|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
20.9.2010 0:27:20   
sporty mamaa
Ivanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Thanks.... Mi smo jedno vrijeme "tukli" rizika non stop, al bi se uvijek posvadali ko mala djecauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ma meni se cini da je slabo ko zainteresiran za drustvene igre, ili im je glupo ili nemaju vremena... user posted image user posted image Kuca, posao, djeca.... A neki kazu nismo u penziji da se igramouser posted image user posted image user posted image
Uglavnom se sve svodi na igranje pikada jednom tjedno, ono u parove(to isto voooooolimm), ja i mm remija kad ga uspijem odvojit od silnih serija i filmova i da texas holdem.... user posted image user posted image Igramo na fejsu, al je puno bolje u drustvu, samo jos da kupimo karte i cipoveuser posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
20.9.2010 1:11:31   
Hanady RR
mi imamo pikado u garaži...
prije smo ja i mmm kad uspavamo stariju išli igrat...bome sad kad ih je dvije neidemo....
nekako ne mogu da ih ostavim.... ova mlađa ima slab sanuser posted image user posted image user posted image user posted image .
ali igramo vikendom kad smo vani sa njima...jutros je mm igrao a ja šetala sa curama...nisma htjela da igram jer je baš bio rapoložen...da me ne pobjediuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
20.9.2010 10:00:17   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Ivanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Thanks.... Mi smo jedno vrijeme "tukli" rizika non stop, al bi se uvijek posvadali ko mala djecauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ma meni se cini da je slabo ko zainteresiran za drustvene igre, ili im je glupo ili nemaju vremena... user posted image user posted image Kuca, posao, djeca.... A neki kazu nismo u penziji da se igramouser posted image user posted image user posted image
Uglavnom se sve svodi na igranje pikada jednom tjedno, ono u parove(to isto voooooolimm), ja i mm remija kad ga uspijem odvojit od silnih serija i filmova i da texas holdem.... user posted image user posted image Igramo na fejsu, al je puno bolje u drustvu, samo jos da kupimo karte i cipoveuser posted image user posted image  user posted image


Uh pa mi ti se redovno svadjamo, ja sam sto puta rekla ako se ikad rastanemo to ce biti zbog neke igre user posted image

Zaboravila sam Jamb! E to je super u dvoje, mi se redovno "borimo" user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
20.9.2010 10:12:31   
maja78 RR
ja obozavam drustvene igre ali nemam s'kim da igramuser posted image
muz bas nije zainteresovan kao ni moja okolina, e prije smo stalno igrali risiko, ali kako godine prodjose nista vise, jedino imamo 2 prijatelja sa kojima 1-2 godisnje igramo risiko i to zato sto sam ja dosadna ko proljev


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
20.9.2010 11:27:09   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ja obozavam drustvene igre ali nemam s'kim da igramuser posted image
muz bas nije zainteresovan kao ni moja okolina, e prije smo stalno igrali risiko, ali kako godine prodjose nista vise, jedino imamo 2 prijatelja sa kojima 1-2 godisnje igramo risiko i to zato sto sam ja dosadna ko proljev



A vidis i kod mene ti je tako, jedino sto je pikado u kaficu u koji idemo, pa se uvijek neko nade za "kacit se" user posted image
A i ja znam muzu dosadivat, on bi samo gledao one svoje krimi serije, al kaze jucer meni ide zima, pa cemo igrat...
Ivana bravo za jamb, to za totalno zaboravilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ma mogu ja i saha i play stationauser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
20.9.2010 11:30:29   
IvanaTz
I Nintendo Wiiii user posted image user posted image user posted image

Ih majo i sporty mama da ste nam blize pa da se poigramo kakve igrice user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
20.9.2010 11:41:15   
maja78 RR
mi smo prije risiko znali po citavu noc, ili yamb, to dok smo bili jedna velika raja, pa se skupimo kod nekoga i smao igraj, ali nema, svi imam osjecaj kako u brak udju isto kao da sami sebi prepisu penziju, nema to vise veze sa vremenom vec jednostavno nece

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
20.9.2010 11:42:27   
veeseelaa
ja imam bilijar, sedmicu, glanc nov, neznam jel se 200 partija na njemu odigralo.... prije sam znala igrati s rajom u nešto, večeru, piće al sad nikako user posted image  nešto sam izgubila interes, a dosta fino sam igrala, a sad bi se morala malo razgibati al brzo mi ja nadošla user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
20.9.2010 11:53:44   
taurus
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

I Nintendo Wiiii user posted image user posted image user posted image  





i meni je trenutno nintendo wii broj jedan
najčešće igramo svi zajedno, napravimo pravi mali turniruser posted image user posted image user posted image
a dobro i ko želi skidati višak kg, prije user posted image  sam znala sva mokra biti u roku pola satauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
20.9.2010 14:57:00   
chuci
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ja obozavam drustvene igre ali nemam s'kim da igramuser posted image
muz bas nije zainteresovan kao ni moja okolina, e prije smo stalno igrali risiko, ali kako godine prodjose nista vise, jedino imamo 2 prijatelja sa kojima 1-2 godisnje igramo risiko i to zato sto sam ja dosadna ko proljev



e gdje me nađe. i ja isto volim da igram sve društvene igre, a mm samo kad ga ja nagovorim. raja se rijeđe skuplja nego prije pa dok se ispričamo i sve jedva malo  ostane vremena za to.
ali smo se nedavno zadali i odigrali tabu jednu partiju ali smo se ismijali pravo


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
20.9.2010 18:15:46   
sporty mamaa
Ne preostaje nam nista drugo, nego da organizujemo jedan RR turnir drustvenih igarauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
20.9.2010 19:36:30   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja imam bilijar, sedmicu, glanc nov, neznam jel se 200 partija na njemu odigralo.... prije sam znala igrati s rajom u nešto, večeru, piće al sad nikako user posted image  nešto sam izgubila interes, a dosta fino sam igrala, a sad bi se morala malo razgibati al brzo mi ja nadošla user posted image


e ovo je moja neostvarena zelja, bilijar u stanu, kako sam to voljela igrati


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
20.9.2010 19:37:44   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Ne preostaje nam nista drugo, nego da organizujemo jedan RR turnir drustvenih igarauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja sam za

chuci ti fino ajsu kod mene nek se djeca igraju a mi se isto igramo hehehehe


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
20.9.2010 19:39:01   
teacher75
meni taj risiko nikad nije bio jasan, nekako mi zvucalo komplikovano kad su mi pokusavali objasniti pa sam odustala, mrsko mi se bilo ukljucitiuser posted image a inace jako volim drustvene igre oduvijek i bas bih voljela da imam ekipu s kim bih redovno igrala zanimljive drustvene igre

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
20.9.2010 19:43:10   
teacher75
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja imam bilijar, sedmicu, glanc nov, neznam jel se 200 partija na njemu odigralo.... prije sam znala igrati s rajom u nešto, večeru, piće al sad nikako user posted image  nešto sam izgubila interes, a dosta fino sam igrala, a sad bi se morala malo razgibati al brzo mi ja nadošla user posted image


e ovo je moja neostvarena zelja, bilijar u stanu, kako sam to voljela igrati


joj, nikad necu zaboraviti svoj blam kad sam 1. put u zivotu otisla da igram bilijar sa rajom u neki mali bilijar klub prije rata. usli mi tamo, kad puno, stid me malo bilo, al sam kontala da me niko ne gleda. i krenemo mi igrati, a ja kako god sve fulim, uzas jedan. jos igrali 2:2 u parove, a ja nikako da pogodim. i opustim se ja malo, kontam niko me ne gleda, bas me briga i nakon duze vremena konacno uspijem ubaciti jednu lopticu, kad ono svi se digose na noge i pocese aplaudirati! zemljo, otvori se!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
21.9.2010 0:08:49   
veeseelaa
hehhehe tiki a muškarci baš vole gledati žene dok igraju bilijar, to im je interesantno, jer ko bajagi to je muški sport
jednom sam nekim malcima pokupila sav novac pa su išli tražiti kod mame još love user posted image user posted image user posted image user posted image
stara dobra vremena user posted image nekad mi tako fale user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 21.9.2010 0:21:42 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
21.9.2010 0:20:23   
sporty mamaa
Ma bilijar je isto cudo, samo sto meni bolje ide pikadouser posted image user posted image user posted image Ma meni sve te drustvene igre odmaraju mozak, ali zene sto ja ne volim gubit to je cudouser posted image Cak se znam i vidno naljutit, pa onda i meni samoj bude smijesno i glamim na mm kad igra sa mnom u paru kako promasuje, kako pustauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
21.9.2010 0:25:15   
veeseelaa
heheh sporty mama, meni ovisi od situacije, nekad mi je svejedno a nekad se ko zainteresiram
Uglavnom kuliram kad gubim user posted image user posted image user posted image user posted image
meni je igra MAGARACA bila legendarna
Ja raskinula s momkom a on bio ko malo zeznut i ko izgubi mora izaći na prozor i reći tri puta D... je najveći magarac eh koji je to cirkus bio
A nema šanse da se nije motao oko moje zgrade hahahha
Šta sve omladincima neće pasti na pamet
A jedna moja jaranica koju smo nagovarali ajde igraj i ti rekla bi nam ma neću, znam da ću ja ispasti magarac user posted image user posted image user posted image user posted image
užasan pesimista user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 21.9.2010 0:27:19 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
21.9.2010 10:52:35   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

...i glamim na mm kad igra sa mnom u paru kako promasuje, kako pustauser posted image user posted image user posted image



ja nikad ne igram sa mm u istom timu, uuh mi smo ljuti protivnici u svim drustvenim igrama user posted image , opasno se krvimo, neee biii s njim igrala NIKAD user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
21.9.2010 11:26:00   
Anoniman
Podsjeti me teacher75 na jedno komično i neugodno iskustvo sa bilijarom pa ću je podijeliti sa vama

Jednu noć smo pravo bili zagrijani da igramo bilijara ja i moja prijateljica protiv naših tadašnjih frajera, a sadašnjih muževa... ali svaki sto je bio zauzet... mi razočarane... kad sinu muškima ideja, znaju oni gdje ima još bilijar i sigurni su da je slobodan. Zaputimo se mi ...Dođemo mi ispred neke rupe mene je posdsjećalo na garažuuser posted image , ne vidi se ni svjetlo unutra, jer su na prozorima paravani, a prednja vrata izlijepljena papirima pa se malo kao i nazire koja zraka svjetlosti...Ulazimo tamo, jer nam se baš igra bilijar kad ono grupa penzionera igraju šah, neki razgovaraju uz pićence, zadimljena prostorija...  nas dvije šokirane stojimo a isto tako u nas šokirano gledaju ti penzioneri...naše delije pozdraviše djedove, rekoše da smo došli da igramo bilijara i uhvatiše se štapova. Djedovi su bili baš gostoprimljivi, toliko su se obradovali da vam sad ne mogu ni opisat (samo izvolite, hoćete li šta popit, itd...) Mi jadne uzele štapove, ustale dede da navijaju, svi oko stola a nas dvije u zemlju propadamo, nit sad pobjeć nit ostat. Odlučimo se da odigramo, ne smijem ni reći rezultat...očajan je bio za nas dvije . Nismo se smjele ni saviti, nego iz polučučnja gađamouser posted image , dede su nam non stop držale lekciju kako trebamo gađati, koju kuglu, znate već penzionerske savjete, a tek njihove priče iz mladosti user posted image ...
Od tada nismo dugo, dugo igrali bilijara user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Breskva -- 21.9.2010 11:28:22 >

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
21.9.2010 11:30:24   
manuela RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
e baš su mi nedostajali tvoji postoviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
25.9.2011 21:20:10   
bambi7
Dok sam bila trudna mi smo toliko igrali remija da sam jedno vrijeme sanjala karteuser posted image A ovaj coEk u mene ne zna da gubi, pa se nervira ma sav poplavi od muke, al zato kad njega krene ko navijen samo poduser posted image   A sto sam se navukla na onaj texas holdem na fejsu ma znala sam osvanuti, jos ako je neka dobra ekipa ih......A odkad sam se porodila ma daj da se kakvog jastuka docepam, nisam u stanju ni da podijelim 14 karatauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
27.10.2011 20:25:56   
sporty mamaa
Da malo osvjezim temu, ajd pogledajte ovaj crtic(ne radi se o igrama al da malo osvjezim temu o djetinjstvu)ja mislim da nema onog ko ga se ne sjeca...

Negdje u zemlji snova...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bLyyxgEZ_80#!

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
26.11.2011 18:38:41   
Anoniman
 mi bi se  nekad davno skupili pa "zvali " duhove 

user posted image  


< Poruku je uredio triputmama -- 26.11.2011 18:39:20 >

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
28.1.2012 21:04:05   
Esmica
Htjela sam otvoriti novu temu,kad vidim ima slicna.
Dakle,kako se vi igrate s vasom djecom?
Mi smo se veceras igrali vruce-hladno.
Mojoj djeci je toliko drago kad se ja i muz igramo s njima,da je to neopisivo.
Zato bih zeljela da dodamo jos koju igru,da nam bude jos zanimljivije.
Nekako vazda vrtimo isto.Muz se s njima "gomba",jasu ga sve troje,ili nesta kofol treiraju,ili se hrvaju,a ja ove njeznije igre.Kad smo svi zajedno,igramo se s loptom,i tako.
Sta bismo jos mogli,za njihov uzrast.Dajte ideje pliz user posted image


_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *