|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
21.12.2012 2:09:26   
markjacknow
Uuuuuu super tema 









__________________
WoW Gold|Diablo 3 Gold|Guild Wars 2 gold

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
21.12.2012 10:04:23   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Esmica

Htjela sam otvoriti novu temu,kad vidim ima slicna.
Dakle,kako se vi igrate s vasom djecom?
Mi smo se veceras igrali vruce-hladno.
Mojoj djeci je toliko drago kad se ja i muz igramo s njima,da je to neopisivo.
Zato bih zeljela da dodamo jos koju igru,da nam bude jos zanimljivije.
Nekako vazda vrtimo isto.Muz se s njima "gomba",jasu ga sve troje,ili nesta kofol treiraju,ili se hrvaju,a ja ove njeznije igre.Kad smo svi zajedno,igramo se s loptom,i tako.
Sta bismo jos mogli,za njihov uzrast.Dajte ideje pliz user posted image



Mi se igramo svega :)
1. kuhamo kilom plastelin pa u krug zadajemo temu...tipa cvijet...pa svako svoj napravi...i mama i babo kad je tu :)
2. Imamo dosta društvenih igrica, trenutno najviše vole onu tupko-lupko...za 4 je igrača a mogu i smao dva...najčešće nas je troje u igrli, kao i lude špagete, ne ljuti s ečovječe, starija već malo i šaha igra al sa mamom, seka i babo nisu mu vični :)
3. vruće-hladno
5. neka leti, neka leti...
6. pjevača, maskota....
7. pretvori se pretvori s eu ...
8. kipova :)
9. Igramo se i frizera sa komletnim asortimanom šnala user posted image a to uvijek bez abbe on nam je ćelav pa nije cool za ovu igru
10. igramo se lutkarskih pretsava...napravimo na ruke od kesa ili na papairu A4 nacrtamo neki lik, djevojčica , životinja itd...pa stavimo dvije stolice i čaršav na njih a ond a iza ide pretstava, anjviše poučnih priča naučimo tako...a naravno i bajke pričamo :)
11. bojimo puno i crtamo...hamer papire kupujemo pa veliki čaršaf i hamer i onda i prstima crtamo pa pogađamo na šta liči ovo i ono nacrtano :)
12. priča dodoaj riječ uz ponavaljanje komlet rečenice...a ja zapisujem...pa na kraju porčitamo...pa se ismijemo :9 malena ne ponavalja komlet sve jer je još mala sve zapamtiti al riječi dodojae uredno :)
13. ples uz dječije pjemsice...ne rijetko i mikrofone :)imamo često koncerte :)i svi pjevamo i plešemo vez izuzetka
14. bojimo makarone i pravimo nakit od njih :)

eto tako :)
poneka ideja vam možda bude zanimljiva user posted image
ja vjerujm ima toga još...dok se sjetimuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
10.3.2013 22:43:58   
sporty mamaa
Hanady sjetih se ove teme i oplakah citajuci vasu igru frizerauser posted image user posted image
A super si mi ideje dalauser posted image user posted image Moja ima skoro 5 godina mogla bi s njom neku drustvenu igru. Evo meni jedne drage iz djetinjstva:

ŠKOLICE


Kredom običnom ili u boji ili komadićem cigle se nacrtaju polja kao na slici (polje manje-više, po želji).
Igrač stane izvan polja i baca kamenčić (pločicu, komadić cigle) najprije u polje broj 1.
Zatim skakuće redom po poljima (tamo gdje je jedno polje skače na jednoj nozi, a gdje su dva polja na dvije noge, u svako polje po jedna) do posljednjeg broja 10 (ili srednja). Na 10-ki se okrene za 180 stupnjeva i vrati na isti način, s tim da se kad je u polju 1 mora sagnuti i uzeti kamenčić (u ovom slučaju dok stoji na jednoj nozi). Nakon toga se uzima kamenčić i baca na polje broj 2 i opet odskakuće sve redom. Ako prođe bez greške (bez ispadanja i gaženja granica polja) nastavlja dalje, sve dok ne pogriješi. Kad pogriješi preuzima slijedeći igrač. Pobjednik je onaj tko prvi prođe cijelu školicu.

Jedno od polja može služiti za odmor.
Kad pobjeđuješ, možeš osvajati kuće, odnosno zauzimati svoja polja na koja protivnički igrač ne smije stati niti baciti kamenčić. Imaš pravo nacrtati kredom što hoćeš u svom polju i dobivaš istovremeno extra polje za odmor.


user posted image





< Poruku je uredio sporty mamaa -- 10.3.2013 22:46:51 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
10.3.2013 22:49:30   
ananas_ze
mozda je malo OT al cu ispricati, na jednom ispitu prof. mi rekla da pricam o igrama u vrticu, teorija + moje zapazanje s prakse i ja ispricam a ona meni "A jel se tih igara igras i sa svekrvom?", rekoh "Ne, s njom vise drustvene, poput Covjece ne ljuti se" user posted image
s mm igram trenutno RIZIKO, jer ga nije bilo u djetinjstvu
a na temu dodjoh da pitam jel se neko sjeca igre koja je imala pjesmu "Laste, dolaze na goru nam dolaze, nasa gora zelena, a vasa je uvehla"? znam da djeca budu u parovima, sta poslije-ne mogu da se sjetim user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
10.3.2013 22:49:33   
R&T@
Dobro izvuce ovu temuuser posted image
Sve hocu da pitam: Kako se igra gume/lastike?

Sjecam se samo "prstica"...

Znam da je bila neka igra koju smo zvali matematika, ali nemam pojma kako se igrauser posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
10.3.2013 22:52:08   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: tajra

Dobro izvuce ovu temuuser posted image
Sve hocu da pitam: Kako se igra gume/lastike?

Sjecam se samo "prstica"...

Znam da je bila neka igra koju smo zvali matematika, ali nemam pojma kako se igrauser posted image

matematike se ne sjecam, sjecam se neke "prave sestice" a "Englesku skolu" nisam nikad zaboravila user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
10.3.2013 22:52:38   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: tajra

Dobro izvuce ovu temuuser posted image
Sve hocu da pitam: Kako se igra gume/lastike?

Sjecam se samo "prstica"...

Znam da je bila neka igra koju smo zvali matematika, ali nemam pojma kako se igrauser posted image


taman vas tri....
user posted image

dvije drže gumu prvo dole...
a treća preskače nogom po jednom skikom toje broj jedan pa kolet gumu preskoči vrati se na mjesto kretanja...pa na koljena dižu, pa pod guzu, pa na guzu, pa na struk, pa podpazuh ( eti već ide zvjezda :)) pa vrat...pa glava(čelo) pa iznda glve rukama drže...

onda tako prekačeš poskakivanjem do 10 :9

e to je mate matika user posted image

mi igramo do koljena ...seka nam je još malauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
10.3.2013 22:53:47   
sporty mamaa
Tajra, ja nikad nisam znala tu matematikuuser posted image user posted image Sjecam se kao dijete sam samo voljela onih prstica, a ta matematika mi uvijek bila komplicirana. A ni sad je brate ne kuzim, nisam dzaba jedva dvicu iz nje uvijek imalauser posted image Al bas me zanima kako??

Evo ovoga se igramo nekad ja i moja mala :

Igra "Dan – noć" je igra za dvoje ili više igrača. Bira se igrač koji izgovara riječi "dan" ili "noć". Kad igrač kaže "dan" - drugi igrači trebaju ustati, a kad kaže "noć" - trebaju čučnuti. Tko pogriješi ispada iz igre, a zadnji koji ostaje je pobjednik.

Ona se Bas ismije i izmoriuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
10.3.2013 22:56:31   
sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: tajra

Dobro izvuce ovu temuuser posted image
Sve hocu da pitam: Kako se igra gume/lastike?

Sjecam se samo "prstica"...

Znam da je bila neka igra koju smo zvali matematika, ali nemam pojma kako se igrauser posted image

matematike se ne sjecam, sjecam se neke "prave sestice" a "Englesku skolu" nisam nikad zaboravila user posted image


A sta je Engleska skola?

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
10.3.2013 22:58:58   
Hanady RR
a imamo pra novih...


1. gledamo branka kockicu...pa onda smoriše svačim...
jutros smo pravile zub veliki od kartona pa mu nacrtali pokvarenu tačku  aonda ljepili ljepilom blombu od bijeloga papira na to...da ga popravimouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
10.3.2013 23:04:37   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a imamo pra novih...


1. gledamo branka kockicu...pa onda smoriše svačim...
jutros smo pravile zub veliki od kartona pa mu nacrtali pokvarenu tačku  aonda ljepili ljepilom blombu od bijeloga papira na to...da ga popravimouser posted image



Svaka cas_t, ja se u biti ne igram bas tako cesto s njima. Jednostavno dok ovo, dok ono, prode mi dan. Jos nikako uskladit njih dvije u igri...


< Poruku je uredio sporty mamaa -- 10.3.2013 23:05:43 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
10.3.2013 23:06:09   
R&T@
Hanady, u "mom selu" se ovo sto si ti opisala drugacije zvalo...user posted image

A Matematika nije bilo tipicno preskakanje, vec je svaki broj imao "svoje poteze"... s uvlacenjem noge ispod gume, pa nesto nagazis, pa okret...
Komplikovano kao i matematikauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
10.3.2013 23:07:16   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a imamo pra novih...


1. gledamo branka kockicu...pa onda smoriše svačim...
jutros smo pravile zub veliki od kartona pa mu nacrtali pokvarenu tačku  aonda ljepili ljepilom blombu od bijeloga papira na to...da ga popravimouser posted image



Svaka cas_t, ja se u biti ne igram bas tako cesto s njima. Jednostavno dok ovo, dok ono, prode mi dan. Jos nikako uskladit njih dvije u igri...



moje se već više igraju bez mene...sad su u jednoj lijepoj fazi razilici...jednoj 6 i po, drugoj 4 godine ...sve manje im trebam...
la ja im sebom evalim u igranje ponekad jer mi se to dopada...
nemamo mi mnogo vrmena za igru...osobito radnim danima...la sad znami razvacati šaha učimo stariju da igra  mlaža nam fol sat pritišće...i karte smo uveli  da nam pomognu u školi zbrajanje i oduzimanje ubrzo...




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
10.3.2013 23:07:59   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: tajra

Hanady, u "mom selu" se ovo sto si ti opisala drugacije zvalo...user posted image

A Matematika nije bilo tipicno preskakanje, vec je svaki broj imao "svoje poteze"... s uvlacenjem noge ispod gume, pa nesto nagazis, pa okret...
Komplikovano kao i matematikauser posted image


to ja nisam igrala nikaduser posted image
mi smo ovo zvali matematika jer se naglas brojalouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
10.3.2013 23:08:01   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

mozda je malo OT al cu ispricati, na jednom ispitu prof. mi rekla da pricam o igrama u vrticu, teorija + moje zapazanje s prakse i ja ispricam a ona meni "A jel se tih igara igras i sa svekrvom?", rekoh "Ne, s njom vise drustvene, poput Covjece ne ljuti se" user posted image
s mm igram trenutno RIZIKO, jer ga nije bilo u djetinjstvu
a na temu dodjoh da pitam jel se neko sjeca igre koja je imala pjesmu "Laste, dolaze na goru nam dolaze, nasa gora zelena, a vasa je uvehla"? znam da djeca budu u parovima, sta poslije-ne mogu da se sjetim user posted image

mislim da se to igralo tako da dvoje se drze za ruke i to pjevaju,a ostali se provlace,i stalno dok ovi ne otpjevaju samo jedna ostala koja nam je pjevala.onda zarobe tu lastuuser posted image .

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
10.3.2013 23:12:35   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Hanady, u "mom selu" se ovo sto si ti opisala drugacije zvalo...user posted image

A Matematika nije bilo tipicno preskakanje, vec je svaki broj imao "svoje poteze"... s uvlacenjem noge ispod gume, pa nesto nagazis, pa okret...
Komplikovano kao i matematikauser posted image


to ja nisam igrala nikaduser posted image
mi smo ovo zvali matematika jer se naglas brojalouser posted image


a jeste igrali sa gumom RADE KONČAR ako ne grijesim tako smo zvali,2 drze gumu na x i onda ispreplicu nogama i rukama lastis,a jedno se provlaci ispod,ali da ne dodirne nigdje ni njih ni lastis

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
10.3.2013 23:16:26   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Hanady, u "mom selu" se ovo sto si ti opisala drugacije zvalo...user posted image

A Matematika nije bilo tipicno preskakanje, vec je svaki broj imao "svoje poteze"... s uvlacenjem noge ispod gume, pa nesto nagazis, pa okret...
Komplikovano kao i matematikauser posted image


to ja nisam igrala nikaduser posted image
mi smo ovo zvali matematika jer se naglas brojalouser posted image


a jeste igrali sa gumom RADE KONČAR ako ne grijesim tako smo zvali,2 drze gumu na x i onda ispreplicu nogama i rukama lastis,a jedno se provlaci ispod,ali da ne dodirne nigdje ni njih ni lastis


e jesam i rade končara sma igralauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
10.3.2013 23:30:16   
ananas_ze
kod nas taj Rade, nije bio Rade nego smo pjevali Olimpijada, Titova brigada, secer cololada, milicija stop i onda je kraj zavrzlame kroz koju se neko treba provuci ili preskociti a da gumu ne dodirne
tinkivinki hvala za laste user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
10.3.2013 23:40:25   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

kod nas taj Rade, nije bio Rade nego smo pjevali Olimpijada, Titova brigada, secer cololada, milicija stop i onda je kraj zavrzlame kroz koju se neko treba provuci ili preskociti a da gumu ne dodirne
tinkivinki hvala za laste user posted image

e u pravu si olimpijada je to bila,a sta li je onda radeuser posted image

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
11.3.2013 0:33:51   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Esmica

Htjela sam otvoriti novu temu,kad vidim ima slicna.
Dakle,kako se vi igrate s vasom djecom?
Mi smo se veceras igrali vruce-hladno.
Mojoj djeci je toliko drago kad se ja i muz igramo s njima,da je to neopisivo.
Zato bih zeljela da dodamo jos koju igru,da nam bude jos zanimljivije.
Nekako vazda vrtimo isto.Muz se s njima "gomba",jasu ga sve troje,ili nesta kofol treiraju,ili se hrvaju,a ja ove njeznije igre.Kad smo svi zajedno,igramo se s loptom,i tako.
Sta bismo jos mogli,za njihov uzrast.Dajte ideje pliz user posted image



Mi se igramo svega :)
1. kuhamo kilom plastelin pa u krug zadajemo temu...tipa cvijet...pa svako svoj napravi...i mama i babo kad je tu :)
2. Imamo dosta društvenih igrica, trenutno najviše vole onu tupko-lupko...za 4 je igrača a mogu i smao dva...najčešće nas je troje u igrli, kao i lude špagete, ne ljuti s ečovječe, starija već malo i šaha igra al sa mamom, seka i babo nisu mu vični :)
3. vruće-hladno
5. neka leti, neka leti...
6. pjevača, maskota....
7. pretvori se pretvori s eu ...
8. kipova :)
9. Igramo se i frizera sa komletnim asortimanom šnala user posted image a to uvijek bez abbe on nam je ćelav pa nije cool za ovu igru
10. igramo se lutkarskih pretsava...napravimo na ruke od kesa ili na papairu A4 nacrtamo neki lik, djevojčica , životinja itd...pa stavimo dvije stolice i čaršav na njih a ond a iza ide pretstava, anjviše poučnih priča naučimo tako...a naravno i bajke pričamo :)
11. bojimo puno i crtamo...hamer papire kupujemo pa veliki čaršaf i hamer i onda i prstima crtamo pa pogađamo na šta liči ovo i ono nacrtano :)
12. priča dodoaj riječ uz ponavaljanje komlet rečenice...a ja zapisujem...pa na kraju porčitamo...pa se ismijemo :9 malena ne ponavalja komlet sve jer je još mala sve zapamtiti al riječi dodojae uredno :)
13. ples uz dječije pjemsice...ne rijetko i mikrofone :)imamo često koncerte :)i svi pjevamo i plešemo vez izuzetka
14. bojimo makarone i pravimo nakit od njih :)

eto tako :)
poneka ideja vam možda bude zanimljiva user posted image
ja vjerujm ima toga još...dok se sjetimuser posted image



user posted image user posted image user posted image Hanady, super ideje, neke igram sa djecom na poslu a na neke si me podsjetila. Ja sam kao dijete najviše voljela da igram gume, pa me sad opet uhvatilo. user posted image Želja mi je da vidim grupu od 10 i više djevojčica napolju kako igraju gume, ili škole i sl. Škole sam igrala prošlog ljeta sa prijateljicom sa faxa, pa su nam se smijali prolaznici user posted image a i gume bih vrlo rado, samo i ja sam zaboravila pravila. Djeca super uče kroz igru, svaka ideja je dobro došla.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
11.3.2013 8:16:42   
maja78 RR
i ja primjenjujem igre naseg djetinstva na igranje sa djetetom

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
11.3.2013 8:19:18   
Blue rose RR
Meni je omiljena igra bila stavljanje truhlih jabuka na prut (što duži i što elastičniji) i zafrljivanje iste preko bašte :))

Da napomenem da sam odrasla sa bratom i dva rođaka :))))


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
11.3.2013 8:20:12   
Medić*
Igra lastikom :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
11.3.2013 8:32:49   
ljubičica 28
Ja sam odrasla sa trojicom dječaka, možete misliti mojih igara user posted image

A i meni je ipak najdraža lastika i školica user posted image

Hanady, super prijedlozi za igru s našim mališanima user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
11.3.2013 8:39:42   
canim
Meni naum pade ona igra, abereckeee, abertudeee, aber koga cete user posted image

a lastike sam uvijek uzivala igrati,to mi je cini mi se i najomiljenija igra bila.

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *