|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:47:03   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a kad neko ponudi milion ženi za sex ima da se ufura do bola, pa znaš koja riba moraš biti da ti ponude više od stoje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image šega je o ovom i raspravljati i razmišljati
Imal ko da je imao nemoralnih ponuda al u malo manjem iznosu? ne zanimaju me okolnosti nego samo cifra user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


draga ali ti sto nude tolike sume za sex za jednu noc ne rade to jer je u pitanju dobra riba...nego jer zele poniziti suprotnu stranu, ili poniziti tj. omalovaziti emociju zvanu ljubav...a nacjesce jer sami nisu u mogucnosti dozivjeti ljubav pa zele dokazati i sebi i ostalima da novac ubija emocije tj da zbog novca zaboravite da imate pored sebe nekog koga volite...
taj film se bajkovito zavrsilo a sjecate se filma sa Kim Bezindzer i Alekom Boldvinom (pisem po Vuku) gdje ona da bi svog muza izbavila iz zatvora spava sa nekim mafijasem... maviajs to nije radio jer je Kim dobra riba jer takvih moze imati i kesu bombona (mada je bila dobra riba) vec je radio da bi njenog muza ponizio cinjenicom da mu je neko imao zenu dok je bio u zatvori i da je tim cinom ona njega izvukla... i bla bla... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:49:22   
veeseelaa
aha znači i ružnoj ribi neko može ponuditi veliki iznos? meni to nelogičnouser posted image
ok stoji za ponižavanje al da riba mora biti dobra mora, gdje ćeš akrepu dati veliki novac, one se obično i ne nadju u takvim pričamauser posted image
a i nešto nećeš strašno nekog poniziti ako imaš sex s njim za lovu a on ružan il prosječan, mislim da ga tu samo sebi šukne ponuđač user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 18.9.2010 14:51:27 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:53:03   
Visnja RR
vesela i ruzni ljudi vole... razmisli!...u pitanju je ponizavajuci cin jer dokazujes da ljubav ne postoji a ne uzivanje u sexu...jer ti lovatori oko sebe imaju garnizon tih ljepotoca...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 14:57:48   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

vesela i ruzni ljudi vole... razmisli!...u pitanju je ponizavajuci cin jer dokazujes da ljubav ne postoji a ne uzivanje u sexu...jer ti lovatori oko sebe imaju garnizon tih ljepotoca...


ma svega ima, al kažem uglavnom se takve ponude dešavaju atraktivnim i ful lijepim ženama (zanemarimo sad film)
Pa ni sponzoruša ne može svako biti bez obzira na željuuser posted image
iz perspektive iz koje ti daješ mišljenje si u pravu al ja govorim o realnostima koje se dešavaju oko nas, samo dobru trebu plaćaju za sex a sad film je film il neki konj koji se natakari da nekog ponizi i postupi na takav način




< Poruku je uredio veeseelaa -- 18.9.2010 15:05:08 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 15:04:26   
Visnja RR
sponzorusa je nesto drugo...to je "profesija" user posted image  ona svoj izgled koristi da bi dosla do novca... ona nikad nece dobiti nemoralnu ponudu... jer ona to ne smatra nemoralnim nego zanaimanjem , tj stilom zivota...user posted image



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 15:09:50   
veeseelaa
sponzoruša je po meni žena koja se zabavlja s likom i može da ga voli il ne voli, al glavni joj je prioritet da ga što više izmuze, a možda se i uda za njega al su njoj pare No1
a da ne može neko toj istoj ponuditi npr 10000,00 KM za sex može, što da ne? i ima njih koje će to odbiti jer ona za 2 godine npr zabavljanja s nekim može da uzme brdo love itd a ne da joj se od sebe možda praviti takvu ribu koja se prodaje za noć
Ovako ona je u vezi i ne smatra se prodatom.... jer lik misli da ga voli itd dok ovaj za jednu noć zna da je to za jednu noć

eh svašta ja napričauser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 15:19:05   
Anoniman
ja sam dobila ponudu da  mom sinu nadijem ime "    " za uzvrat bi dobila velikuuuu sumu novca na celu i kucu u Bosni na tri sprata tip toppp sredjenu (tj. moj sin bi to dobio odmah sve ) naravno  nije mi ni na kraj pameti palo moj sin moja odluka , Anonimna sam zbog viracica ali moje forumasice znaju sigurno  ko sam :))))  

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 15:21:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

ja sam dobila ponudu da  mom sinu nadijem ime "    " za uzvrat bi dobila velikuuuu sumu novca na celu i kucu u Bosni na tri sprata tip toppp sredjenu (tj. moj sin bi to dobio odmah sve ) naravno  nije mi ni na kraj pameti palo moj sin moja odluka , Anonimna sam zbog viracica ali moje forumasice znaju sigurno  ko sam :))))  
neeeeeeee kontam

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 15:22:53   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

ja sam dobila ponudu da  mom sinu nadijem ime "    " za uzvrat bi dobila velikuuuu sumu novca na celu i kucu u Bosni na tri sprata tip toppp sredjenu (tj. moj sin bi to dobio odmah sve ) naravno  nije mi ni na kraj pameti palo moj sin moja odluka , Anonimna sam zbog viracica ali moje forumasice znaju sigurno  ko sam :))))  


ni ja ne kontam, o zar se i za odabir imena neko toliko smara?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 15:23:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Anoniman

ja sam dobila ponudu da  mom sinu nadijem ime "    " za uzvrat bi dobila velikuuuu sumu novca na celu i kucu u Bosni na tri sprata tip toppp sredjenu (tj. moj sin bi to dobio odmah sve ) naravno  nije mi ni na kraj pameti palo moj sin moja odluka , Anonimna sam zbog viracica ali moje forumasice znaju sigurno  ko sam :))))  
neeeeeeee kontam


ma sta ne kontas receno mi nadi tako ime dobices to to i to , ako ne nikom nista i bi nikom nista :))))) mislim dobili smo normalan poklon , samo et htjedoh biti i ja jednom Anonimna :)))

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 15:23:43   
veeseelaa
hahahahah ti si baš zaglavila s nekim ludacima
Nikad ovo nisam čula a svašta sam čula user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 15:24:58   
veeseelaa
nadam se da  je šala bila u pitanju , mislim na ponudu
helem svega, ne daj te se žene i ne pristajte na ponude ovakve vrste


< Poruku je uredio veeseelaa -- 18.9.2010 15:32:02 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 15:37:53   
veeseelaa
garant se neko našalio, ajde da se vratimo temi
Bil il ne bil za milionče? user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 15:39:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

garant se neko našalio, ajde da se vratimo temi
Bil il ne bil za milionče? user posted image

ma nije vise ni milion sto je nekad biouser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 15:40:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Anoniman

ja sam dobila ponudu da  mom sinu nadijem ime "    " za uzvrat bi dobila velikuuuu sumu novca na celu i kucu u Bosni na tri sprata tip toppp sredjenu (tj. moj sin bi to dobio odmah sve ) naravno  nije mi ni na kraj pameti palo moj sin moja odluka , Anonimna sam zbog viracica ali moje forumasice znaju sigurno  ko sam :))))  
neeeeeeee kontam


ma sta ne kontas receno mi nadi tako ime dobices to to i to , ako ne nikom nista i bi nikom nista :))))) mislim dobili smo normalan poklon , samo et htjedoh biti i ja jednom Anonimna :)))

a tek sad vidim ovaj prazan prostor s navodnicimauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 15:44:50   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

garant se neko našalio, ajde da se vratimo temi
Bil il ne bil za milionče? user posted image

ma nije vise ni milion sto je nekad biouser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image a može se može i sa njim poneštouser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 15:48:08   
Sonja
rodica od mm je dobila ponudu kao Anonimna da da ime svooj kcerki kao njena sveki i da ce joj dati ne znam tacno koliko para..rodica je pristala al ime jeuser posted image user posted image

a kad bi nekom mm poudio takvu ponudu a bi ga licno "spremila" i poslala eehehhe
ja nebi prihvatila

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 15:49:07   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Sonja

rodica od mm je dobila ponudu kao Anonimna da da ime svooj kcerki kao njena sveki i da ce joj dati ne znam tacno koliko para..rodica je pristala al ime jeuser posted image user posted image

a kad bi nekom mm poudio takvu ponudu a bi ga licno "spremila" i poslala eehehhe
ja nebi prihvatila

zavisi kolike su pare u pitanju, ako je milion, hmmmm user posted image nek promijeni poslije imeuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 16:00:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sonja


a kad bi nekom mm poudio takvu ponudu a bi ga licno "spremila" i poslala eehehhe
ja nebi prihvatila


user posted image user posted image user posted image dooobra si... neka samo zarađuje hahhahha

(odgovor članu Sonja)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 16:04:33   
Anoniman
A što se tiče nemoralnih ponuda,mogu samo reći "Ne daj Bože da dođe do toga",mislim da ne bih pristala na takvo nešto,ali...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 16:12:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Mi smo sad u firmi svi dobili nemoralnu ponudu tko ne glasa na predstojećim izborima za određenog x.x. da će dobiti otkazuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A kako to mogu provjerit...mislim...zaista i nadasve...ja bih to prijavila...odmah



Kome?To svi znaju to je javna tajna inspekcije znaju ali se prave da ne znaju a svaki glas za toga xx će se platiti 100 KM glasačuuser posted image user posted image user posted image


ja nebih da se uključujem u temu...jer mi je baš degutantna...
poziciju sa koje nam je iceman zapoćeo temu...nebih nikada....
no ovo što vi navodite pa poređujete sa šeherzadom pa dijeca moja tuđa....
i u toj poziciji sa moje životne tačke gledišta znam da bih na drugačiji način mogča doži do novca...
zato sa ovom pameću i stavom...ne

a citirana ucjena...
samo me zanima kako će tvoj gazda znati za koga si glasala na izborima pa da ti da tih 100 Km i neda otkaz...
Izbori su tajni...ja sad mogu reći glasat ću za xy al kad dođem u kutiju ko to zna...mogu i prazan listić da ubacim.user posted image



Cula sam za ovakav nacin glasovanja. I ne samo u firmi, nego i kod obicnih ljudi.... Uslikas na mob. zaokruzeni listic i svoje podatke mislim osobnu/licnu. E sad je li to istina pojma nemam, jer to su sve price, rekla kazala... Bar u mom slucaju.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 16:21:08   
Sonja

IZVORNA PORUKA: Gracanka

IZVORNA PORUKA: Sonja


a kad bi nekom mm poudio takvu ponudu a bi ga licno "spremila" i poslala eehehhe
ja nebi prihvatila


user posted image user posted image user posted image dooobra si... neka samo zarađuje hahhahha


user posted image user posted image
ma hajd on ce opet bit moj poslije te noci samo da jos puunoooooo parauser posted image
cifra se ne ispustauser posted image user posted image user posted image user posted image

sala naravno

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 16:37:48   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Mi smo sad u firmi svi dobili nemoralnu ponudu tko ne glasa na predstojećim izborima za određenog x.x. da će dobiti otkazuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A kako to mogu provjerit...mislim...zaista i nadasve...ja bih to prijavila...odmah



Kome?To svi znaju to je javna tajna inspekcije znaju ali se prave da ne znaju a svaki glas za toga xx će se platiti 100 KM glasačuuser posted image user posted image user posted image


ja nebih da se uključujem u temu...jer mi je baš degutantna...
poziciju sa koje nam je iceman zapoćeo temu...nebih nikada....
no ovo što vi navodite pa poređujete sa šeherzadom pa dijeca moja tuđa....
i u toj poziciji sa moje životne tačke gledišta znam da bih na drugačiji način mogča doži do novca...
zato sa ovom pameću i stavom...ne

a citirana ucjena...
samo me zanima kako će tvoj gazda znati za koga si glasala na izborima pa da ti da tih 100 Km i neda otkaz...
Izbori su tajni...ja sad mogu reći glasat ću za xy al kad dođem u kutiju ko to zna...mogu i prazan listić da ubacim.user posted image



Cula sam za ovakav nacin glasovanja. I ne samo u firmi, nego i kod obicnih ljudi.... Uslikas na mob. zaokruzeni listic i svoje podatke mislim osobnu/licnu. E sad je li to istina pojma nemam, jer to su sve price, rekla kazala... Bar u mom slucaju.



svašta....
pa valjda se zna da je fotografisanje zabranjeno...
savko izborno mjesto ima posmatrače...kao iz različitih stranak tako i strance iz nevladinog sektora kao i domaće nevladinog sektora....niti jednom od njih to nije u interesu a posebno predjedniku biračkog odbora koji bi za to krivično odgovarao.

na ulazu u glsačko mjesto fino stoje oznake bez oružja, bez cigarete i bez fotoaparata...

user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 16:41:05   
Visnja RR
al mobitel niko ne vidi user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 16:42:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

al mobitel niko ne vidi user posted image


dauser posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *