|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi
29.4.2010 18:34:59   
malena27 RR
medi evo link na kojem se dosta pisalo o brisevima i sta se njima otkriva
probaj sad user posted image


klik


< Poruku je uredio malena27 RR -- 8.7.2010 12:24:40 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu medi87)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Ginekolozi?
29.4.2010 19:20:14   
medi87
ne mogu da otvorim preko klika, hajd mi reci na kojem forumu i temi

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Ginekolozi?
16.5.2010 17:49:24   
futuremam
lijep pozdrav svima...da li neko zna da li Bolnica Skerlic ima odsjek na Otoci i ako ima koju doktoricu bi vi preporucili?nadam se da cete mi brzo odgovoriti bas mi treba...ljubim vas i nadam se da sve one koje cekaju user posted image da ce im se to brzo ostvaritiuser posted image user posted image

(odgovor članu medi87)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Ginekolozi?
16.5.2010 18:10:59   
/MMK/
IZVORNA PORUKA: futuremam

lijep pozdrav svima...da li neko zna da li Bolnica Skerlic ima odsjek na Otoci i ako ima koju doktoricu bi vi preporucili?nadam se da cete mi brzo odgovoriti bas mi treba...ljubim vas i nadam se da sve one koje cekaju user posted image da ce im se to brzo ostvaritiuser posted image user posted image

Ja mislim da je Skerlić DZ ( dom zdravlja), kao i Otoka ( Kumrovec), Vojničko, Omer Maslić.
Otoka ima ginekologiju, ne znam da li se naručuje, a nisam nikad bila da bih ti znala nekog preporučiti.
Ne znam šta je u pitanju, ako ti je hitno, možeš i danas otići u Vojnu bolnicu ili na Koševo, neko ima dežurni. Sretno


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu futuremam)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Ginekolozi?
16.5.2010 18:54:59   
brzamala
IZVORNA PORUKA: futuremam

lijep pozdrav svima...da li neko zna da li Bolnica Skerlic ima odsjek na Otoci i ako ima koju doktoricu bi vi preporucili?nadam se da cete mi brzo odgovoriti bas mi treba...ljubim vas i nadam se da sve one koje cekaju user posted image da ce im se to brzo ostvaritiuser posted image user posted image


To nije bolnica Skerlic vec Zavod za zastitu zene i materinstva u Skerlicevoj uliciuser posted image avod za zastitu zena i materinstva ima odjel i u domu zdravlja na Otoci. Ja bih preporucila dok. Jasminku Cehajic. Divna zena i dobar strucnjak.

(odgovor članu futuremam)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Ginekolozi?
16.5.2010 19:10:18   
futuremam
hvala na brzim odgovorima...super ste...ma ne znam sto napisa bolnica ono bas sam zurila pa sam tako napisala...sad znam sta je hehhe..hvala vam...brzamala ti si znaci isla kod dr.Jasminke i zadovoljna si??user posted image

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Ginekolozi?
16.5.2010 19:14:52   
brzamala
Da, jos uvijek sam kod nje i zadovoljna sam. Ona je i kinekolog i citolog.

(odgovor članu futuremam)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Ginekolozi?
16.5.2010 19:22:03   
futuremam
super...i jos samo ovo jel se potrebno naruciti i imas li mozda broj...izvini molim te...ja kad se sam dosadna bas sam dosadna hehhvala...

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Ginekolozi?
17.5.2010 23:08:18   
Rimljankaa
Ja sam zakazala svoj prvi pregled u Skerlicevoj slijedece sedmice kod dr. Boloban.  Iscitala sam forumi vidjela neka kratka misljenja o njoj uglavnom pozitivna. Da li jos neko ima iskustava sa doktoricom Boloban?

(odgovor članu futuremam)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: ginekolozi?
28.5.2010 13:06:17   
bjaca
slazem se sa tom konstatacijom da jedan doktor moze biti za nekog dobar a za nekog los.
citam bas ovako ove komentare o Dr.Mehmedbašiću jer ja idem kod njega i putujem cak iz Novog Travnika preporucio mi ga moj ginekolog.Mogu samo reci da sam prezadovoljna sa njegocvim radom i da su meni zaista pomogli i pomazu jer sam vec poslije prvog ciklusa osjetila poboljsanja,ne slazem se sa time sto neki kazu da su njemu novci samo bitni jer licno ja vec 2 mijeseca sam pocascena od doktora sa besplatnim pregledima neki ce mozda reci da sam mozda zato subjektivna al zaista ja i moj muz nemamo nikakvi primjedbi na rad doktora kao i na cjelokupno osoblje

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: ginekolozi?
17.6.2010 10:03:58   
lila25
Ima li neko broj od dr.Begica,sa koseva,treba mi prijateljici hitno a ne znamo kad radi na GAK-u

(odgovor članu bjaca)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Ginekolozi
8.7.2010 12:24:19   
malena27 RR
prenos posta :

IZVORNA PORUKA: ajla86

pozdrav curke.....ja sam novi kolacic pa da odmah napadnem sa svojom pricom....
jer fakat neznam sta je ciniti....policisticni jajnici su tu od kakko znam za menstruaciju nikad nisam dobila na vrijeme.dr Hadziomerovic nije me htio bombardovati hormonima dok god mi ta dijagnoza nebude pravila smetnje za zatrudnjivanje.i tako sam mu vjerovala zapustila to sve....u braku 2 god nista.....onda uslijedi  dr Beganović hormonalni status ko da sam frajer al nema vezze....cyklo proginova 3 mjeseca i ja ostala u drugom stanju......on me preporuci dr Nikolinu....ja govorila i govorila da se moji hormoni napraviti sranje....da nisam pod th i da ce vrisnuti al ostar odgovor sam dobila da se pravim previse pametna......i otisla beba.....opet ispocetka ista prica......opet nakon svega dobijem nakon 3 mjeseca.kome sad????odem godinjaku privatno ...odvratan do bola....ni sta cu ni kako cu nista......dade mi nalaz i samo hladno prijatno....odradim nalaz taj c peptid i ta sranja oko inzulina.......ordiniran siofor.....odem  na endokrinu kazu mi da uz to ide neki stimulans za ovulaciju ako sam dobro razumjela.....al da to gin ordinira.od tada ganjam godinjaka....ma nemozes ga uhvatiti nema sanse....pijem siofor solo....kome ljudi da idem...nemogu ja njega po mjesec-dva cekati kad mi sta treba pa da je nznam ti ko.....imal jos neko u sarajevu ko se konta u te belaje.....unaprijed hvala curke......



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Ginekolozi
18.7.2010 8:08:29   
Merima_
Lijep pozdrav i od mene.
Nova sam i forum mi se svidja.

Izvinite sto se javljam ovdje, jer nisam nasla neku slicniju temu, a prebacite ako ima :)

Zanima me zna li koja od vas kako se krecu cijene vodjena trudnoce i poroda ako nisam iz SA kantona, a zelim voditi trudnocu i poroditi se npr u Vojnoj bolnici?

Hvala vam unaprijed. Savaka info je dobro dosla :)

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Ginekolozi
18.7.2010 8:41:56   
frenkoza
dobro nam dosla draga..... nadam se da ces s nama provesti ugodne trenutke.... evo probaj na ovoj temi, mada se odaaavno niko nije javljao tu, al mozda neko ipak zna info koje te zanimaju

http://www.ringeraja.ba/forum/Pregledi_i_porod_van_svog_kantona/m_5526/tm.htm

a drage moje trudilice.... ja imam jedan delikatan problem.... naime, vec duugo imam problem sa hormonalnim poremecajem.... moj ginekolog je jako dobar, ali kod njega su straaaasne guzve, a ja bih zelila da nadjem nekog strucnjaka za te hormonalne poremecaje pa bih vam bila zahvalna ako biste mi mogle preporuciti nekog ko je strucan i ko mi moze posvetiti malo vise paznje....

< Poruku je uredio frenkoza -- 18.7.2010 8:42:23 >


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Merima_)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Ginekolozi
18.7.2010 10:53:25   
ena0002
Ja koliko znam Divanovic je dobar za hormone pa probaj kod njega.

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Ginekolozi
18.7.2010 11:02:45   
frenkoza
gdje je on???? jel na kosevu???? il ima privatno ordinaciju?

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Ginekolozi
19.7.2010 9:20:26   
ena0002
On radi samo privatno...e sad on je ginekolog ali je dobar i sa hormonima ali mozda tebi ustvari treba dobar endokrinolog user posted image ...ali opet se mozes konsultovati sa njim. Njegova ordinacija je u domu zdravlja pored hitne a tel je 033/663-935

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Ginekolozi
19.7.2010 9:25:09   
selmoni
Moja snaha ide kod Divanovića i on je na godišnjem još ovu i sljedeću sedmicu

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Ginekolozi
20.7.2010 8:08:15   
Merima_
Hvala najljepsa na toploj dobrodoslici. Probat cu na ovoj temi.
user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 20.7.2010 16:00:01 >

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: ginekolozi?
23.7.2010 10:50:28   
Emmerald
Ja sam prvobitno išla kod Doktora Divanovića dole u Kolodvorskoj. Većina žena koje idu kod njega i koje su mi ga preporučile rekle su da je "malo ters" i da mu nipošto ne kasnim, niti da ga prekidam dok priča. Tako da sam skrušeno sjedila, slušala i kimala glavom.

Moj problem sa njim je nastao kada sam počela pretrage vezane za neplodnost, 1,5 godinu nakon neuspješnog pokušavanja. Dao mi je upute šta trebam da vadim, u kojim terminima, i otprilike mi preporučio par laboratorija, za koje sam trebala višu nebesku silu da mi pokažu gdje se nalaze. (recimo laboratorija u Branilaca Sarajeva). Kad sam prikupila sve nalaze, javila sam mu se. Izbezumljena od svojih loših nalaza hormona i muževog katastrofalnog spermiograma. I znate šta se desilo? Sestra me nalijepila, da ne trebam zakazivati termin, da samo pročitam nalaze PREKO TELEFONA!

Dakle, moj prvi susret sa činjenicom da sa mnom i sa mužem nešto nije u redu se desio preko telefona!!!! I to me naružio što sam ga prekidala. Od tog stresa ne samo da su mi se hormoni uzburkali još gore, nego sam imala user posted image  ravno 22 dana!!!!!!

Poslije toga, bili smo kod Dr. Delića u poliklinici Sunce. Poliklinika je super, doktor je jako pažljiv, meni je apsolutno sve bilo OK, osim što me malo smetalo što je doktor mlađi. Ni zbog kojeg drugog razloga osim što mi je bilo neprijatno.

Eh sad, zvijezda godine - doktor kod kojeg sam otišla sa vrlo zbrkanim osjećajima i utiscima, i gdje sam čekala 10 dana na termin. Doktor Memedbašić! user posted image user posted image user posted image

Iako je u ordinaciji velika gužva, Dr. M. je moja lična legenda. Tretira pacijenta kao sebi ravnog, pojašnjava, objašnjava i pomaže koliko može. Iako znate da je još 3-4 žene u toku pregleda, inekcija, tretmana i slično, on za vas odvoji vrijeme i maksimalno se posveti. On nam je uspješno zamjenio i urologa i sve ostale, dosadašnje ginekologe... Zato, hvala Dr. Mehmedbašiću što sam nakon 2 godine dobila user posted image . user posted image user posted image

(odgovor članu Dida)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: ginekolozi?
23.7.2010 15:22:11   
Anoniman
Drage forumasice,
da li neka od vas ima iskustva dobrih ili losih kod doktorice Rade Rakić iz Zavoda za zastitu zena i materinstva u Centru? Kod nje imam zakazan pregled slijedece sedmice jer imam poremecaj hormona, nije mi bilo user posted image  2 mjeseca pa sam je dobila uz dabroston, koji mi je prepisala druga doktorica koja je mjenjala dr. Radu dok je bila na godisnjem! Zna li neka od vas kakav je strucnjak za poremecaje hormons i PCO?

(odgovor članu Emmerald)
  Neposredna veza do poruke: 371
   RE: ginekolozi?
23.7.2010 15:24:38   
frenkoza
evo i ja sam isto to pitala... pa prepurucili mi su dr. divanovica.... i evo vidis post vise - dr. mehmedbasic....

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: ginekolozi?
23.7.2010 15:25:08   
frenkoza
OT
silver jel imas jos nekih problema, osim sto ti je kasnila user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: ginekolozi?
23.7.2010 16:38:42   
R&T@
Moze li preporuka za nekog ginekologa u Skerlicevoj?

Ja sam ranije bila kod dr Tabori, pa je zene otisla u penziju, zatim kod dr Boloban, koja je nedavno umrla, i sad ne znam koga traziti tamo.
Na Kosevo mi se sada ne ide, barem dok ne presele...
Privatno ne zelim placati jer mi treba rutinski pregled ...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: ginekolozi?
23.7.2010 17:07:52   
tajcika
silver ja evo vec skoro 10 godina sam kod dr.Rakic,sve pohvale za nju,mada iskreno u zadnje vrijeme malo je i ona hajmo reci "popustila",a koga sad odabrati u Skerlica vise nisam sigurna,ja cu vjerovatno i dalje nastaviti ici kod nje

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *