|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nemoralna ponuda?
3.12.2010 14:29:10   
I and my angel
user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: selina


IZVORNA PORUKA: marny

čuj nije p.... sapun pa da se istroši user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image joj sto me nasmija

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prosječna žena uvijek je radije lijepa nego pametna, jer prosječna žena zna da prosječni muškarac bolje vidi nego što misli.

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Nemoralna ponuda?
3.12.2010 14:43:48   
veeseelaa
tako se odavnina kaže user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu I and my angel)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Nemoralna ponuda?
3.12.2010 15:31:09   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: I and my angel

Ja sam ZENSKO,ipak. I DA podrzala bih ga!!! NARAVNO!
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: I and my angel

Ne,sigurno. Mada 250.000 jeste velika cifra,ali da li je to vrijedno onoga sto smo godinama sticali? NE! Brak,slogu,djecu,ljubav itd. Novac bude i prodje,a gore navedene vrijednosti zaista su neprocjenjljive.

Mada kada bolje pomislim,sto se MM tiče ne bih imala nista protiv! Jedan sex bez emocija,obaveza...! Pa koliko je samo tih divnih muzeva koji "svrljaju" , jos trose na ljubavnice! Dajte , da se ne zavaravamo,znaci:JA ne bih pristala,ali suprugu bih dozvolila,i podrzala ga,naravno!


A tebi ovo ne bi bio jedan sex bez emocija, obaveza...ili? TM bi, a tebi ne bi, ne kontamuser posted image Meni ovo na kraju malo kontradiktorno "i podrzala ga naravno"...





ne galami velikim slovima, samo pricamo... kakve veze ima sto si zensko? ok je da on spava a nije ok da ti spavasuser posted image
meni ta prica ima smisla samo u tom slucaju koji si navela, ako te muz vec vara pa ono isto ti ga dodje, spavao s ljubavnicom ili za pare pa bolje za pare, a u jednom normalnom i skladnom braku jednako bi mi skakljiva bila ponuda i za mene i za njega, smetalo bi mi i jedno i drugo... ne kazem da ne bi pronasli rjesenje da dobijemo pare user posted image , samo kazem da bi mi smetalo itekako...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu I and my angel)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Nemoralna ponuda?
3.12.2010 15:41:09   
veeseelaa
ako već neko mora da se žrtvuje onda  ću to ja! user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Nemoralna ponuda?
3.12.2010 15:44:26   
selina

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ako već neko mora da se žrtvuje onda  ću to ja! user posted image user posted image

dobra si user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Nemoralna ponuda?
3.12.2010 20:30:56   
I and my angel
1. Ne derem se,sasvim normalno razgovaram,samo sam naglasila , ubuduce podvukla!
2.Tema nije prevara,ali kada smo vec kod toga: prevarom se ne smatra ono sto partner zna. A sto se tice mene licno...hmmm e pa MM i ja smo dovoljno zreli,pametni i u brak smo usli sa istim ciljem,i vjeruj za prevaru tu nema mjesta. I stojim iza svojih rijeci,i imam pravo na misljenje. Smatram da nije isto kada to uradi zena i kada uradi muskarac! Evo,primjera radi, svi smo vidjeli primjere u svakodnevnom zivotu,da za muskarca koji je imao vise djevojaka nikada se nije reklo bilo sta lose,dok je za jednu djevojku dovljno da bude SAMO vidjena sa osobom muskog spola...jednom,dva puta... i odmah je nazivaju k****m .
Narod ovdije je jednostavno takav i mentalitet se ne moze promijeniti.
I kada bi moj suprug dobio "nemoalnu ponudu" , kazem opet, da ja ne bih imala nista protiv toga! Naravno,ne bih ga tjerala gluho bilo! Ja licno nikada na to ne bih pristala,zapravo ne mogu se zamisliti ni u kom smislu pored drugog muskarca. Vjerovatno zbog toga sto je MM meni bio prvi i jedini u zivotu. :) Ponosna sam na to i na nas odnos za koji mnogi samo mogu pozeljeti da imaju.
3. Ne znam da li si primijetila ali ne pricam samo u svoje ime,ja posmatram stvari iz drugog ugla,sta se sve nazalost desava. Kažem,nema potrebe da se lazemo jer ima milon primijera "skladnih i divnih porodica" a muzevi gluho bilo,svrljaju do besvijesti! nazalost to je raealnost,ali hvala Bogu pa ja nemam ni sumlju a kamo li nesto vise! Eh sad ako se neko pronasao u toj recenici... user posted image to je vec drugi par cipela!... user posted image

iiiiiiii samo jos nesto... To "skakljiva ponuda"....hmmm ja bih to nazvala komplimentom. Jer kako kazu,takva su vremena dosla,da sto je veca kriza u drzavi pi..a je jeftinija! Onda najlogicnijoi je zakljucalk da bi neko morao imati mnoooogo kvaliteta za jednu ponudu,i tu cifru. Mada nije ovo Hollywood ... na kraju krajeva! user posted image

IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: I and my angel

Ja sam ZENSKO,ipak. I DA podrzala bih ga!!! NARAVNO!
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: I and my angel

Ne,sigurno. Mada 250.000 jeste velika cifra,ali da li je to vrijedno onoga sto smo godinama sticali? NE! Brak,slogu,djecu,ljubav itd. Novac bude i prodje,a gore navedene vrijednosti zaista su neprocjenjljive.

Mada kada bolje pomislim,sto se MM tiče ne bih imala nista protiv! Jedan sex bez emocija,obaveza...! Pa koliko je samo tih divnih muzeva koji "svrljaju" , jos trose na ljubavnice! Dajte , da se ne zavaravamo,znaci:JA ne bih pristala,ali suprugu bih dozvolila,i podrzala ga,naravno!


A tebi ovo ne bi bio jedan sex bez emocija, obaveza...ili? TM bi, a tebi ne bi, ne kontamuser posted image Meni ovo na kraju malo kontradiktorno "i podrzala ga naravno"...





ne galami velikim slovima, samo pricamo... kakve veze ima sto si zensko? ok je da on spava a nije ok da ti spavasuser posted image
meni ta prica ima smisla samo u tom slucaju koji si navela, ako te muz vec vara pa ono isto ti ga dodje, spavao s ljubavnicom ili za pare pa bolje za pare, a u jednom normalnom i skladnom braku jednako bi mi skakljiva bila ponuda i za mene i za njega, smetalo bi mi i jedno i drugo... ne kazem da ne bi pronasli rjesenje da dobijemo pare user posted image , samo kazem da bi mi smetalo itekako...




_____________________________

Prosječna žena uvijek je radije lijepa nego pametna, jer prosječna žena zna da prosječni muškarac bolje vidi nego što misli.

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Nemoralna ponuda?
3.12.2010 20:40:02   
teacher75
e svasta, necemo mi nikad u evropu s ovakvim razmisljanjemuser posted image zalosno da ima zena koje ovako razmisljaju, nije ni cudo da ih muzevi varaju. meni je sasvim isto jel musko prevari ili zena, niti bih ja njega prevarila niti bih ikada njemu oprostila. isto tako, i muskarac koji je imao puno zena za mene je kurvar, ako se zena tako posmatra i naziva kurvom. ne bi mi ni palo napamet da se udam sa promiskuitetnog muskarca, kao ni za nevinog. trazila sam prema sebi, onakvog kakva sam ja i hvala bogu, nasla sam ga

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu I and my angel)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Nemoralna ponuda?
3.12.2010 20:46:04   
I and my angel
Slazem se! user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: teacher75

e svasta, necemo mi nikad u evropu s ovakvim razmisljanjemuser posted image zalosno da ima zena koje ovako razmisljaju, nije ni cudo da ih muzevi varaju. meni je sasvim isto jel musko prevari ili zena, niti bih ja njega prevarila niti bih ikada njemu oprostila. isto tako, i muskarac koji je imao puno zena za mene je kurvar, ako se zena tako posmatra i naziva kurvom. ne bi mi ni palo napamet da se udam sa promiskuitetnog muskarca, kao ni za nevinog. trazila sam prema sebi, onakvog kakva sam ja i hvala bogu, nasla sam ga



_____________________________

Prosječna žena uvijek je radije lijepa nego pametna, jer prosječna žena zna da prosječni muškarac bolje vidi nego što misli.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Nemoralna ponuda?
3.12.2010 22:37:08   
veeseelaa
Narod ovdije je jednostavno takav i mentalitet se ne moze promijeniti.


hebe mi se za narod, sheban im život pa tračaju one koji ga žive
ja nikad ništa ne radim/radim zbog naroda, već jer meni godi
a uvijek će se naći odurne gadure i gadovi koji će reći a vid ove il vid ovog, nesretni ljudi jednom riječju
Ja se zbog takvih ne odričem mojim muških prijatelja, zabole me šta će ko reći
U biti mrziš što najviše želiš/voliš
I tata bi sine



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu I and my angel)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Nemoralna ponuda?
3.12.2010 22:39:42   
teacher75
a gdje li nam je to Iceman, bas mi faliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Nemoralna ponuda?
3.12.2010 23:20:55   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

a gdje li nam je to Iceman, bas mi faliuser posted image user posted image user posted image


i ja se pitam, mislim da će se javiti kad na RR zavladaju mračne sileuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Nemoralna ponuda?
3.12.2010 23:23:23   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

a gdje li nam je to Iceman, bas mi faliuser posted image user posted image user posted image


i ja se pitam, mislim da će se javiti kad na RR zavladaju mračne sileuser posted image


da malo razvedriuser posted image ma bez zeze, bas sam pozeljela malo ludih tema da se nasmijemo, nismo odavno...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 137
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *