|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Homeopatija i neplodnost
24.12.2014 13:48:13   
bebaa
ovo nema veze sa homeopatijom.....ni piramida,ni detoxikacija koju ti objašnjavaš...
homeopatski pripravci su lijekovi koji oni prave na biljnnoj ili kakvoj jiš bazi,ne znam...koriste se kao i ostali lijekovi....i ne košta toliko uopšte....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Homeopatija i neplodnost
24.12.2014 15:08:32   
kokouli
Ja sam 1 samo dobila 1 bocicu od homeopatkinje nesto sam lupkala svaki dan njome o dlan po 5 x ,povecava se svaki dan lupkanje ....kad sam trebala po drugu bocicu nisam otisla ....ne znam ...isto me ensto ganjala s viskom ispitivala od rodenja pa nadalje ...ovih dana u ocajanju zar ...nakon svega ...mozda bih mogla jos i to probati ponovo .Sta kazes bebaa....user posted image Btw ja sam tu bocicu platila 50 km ....tada prije 5 6 godina ...

< Poruku je uredio kokouli -- 24.12.2014 15:09:13 >

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Homeopatija i neplodnost
24.12.2014 15:11:45   
bebaa
ja sam već ranije pisala....godinu dana sam išla kod ove svoje,da mi obori vrijednosti TSH jer nisam mogla zatrudniti....i oborila žena....ja sva hepi,posle par mjeseci ostala trudna...ma hajde,....Bog zna kad će i šta kome pomoći...možda nije do nej....možda je do Njegove volje....
ali ja vjerujem u to.....
i ja sam pila i kapi što se udaraju i bobe pod jezik.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Homeopatija i neplodnost
24.12.2014 15:34:02   
kokouli
Pravo da ti akzem ,ja ti nemam problema s stitnom uopste ....a tad kad sam isla nisam bila u losem stanju ...sad sam odron s hormonima ...drugim ...Kod koga si ti sla ako nije tajna i reklama ne daj boze .

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Homeopatija i neplodnost
26.12.2014 13:22:55   
crnka88

ne bih da pametujem ali moj ti je savjet prije nego naručiš taj lijek da se konsultuješ sa nekim od homeopata...da sjedeš i popričaš...u principu tako ide prvi kontakt...ja sam se nasjedila kod ove moje dok mi je cijelu anamnezu uzela da bi pogodila u srž problema i dala odgovarajuću terapiju...
možda bi tebi taj prah trebao u nekoj jačoj ili slabijoj koncentraciji...
[/quote]

bebaa, sve je to ok verovatno treba neki razgovor nesto nego reko aj da probamo ovako nemamo sta da izgubimo a pije se prah dva puta dnevno nezavisno od problema orlov prah mi treba za supruga spermogram mu je opsta katastrofa narocito od kako je operisao varikocelu pre 2 godine sve gore i gore svasta smo probali jos taj orlov prah nismo pa reko ako ima neko da ga je pio neka se javi jer na njihovom sajtu pise da leci sve ono sto bolestan covek zeli da cuje pa me zanima da li je tacno ili ne?

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Homeopatija i neplodnost
26.12.2014 13:43:08   
bebaa

IZVORNA PORUKA: kokouli

Pravo da ti akzem ,ja ti nemam problema s stitnom uopste ....a tad kad sam isla nisam bila u losem stanju ...sad sam odron s hormonima ...drugim ...Kod koga si ti sla ako nije tajna i reklama ne daj boze .

meni nije tajna ali ne znam da li je reklama...ona radi na Marin dvoru..ako te interesuje mogu ti dati broj tel....

Crnka,iskreno se nadam da će se javiti neko s pozitivnim iskustvom...pa da to krene i kod vas fino....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Homeopatija i neplodnost
29.12.2014 18:00:06   
svamojadjeca
moja mama i ja smo krenule kod homeopate i evo koristimo terapiju vec mjesec dana.u prvom ciklusu koji je trajao 25dana pila sam terapiju za ciscenje jetre i zuci jajnika maternice.trebala sam izbaciti crveno meso,vegetu,supu u kesama i kocke za supu,stolicu sam imala i po 3 puta dnevno,smrsala sam 4kg bez djeta tj.vjerovatno sam izbacila otrove iz organizma.sad pijem za stitnu vec 15 dana.extra se osjecam i psihicki i fizicki.a moja mama je na inzulinu i rekla je da ce je skinuti sa njega.vec 2 dan od koristenja terapije osjetila je da joj secer cesce opada u toku dana i poslje 25 dana terapije.jutarnji inzulin je smanjila sa 24 jedinice na 12 jedinica a nocno sa 16 jedinica na 8jedinica inzulina.i secer joj extra bude u rasponu od 5 do 6

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Homeopatija i neplodnost
25.2.2015 15:29:59   
hokey girl
Cao cure, procitala sam sve vase komentare na ovu temu pa me zanima da li jos idete kod dr.Sadikovic? Zanima me jel to jos aktuelno i tako to, isla bih cisto da vidim radi opceg zdravlja, imuniteta i gin.upala jer sam bas osjetljiva posebno sad kad je ovo vrijeme nit hladno nit toplo.
Hvala :-)

(odgovor članu svamojadjeca)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Homeopatija i neplodnost
28.5.2015 14:56:02   
malena27 RR
IZVORNA PORUKA: Lola74

Evo sto sam pokupila sa raznim forumima sirom svjeta na temu Vitamini i homeopatija koja pomaze zatrudnjivanju, na engleskom je ali mislim da su nazivi isti. Ako nekome treba pojasnjene, slobodno mi se obratite.

Here is my supplement regime short version:

To be taken every day-
Vitamin C 1000 mg a day to support immunes and increase pregnancy rate
Iron 14mg take Iron same time as Vit C for better absorption (DO NOT TAKE TOO MUCH IRON OF IF YOU HAVE TOO MUCH IRON BUILD UP IN YOUR BODY)
Vitamin B6 50 to 100 mg a day to improve progesterone levels should be taken same time as vitamin B12. Increase B6 in 2WW to 500 to support progesterone levels.
Complex Vitamin B balances pre conception hormones
Royal Jelly 3x500mg a day helps with egg quality
Bee Propolis 1x5mg a day to help with egg quality
Coenzime Q10 improves blood flow, improves egg quality especially beneficial after ET and ovulation
Folic Acid 400-1000 mg a day a must supplement when TTC
Choline & Inositol recommended daily dose helps to restore normal ovulatory activity especially with PCOS

To take daily together especially after ovulation, during 2WW or ET:
Selenium 200 mg a day helps with implantation
Zink 15mg and Magnesuim daily recommended dose helps with implantation
Vitamin D daily recommended dose increases Pregnancy rate and egg quality
Fish oil Omega 3 high streinght helps support immune system
L-Arginine500-1000 mg a day after ET during 2ww improves implantation
Alph Lipoc Acid ALA take recommended dose, helps with egg quality and cell division
Aspirin 75 mg daily but try to take aspirin separately from all others supplements.

To take from Period day 1 to day 12:
Evening Primrose Oil high streinght - encourages ovulation by balancing hormones.
Angus cactus liquid - take 15-20 dro_ps mixed with small amount of any juice, helps to regulate period

Also i''ve found that Robitussin coughing mixture helps with implantation to be taken 5 days before /during ovulation, 2 teaspoon 200 mg 3 x a day.


OPTIONAL:
CASTOR OIL (ricinus)- to promote healing in the body and more specifically the reproductive system. By applying a cas_tor oil pack externally, positive benefits have been found. Do not use DURING MESTUATION STOP TREATMENT BEFORE OVULATION. Not to be used while pregnant.

DAILY INFUSED WATER
I make every day 1 1/2L of infused water Night before, to leave overnight at room temperature

1 LEMON AND MINT i cut whole unwaxed lemon into thin half moon slices and take few fresh mint leafs, add to 1 1/2 L of water and ice, leave overnight and next day you have infused lemon mint water
2 CINAMON APPLE AND ORANGE same as above, make sure that orange slices are not too thin... One Cinnamon sticks, organic apple. Make sure use organic oranges and apples, brilliant to control sugar cravings
3 HONEY CINAMON PEAR , cinnamon stick, two tablespoon of manuka honey, organic pear
4 MANGO AND GINGER one mango pealed and sliced ginger pealed And cut into not to thin peaces add to water/ice
5 STRABWERKES BLUBERRIES AND RASBERRIES handful of each cut each berry in half and add to iced water

With my Green smoothies, I add serving of Amazing Grass - Green Superfood, Chia seeds rich in Omiga 3 make sure that chia seeds are well grounded to release Oils, hemp seeds also rich in essential amino acids, Apricot Seeds, pomegranate seeds, grape seeds, pumpkin seedetc

Morning time i mix yogurt with porridge, add teaspoon Cinnamon powder and one small spoon of honey sometimes i add vanilla, sprinkle with dated and seed mix leave in the fridge overnight.

Moderator reminder - please remember to check any supplements with your clinic

Samo bi htjela napomenuti da kad sam ostala prvi put trudna prirodnim putem ja sam uzimala CHLOINE I INSOTOL, VTAMINE B12&6&, VITAMIN D, VITAMIN C I PCELIN PROPOLIS/ Royal Jelly..




_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu hokey girl)
Neposredna veza do poruke: 59
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *