|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 13:25:09   
shejla
eto sad niko ne odgovara na imaginarne situacije user posted image user posted image user posted image  Sto li???!!! Ne kontam...user posted image

Ja se u potpusnosti slazem sa Teacherkom... da je, ne daj Boze, zivot mog djeteta u pitanju,  ne bih se premisljala.... Za situaciju kao u filmu - dakle, cisto iz razonode, NE!
Za mm -  isti kriteriji kao i za mene user posted image



_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 13:31:15   
Iceman
IZVORNA PORUKA: zinanina

Ode tema icemanu.user posted image

A to za izbore i presing, apsolutno se slažem, treba prijaviti.



Ma daj, nemoj biti tuzna. Trosis svoje intelektualne kvalitete na "mojoj" temi, zar vec nisi otisla "zadovoljena"?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 13:38:19   
maja78 RR
inace se ne javljam na ove teme, ali mi vise muka gledati lazne moraliste, svi mi ovdje javno pisemo nebi ovo nebi ono, nikaaaad i takve stvari, jer naravno nije se jednom desilo da se brisu postovi ili profil jer je neka od nas svasta pricala

ali, u dubini duse sve mi znamo ko smo i sta bismo

moja filozofija je i odgovor na zadatu temu nikad ne reci nikad


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 13:41:32   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

inace se ne javljam na ove teme, ali mi vise muka gledati lazne moraliste, svi mi ovdje javno pisemo nebi ovo nebi ono, nikaaaad i takve stvari, jer naravno nije se jednom desilo da se brisu postovi ili profil jer je neka od nas svasta pricala

ali, u dubini duse sve mi znamo ko smo i sta bismo

moja filozofija je i odgovor na zadatu temu nikad ne reci nikad


Respect user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:00:44   
Mama3djecaka
1 + 2 = nema sanse...Seks za pare je prostitucija......i nema situacije da bi me dovelo da to radim...pare se mogu zaraditi na drugi nacin.....

_____________________________

Belmin 15.12.1999
Adi 28.6.2005
Dino 6.4.2008

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:03:40   
veeseelaa
milion je milion

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mama3djecaka)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:04:34   
Hannica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

milion je milion


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kraljica si mame mi.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:04:48   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

inace se ne javljam na ove teme, ali mi vise muka gledati lazne moraliste, svi mi ovdje javno pisemo nebi ovo nebi ono, nikaaaad i takve stvari, jer naravno nije se jednom desilo da se brisu postovi ili profil jer je neka od nas svasta pricala

ali, u dubini duse sve mi znamo ko smo i sta bismo

moja filozofija je i odgovor na zadatu temu nikad ne reci nikad



maji uvijek si mi se dopadala, respekt, pusti to ne bi ovo ne bi ono, haj znaj



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:06:00   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

milion je milion


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kraljica si mame mi.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:07:05   
koka i po
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

inace se ne javljam na ove teme, ali mi vise muka gledati lazne moraliste, svi mi ovdje javno pisemo nebi ovo nebi ono, nikaaaad i takve stvari, jer naravno nije se jednom desilo da se brisu postovi ili profil jer je neka od nas svasta pricala

ali, u dubini duse sve mi znamo ko smo i sta bismo

moja filozofija je i odgovor na zadatu temu nikad ne reci nikad



jedini pravi i iskreni  odgovor do sada user posted image (bar po meni) bravo majci user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:08:59   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Mi smo sad u firmi svi dobili nemoralnu ponudu tko ne glasa na predstojećim izborima za određenog x.x. da će dobiti otkazuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ovo nije ponuda nego ucjena.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:09:54   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Mi smo sad u firmi svi dobili nemoralnu ponudu tko ne glasa na predstojećim izborima za određenog x.x. da će dobiti otkazuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ovo nije ponuda nego ucjena.user posted image

ovo je za neke vece sile , sram ih i stid bilo jezim se , ali nije mi jasno kako moze neko znati za koga sam ja glasala .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:10:47   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Mi smo sad u firmi svi dobili nemoralnu ponudu tko ne glasa na predstojećim izborima za određenog x.x. da će dobiti otkazuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ovo nije ponuda nego ucjena.user posted image


a kako će znati za kog si glasala? idu s tobom i kabinu mmmmm ko kod nane user posted image
nisi ti to dobro skontala hahaha ne mogu znati za kog si glasala, možda samo očekuju podršku pa daj je a glasaj za koga hoćeš


< Poruku je uredio veeseelaa -- 18.9.2010 14:11:59 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:11:13   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Mi smo sad u firmi svi dobili nemoralnu ponudu tko ne glasa na predstojećim izborima za određenog x.x. da će dobiti otkazuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ovo nije ponuda nego ucjena.user posted image

ovo je za neke vece sile , sram ih i stid bilo jezim se , ali nije mi jasno kako moze neko znati za koga sam ja glasala .


ja to pitah unaorijed već...
nema šanse da zna...
slododbo ti njemu reci glasla...uzmi 100Km i veselo uživajuser posted image user posted image user posted image
samo izađi na izbore neka vidi u biračkom spisku da si bila...
a za koga si glasal neka nagađauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:13:12   
Mama3djecaka
Ma da nudi 100 miliona a ne jedan :) Pare nemogu izbrisati prljav obraz...

_____________________________

Belmin 15.12.1999
Adi 28.6.2005
Dino 6.4.2008

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:14:57   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mama3djecaka

Ma da nudi 100 miliona a ne jedan :) Pare nemogu izbrisati prljav obraz...


hahahah nema to veze s obrazomuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mama3djecaka)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:15:21   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Mama3djecaka

Ma da nudi 100 miliona a ne jedan :) Pare nemogu izbrisati prljav obraz...

hahahhaha cist obraz sta je to danas , kad te bijeda spuca i snadje nema obraza i ne vidi te niko , kao sto maja rece nikada ne reci nikada , ni zasto.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mama3djecaka)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:15:57   
veeseelaa
ma čim ponudi milion čovjek se zaljubi i onda je to iz ljubavi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:18:28   
Visnja RR
mnogi/mnoge to rade i bez nemoralne ponude..
mogi/mnoge to rade  kao sto neki dan rekoh i za suknju ili koznu torbu...
za milion neke valute (osim dinara user posted image ) bih to uradila ako bih spasavala zivot svog djeteta...da budem preciznija za spasavanje zivota svog djeteta bih i bez novca...

s kojim teretom bih zivjela kasnije? to je drugi par cipela...al  jaka zena bi se i s tim znala nositi...

a da neko MM ponudi... razmislila bih user posted image  

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:21:15   
veeseelaa
a kad neko ponudi milion ženi za sex ima da se ufura do bola, pa znaš koja riba moraš biti da ti ponude više od stoje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image šega je o ovom i raspravljati i razmišljati
Imal ko da je imao nemoralnih ponuda al u malo manjem iznosu? ne zanimaju me okolnosti nego samo cifra user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:22:48   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

mnogi/mnoge to rade i bez nemoralne ponude..
mogi/mnoge to rade  kao sto neki dan rekoh i za suknju ili koznu torbu...
za milion neke valute (osim dinara user posted image ) bih to uradila ako bih spasavala zivot svog djeteta...da budem preciznija za spasavanje zivota svog djeteta bih i bez novca...

s kojim teretom bih zivjela kasnije? to je drugi par cipela...al  jaka zena bi se i s tim znala nositi...

a da neko MM ponudi... razmislila bih user posted image  

slazem se , a ovo za muza ne , nema tu razmisljanja a idi bolan sta ti fali hahahahahhahahahaha milion je milion :))) sto vesela kaze


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:26:49   
Mama3djecaka
Ovdje je u pitanju otplata kretita a ne spasavanje djeteta

_____________________________

Belmin 15.12.1999
Adi 28.6.2005
Dino 6.4.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:33:36   
veeseelaa
kažu da je moralno ono nakon čega se osjećate dobro a nemoralno ono nakon čega se osjećate loše
a ko se ne bi dobro osjećao nakon što dobije milion dolara? user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mama3djecaka)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:39:53   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mama3djecaka

Ovdje je u pitanju otplata kretita a ne spasavanje djeteta


a to nešto na rate user posted image user posted image user posted image user posted image pa kolika je kamata? hahahah

< Poruku je uredio veeseelaa -- 18.9.2010 14:40:13 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mama3djecaka)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:40:06   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

mnogi/mnoge to rade i bez nemoralne ponude..
mogi/mnoge to rade  kao sto neki dan rekoh i za suknju ili koznu torbu...
za milion neke valute (osim dinara user posted image ) bih to uradila ako bih spasavala zivot svog djeteta...da budem preciznija za spasavanje zivota svog djeteta bih i bez novca...

s kojim teretom bih zivjela kasnije? to je drugi par cipela...al  jaka zena bi se i s tim znala nositi...

a da neko MM ponudi... razmislila bih user posted image  

slazem se , a ovo za muza ne , nema tu razmisljanja a idi bolan sta ti fali hahahahahhahahahaha milion je milion :))) sto vesela kaze



kaze moja prijateljica sve dok unosi u kucu dobro je ...kad pocne iznositi onda ne valja user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *