|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 17:57:15   
IvanaTz
A ti to fino uslikas pa trazis novi listic, kazes da si pogrijesila user posted image

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 18:54:34   
henna ze
kad bi život mog djeteta bio u pitanju ne bi ni razmišljala...a ovako ne .žene drage pa mi ni za 9 života ne bi vidjele  milion ...znate li vi koliko je to..a filmovi i stvarni svijet nigdje veze..
ja se samo nadam da nikad neću doći u situaciju da mom djetetu treba...molim Boga za to...e žene moje ne znate kako je skupljati novac za liječenje i biti na plakatima i imati žiro račun za pomoć...i nadaš se i nadaš....kako li je bilo mojoj mami..znam da bi ona i sad u onim godinama..za mene uradila isto kao i za svoje dijete...sreća cifra nije bila velika...



_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 20:16:29   
salmy
Sto ne biuser posted image user posted image user posted image user posted image sta fali!!! u pitanju je milonceuser posted image user posted image user posted image user posted image

Iceman nemoj petljati Ekrema u ovu pricuuser posted image user posted image user posted image   priznaj da je lik za 10user posted image user posted image user posted image kao sad se i ti lozis na njegauser posted image user posted image user posted image priznaj bil ti za milonce??


(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 21:04:11   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

al mobitel niko ne vidi user posted image

to nije istina...pokušaj pa ćeš vidjeti....
onoga trenutka kada porbaš fotografisati u pravilu bićeš opomenuta...
ti jesi iza kartinske kutije ali predjenik odbora i 5 članova paze na tebe...
njihova naplata novca za taj rad zavisii od ispravnosti provedenih izbora....
e sve i da te ne vide nema šanse da se mobitel ne čuje....

ja sam radila na izborima...znam šta se može a šta ne može tamo učinitiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Nemoralna ponuda?
19.9.2010 9:27:26   
Iceman

IZVORNA PORUKA: salmy

Sto ne biuser posted image user posted image user posted image user posted image sta fali!!! u pitanju je milonceuser posted image user posted image user posted image user posted image

Iceman nemoj petljati Ekrema u ovu pricuuser posted image user posted image user posted image   priznaj da je lik za 10user posted image user posted image user posted image kao sad se i ti lozis na njegauser posted image user posted image user posted image priznaj bil ti za milonce??





Hahaha, znas kako se kaze "svako ima svoju cijenu' user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Nemoralna ponuda?
19.9.2010 15:13:54   
salmy
IZVORNA PORUKA: Iceman


IZVORNA PORUKA: salmy

Sto ne biuser posted image user posted image user posted image user posted image sta fali!!! u pitanju je milonceuser posted image user posted image user posted image user posted image

Iceman nemoj petljati Ekrema u ovu pricuuser posted image user posted image user posted image   priznaj da je lik za 10user posted image user posted image user posted image kao sad se i ti lozis na njegauser posted image user posted image user posted image priznaj bil ti za milonce??





Hahaha, znas kako se kaze "svako ima svoju cijenu' user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Nemoralna ponuda?
19.9.2010 16:13:47   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

al mobitel niko ne vidi user posted image

to nije istina...pokušaj pa ćeš vidjeti....
onoga trenutka kada porbaš fotografisati u pravilu bićeš opomenuta...
ti jesi iza kartinske kutije ali predjenik odbora i 5 članova paze na tebe...
njihova naplata novca za taj rad zavisii od ispravnosti provedenih izbora....
e sve i da te ne vide nema šanse da se mobitel ne čuje....

ja sam radila na izborima...znam šta se može a šta ne može tamo učinitiuser posted image user posted image user posted image user posted image



draga Hanady tri puta sam bila predsjednica komisije na glasanju...sve se moze... al o svemu sto se moze necu da pisem jer nije tema user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 19.9.2010 16:14:18 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Nemoralna ponuda?
21.9.2010 22:53:02   
bebbe RR
Anegdota:
George Bernard Show je, navodno, sjedio u lokalu i čekao novinarku koja je imala zakazan  intervju s njim. Kada je novinarka stigla, on je razgovarao sa jednom prostitutkom. Novinarka je s prezirom pitala i dobila potvrdu da se radi o "prijateljici noći" i verbalno izrazila svoje gađenje nad njom.
"Da li biste vi spavali samnom za dolar?", pitao ju je G.B.S.
"Ne", rekla je novinarka.
"A za milion?" ponudio je G.B.S.
"E, pa to je već mnogo novca... Razmislila bih... Vjerovatno bih...", odgovorila je.
"Eto, vidite,", rekao je G.B.S. "Iste ste. Sve je samo pitanje cjenjkanja."

Slažem se sa G.B. Shawom. 




_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Nemoralna ponuda?
21.9.2010 22:57:48   
acudesa
mene bi prije neko kupio nekom budalastinom nego milionomuser posted image
(mm je zaustavio autobus u kojem sam ja bila i usao samo da mi pozeli sretan put, na po ceste, do kraja puta sam samo gledala ispred sebe-stid me bilo ljudi...a, sad se sjetim toga sa osmijehom i nema milona kojim bi me vise kupio nego sto je uspio takvim glupim romanticnim sitnicama)

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Nemoralna ponuda?
21.9.2010 23:01:25   
Visnja RR
koliko se ja sjecam TM nam je rekao da ti nije samo pozelio sretan put... ili misilis na neverbalni dio user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Nemoralna ponuda?
21.9.2010 23:02:06   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: bebbe RR

Anegdota:
George Bernard Show je, navodno, sjedio u lokalu i čekao novinarku koja je imala zakazan  intervju s njim. Kada je novinarka stigla, on je razgovarao sa jednom prostitutkom. Novinarka je s prezirom pitala i dobila potvrdu da se radi o "prijateljici noći" i verbalno izrazila svoje gađenje nad njom.
"Da li biste vi spavali samnom za dolar?", pitao ju je G.B.S.
"Ne", rekla je novinarka.
"A za milion?" ponudio je G.B.S.
"E, pa to je već mnogo novca... Razmislila bih... Vjerovatno bih...", odgovorila je.
"Eto, vidite,", rekao je G.B.S. "Iste ste. Sve je samo pitanje cjenjkanja."

Slažem se sa G.B. Shawom. 





user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Nemoralna ponuda?
21.9.2010 23:03:16   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bebbe RR

Anegdota:
George Bernard Show je, navodno, sjedio u lokalu i čekao novinarku koja je imala zakazan  intervju s njim. Kada je novinarka stigla, on je razgovarao sa jednom prostitutkom. Novinarka je s prezirom pitala i dobila potvrdu da se radi o "prijateljici noći" i verbalno izrazila svoje gađenje nad njom.
"Da li biste vi spavali samnom za dolar?", pitao ju je G.B.S.
"Ne", rekla je novinarka.
"A za milion?" ponudio je G.B.S.
"E, pa to je već mnogo novca... Razmislila bih... Vjerovatno bih...", odgovorila je.
"Eto, vidite,", rekao je G.B.S. "Iste ste. Sve je samo pitanje cjenjkanja."

Slažem se sa G.B. Shawom. 





_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Nemoralna ponuda?
21.9.2010 23:04:45   
acudesa
user posted image user posted image user posted image ... da zene ne pomisle svasta-samo me poljubio, višnjauser posted image user posted image user posted image user posted image
(doduse, godinama se hvali time, pa je uspio dodati još imaginarnih elemenata, u koje je i on sam poceo cvrsto vjerujeuser posted image user posted image )

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Nemoralna ponuda?
21.9.2010 23:08:26   
bebbe RR
A neke među nama su pomislile svašta:)))) Šala mala:))) I pozdrav romantičnoj gesti TMa. I MM im je sklon, a ja sam laka meta, "ubije" me svakom sitnicom:)))

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Nemoralna ponuda?
21.9.2010 23:16:00   
acudesa
user posted image  razumijemo se...kupi cvijece i sakrije se ko dijete iza vratauser posted image  da me iznenadiuser posted image  

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Nemoralna ponuda?
1.12.2010 2:20:51   
I and my angel
Ne,sigurno. Mada 250.000 jeste velika cifra,ali da li je to vrijedno onoga sto smo godinama sticali? NE! Brak,slogu,djecu,ljubav itd. Novac bude i prodje,a gore navedene vrijednosti zaista su neprocjenjljive.

Mada kada bolje pomislim,sto se MM tiče ne bih imala nista protiv! Jedan sex bez emocija,obaveza...! Pa koliko je samo tih divnih muzeva koji "svrljaju" , jos trose na ljubavnice! Dajte , da se ne zavaravamo,znaci:JA ne bih pristala,ali suprugu bih dozvolila,i podrzala ga,naravno!

_____________________________

Prosječna žena uvijek je radije lijepa nego pametna, jer prosječna žena zna da prosječni muškarac bolje vidi nego što misli.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Nemoralna ponuda?
1.12.2010 6:18:24   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: I and my angel

Ne,sigurno. Mada 250.000 jeste velika cifra,ali da li je to vrijedno onoga sto smo godinama sticali? NE! Brak,slogu,djecu,ljubav itd. Novac bude i prodje,a gore navedene vrijednosti zaista su neprocjenjljive.

Mada kada bolje pomislim,sto se MM tiče ne bih imala nista protiv! Jedan sex bez emocija,obaveza...! Pa koliko je samo tih divnih muzeva koji "svrljaju" , jos trose na ljubavnice! Dajte , da se ne zavaravamo,znaci:JA ne bih pristala,ali suprugu bih dozvolila,i podrzala ga,naravno!


A tebi ovo ne bi bio jedan sex bez emocija, obaveza...ili? TM bi, a tebi ne bi, ne kontamuser posted image Meni ovo na kraju malo kontradiktorno "i podrzala ga naravno"...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu I and my angel)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Nemoralna ponuda?
3.12.2010 13:04:50   
I and my angel
Ja sam ZENSKO,ipak. I DA podrzala bih ga!!! NARAVNO!
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: I and my angel

Ne,sigurno. Mada 250.000 jeste velika cifra,ali da li je to vrijedno onoga sto smo godinama sticali? NE! Brak,slogu,djecu,ljubav itd. Novac bude i prodje,a gore navedene vrijednosti zaista su neprocjenjljive.

Mada kada bolje pomislim,sto se MM tiče ne bih imala nista protiv! Jedan sex bez emocija,obaveza...! Pa koliko je samo tih divnih muzeva koji "svrljaju" , jos trose na ljubavnice! Dajte , da se ne zavaravamo,znaci:JA ne bih pristala,ali suprugu bih dozvolila,i podrzala ga,naravno!


A tebi ovo ne bi bio jedan sex bez emocija, obaveza...ili? TM bi, a tebi ne bi, ne kontamuser posted image Meni ovo na kraju malo kontradiktorno "i podrzala ga naravno"...




_____________________________

Prosječna žena uvijek je radije lijepa nego pametna, jer prosječna žena zna da prosječni muškarac bolje vidi nego što misli.

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Nemoralna ponuda?
3.12.2010 13:07:24   
I and my angel
BIG LIKE za pricu! U sustini itekako ima smislia!
IZVORNA PORUKA: bebbe RR

Anegdota:
George Bernard Show je, navodno, sjedio u lokalu i čekao novinarku koja je imala zakazan  intervju s njim. Kada je novinarka stigla, on je razgovarao sa jednom prostitutkom. Novinarka je s prezirom pitala i dobila potvrdu da se radi o "prijateljici noći" i verbalno izrazila svoje gađenje nad njom.
"Da li biste vi spavali samnom za dolar?", pitao ju je G.B.S.
"Ne", rekla je novinarka.
"A za milion?" ponudio je G.B.S.
"E, pa to je već mnogo novca... Razmislila bih... Vjerovatno bih...", odgovorila je.
"Eto, vidite,", rekao je G.B.S. "Iste ste. Sve je samo pitanje cjenjkanja."

Slažem se sa G.B. Shawom. 






_____________________________

Prosječna žena uvijek je radije lijepa nego pametna, jer prosječna žena zna da prosječni muškarac bolje vidi nego što misli.

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Nemoralna ponuda?
3.12.2010 13:37:08   
veeseelaa
milion je milion, ja biuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu I and my angel)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Nemoralna ponuda?
3.12.2010 13:38:34   
marny
čuj nije p.... sapun pa da se istroši user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Nemoralna ponuda?
3.12.2010 14:12:52   
veeseelaa
bolje za pare nego džabe user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Nemoralna ponuda?
3.12.2010 14:17:52   
mama2009
IZVORNA PORUKA: marny

čuj nije p.... sapun pa da se istroši user posted image



hahahhah bas si luda


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Nemoralna ponuda?
3.12.2010 14:19:10   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: marny

čuj nije p.... sapun pa da se istroši user posted image



hahahhah bas si luda



user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Nemoralna ponuda?
3.12.2010 14:19:22   
selina

IZVORNA PORUKA: marny

čuj nije p.... sapun pa da se istroši user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image joj sto me nasmija

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *