56 >

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
10.12.2007 13:45:15   
aldi
ja zaista ne znam sta da se radi. Jer evo npr. ako na bilo kojoj stranici napravite kalendar ovulacije tamo lijepo pise da nam on pomaze da zatrudnimo, naravo ako nema nekih problema, pa nije valjda moguce da to sto gledamo plodne i neplodne dane da nas toliko optereti. Ili podsvjesno optereti, ma ne znam ni sama. Evo ja ipak znam kad su mi plodni dani i jedva cekam... Pratiti cu i sluz pa aBd user posted image , a i svi ostali naravno

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
10.12.2007 13:46:24   
Okarica
Aldi, kako tačno treba izgledati ta sluz kad je ovulacija?

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
10.12.2007 13:52:09   
aldi
ja sam tek počela a detaljne instrukcije sam dobila od Vage , i ovako bi trebalo biti  nakon m ona je kremasta ne providna, zatim postaje sve rastezljiva i pred ovulaciju vodenasta i rastezljiva i kada dođe do ovulacije nalik je sirovom bjelancetu.
Detaljnije imas na temi Bazalna temperatura.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
10.12.2007 13:55:06   
Okarica
Hvala user posted image

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
10.12.2007 13:55:10   
Makica29
Cure ja sam citala iskustva drugih trudilica, vecina kaze da se desilo kad su se konacno opustile, ali ima i onih koje kazu da se nisu mogle opustiti ali ipak su uspjele napraviti bebe "po zadatku".
Ko  vise zna sta je pametno!?
Izgleda da je najtacnije ona da je datum negdje gore zapisan za svaku od nas .. samo daj nam Boze strpljenja da ne izludimo cekajuci user posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
10.12.2007 13:57:23   
Okarica
IZVORNA PORUKA: Makica29

ipak su uspjele napraviti bebe "po zadatku".



user posted image

(odgovor članu Makica29)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
10.12.2007 13:58:35   
vaga
Okarice sve o praćenju BT i cervikalne sluzi imaš detaljno na stranici fertilityfriend, kada se registruješ svaki dan ti šalju po jednu lekciju o tome (20). Pravo je korisno, probaj.

P.S. I svaki dan upisuješ BT u vl. grafikon koji možeš koristiti nakon registracije.
user posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
10.12.2007 14:04:16   
Okarica
Vago, mnogo ti hvala. Odustala sam od mjerenja bazalne temperature. Nisam dovoljno disciplinovana za to. Ali ova me sluz zainteresovala. Mislim da sam uspjela upratiti kad mi je o. To bi trebalo da bude danas ili sutra. Želim nam svima puno sreće. Pozdravuser posted image

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
10.12.2007 14:06:39   
Makica29
Okarica user posted image  znam, smjesno je ali "po zadatku" je ciljanje plodnih dana

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
10.12.2007 14:07:56   
Okarica
Kontam te draga, smijem se jer prepoznajem sebe u toj situaciji.user posted image

(odgovor članu Makica29)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
10.12.2007 14:08:59   
travnicanka
Pozdrav svima!!Okarice nesto kontam ima li u Bosni kupiti test za ovulaciju,tako ces biti bas sigurna kad ti je ovulacija.Pusa

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: HOMEOPATIJA I NEPLODNOST
10.12.2007 14:14:12   
Okarica
Znam otprilike kad je jer sam par puta bila kod ginekologa baš u to vrijeme. On je to uočio i rekao mi da zapamtim dan. Što se tiče testova za ovulaciju, čula sam da nisu baš pouzdani te iz zato nisam ni kupovala. A možda i griješim.  Vidjet ćemo. Možda i to dođu u obzir. Pozdravuser posted image

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 38
   Homeopatija i neplodnost
11.12.2007 7:27:03   
aldi
a za te testova neko kaze da su pouzdani neko da nisu. Ja vala necu ni mjeriti temp ni te trakice za ovulaciju. Jedino cu pratiti sluz, a i znam otprilike kada mi je ovulacija, pa se nadam da cemo svi biti user posted image .
Ma mislim da je to pravljenje po zadatku ili opusteno razlicito od osobe do osobe. Bas mi se cini da je Hana s ovog foruma i mjerila temp i trakice i sve i user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 8.2.2011 14:34:47 >

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 39
   Homeopatija i neplodnost
8.2.2011 14:24:36   
myself
drage moje ukoliko imate pozitivna iskustva sa homeopatijom, voljela bih da ih podijelite.
ja vec godinu dana koristim homeopatske lijekove (povecala sam imunitet i opce stanje organizma), pa se nadam da ce mi pomoci i u user posted image zatrudnjivanju (4 godine pokusaja, nalazi kod oboje dobri)
Posljednja tri mjeseca koristim lijekove za ovulaciju.

Hvala unaprijed na odgovorima i savjetima. user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 8.2.2011 14:34:32 >

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Homeopatija i neplodnost
8.2.2011 15:06:10   
TMand
Ja sam vec neko vrijeme na homeopatskim nekim bobicama.. :/ Nesto vise od 3 mj. Meni je doktor koji mi ih je dao,rekao da je potrebno neka 3-4 mjeseca terapije... ja vec skoro 3 god. pokusavam user posted image  

(odgovor članu myself)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Homeopatija i neplodnost
22.3.2013 21:57:16   
sesilija
Ja pocinjem sa homeopatskim preparatom, da li je tebi ista pomoglo?
Bila bih ti zahvalna za odgovor ili bilo kakv savjeti u vezi homeopatije.
Nadam se da si u medjuvremenu ostvarila svoju zelju.

(odgovor članu myself)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Homeopatija i neplodnost
22.3.2013 21:58:14   
sesilija
Ja pocinjem sa homeopatskim preparatom, da li je tebi ista pomoglo?
Bila bih ti zahvalna za odgovor ili bilo kakv savjeti u vezi homeopatije.
Nadam se da si u medjuvremenu ostvarila svoju zelju.

(odgovor članu TMand)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Homeopatija i neplodnost
23.3.2013 10:20:03   
kokouli
Sesilija ,ja sam prije par godina isla kod jedne homeopatkinje koja slovi za veoma dobru ,ali se nisam upecala na to sto mi je dala ,takođe mi je rekla neka pustim da ona radi sa mnom 3 mjeseca ,a ja sam samo 1 bocicu necega cini mi se da je rekla da je sipa lijek ,nesto sam udarala u dlan bocicom pa pila po 5 kapi ,pa se taj broj kapi povecavao svako nekoliko dana ,elem nije zgoreg pokusati ,piatanje je vjere u to sto uzimas .Sretno.

(odgovor članu sesilija)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Homeopatija i neplodnost
23.3.2013 10:26:50   
bebaa
ja sam se godinu dana lijecila kod homeopatkinje...samo moras imati vjere u takakv oblik lijecenja ...ja sam ostvarila veliki napredak a pomogla je i maloj bebi moje sestre i niko me ne moze ubijediti da ne pomaze...a ova moja kaze da je 8 od 10 zena sa tvojim problemom ostalo trudno s njenom pomoci...pa ti vidi...

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Homeopatija i neplodnost
23.3.2013 13:24:51   
kokouli
Moja prijateljica je homeopatskim pripravcima regulisala amenoreju ,i cak ostala user posted image ,al ona fanaticno vjeruje u to ,ja se nisam primila ,a sigurna sam da je ljekovito ,sto da ne .

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Homeopatija i neplodnost
23.3.2013 23:22:05   
sesilija
Baš vam hvala na odgovorima. Ja pijem Orlov dar od Anice Subić iz Loznice.
Pila sam svakakvih čajeva ali nešto ovako gadno nisam probala, ali ne odustajem.
Ovo je nekakav prah koji se pravi sa 3 dcl vode i prokuha.
Hladno se pije. Vidjet ćemo hoće li pomoći.
Mene je privuklo jer rješava problem zapušenih jajovoda pa sam odlučila da probam.

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Homeopatija i neplodnost
24.12.2014 12:43:21   
crnka88
Zdravo svima, sesilija molim te napisi nam tvoje iskustvo sa orlovim prahom? Suprug i ja smo u dilemi dal da porucimo ali nas je strah da nije neka prevara u pitanju jer cena je poprilicna a iskustva korisnika ne mogu da nadjem nigde na netu. Kakvo je tvoje iskustvo s njima?

(odgovor članu sesilija)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Homeopatija i neplodnost
24.12.2014 12:49:41   
bebaa

IZVORNA PORUKA: crnka88

Zdravo svima, sesilija molim te napisi nam tvoje iskustvo sa orlovim prahom? Suprug i ja smo u dilemi dal da porucimo ali nas je strah da nije neka prevara u pitanju jer cena je poprilicna a iskustva korisnika ne mogu da nadjem nigde na netu. Kakvo je tvoje iskustvo s njima?

pozz...
ne bih da pametujem ali moj ti je savjet prije nego naručiš taj lijek da se konsultuješ sa nekim od homeopata...da sjedeš i popričaš...u principu tako ide prvi kontakt...ja sam se nasjedila kod ove moje dok mi je cijelu anamnezu uzela da bi pogodila u srž problema i dala odgovarajuću terapiju...
možda bi tebi taj prah trebao u nekoj jačoj ili slabijoj koncentraciji...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu crnka88)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Homeopatija i neplodnost
24.12.2014 13:24:53   
anandi
Dobar dan zene, evo da vam se i ja pridruzim i napisem koju. Mozda ce vam biti smijesno ali ja prvi put cujem taj naziv homeopatski pripravci user posted image
Vidim neka od zena je pisala da joj je muz oslobadao otrove tako sto je noge stavljao u vodu, to smo radili i ja i mm i zove se detoksikacija (oslobadanje otrova iz organizma). Jedan tretman je bio tako sto stopala stavimo na neku metalnu plocu, u sakama drzimo neke metalne cijevi i sve je to povezano s racunarom i gdje imaju kompletnu sliku unutar organizma. Mi smo isli ordinaciju alternativne medicine Ahmeta Srabovica u Gracanicu. Dobili smo neki med i cajeve da konzumiramo, takoder jednu piramidu s kristalima koju znam staviti na neko bolno mjesto i bol automatski prestaje. Isli smo slagacu 3-4 mjeseca 1 sedmicno i iskesirali 1000KM al nazalost do user posted image nije doslo, mada znam dosta zena koje su se trudile i po 10 g i nakon odlaska njemu ugledale te famozne user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *